P.W. Ekop
counter
2 47 417 5 1
Ryl.
Kandydat

Lekceważące podejście do osób które starają się o prace, mydlenie oczu i mamienie możliwościami pracy i rozwoju..... Na końcu małą niespodziankę przygotowali w formie że aby pracować, trzeba mieć aktualną PCR-kę. Czyli badania na korona wirusa które bagatela kosztują prawie 600zł. Podczas rozmowy, twierdzą iż może, zwrócą w ratach koszta poniesione przez kandydata. A jak nie przyjmą, jak nie zadzwonią... . Casting, inaczej nazwać się tego nie da Ludzie, jeżeli pracodawca zatrudnia to wykonuje na swój koszt badania wstępne.

Silver

Witam,jak wyglądają zarobki pod firmą EKOP jeśli chodzi o pracę pod ziemią jako górnik ?

Ryl.

Miki
 Rekomendacja
@Ryl.

Moja żoneczka dzwoniła do kadr o kartki ponieważ się wściekła że zaś na kartki Sodexo trzeba czekać jak w kolejce za mięsem w starym systemie ;) wypłaty żebracze a do roboty co sobota wołajom no to jej pani powiedziała że niewie jak kartki będą to beda, na to żonka moja żeby ją połączyć z osobą kompetentną i która wie,na to pani że nie ma, na to żoneczka mój powiedziała że się nie dziwi że firma tak działa jeżeli niema w niej kompetentnych osób a pani na to że żoneczka moja ma nie być arogancka. Szczyty bezczelności

Żonka B.
@Ryl.

MÓJ CHŁOP ROBI W TEJ FIRMIE NA BORYNI I JAK SPORO INNYCH ZA MINIMALNĄ KRAJOWĄ PLUS PREMIE I BONY. ŻENUJĄCE ŻEBY NA KOPALNI CHŁOP ROBIŁ ZA MINIMALNĄ KRAJOWĄ I JESZCZE DO ROBOTY WOŁAJĄ NA SOBOTY A 3000 TO NIE ZAROBI NA RĘKĘ Z TYMI SOBOTAMI!!!! SĄ PACZKI ALE KTO JE ROBIŁ CHYBA ZAPOMNIAŁ ŻE MAJĄ BYĆ DLA DZIECI. ALE CHYBA BĘDĄ CHŁOPY SZYKOWAĆ JAKIŚ BUNT O TE ZAROBKI. SĄ BONY ALE WYDAWANE JAK JUŻ LUDZIE KASY NIE MAJĄ MIĘDZY 2 A 3 TYGODNIE PO WYPŁACIE.

Kamil 12v Nowy wpis

To prawda ja czekałem 3 miesiące

cj Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

Gdzie Ekop ma podpisaną umowę aby zrobić badania wstępne do pracy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czym P.W. Ekop zachęcają? Jakie mają dodatki?

dobrze jest:)

Pracuje od niedawna, praca z fajną i zgraną załogą, jak na razie wypłaty na czas. Myślę, że przynajmmniej połowa z dodanych tutaj wypowiedzi powinna być usuwana, tylko dlatego że nic nie wnosi do tematu. Pozdrawiam :)

hahaha Nowy wpis
Klient
@dobrze jest:)

lubisz chyba chodzić głodny w dziurawych skarpetach

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Łukasz

Uważacie ze ekipa w firmie się lubi i jest zgrana ?

Jojo
Kandydat

Na jaką stawkę mogę liczyć na początek ?

Slusarz
@Jojo

15,50 jako pracownik niewykwalifikowany (poniżej 26ciu lat)

Boryński
@Jojo

Robimy tu za najniższo krajowo stawka plus do tego jedni majom bony po 19 zeta za dniówka a inni nie zależy kaj robisz no i premia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Czy P.W. Ekop organizuje staże dla studentów?

Magda

Wymagają ukonczonych kursów? Jeśli tak to jakich?

Zainteresowana

Witam. Na jakie stanowiska pracy można aplikować (chodzi o pracę dla kobiet) ? W jaki sposób można złożyć CV? Czy jest jakaś większa szansa pracując w firmie EKOP na przejście pod SiG?

Ciekawska
@Zainteresowana

Jest wiele stanowisk na których pracują kobiety, to zależy gdzie jest zapotrzebowanie. Lampownia, Maskownia, aparaty itd. A pod Sig ciężko się dostać. Jeśli już to sama musisz działać. Ja też próbuje ciągle, ale cisza póki co.

Silver

D.N
@Silver

Daj se pokoj chłopie szukej kaj indziej. Obiecujom tylko.

Na jakie benefity można liczyć w P.W. Ekop?

Boryniok
@Pytanie

Benefity ziomuś? Kartki Sodekso dajom po 19 Zeta, premia kfartalno ino że raz ją dajo a inny raz odwołują albo zmieniajom zasady. A dziengi też słabo 3 kafle to trudno wykręcić raczej 2-z przodu. No i som lesery konfidenty co za pijar krencom tu lepsze orzełki od tych co serio robią robote. Soboty dobrowolnie obowionzkowe dziengi jak u ruskich. Bida z nendzo przez ekop pendzo. Atmoswera jest dobra.

Jojo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 296 dni.
Kandydat

Na jaką stawkę mogę liczyć jako pomoc dołowa?

Jak wyglada praca na Lampowni ?

...
@..

wiesz Lampownia to ma dwojakie znaczenie Tyle że nikt się nie potrafi do tego przyznać

@...

Dlaczego ,rozwiń swoją wypowiedź. Będę wdzięczna

Antoni
@...

Co to znaczy, że Lampownia ma dwojakie znaczenie? Do czego nikt nie chce się przyznać. Daj znać, bo zżera mnie ciekawość.

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 440 dni.

Witam wiecie może czy są jakieś przyjęcia?

Ev

Witam czy w ekopie jest pkzp? Jakie są dodatki?

Anonim
@Ev

Witam, pkzp jest, dodatki są też, np premia za frekwencję w pracy, 500 zł co kwartał, wczasy pod grusza

Ev
@Anonim

Właśnie zaczelem robote i jest okej ;) Zobaczymy na 1szym pasku te dodatki co i jak :) orientujesz sie czy szkolenia przed praca zaliczane sa jako dniowka? dzięki za odpowiedź,bo o dodatkach nikt nie wspominał mi! Pozdrawiam

s
@Ev

dają tylko dwa razy do roku " prezenty " - paczki dla rodzin , tylko jeden artykuł dają , jedno wedlowskie blaszane serce

ZUS
@Ev

a na co ci dodatki co mało ci jeszcze , a kto będzie na to tyrał JA , bądź powanżnay

Echa Średniowiecza
@Anonim

Alle to znaczy że co - że trzeba tam siedzieć cały czas?

A

no to jak sobie wydobędziesz to będziesz mile zaskoczony

A tak po za tym

no to jak sobie wydobędziesz to będziesz mile zaskoczony

P
@Ev

a nawet dwie byleś tylko chciał robić

Rafał

Ta firma jest OK. Czasem zdarzy się ,że mają poślizg z bonami sodexo ,ale generalnie nie ma aż takiej tragedii. Pracuję przy rozładunku pras filtracyjnych na KWK Borynia i jestem z pracy zadowolony. Co do pieniędzy mogło by być trochę lepiej ,ale nie ma co narzekać. Wypłata na konto w terminie, wczasy pod gruszą, premia kwartalna też jest. Atmosfera w pracy w porządku ;) Nic tylko robić.

Elo
@Rafał

A jak premie miesieczna wyglądaja w praktyce?

dlaczego dłoń lub ręka tak się
@Elo

Jak w polityce , nie interesuje mnie kompletnie , uważam że i tak zarabiają zbyt wiele a co do spółki to tak, byłem tam ale tylko jeden jedyny raz i więcej tam nie pojadę bo tam są same matoły , którzy nie potrafią zarabiać pieniędzy oni tylko liczą aż Ktoś zrobi to nich , nie że tylko widziałem ją z bardzo bliska od wewnątrz - z resztą nie było to nic ciekawego po prostu zwykłe CH i F

romi

odradzam kompletne (usunięte przez administratora) zaropisz parę groszy lepiej do czech na produkcję nie warto zawracać sobie głowę tą firmą i tak się dziwie czemu tam ludzie pracują jeszcze za ta kase w tych czasach pozdrawiam pracownik do grudnia

ALFA ROMEO
@romi

To daj znać gdzie jest lub gdzie zarobisz więcej - to może skorzystam - tylko wiesz w tych czasach to już przewaznie wszędzie jest tzw leasing pracowniczy a co to znaczy to pewnie jeszcze nie miałeś okazji się przekonać ale do niczego nikogo nie zmuszam Twoje życie Twój wybór.

duch zły

ja bym na jego miejscu zaprosił Helenę Fischer - tylko nie do zajazdu ale do jastrzębia na hale , jedną z dwóch

Sławomir
@duch zły

abo Tysona do boksu przed zajazdem dodaj dział - Produkcja KASY matole

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy P.W. Ekop?

na śniadanie
@Pytanie

niekoniecznie - możesz przyjechać do domu - tak (usunięte przez administratora) myślałem , ale się pozmieniało

Tomb rajder

Tylko nie pod moim blokiem - na razie zbieram i organizuję siły - nie długo zacznie się " ostra Jazda " bez trzymanki

11:04
@Tomb rajder

Bo za to chyba jeszcze żaden (usunięte przez administratora) nikt nie odpowiedział a gnoje powinni

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Ekop - Jastrzębie-Zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.W. Ekop