Opinie o P.W. Ekop w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.W. Ekop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.W. Ekop o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Ekop w Jastrzębie-Zdrój

no dobra niech ci będzie firma ok kasa na czas choć nie to są jakieś tam kokosy no ale z tym się nie wygra - pisać dalej czy to olać przynajmniej będzie będzie trochę cieplej a nie unia będzie (usunięte przez administratora) co trzeba robić tak to Kaczor nigdy do niczego nie dojdziesz

Ta firma jest super ,pracuje tutaj trzy lata pieniążki na czas i nie są tak małe jak niektóre lebry piszą.

Maciej
@Adam

Dlaczego masz taką opinię o P.W. Ekop? Jakie są zalety i wady pracy w firmie? Napisz bardziej rozbudowany komentarz.

czytaj więcej
@Adam

co pan bredzisz

Agnieszka
@czytaj więcej

Każdy ma tu prawo do wyrażenia własnej opinii i @Adam właśnie to zrobił. Ale jeżeli sam masz coś konkretnego do dodania na temat pracy w P.W. Ekop to byłoby świetnie, jakbyś to zrobił. Od dawna jesteś pracownikiem w tej firmie?

bezimienny
@Maciej

rozbudowany komentarz to sobie możesz poczytać w monitorze albo na strach wam wszystkim (usunięte przez administratora) obleciał a ja się nie boję wiesz dlaczego ? bo nie mam nic na sumieniu czasy Izaury przeminęły ale tylko po części żeby ci się żyło lepiej (usunięte przez administratora) żebyś (usunięte przez administratora) nie musiał doznać w życiu tak przykrych i trudnych sytuacji jak ja

@Agnieszka

od 20 lat i w (usunięte przez administratora)mam cba cbś i inne gady a to że ktoś tam steruję czymś tam z za czyichś pleców to jest akurat najmniej istotne co jeszcze chesz wiedzieć pomyślę ale już tu chyba nie będę pisał nie bardzo sie opłaca czasami nie ma z kim pogadać i tak sobie trochę złość odreagowuję nara

TY

To nie jest i nigdy nie będzie żaden telefon ja również mam komu dawać a więc się odp......

Niewiem

Brałeś udział w rekrutacji do P.W. Ekop. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Neonatolog
Jastrzębie-Zdrój
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.
ktoś

co prawda nie jest to jakaś tam nowość ale zawsze to może być jakaś tam pomoc dla ludzi mniej rozwiniętych mimo tego iż ż wiadomości medialnych wniosek jest taki że kasztelański już nawet zamknęli czy planują to zrobić

ktoś

najedź wskaźnikiem na swój wpis a z pewnością skieruje cię w odpowiednie dla ciebie miejsce

w takichmiejscach powinno się

podawać nie żaden NIK ani nic tylko wpis z imienia i nazwiska - a tak po za tym przeczytaj ustawę budżetową na rok 2019 to pewnie ocipiejesz i nie które kwoty i ograniczenia rozjebją cię od środka. O ile jesteś człowiekiem a zwierzęciem jak ci którzy ją pisali.

Pracownik ekop oddział KWK zof

Pracuje w ekopie od 2 lat, było nawet dobrze, i się zaczęło... Problemy z bonami za przepracowane dniowki (miesiąc opóźnienia) tak jest od 3 miesięcy, trzeba rozglądać się za inną firmą.

odd... tak ty pało zakuta
@Pracownik ekop oddział KWK zof

to na co tutaj piszesz albo jeszcze siedzisz jak ci mało nikt nikogo na siłę do niczego nie zmusza twoje życie twoje wybory Ale radziłbym ci dziecko unikać okien a tym bardziej z plastiku - wyznaję zasadę że '' nie cierpię inżynierów '' a wiesz z jakiego tylko powodu - zostawię to tylko dla siebie - może tak będzie lepiej po za tym ludzie są na tyle inteligentni że raczej nikomu nie trzeba tego tłumaczyć Widzisz mnie też wydawało się że to pracodawca jest moim chlebodawca a okazuje się że jest na odwrót i najgorsze jest to że nie ma z tego żadnych profitów . Wytłumacz mi jedną rzecz - na co mi jakieś bony kartki czy dyskietki na żywność po co to - Szkoda kasy! Widzisz - teoretycznie to ja powinienem żyć co najmniej 200 lat natomiast praktycznie jest to chyba raczej nie wykonalne a szkoda bo byłby to świetny eksperyment - lecz aby go sfinalizować należało by się odpowiednio odżywiać co w moim przypadku jak i prawdopodobnie wielu osób jest to raczej nie osiągalne jeżeli mowa o pracowniku.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie P.W. Ekop?

Null

Żaden a szkoda!!!

Eryk

Firma ma dobre opinie i nie bardzo rozumiem dlaczego tak krytycznie niektórzy piszą?

snajper
@Eryk

Bo te negatywne opinie to piszą nieroby którym zwyczajnie nie chce się nic zrobić.Lenistwo jest na 1wzym miejscu,a jak przyjdzie co do czego,to nierób porzuci pracę i wymyśla niewiadomo jakie historie.Ogólnie praca nie jest zła,choć czasem też mam dość.Jedyne do czego bym się uczepił to zarobki oraz brak wysyłania na jakiekolwiek kursy/szkolenia.Jednak i tutaj bym postawił jedno ale-nie ma co mieć za dużo uprawnień bo potem Cię ciepią po różnych maszynach a wypłata ta sama.Nieco odrębną kwestią jest awaryjność maszyn-ale to bardziej obwiniał bym kopalnie że każą mam pracować złomem,a nie maszynami.Tak że nie jest to idealna praca ale nie ma tragedii.

Maciej
@snajper

Napisałeś o tym, że pensje za pracę w firmie P.W. Ekop nie są zbyt wysokie. Mógłbyś sprecyzować swój komentarz i napisać, jak one dokładnie wyglądają? Chciałbym zweryfikować konkretnie poziom wynagrodzeń, dlatego mam nadzieję, że mi w tym pomożesz.

@Maciej

zweryfikować to ty sobie możesz to co masz w lodówce a nie poziom (usunięte przez administratora) wynagrodzeń żryj pomyje całe życie to pogadamy a tym czasem się (usunięte przez administratora)

...

Jak wygląda praca na Lampowni w tej Firmie i jak finansowo ?

Agnieszka
@...

Przyznam szczerze, że także interesują mnie warunki płacowe w P.W. Ekop. Dlatego - podobnie jak Ty - liczę, iż ktoś szybko coś na ten temat napisze. Masz może już jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o pracę w tego typu firmie?

...
@Agnieszka

Niestety nie

Art. 565. Roszczenie wspólnika o wypłatę wartości jego udziałów

Gks _jas 1962

Ktos się orientuję jak robota w PGG. Tej nowej spółce? Dzwonili do mnie a robię w ekopie i nie wiem co robić

ve
@Gks _jas 1962

]49°56'51.2"N 18°35'37.4"E

||||||||||||||||||||||||

wy sobie bydlaki nie zdajecie sprawy tego że człowiek który jest od was mniejszej postury nie jednokrotnie potrzebuje jeść o wiele więcej od was żeby żyć a więc dokonujecie morderstwa w biały dzień legalnie na swoim rodaku kto za to odpowie co ja rozumiem że dieta powinna być zróżnicowana ale nie do tego stopnia jak w moim przypadku ja też chce jeść wy grube wysokie gnoje

||||||||||||||||||||||||

(usunięte przez administratora) wszystko blokuja cwaniaczki z gogle

a to że opinie są bezużyteczne to wiadomo nie od dziś szkoda tylko było kasy żeby cokolwiek tu pisać nie można mieć wszystkiego

niech sobie poczyta pan pracodawca niech jeszcze więcej zabierze z wypłaty to mi całkiem dziecko zarżnie jaśnie pan

Asfalt Klejony Żużlem

Witam, większość opinii zawartych w tym serwisie (dotyczących P.W. Ekop),jest kompletnie bezużyteczna... Prawdą natomiast jest to że pracodawca jaśnie pan g. (to nie błąd, celowo jest z małej litery), nie opłaca składek Zusowskich (bądź opłaca częściowo), zaległości sięgają roku 2015 (kiedy się pojawił-przypadek?), co najlepsze Zakład Ubezpieczeń Społecznych w jakiś sposób się z nim dogadał (i wszystko jest legalne!), zaległości rosną i w takim tempie nigdy nie zostaną spłacone (emerytury obliczane są z tego co wpłynęło fizycznie, a nie od długu). Kolejną sprawą są dziadowskie wynagrodzenia im ktoś dłużej pracuje, tym mniej zarabia?! i tu kilka słów wyjaśnienia (nikt o tym nie napisał, do tej pory-dlaczego?) : otóż pracownik nowo przyjęty otrzymuje większą (lub o takiej samej wysokości) wypłatę, niż ludzie pracujący od n lat (3 zmiany, dodatek stażowy, święta- często nawet po osiem!), regulują to dziwnymi premiami uznaniowymi... (im dłuższy stosunek pracy, tym mniejsza premia!). Potencjalni kandydaci na pracownika do tej firmy niech się nie cieszą, to nie była reklama pozytywna tylko antyreklama (ponieważ po kilku latach wylądują, jak ci z dłuższym stażem- z mniejszą wypłatą i nie opłaconym Zusem). Skala niekompetencji tocząca tą w "firmę", jest na tyle duża że na koniec zostawiłem najbardziej bulwersującą sprawę, otóż na zakładzie można przebywać UWAGA legalnie pod wpływem alkoholu!!! kilku pracowników zostało przebadanych alkomatem (przez służby ochrony jsw), z pozytywnym wynikiem (w czasie pracy), i nadal pracują- ponadto nie wyciągnięto wobec nich żadnych konsekwencji...Niech każdy oceni sam... incydenty te miały miejsce w ciągu ostatniego miesiąca. A wszelkiej maści niedowiarków, odsyłam do ludzi którzy tam pracują do dzisiaj, niech zapytają...

tackiness
@Asfalt Klejony Żużlem

Pracuję w firmie od 10 lat i zgadzam się z wypowiedzią w 100%

Nieuczciwość (usunięte przez administratora) dobrze że odchodze

Robcio

Uwaga na Ekop (usunięte przez administratora) i brak kasy

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Ekop - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w P.W. Ekop?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Ekop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Ekop?

P.W. Ekop