Opinie o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju w Jastrzębie-Zdrój

Wiola Nowy wpis

Zastanawiamy się z partnerem czy w szpitalu jest dość dużo rzeczy do naprawy. Jest teraz dostępna oferta dla konserwatora gdzie pracuje się w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00. ile osób jest dostępnych podczas jednej zmiany i czy praca może być uznana za adekwatną co do zarobków?

Witam, mam doświadczenie z pracy jako specjalista ds. zamówień publicznych, przeglądam właśnie swoja okolice w Jastrzębiu za pracą, wiem ze kiedyś była wystawiana taka właśnie oferta do Szpitala. Nie wiecie może czy nie będzie jeszcze w najbliższym czasie ktoś potrzebny? interesują mnie warunki

Rafał Gwiazdonnik Nowy wpis

Rospierdole wam cały szpital w Jastrzębiu Zdroju ⭐⭐⭐⭐⭐????????

Pacjent Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Ile trwa fizykoterapia ? Godzinę ? Dwie? Bo mam skierowanie na fizykoterapię i nie wiem ile trwa :p

Aleksandra

Witam, dodano dziś ofertę dla pomocy kuchennej do Szpitala, a tutaj nie udało mi się odszukać opinii w tym zakresie, czy byłaby możliwość na jej udzielenie? Na ile prace można uznać za stabilna i jaka atmosfera panuje w samej kuchni?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
SMART-HR
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Pacjent
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w czasie leczenia po wypadku mogę dostać od lekarza dokumentację o przebiegu leczenia? Mimio że nadal jestem w trakcie leczenia? Bo potrzebuje do odszkodowania

Witam, czy Szpital daje jeszcze zatrudnienie opiekunom medycznym? O ile nie udało mi się pominąć tej informacji w ostatnich komentarzach, to nie odnalazłam informacji na ten temat a wyświetliło mi się ogłoszenie sprzed lat do opieki nad osobami 60+. Wstępnie byłabym zainteresowana. Proszę wiec o opis aktualnych warunków. jeśli kiedyś oferowano zarobki liczone od 4,000 zł to ile w przyszłym roku może wyjść?

Gosia

Gosia. Byłam na oddziele kardiologii i miałam nie planowany zabieg na sercu tzw. ablacje. Wcześniej odczuwałam niepokój ale po rozmowie z lekarzem prowadzącym i wykonującym zabieg poczułam komfort duchowy i psychiczny. Cały zespół medyczny w moich oczach zasługuje na szacunek i miłe słowa. Dziękuje za piękną pracę którą wykonujecie. Pozdrawiam serdecznie :)

Przyszłam z ciekawości sprawdzić co tu o pracy na stanowiskach medycznych piszą, nie widzę jednak zbyt wielu zapytań w tym zakresie. Chodzi o to, że tak jak poprzednik widziałam ofertę dla informatyka a teraz niedawno wystawiono tez druga dla głównej księgowej. Nie wiem czy uda mi się dostać, ale po pierwsze może mi ktoś w ogóle napisać czy warto? w biurze jak praca wygląda? i jakie są zarobki?

Asiula

Nie przyjęto mnie na oddział mimo skierowania na oddział mówiąc że mam wybrać się do innego szpitala bliżej miejsca zamieszkania .Czy w Polsce panuje rejonizacja Owszem i to jest przykre .Drodzy lekarze opamiętajcie się opinią na wasz temat będzie krążyć nie tylko w rejonie ale i w całej Polsce

Doktor zajmujący się budowlanką? Przy tej opinii ciekawi mnie zatem czym informatyk w szpitalu powinien się według niektórych zająć. ;) z tego co widzę kierownik obecnie jest potrzebny. Zakres obowiązków zdaje się być jasny a co za nie przysługuje? Nie ma podanych ani widełek, ani socjalu czy tez benefitów, widzę tylko wzmiankę o możliwości rozwoju poprzez podnoszenie kwalifikacji. A jaki zakres?

Czy nowo zatrudnione osoby w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Renia 09

Szpital który ma oddział rehabilitacyjny wysyła ludzi do Goczałkowice mąż leżał na oddziale neurologii po udarze nawet nie miał rehabilitacji tylko przywieźli mu wózek inwalidzki wywieźli go na korytarz podstawili pod ścianę kazali wstać trzymać się ściany i chodzić wózek bez powietrza w kołach i wielka rehabilitacja

Mieczysław
@Renia 09

A zgłaszałaś może swoje uwagi jakimś osobom? Ciekaw jestem jak to by się rozwiązało :)

@Renia 09

Droga Pani. Najpierw należy zapoznać się z odpowiednimi rodzajami rehabilitacji, ponieważ po udarze przysługuje pacjentowi specjalna rehabilitacja neurologiczna, której ten szpital nie posiada, dlatego oczywistym jest, że odeślą pacjenta do ośrodka, który jest dla tego pacjenta odpowiednio dostosowany pod względem leczenia. Gdyby każdy pacjent miał być po pobycie szpitalnym rehabilitowany to musielibyśmy w Jastrzębiu otworzyć osobny szpital rehabilitacyjny dla dorosłych, zarówno z rehabilitacją ogólnoustrojową, neurologiczną, kardiologiczną i innymi… a i tak jestem pewna, że nie sprostałby Pani wymaganiom. Pozdrawiam

Czy w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Aga

Bardzo jestem zadowolona z rehabilitacji w tym szpitalu, począwszy od ordynatora bardzo miły, życzliwy uśmiechnięty zawsze służący pomocą człowiek,pielęgniarki super.Bardzo polecam.

Justyna

Czy tutaj są może opcjonalne jakieś premie? Pytam, bo padła dość pozytywna opinia od jednego z pacjentów, wychwalił w zasadzie cały personel. Jak obecnie perspektywa zarobków się tu przedstawia? Ciekawią mnie przede wszystkim opcjonalne podwyżki dla pielęgniarek. Jak długo trzeba się o nie starać?

Nocny Marek

Na oddziale neurochirurgicznym spędziłem tydzień. Cały personel od ordynatora począwszy poprzez lekarzy, pielęgniarki, rehabilitanta, salowe i panie sprzątające, zasługuje na gorące słowa uznania. Fachowcy w każdym calu, przy tym życzliwi i z poczuciem humoru. Będę miał miłe wspomnienia ze szpitale, serio :-)

Pacjent

Gabinet zabiegowy spirometria w którym siedzi naprawdę przemiła pani pod telefonem która musi pracować za karę , rozłącza się w połowie zdania . Pozdrawiam

Aga

Wyszłam parę dni temu z szpitala z oddziału neurochirurgii po operacji kręgosłupa jestem zachwycona ludźmi którzy tam pracują, pełen profesjonalizm pielęgniarek pełnych empatii ,uśmiechu dobrego słowa dla chorego i lekarzy którzy są przy tym pacjencie ,oby tak dalej ,

Cizior

Przychodnia ginekologiczna . KATASTROFA . Pani dr Szulińska to jest koszmar . Gabinet czynny od 10 a doktor przychodzi ok 13.30. Ptośnba była tylko o kontynuację recepty . Odpowiedź prosta -proszę czekać , bo są pacjentki . Ok , rozumiem . Ale czekanie 4godziny , żeby przez 1 minutę wypisana została recepta ????? Durnota , głupota i co tylko . Nawet w rejestracji panie mówią , że ta p.doktor jest dziwna . Może w końcu należałoby się temu przyjrzeć . Ja mam na godz 7 do pracy , to idę na 7 . Życzę tej pani spotkania się z takim samym problemem . Z drugiej strony pragnę pozdrowić cały oddział neurochirurgii . W mojej ocenie to są super fachowcy .

Wiktoria

Co się takiego stało? Możesz opowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Aleja Jana Pawła II 7
    44-330 Jastrzębie-Zdrój