Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa w Jastrzębie-Zdrój

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Prezes Zarządu do pracy w Batowo. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

K. Nowy wpis
Inne
 Pytanie

Witam, moje pytanie odnosi się do nowego naliczania czynszu? Też macie prąd po 1,08 czy tylko mieszkańcy kaczyc są tak "szanowani " przez spółdzielnię. Nie wspomnę o absurdalnych prognozach gdzie maksymalnie w porywach wiatru człowiek płacił 200 zł... Teraz prognoza przyszła na prawie 500 zł .. mam wrażenie, że panie w SM nowa pracują tylko raz w miesiącu bo mimo telefonów i pytań zapewniają, że są nadpłaty a na koniec okazuje się, że jest na minusie...

Jolanta Nowy wpis
Inne

po opiniach widzę, że chyba słabo tutaj wygląda reakcja na zgłoszenia od lokatorów, skoro piszą tu na forum pracowniczym o swoich sprawach... osoby zatrudnione mają podobnie? jak obecnie w środku organizacja pracy przebiega? ile osób pracuje i co z rotacjami? jak częste są?

Małgorzata Nowy wpis
Inne

Proszę szczególnie w bloku 107 by ktoś zainteresował się windą bo zatrzymała się już dwa razy w zeszłym tygodniu. Nie tylko mi ta winda tak staje choć jestem przy sobie bo somsiad chudy i też stanęła powiadał. Pod klatką czasem podchodzą mechanicy ale nic tylko narzekają że któryś z lokatorów psuje windy. Sprzątacza mówiła ale blok wyżej że prezes tej firmy psuje by była dewastacja i by zarobili bo go złapała. Ta sprzątaczka to zasłużoną dla nowej już na emeryturze a że mieszka blok wyżej to wiem. Niech jacyś pracownicy do tej windy przyjdą którzy coś umieją. A nie ciągle nic.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Administrator zasobów mieszkaniowych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. telesprzedaży
Warszawa
EASTATE PROSTA S.A.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Klienta ds. nieruchomości
Kraków
Emmerson Lumico Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Asystentka pośrednika nieruchomości
Warszawa
Emidom Sp. z o.o.
(24 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
DOMINIKA
Inne

Witam mam mieszkanie na Wielkopolskiej 19 własnościowe. Od 2017 roku mieszkam w Niemczech Chciałem je sprzedać ale mam problem. Obecnie mieszka tam moja była partnerka i 2 dzieci. Ona oczywiście nie płaci czynszu ja opłacam czynsz. Była partnerka i dzieci są zameldowani na stałe ale też nie mam żadnej umowy najmu z nią podpisanej ponieważ ona się nie godzi. W Grudniu byłem zobaczyć jak wygląda mieszkanie jest nie zadbane wymaga średniego remontu oczywiście Była partnerka nie będzie nic remontować. Chciałem przepisać mieszkanie na nią ale ona ma dużo długów i nie chce tego mieszkania a dzieci są mało letnie i wiem że będzie tak że jak bym przepisał mieszkanie na dzieci to ona nie będzie opłacała i będę musiał nadal płacić czynsz. I mam pranie czy spudzielnia nie chciała odkupić tego mieszkania. Albo ktoś się zna jak obejść ta sprawę. Albo może ktoś chętny na kupno mieszkania. Jeszcze chciałem dodać że mieszkanie kupili mi rodzice więc Ona nie ma nic wspolnego i nie ma żadnych praw

l4
Pracownik

zostajesz bez kasy ,nie.ma.l4 masz (usunięte przez administratora) ac nie ważne że to dzięki tej pracy nabawiasz się kontuzji , chorób a teraz w dobie pandemii tym bardziej jesteś chory siedzisz w domu jesteś bez kasy kasa idzie nie wiadomo gdzie dostają.je.te co.zastepuja ta firma nie szanuje pracownika sprzątaczki wogole wieczne wymagania , a sprzątać dokładnie nie ma czym jak.ktos.wyzej.napisal, wiecznie źle człowiek. robi za parę gorszy na śmiecowce a oni.sie bronią że.6 godzin to.co chcesz ale.kiedys to samo.robily na etacie

ja
Inne

@drogi prezesie to kto jest de facto przełozonym teraz ?

ład komplex
Pracownik
@ja

Rybnik

2021
Pracownik

podwyżka w roku 2021 dla sprzątaczek 100 zł hahahaha z 1550 do 1650 super i dalej smieciowki ,brak soli ,bo nie ma firma pieniędzy ,brak.srodkow ,mopów ..wszystkieg obuwia , ale kontrolę robią i ciągle wymagają i narzekają że brudno że (usunięte przez administratora) baby same wszystko kupują kiedy to się skończy na Boga

jasna
Inne
 Pytanie

skoro tak się reklamuje cię drogi prezesie jaka to wspaniała spółdzielnia i fantastyczni uczciwi i wyrozumiali ludzie w niej pracują może niech mi drogi pan prezes wytłumaczy dlaczego oddał swoich byłych pracowników (sprzątaczki)w ręce prywatnej firmy (podwykonawcy) który daje im smieciowki na których ponoć wystawiony jest dochód tylko w połowie albo wogole niektóre jej nie mają a wynagrodzenie na rękę to 1500 zł gdzie dziś pensja minimalna to 1900 zł z groszami . Z tego co nasze panie mówią obowiązki są te same co kilkanaście lat temu tylko ogródków doszło ??? odpowie pan panie prezesie !

drogi prezesie
Pracownik

twoi byli pracownicy obecnie oddałeś ich podwykonawcy ale nadal nimi rządzisz tylko po cichu , jak co roku na święta zostały z niczym .W innych adms gdzie sprzątaczki pracują na umowę i mają najniższa na święta dostały parę groszy ,nie wspomnę że mają na odzierz ,obuwie i sprzęt konkretny a tu w wigilię musisz pracować ,o premi świątecznej obuwiu czy odzieży zapomnij . a wszystko na umowę śmieciowa na której jest wpisane parę groszy ,pieniądze w kopercie a zarobek 1500 no chyba że weźmiesz pół osiedla to może wyciągniesz najniższa krajowa kpina i żart .

oni
Pracownik
@drogi prezesie

mają gdzieś jakim sprzętem robimy , czym myjemy ,że człowiek z roku na rok opada z sił zdrowie się kończy a tu ani zabezpieczenia w postaci chorobowego ani szansy na najniższa emeryturę . Oni będę na nich siedzieć i się cieszyć a my będziemy gryźć beton bo na tych umowach na starość nie będzie człowiek nic miał. już i tak przez te całą sytuację jest ciężko nam zwykłym . i niech nie gadają że kasy nie mają bi ciągle czynsz podwyższają ale oczywiście idzie wssysko w ich kieszenie bo przecież remonty i malowanie raz na 10 lat a tak (usunięte przez administratora) robią .

pytanie
Inne
 Pytanie

może warto przestudiować zakres obowiązków tych pań jakie prace do nich teraz nalerza a jakie należały kiedyś ? skoro ktoś wymyślił że są smieciowki z niepełnymi kwotami a resztę w kopercie i max dochód w kwocie 1500 to widocznie pracy też odjęte gdyż nie możliwe jest robić nadal to samo co kiedyś mając umowę o pracę i kwotę na ten czas przepisową .

brak słów
Inne
 Pytanie

Też o tym słyszałam od naszej sprzątaczki ale nie mogłam uwierzyć . W dzisiejszych czasach takie coś ? to się nie mieści w głowie . Przecież miało nie być śmieciowek tym bardziej że kiedyś z tego co pamiętam sprzątanie byli na umowę . Naprawdę jestem szoku że za nasze czynsze na wszystko jest na ich premie i te pierdoły które z roku na rok pod blokami powstają a na pensję dla tych biednych pan i umie nie ma . Przecież nawet minimalna to dziś bida .One biedne nawet tego nie mają .To trzeba nagłośnić . Nasza sprzątaczka a moja serdeczną już teraz znajoma mówi że ma półtora tysiąca plus parę groszy za mycie schodow a na umowie połowy tego nie ma jak to możliwe gdzie jest pip .

Pip
Inne
@brak słów

mają albo pochytane i dobrze pokombinowane w papiurach albo pip jest kolejną instytucja która bierze pensję a (usunięte przez administratora) robi

plugastwo
Pracownik

to wszystko co się dzieje na świecie i w tej spółdzielni kpina żart ale podnosić czynsze to umieją i do własnej kieszeni im pensja rośnie i premie przy okazji ale nasze sprzątaczki od lat na smieciowkach które do niczego się nie liczą j z pensja poniżej minimalnej za robotę która lata temu moja żona robiła mając umowę !!! hańba

Do prezesa !
Pracownik

Wstydź się chłopie tak postępować ! inne spółdzielnie dają sprzątaczka umowy i żyją prosperują ,daja radę wiem bo moja robiła u wos a teraz robi na górniczej i jest bardzo zadowolona . Tela lot już najmujesz ta firma ile to jeszcze będzie trwało !! mało żeś się wzbogacił na najbjydnuejszych . Może dej swoim babom tym ci w biorach siedzą pensjeb1500 i śmieciowe przez kilkanaście lat zobaczymy czy budom zadowolone . Wstyd i hańba w tych czasach gdzie czynsze ciągle podnosicie . Żeby nie dał 9raciwnikowi przez tyle lat możności emerytury mieć !!! te kobiety robione tyle lot i co mają nic !!! to się nadaje do prokuratury !

Marek
Inne

Wasz pracownik pan Szymon wiecznie chodzi " na bani" ciekawe że tym się nikt zainteresuje

umowy dajcie
Pracownik

Dajcie sprzątaczka umowy jak miały kiedyś !!!! . Skoro je sprawdzacie ,wydajecie polecenia ,rozliczacie z roboty ,gonicie ,pilnujecie ,nakazujecie to je zatrudnijcie u siebie a nie traktujecie jak swoich a jak przyjdzie co do czego umywacie ręce i odsylacie do podwykonawcy -firmy zewnętrznej która w drodze najniższego przetargu najeliscie z Rybnika a ta ich wyzyskuje . Płaci grosze i daje fikcyjne umowy śmieciowe . Ile jeszcze to będzie trwać ludzie kochani który mamy wiek jakie czasy to nie lata 90 że wam to uchodziło !!! Te panie o tym mówią głośno ,skarżą się a my lokatorzy nieświadomi że za nasze pieniądze robicie takie rzeczy ! wstyd i hańba .Czyżby kolejna pis-owska robota . Mieszkańcy ulicy turystycznej i szkolnej domagamy się aby nasze dozorczynie były zatrudnione na ludzkich warunkach a jak was nie stać to mniej premi sobie płacicie a kierownica niech sądzi mniej badyli . To się nadaje do gazety i tv .

podwyzka
Pracownik
 Pytanie

czynszu kolejna !!? która pójdzie do kieszeni prezesa i jego lizusów pytam się ją.co te pieniądze idą jak maluje się raz na 10 lat na te ogródki co powstają jeden za drugim na osiedlach (usunięte przez administratora)a dozorczynie tylko mają.wiecej roboty dajcie tym paniom umowy norlalnje i zarobki bo jak.sie od.nich słucha ile mają.i.na.jakich zasadach a co wymagacie to szlag człowieka trafia jedyna taka spółdzielnia nigdzie tak nie ma wstyd i hańba z nasze pieniądze jedni żyją w luksusie a drudzy w ubustwie oby kiedyś za to odpowiedziała osoba która do tego przyłożyła łapy #tematdlauwagi

Zwolnić firmę zewnętrzną
Inne

I przyjąć sprzątaczki na umowę i dać pensję minimalną . Na kwiatki macie i nowe nasadzenia które są na turystycznej premie macie a im zabraliscie i tak z nędznego zarobku .

Nasze panie sprzątające
Inne
 Pytanie

Dlaczego ich nie przyjmiecie na umowę jak kiedyś ??? Czy aż tak budżet wytrzepaliscie że trzeba było zabrać już i tak najmniej i najniżej zarabiajacemu . Wszędzie przyjmują normalnie tylko tu takie chocki-klocki . Może ujmijcie swoje pensję i premie to będzie kasa na zatkanie budżetu . Panie prezesie ocknij się pan nie rób wstydu nam mieszkańcom . Toż to nasze matki żony babki tam też pracują na blokach . Rządzić to widzę umiecie i dyrygowqc i wydawać polecenia . Sprawdzać i kontrolować. Ale do płacenia nie ma chętnego . Tak się nie robi . Wynajelsicie firmę zewnętrzną to dajcie pokój babom albo jak chcecie je mieć pod sobą jak macie przyjmijcie je spowroten . Dość lat już chyba się na nich zarobilo . Wstyd i hańba . Wszyscy już u na do tym gadają na turystycznej .

Stary lokator
 Pytanie

Ja mam pytanie do władających SM Nowa;Pytanie dotyczy miejsc parkowania przed blokami.Samochodów przybywa i to normalne ale dlaczego część lokatorów nie ma gdzie parkować? bo albo stawiają z innych bloków albo w rodzinie są 3 samochody! JEDNO MIEJSCE DLA JEDNEGO LOKALU MIESZKALNEGO! tak jak jedna piwnica dla jednego mieszkania.Co gorsze zdarzają się na parkingach samochody odbiegające od gabarytów osobowych.Czy to jest w gestii SM czy policji.....Co do miejsc parkowania musicie przyjąć,że mieszkają nie tylko dobrze zarabiający ale i ci skromniejsi których stać na jeden samochód.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa - Jastrzębie-Zdrój

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa?

  Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa
1/5 Na podstawie 50 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Wielkopolska 5A
  44-335 Jastrzębie-Zdrój
 • NIP: 6331009392 REGON: 272833769 KRS: 0000138791
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa
Przejdź do nowych opinii