Opinie o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju w Jastrzębie-Zdrój

Tomasz.stysiak@onet.pl

Po zapaleniu opon mózgowych i ropniakowi przez co pobycie na neurologii w szpitalu w jastrzębiu zdroju całkowite leczenie zakończyło się. Dziękuję pani Krentorz ordynator oddziału neurologii za prowadzenie od początku do końca już po szpitalu , profesjonalizm i duże doświadczenie ,jeszcze raz dzięki.

Lidia
@Tomasz.stysiak@onet.pl

Super! a długo czekałeś na termin przyjęcia? długie kolejki? jak oceniasz organizacje szpitala, sprawnie poszło?

Pacjent

Rehabilitacja w tym szpitalu to jakaś kpina. Pacjentów cały korytarz i tylko jeden laser. Czas oczekiwania to godzinę mimo iż przychodzi sie na swoja godzinę. Pani kierownik bardzo ale to bardzo nie miła, traktuje pacjenta jak zło konieczne. Nie polecam

@Pacjent

Serio na godzinę każdy jest umówiony a i tak są opóźnienia? Bo to faktycznie zastanawiające. Ktoś się w kolejkę jakimś cudem wciska czy skąd to się bierze

Wkur.....ny
@Pacjent

Nie wiem, czy ktoś to przeczyta. Nie mam pojęcia czy w ogóle mój wpis znajdzie jakiekolwiek zainteresowanie ale muszę to wrzucić na forum. Odwiedziłem szpital z córką, która miała problemy - niedawno urodziła dziecko. Izba przyjęć - porażka. Tak nieprzyjemnego personelu nie widziałem w życiu. Lekarz, który się zjawił oznajmił "miałem dzisiaj kilka operacji a ta mi d.... zawraca" Wiem, że nic im nikt nie zrobi. Są całkowicie bezkarni. Szanowna służba zdrowia nie żyje sama. Też korzystają z różnych usług. Są również zależni od innych i zapewne oczekują profesjonalnego podejścia, a przede wszystkim grzecznego. Co się z tym sektorem stało. Życie i inny człowiek dla nich się nie liczy. Kasa tylko. Przecież odprowadzamy potężne podatki na służbę zdrowia. Też pracujemy, też pracujemy dla nich. Przykre to jest.... Pani z recepcji i Pan doktor ginekolog pełniący dyżur 28.09.22 w nocy - mam nadzieję, że kiedyś zostaną w taki sam sposób potraktowani.

Lalunia

Pani Grażyna Niedziela pielęgniarka z oddziału neurologicznego . Babsko porażka . Jakby była tam za karę. Słyszałam jak rozmawia z 2 pielęgniarka ze zabiera do domu plastry , spirytus do dezynfekcji itp (jeszcze kradnie za nasze pieniądze) omijać szerokim łukiem

Ryszard
@Lalunia

Dość mocne słowa. Jeżeli słyszałeś o czymś takim to powinieneś poinformować przełożonego pielęgniarki. Bo takie słowa bez pokrycia mogą komuś zepsuć bardzo opinię. Nie pomyślałeś o tym?

Lalunia
@Lalunia

Proszę to usunąć pomyliłam grupe

Ryszard
@Lalunia

No pięknie. Najpierw kogoś obsmarowałaś a teraz się wycofujesz. Znasz w ogóle warunki pracy w tym szpitalu, czy nudzi ci się i stąd te wymyślone opinie?

Szpital to dno....niestety, dużo osób narzeka że oni po prostu nie leczą, nie przyjmują ,po prostu masakra.Teraz pytanie po co utrzymywać takich "lebrów" ? szkoda pieniędzy na nich..

@Anonim

Lebrów? Mogę prosić o definicję, bo poważnie pierwszy raz chyba widzę taki wyraz na oczy

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

Ktoś wie ile tam zarabiają salowe i czy sobie chwalą ?

Babajaga
@Marta

tu salowych nie ma, są sprzątaczki z firmy, zarabiają nawet 1000 złotych gdyż dyżury są zabierane dla ukrainek . Jesteśmy większość na umowach zleceniu te które mają układy z kierowniczkami mają umowę o pracę. Tworzą się klany rodzinne. Za przerwy na posiłek zabierają nam z wypłaty, za każdą przepracowaną godzinę odliczają 4 minuty. Pan dyrektor szpitala nie chce przejąć salowych bo mu się nie opłaca. Sami wyciągnijcie wnioski.

Barbara
@Babajaga

To jest wierutna bzdura

@Barbara

Co konkretnie jest według Ciebie tutaj bzdurą? Chodzi o te Ukrainki czy jednak uważasz, że mają tutaj normalnie salowe?

Anonim ka

Witam jestem na oddziele traktu porodowo operacyjnym i o godz 13 przywiezli mi paczkę między innymi z osobistymi rzeczami i jedzeniem po 3 razy pytałam czy doniosa mi paczkę mowia że jak bd jedna paczka to wątpią zeby ja wniesli za drugim razem pow ze przyjmują covidow i jak sie cos zwolni przyniosą za 3 razem gdy poszłam i pow ze jest tam jedzenie i nie chce by sie zmarnowało pow nie mają na to wpływu ale rozumiemy panią....... (usunięte przez administratora) A jestem w ciąży ile mam prosić o swoją paczkę

Renata

Gastrologia porażka moja siostra zmarła na tym oddzele pielęgniarki są bardzo nieprzyjemne nie mają powołania do tego zawodu są bez serca nic nie robią myślą że to dalej (usunięte przez administratora) nie mam słów po prostu babska bez serca oby doznały kiedyś takiego samego traktowania jakiego doświadczyła moja swp siostra

ananis

Dodzwonić się do Szpitala do paradni chirurgicznej to porażka, podnoszą słuchawkę mówię Hallo...... po 50 razie zwolnieniu się linii i odkładają słuchawkę, z drugiej strony ktoś klika po klawiaturze słuchawki żeby szybko rozłączyć, na centrali odebrali po 6 razie powiedziałam w czym rzecz, że mam termin na przyjecie do szpitala ale muszę jeszcze skonsultować się z lekarzem w poradni pani mi na to ..." co ja pani poradzę proszę dzwonić może się uda, pytam ją czy mam zrezygnować z operacji pani na to proszę zapytać lekarza (sam wyznaczył termin operacji) teraz robi problemy.Mówię jej, że już nie chcę pomocy wolę umrzeć niż wydzwaniać całymi dniami dzisiaj 3h na dzwonieniu jestem z bardzo daleka i prosić się o pomoc to i tak to nie ma sensu i tak się nie dodzwonicie.Sama na własnej skórze się przekonuje i wiem o czym się mówi w telewizji,że nie doczekał się na karetkę, że nie udzielono mu pomocy itd telewizja nie kłamie tak po prostu jest.Przykre ale prawdziwe.

KOSZMAR

Kardiologiczno-Wewnetrzny pielęgniarki PODAWAJA W KONSKICH DAWKACH JAKIES LEKI NA USPOKOJENIE-WYCISZENIE!! PACJENT NIE ZACJOWUJE SIE LOGICZNIE! POTRZEBA TAM PORZADNEJ KONTROLI! NIE POTRZEBA BYC LEKARZEM ABY OCENIC TAKI STAN PACJENTA! RANO PACJENT W PORZADKU PODCZAS WIZYTY.. POPOLUDNIU PACJENT PO LEKACH! TO JEST SKANDAL

Lidia

Hej, przejrzałam to forum wojewódzkiego szpitala specjalistycznego. Część osób pytała o tym, jakie są warunki w nim dla pacjentów. Jeśli ktoś ma z kolei informacje o tym, jak się tam pracuje, to ja bym bardzo chciała wiedzieć. Często zdarzają się wam nadgodziny?

edek

chciałabym uzyskać informacje na temat zakładu opiekuńczo-leczniczego w jastrzębiu; jak tam traktują pacjentów? czy zajmują się nimi? jaki jest personel

Majka

Jak się Wam tu pracuje, panie pielęgniarki? :)

Analiza

Lepeij zamknąć szpital, jak mają pracować tam tacy "ludzie" piesze w cudzysłowiu ,bo oni nie mają litości są pozbawieni człowieczeństwa...może taki zawód, ale daleko im do prawdziwych lekarzy (jednak przyznam jest tam kilka dobrych lekarzy....ale tylko kilka :( )

Napiszę tak... w tym szpitalu nie wiem czy pracują takie beztalencia? czy po prostu lekarze i cały personel, mają dosłownie wy..bane(poza małymi wyjątkami) na wszystko.Tak czy inaczej nic tylko,zwolić w piz..du wielu pracowników,bo po prostu nie leczą są darmozjadami i tyle.

Czy szpital nie poszukuje pielęgniarek?

Pacjent

JEDEN WIELKI BRAK SZACUNKU DLA CHORYCH!.

Agata D.

Właśnie opuściłam oddzial chirurgiczny. To,co mnie totalnie zaskoczylo,to brak salowych,jedynie firma sprzątająca rano,w postaci Ukrainki. Całą robotę, którą kiedyś wykonywaly salowe,teraz robią pielęgniarki,których jest dwie na oddział.. Dziewczyny Pielegniarki! Jestescie fantastyczne! Nie przesadzam ani trochę. Tylko jedna z nich średnio miła..Cała reszta,swietne, empatyczne i bardzo ciepłe i miłe. Uprzejme,pomocne,bez grama złości i nerwów w związku z tym co robią. Dzięki Nim,pobyt w szpitalu jest całkiem znośny. Dziękuję! :*

Agata

Nie szukają może pielęgniarek ? Gdzie można pytać ?

arbi2002@wp.pl

Na 10 piętrze otwarto właśnie ortopedie no i nikomu niestety niechce zmieniać się pościeli NIKT NIE WIE JAK ZMIERZYĆ CUKIER GLUKOMETREM pacjętom ,to jest CHORE LUDZIE SĄ POŁAMANI i najlepiej żeby wszystko robili sami .personel jest zmęczony SIEDZENIEM apacjęci to połamana porcalena która za dużo wymaga MASAKRA pozwalniać i przyjąć nowych

Dramat

Dramat, tylko wyrok i same pielęgniarki decydują kto będzie żył a kto nie - zaskoczeni jak. Dawkuja leki na uspokojenie w końskich dawkach i wszystkie gatunki razem. Np stosują trzy rodzaje leków na uspokojenie u jednego pacjenta.... Przecież to nie trzeba być po medycynie żeby się domyślić w jakim celu to jest podawane.. koszmar... . Tam niezbędna jest kontrola ... bo robią co się im podoba...

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NR 2 w Jastrzębiu Zdroju
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Aleja Jana Pawła II 7
    44-330 Jastrzębie-Zdrój