Opinie o Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego I Zakład Opiekuńczo-Leczniczy W Gorzycach w Gorzyce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego I Zakład Opiekuńczo-Leczniczy W Gorzycach. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego I Zakład Opiekuńczo-Leczniczy W Gorzycach o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego I Zakład Opiekuńczo-Leczniczy W Gorzycach w Gorzyce

Pensja terapeuty prowadzącego zajęcia z podopiecznymi to od 4 732 zł brutto. Czy w ośrodku macie jakiekolwiek premie? Na jaki czas jest to zastępstwo za terapeutę? Owszem, praca trwa do 14.35, ale tylko ja wiem, ile zajęło mi doskonalenie w zawodzie, a też muszę z czegoś żyć przecież.

To jeden z najgorszych zakładów pracy.(usunięte przez administratora) Ma wykonywać obowiązki i nie odzywać się. Jeśli spróbujesz wyrazić swoje zdanie to będą cię poniżać przy wszystkich i albo sam się zwolnisz albo zrobią wszystko żeby cię wyrzucić. Nie polecam !!!

Rozumiem że nie jesteś zadowolony z atmosfery w firmie ale od twojego wpisu mogło się dużo zmienić.Jak obecnie wyglądają relacje w firmie? Są prowadzone rekrutacje dla lekarzy lub terapeutów? Na jakie konkretnie stanowiska jest nabór?

UPS: Nowy wpis

Fajnie jest rzucać anonimowo ogólnikami i szargać opinię, tylko po czyjej stronie była rzeczywiście wina? Ja tam pracowałam i nie narzekałam i cały czas żałuję, że do Eko-Okien odeszłam, bo też mi się wydawało, że będzie mi lepiej.

Były pracownik Nowy wpis

Praca tam to dramat jeśli chodzi o kuchnie ....nie przedstawiają co masz zrobić tylko wszystko rykiem (usunięte przez administratora) .....a jak się odezwiesz to źle ...stare pracownice które wypracowały sobie taki system pracy ..a kierownictwo na to pozwala ...

UPS: Nowy wpis

Ilu ludzi - tyle opinii. Opinie też wystawiają różni ludzie, na przykład z zemsty, że im ta praca nie odpowiadała. Za mało szczegółów, żeby wziąć tą opinię na poważnie. Pracowałam tam i z czymś takim akurat się nie spotkałam i moja opinia jest zupełnie odmienna - jak ktoś pracował, a nie ściemniał, to nie miał żadnych problemów.

Dominik

Bardzo dobre opinie można znaleźć o firmie, żałuję jednak, że na tym forum pracowniczym nie ma żadnych opinii.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego I Zakład Opiekuńczo-Leczniczy W Gorzycach, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Miro

Witam,a coś bliżej na ten temat?,pracował/a tam Pan/ni ? jak długo i w jakim charakterze.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego I Zakład Opiekuńczo-Leczniczy W Gorzycach - Gorzyce

• Jak się pracuje w Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego I Zakład Opiekuńczo-Leczniczy W Gorzycach?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego I Zakład Opiekuńczo-Leczniczy W Gorzycach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego I Zakład Opiekuńczo-Leczniczy W Gorzycach?

• Zamkowa 8
    44-350 Gorzyce