jsw sig

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o jsw sig

takise

Boże..... Ludzie normalna rzecz że wam mówią że przyjęć nie ma, są cały czas po prostu babki w biurze tak się tłumaczą że nie ma bo miały by non stop kogoś na kolanach! Złóżcie wniosek o przyjęcie on-line albo osobiście w biurze i czekajcie! Nie ma tak łatwo że przychodzi się z drogi i liczy "tak proszę zostawić CV a od jutra jest Pan przyjęty" - cerpliwości. Przyjęcia są na KWK Knurów Szczygłowice na chwilę obecną.

aaa

dzis bylem w biurze sigu spytac sie jak wyglada sprawa z przyjeciami to mi pani powiedziala ze narazie nic nie wiedzia o zadnych przyjeciach i jeslo tylko o takowych poinformuje je jsw to zaczna pobor

Maro

Witam, na którą kopalnie w ostatnim czasie najwięcej przyjmują? (O ile przyjmują)

Qwe
@Maro 18.11.2017 21:03
@Russs. Dzieki za odpowiedź i pomoc!

Nowy uklad w marcu info od Boga

@Maro 17.11.2017 16:04

Knurow i szczyglowice

Witam. Da się jakoś załatwić przyjęcie do SIG? Ktoś coś wie?

qut

jakie wynagrodzenie proponuja na poczatek?

itaś

5,5 roku dołu w firmie, kombajnista chodnikowy, sekcyjny,tasmy, wiertnice. Ja ide na szczyglowice. w styczniu przyjecia na budryk ok 70 osób, ale z tego co wiem to lista juz zamknięta i niezmienna.

Ct
@itaś 17.11.2017 20:58

Skąd takie informacje?

Pracowity
@itaś 17.11.2017 20:58

Skąd wiadomo o liście na budryk?

Bercik

Wtf
@Bercik 18.11.2017 11:37
Czy to prawda, że przy podpisywaniu umowy z kopalnią nie jest już gwarantowane przejście na emeryturę po 25 latach?...

To nie jest regulowane umowa tylko przepisami.. mozesz robić w firmie cale zycie za 1200i po 25 latach i tak emerytura lol

as

na jakie oddziały trafiacie teraz najczesciej panowie?

Niestety , nie na budryk

Młody ryl

Chopy jak to wyglada teraz? Jestem absolwentem 2013 rok i sie zastanawiam czy atakowac czy nie... jak zarobki i warunki na kwk pniowek dla poczatkujacych i np po roku jako gornik? Teraz zarabiam 3 i z roboty wychodza wypoczety, ale wiadomo ciągnie do wegla ale tez z deszczu pod rynne nie chce sie dostac, licze na szczere opinie

Młody
@on 17.11.2017 12:38
Problem tego forum jest taki że każdy kto pracuje, już tu nie zagląda i niczego się nie dowiecie . A pro po przyjęć są , tylko...

Nawet pojechanie do SIG nic nie daje. Na jas mosie mówią że nie ma przyjęć, panie na Knurowie mówią że ciągle przyjmują..

Russs.
@Młody ryl 17.11.2017 06:22

Zarobki zależą od stażu pracy i oddziału na jaki się dostaniesz. Się gwarantuje przejście pod kopalnie, a tam zarobisz na pewno lepiej jak 3 tyś. Co do pracy to pewnie może byc różnie. Raz się napracujesz a raz nie. Ale jedno jest pewne. Jak raz przesiakniesz kopalnią to długo z niej nie wyjdziesz.

itaś

nigdzie nie trzeba osobiscie,ja tydzien temu zlozyłem online i mialem telefon we wtorek

Młody
@itaś 17.11.2017 15:19

Masz doświadczenie, kursy czy coś?

belfer

czy przyjmują absolwentów po studiach gorniczych? tzn inzynierow? dzieki za info

KrzysiekSJZ

Czy jest ktoś chętny z SIG'u na zamianę (tzw chłop za chłopa) z KWK Knurów na Zofiówkę/Borynie/Pniówek Ja -Oddział GRP

jonny

Czy mają być jakies przyjęcia po nowym roku?

zainteresowany

jestem po szkole gorniczej, mam drobna wade wzroku 0.5. jak wygladaja badania u okulisty? czy moze to byc problem? pytam w szczegolnosci tych, ktorzy teraz chodza na badania wstepne

Alfonso
@zainteresowany 15.11.2017 22:52
i co wpisali Ci niezdolnosc do pracy? a co jesli bym przyszedl w soczewkach?

Napisal mi niezdolny do pracy pod ziemia. Moim zdaniem w soczewkach nie ma problemu i tak nie bedzie ci sprawdzal czy masz cos w oczach , bo to ogolny sprawdza wzrok

Dżon
@zainteresowany 15.11.2017 22:36

Chlopie 0.5 to nic XDDD chlop na moim oddziele robi z zezem, inny w brylach itd... nie panikuj ja gorzej slysze i normalnie podbijaja badania... bys musial miec chyba 1 grupę inwalidzka zeby nie przejsc. Zdrowy, silny to przychodzisz i tyle, zaloz soczewki i bez paniki

nowy

Przyjmują bez doświadczenia absolwentów szkół górniczych i to na potęgę na wszystkich kopalniach, a ludzi z doświadczeniem to tylko po znajomościach...

Ananas
@nowy 15.11.2017 15:35
dodam że mnie przyjęli w październiku a teraz kolejna tura przyjęć i jeszcze kolejne mają być na knurów-szczygłowice, ale na ja...

Czesc, nie wiesz czy nie bedzie przyjec na knurow lub szczyglowice po nowym roku?

Również absolwent
@Tc 15.11.2017 16:21
Kto Ci zapewniał gwarancję?

JSW podpisując gwarancję pracy z miastem dla absolwentów technikum górniczego i ZSZ, które zostały zerwane przy założeniu JSW SIG

anonymous

ile w sigu zarobie w ścianie? mając 4lata doświadczenia?

Nowy ryl

Witam panowie dzisiaj miałem telefon w czwartek badania psychologiczne ktoś wie co będzie test ravena i beneta ?

c
@Nowy ryl 14.11.2017 21:38
Knurów-szczyglowice

na Ruch Knurów, czy Ruch Szczyglowice?

@c 15.11.2017 02:09
na Ruch Knurów, czy Ruch Szczyglowice?

Nie wiem dokładnie jeszcze nie było przydziałów na którą kopalnie część osób na Knurów i część na Szczygłowice.

Ct

Na jakie kopalnie przyjmują?

Takisesynek

Dodam że przyjęcia są na Knurów-Szczygłowice

pzd

@Stachanow a dostałeś telefon? jak tak to na ktora kopalnie?

Staś
@pzd 14.11.2017 06:36
@Stachanow a dostałeś telefon? jak tak to na ktora kopalnie?

Jeszcze nie

Takisesynek

Przyjęcia są,mi dzisiaj dzwonili abym podjechał po papiery na badania. Czekałem miesiąc od złożenia papierów.

Stachanow

Panowie powiedzcie ile czasu mija od otrzymania telefonu do rozpoczęcia pracy

Górnik

Ktoś coś wie na temat przyjęć do SIG?

Lulekwe
@Górnik 13.11.2017 00:41
Ktoś coś wie na temat przyjęć do SIG?

Tak mi powiedzial jeden chlop a ja sobie zlozylem wi Internecie podanie i miesiac pozniej zadzwonili. Na stronie sigu mozna skladac podania

Franek
@Lulekwe 13.11.2017 16:28

Kiedy dzwonili? Czy teraz są przyjęcia?

pzd

kiedy przyjęcia Szczygłowice dokładnie? z moich źródeł wiadomo, że po 15 listopada. ile w tym prawdy?

@pzd 10.11.2017 16:08

30 osob przyszlo w polowie pazdziernika ponoc jeszcze w ty roku cos ma byc ale nie dam se reki uciac

Górnik

Witam koledzy jak jest z tym stażowym?? teraz miałem 7 dniówek i nic...Czy te stażowe wypłacają przy pełnym miesiącu przepracowanym?? mam prawie 7 lat dołu w firmach ...i ile liczą tych % za lata bo planistka ona jest ciemna i nic nie wiem.z góry dzięki za info

Kolunio
@Gornik 10.11.2017 21:45
Dzieki za info w poniedzialek zaraz tam uderzam

Podpowiem Ci jeszcze, zebys sie udal lepiej do siedziby na Jas-Mos, tam sie wiecej dowiesz.

@Kolunio 10.11.2017 22:10

Zobacze czy tam sie czegos dowiem jak co to zajade na siedzibe bo tak nie moze byc

hajer

ile +- na początek dostanie elektryk w przodku oraz po roku/dwóch ? (interesują mnie Szczygłowice i Pniówek)

@Otoffl 11.11.2017 09:04
Elektryk bez stażu w przodku 2300-2500 Po roku ok. 3000

mam uprawnienia do 1kV dołowe oraz ognioszczelność, 3 lata dołu jako elektryk. Mogę liczyć praktycznie z lagi na +3k na Pniówku, zamiennie ze Szczygłowicami?

@Otoffl 11.11.2017 09:04
Elektryk bez stażu w przodku 2300-2500 Po roku ok. 3000

wie ktoś czy od Nowego Roku rychtyk wchodzi nowy układ zbiorowy który wyrówna Knur-Szczy zarobki do innych kopalń starej spółki jastrzębskiej? Co może się jeszcze zmienić?

hajer

planowane są przyjęcia również na Pniówek w tym/ początek przyszłego roku ;) ?

Russs.

Śmieszna sprawa z tymi przyjeciami do sigu. W sierpniu na knurow brali wszystkich po kolei. Nawet bez doświadczenia. Wystarczyło zajechać na jas-mos i zapytać się czy sa przyjęcia a brali prosto z mostu. Przyjęli chyba okolo 200 osób. Ja osobiście chce załapać się na budryk. I tam sa niewyobrażalne rzeczy. Rozmowy, spotkania i listy konkretnych osób do przyjęcia . Wszystko załatwiane za zamkniętymi drzwiami. Nie wiem co ma ten budryk w sobie ze trzeba niewiadomo jakich znajomości żeby się tam wkręcić. Dodam, że mieli tam juz przyjmować w grudniu, potem byla mowa o październiku, teraz chodzą słuchy o listopadzie. Ciekawe ile w tym prawdy i czy znowu nie powiedza, ze przyjęcia po nowym roku.

@Russs. 08.11.2017 13:58

budryk ma $ w porównaniu do szczygłowic czy knurowa, moze nie w samym sigu ale kiedy uda sie przejsc pod kwk to różnica jest spora

Qwe
@itaś 08.11.2017 21:45
budryk ma $ w porównaniu do szczygłowic czy knurowa, moze nie w samym sigu ale kiedy uda sie przejsc pod kwk to różnica jest sp...

Zero smutku, zero złości by się dostać - znajomości

ITAS

PRZYJECIA LISTOPAD/GRUDZIEN KWK SZCZYGLOWICE, DZIS Z PEWNEGO ŹRÓDŁA

Łapa
@ITAS 03.11.2017 15:21
PRZYJECIA LISTOPAD/GRUDZIEN KWK SZCZYGLOWICE, DZIS Z PEWNEGO ŹRÓDŁA

Xd
@Łapa 05.11.2017 19:10
Kto załatwia pracę w Sig ?? do kogo uderzyć ile trzeba dać ?? wie koś , jak coś dogadamy się prywatnie...

Zagurowski

absolwent

Ciekawe czy w końcu zaczną przyjmować absolwentów szkół z lat 2013/14/15? Wszyscy tułają się po firmach choć przy wyborze szkoły mieliśmy "gwarancję" pracy.. i czekamy..

Zgrzyt
@absolwent 01.11.2017 11:31

Chopie jo od powstania sigu rzech czekoł a mom 8 lat doświadczenia...

rembacz
@absolwent 01.11.2017 11:31

7 lat jako Ślusarz , mama Górnika , masę uprawnień, Skończoną szkołę z gwarancją zatrudnienia w JSW, i do dzisiaj czekam, a jak się pytam w SIGU przyjmujecie , tak tak , to ja się pytam jakich ? 7 lat doświadczenia i dalej nic Tak wygląda sprawa z absolwentami jak nie masz znajomości to możesz być najlepszy a i tak nie masz szans, miejmy nadzieję że w koncu się coś zmieni

itaś

panowie a jak teraz z przejsciem pod kopalnie? czy wszyscy nowozatrudniani w sigu po czasie beda przenoszeni?

Majkel

Chyba trzeba 21 lat, a rozmowy kwalifikacyjne na listopad byly już początkiem października. Ja już po badaniach i psychotestach.

podobno połowa listopada..i podobno jestem na liscie :P

@itaś 30.10.2017 11:25
podobno połowa listopada..i podobno jestem na liscie :P

Co w polowie listopada maja byc przyjecia???

ridi

Mam pytanie czy dalej trzeba mieć 21 lat aby iść do sigu?

Rafi

Czy ktos slyszal z pewnych zrudel ze maja byc przyjecia do sig-u jeszcze w tym roku???

lysy'187

Ja bylem sie pytać i w tym roku juz podobno nie... powiedzieli zeby zlozyc podanie i czekac.... A z nieoficjalnych informacji wiem tyle ze maja podobno w lutym byc znowu przyjecia.

@lysy'187 23.10.2017 21:22

lysy'187
@Rafi 24.10.2017 20:50
A ja z nieoficjalnych zrudel wiem ze w listopadzie a jak dzwonilem to mi powiedziano ze w tym roku beda wiec by sie zgadzalo...

@Rafi no dobrze by było bo już 1,5 roku mam tam papiery i jakos nic sie nie zmienia.... chyba wyślę zgłoszenie jeszcze raz mam nadzieję, że przyjmą trochę wiecej ludzi i sie zalapie bo robota na.czechach to spartanskie warunki..

Rafi

Mam pytanie czy beda przyjecia do sig jeszcze w tym roku?Ktos cos?

Janooo8222

witam przyjmował się ktoś ostatnio na knurów kiedy są przydzielane oddziały?

Grubiosz

Test ravena, test benneta, i nsciskanie przyciskow na czas.

uchiha

chłopy jak wygladja te psychotesty? powiedzcie cos wiece, znajde je w necie?

Grubiorz

To powodzenia. Ja rowniez po psychotestych i ide w poniedziałek na badania. Oby wszystko poszlo jak najszybciej :). Pozdrawiam

Tomek

@Gornik ale jako kto? Górnik/elektryk/slusarz??

@Tomek 07.10.2017 22:06
@Gornik ale jako kto? Górnik/elektryk/slusarz??

Jako gornik jestem juz po badaniach i psychotestach w przyszlym tygodniu zaczynam ☺

to są jakieś jaja

2000? Parodia

johnwick

Rozmowa jak rozmowa. Doswiadczenie ,kwalifikacje, obecne zatrudnienie, czego oczekujesz od.firmy, dlaczego maja cie zatrudnic itp... wynagrodzenie na poczatek 2000 + kartki...

Julita

@Elektryk czy powiesz coś o tym jak przebiegła rozmowa w jsw sig? Jakich pytań spodziewać się na takiej rozmowie? Daj znać jak Twoje pierwsze dni w pracy. Czy ktoś powie na jakie warunki pracy można liczyć w jsw sig? Co powiecie o atmosferze panującej w pracy?

Elektryk

Ja tez dostalem dzis skierowanie na badania a czekalem około 2 lat na przyjecie, a mam kursow bardzo dużo... wiec nie wiem od czego to zalezy. Na rozmowach bylo bardzo malo osob ok. 20 . Cierpliwosci chlopy. Podobno ma byc nastepna tura w lutym.

Gornik

Witam ja dostalem telefon w zeszlym tygodniu jestem juz po rozmowie i dostalem skierowanie na psychotesty . Czekalem na tel dlugo tak jak powstal sig mialem juz papiery zlozone . Takze chlopaki cierpliwosci

@Gornik 03.10.2017 18:54

na jaką kopalnie Pan się dostał? ogółem dużo ludzi SiG przyjmuje?

@pzd 03.10.2017 20:18
na jaką kopalnie Pan się dostał? ogółem dużo ludzi SiG przyjmuje?

Na szczyglowice mam isc

Tomek

Z tego co wiem narazie nie ma przyjęć tez czekam...

Lenon

Czy wie ktoś o przyjęciach pod SIG? Czy złożenie papierów tylko w siedzibie to jedyna opcja? Jestem po szkołach górniczych, mam doświadczenie ale od 2 lat nie mam żadnego telefonu ! Dzięki z góry za info

Zostaw opinię o jsw sig - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jsw sig