Chronz sp. z o.o.

Żory

Opinie o Chronz sp. z o.o.

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@anonimowo powiem piszesz o tym, że w firmie była bardzo duża rotacja. Ktoś z obecnych pracowników może powiedzieć jak sytuacja ta wygląda obecnie? Jakie zmiany zaszły w Chronz na przestrzeni ostatnich lat? @wojciech wspominałeś, że można tu wiele osiągnąć. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tej kwestii? Dalej pracujesz w tym miejscu pracy? Jakie możliwości rozwoju dał Ci ten pracodawca?

wojciech
użytkownik zarejestrowany

szabo, ciężko znać ludzi, z którymi nigdy nie pracowałeś. Dopiero po jakimś czasie jeseteś w stanie stwierdzić kto jaki i z kim trzyma i jak wszystko jest w firmie rozdizelone. Wiem, że sporej ilości ludzi nie wyszła tutaj praca, le uważam że wciąż można wiele osiągnąć.

anonimowo powiem

życzę powodzenia każdemu kto będzie chciał się do firmy dodzwonić lub odwiedzić siedzibę, rotacja pracowników bardzo duża, proponuję lekturę KRS w zakresie wpisów z ZUS, czyli składek to raczej nie opłacają.

paulinka
użytkownik zarejestrowany

a mnie interesuje opcja żeby nie było trzeba się włóczyć po urzędach i stać w tych kolejkach, rejestrowac się i takie tam. napiszcie więc proszę czy istnieje taka możliwość że zatrudnię się w Chronz sp. z o.o. bezpośrednio jakoś i ewentualnie o jakąś najlepszą umowę i jakie pieniądze na starcie mogę walczyć

szabo
użytkownik zarejestrowany

chronz poszukuje swoich pracowników poprzez urzędy pracy ,a co za tym idzie pewnie nie płaci specjalnie dużo za ich usługi skoro wiadomym jest że musi odprowadzać przy okazji wszystkie składki :) ostatnio widziałem ich oferte na stanowisko kierowcy tira. Wystarczyło chyba dwu letnie doświadczenie jako kierowca

maly

jak się znajdzie jeden zadowolony to stawiam litra

nikt

to znaczy ze wykorzystuje ludzi udajac ze jest na krawedzi wiecznie biedny i pokrzywdzony. wyjatkowo perfidny typ

roland

wieczny biedak

nikt

najgorszy przekręt na slasku

garry
użytkownik zarejestrowany

Podobno całkiem nie źle się tam pracuje, prawda to? Daja duże szanse na rozwój? Typu szkolenia, możliwości kursów? Na jaki czas dają umowy?

maly

chyba zaczeli ludzi szanowac bo podobno stala obsada i nie przyjmuja. albo przypadek albo zmadrzal szef

Gall

[usunięte przez moderatora] Chcesz mieć rozstrojone nerwy i chodzić bez kasy to oczywiście polecam.

Zostaw opinię o Chronz sp. z o.o. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chronz sp. z o.o.