JSW Sig
4 340 8420 5 1
Niestety

Dzisiaj dokładnie przed chwilą byłem w związkach info pewne niema przejść z sigu pod jsw jest chłop za chłopa lub po znajomosciach życzę powodzenia bo ja rezygnuje z kopalni

Dawid
@Niestety

Też byłem pytać kilka dni temu o przejścia i powiedzieli, że druga połowa 2020 roku dopiero :/ Już 1,5 roku czekam

@Dawid

Obiecali przejścia do roku a teraz wielki (usunięte przez administratora) Chyba trzeba się zwolnić...

Dzonyy
@Sig

My czekaliśmy po 3 lata, a wy narzekacir.

postronny
@Dawid

Jakim cudem czekasz już aż 1,5 roku? Na jakiej kopalni pracujesz? Ile miałeś l4? Jakaś nagana lub wydmuchanie na bramie? Pracuje na Budryku, z 2018 roku niemal wszyscy przeszli, pojedyncze osoby zostały z grudnia (no ale też wszystkich nie znam).

@postronny

Do wszystkich normalnych, nie czytajcie nawet takich postów i nie denerwujcie sie daremnie, forum niestety czesto wprowadza w blad, a ludzie mają z tego radochę :P

Alwn
@Sig

To się zwolnij nikt po tobie nie będzie płakał haha

Bob
@Niestety

A z jsw pod sig sum przejścia

Dawid
@postronny

Robienia Szczyglowicach. Żadnej nagany, nic nie wydmuchałem, żadnego wniosku, ogólnie bez wpadki żadnej, L4 miałem około 20 dni przez cały ten czas. W tym ostatnie L4 było w lutym 2019. U nas też większość przeszła, nawet jak mieli po 2 miesiące L4. W związkach z Sigu jestem, do związków chodzę pytać i cały czas echo :/

postronny Nowy wpis
@Dawid

Coś cie chyba kierownik nie lubi... Może czas go odwiedzić? Na pewno nie podpadłeś komuś wysoko postawionemu? Na jakim oddziale pracujesz?

Zemścisław

Skoro jakieś przyjęcia są to czemu nie zostałem teraz przyjęty co?? mam dużo uprawnień takich jak odstawy i sanitariusz a kibluje już 3 miechy pod firmą z emerytami i ukraińcami. Patatajnia totalna!!

TYpoWy

pzdr z 450 ;)) Chyba sobie poczekamy ;>

Bob górnik
@Zemścisław

Ja mam ponad 4 lata na ścianie w Czechach górnika technikum sekcyjnego i kombajnisty i też czekam

Hodowca owiec
@Zemścisław

Jo z zawodu rolnik za nie długo piyrszy zjazd słyszołech że jak na wierchu piździ to na dole też wieje co mom wybrać honuce czy fuzekle bo niewiym jak sie to pisze dodam ze nie jestem z swd jestem z ogl

Do sigu chce!!!!
@Hodowca owiec

Kto ci tempaku robote zalatwil xoto wogule jest te ogl

Leo
@Zemścisław

Ja mam wszystkie papiery z szybowego poparte stażem z maszyną wyciągowa włącznie. I dalej echo

@Leo

Jeszcze napisz w jakiej firmie pracujesz i będzie wiadomo dlaczego nie dzwonią.

Ryl
@Hodowca owiec

Fuzekle skarpety po polsku

\G/
@Bob górnik

I na co czekasz? Az ktos przyjdzie i zapuka ci do drzwi? Jak czytam te komentarze to sie zastanawiam co ja tu jeszcze robie. Kiedys tu naprawde dalo sie zasięgnąć opini, pomocy, informacji. A teraz albo wyzywanie sie, albo placz ze sie nie odzywaja. Czy wy naprawde myslicie ze ta robota nalezy sie wam jak psu buda bo macie kilka lat stazu i kursy? Czlowieku jak ci zalezy zacznij cos dzialac, rusz te 4 litery i wychodz te przyjecie. Zamkna ci drzwi to wejdz oknem. Jak ja sie przyjmowalem to tez mnie odsylali z kwitkiem. Bo narazie nie ma przyjec, bo pracuje w innej spolce, bo wypowiedzenie za dlugie, bo malo kursow. 4 miesiace lazilem i trulem im d..e. Juz tez bylem zrezygnowany, wmawialem sobie ze tak widocznie mialo byc, robote mam pier..... te JSW az nagle sie ruszylo po 4 miesiacach chodzenia za nimi. Chyba ze masz znajomosci to mozesz sobie wyciagnac kopyta przed tv i czekac az sie zalatwi. Atakuj caly czas zwiazki, rusz tylek do jastrzebia na weglowa 4 i osobiscie porozmawiaj z dyr od spraw zatrudnienia. Pozdro

@Ryl

A żeś zablysnol tympy C.ulu chip jaja sie robi a Ty baranie mu tumaczysz co to som fuzekle

postronny Nowy wpis
@Zemścisław

Takie kursy jak sanitariusz i przenośniki to nie kursy, może je zrobić każdy, właściwie to posiada je prawie każdy. 3 miesiące pod firmami to też tyle co nic. Jeśli ktoś chce robić karierę w SiG-u, a nie ma znajomości to kurs kombajnisty i strzałowego jest niemal obowiązkowy (trzeba mieć min. 5 lat stażu w firmach). PS: Ja również uważam, że poziom tego forum sięga dna... Moderacja postów jak najbardziej zalecana.

Szakal

Poraża mnie poziom wypowiedzi. Patrząc na to tak ogólnie to widać że piszą ludzie tylko z plecami lub po ZSZ. Mądre wypowiedzi nieliczne, w sumie nie dziwota, pod każdym szybem to widać, jak taka cholota prze do przodu. Cwaniaczkow też nie brakuje, ale życie ich weryfikuje bardzo szybko, konfidenci na kolegów albo inne zmiany. Mało kto robi coś od siebie, patrzy widzi, poprawia. Większość choloty działa zadaniowo, co mi kazal na podziele to robię, nic innego i nic inaczej. Porażka, kase by chcieli wszyscy a pracować tak na prawdę niema komu...

@Szakal

A ty u siebie pewnie robisz coś od siebie chyba jak jakiś bioly idzie to wstajesz i morda z męki wycierosz

@Szakal

Z meli spyrmy gymba wycierosz

Jsw Nowy wpis
@Szakal

I pewnie kosz od groma kursów tasmy hakowy klejosz i pylosz jak żeś jest taky robotny jeszcze pewnie wionzocz walenntow

pilik Nowy wpis
@Szakal

Raczej jak do roboty ide to robie co mam zrobic i tyle ?

TYpoWy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jakieś nowe informacje kiedy przyjęcia na Knurów-Szczygłowice do sigu?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Nowoprzyjety !@ :)

Czy ktos ma info z 23.11.2018 tj. piatek z rozmow , kiedy szkolenia i czy robiliscie dzis psycho czy macie inne terminy ? Slyszalem ze przyjecia dopiero polowa grudnia nie wiem czy to prawda/?????

burek
@Nowoprzyjety !@ :)

witam a na jako gruba byly rozmowy ?

Nowoprzyjety !@:)
@burek

Borynia, wiec kiedy przyjecia slyszeliscie cos??

mistek
@Nowoprzyjety !@:)

narazie nic ni wiadomo podobno a kolego o ktorej dostales tel?

@mistek

Jutro mają przyjść jacyś nowi, teraz też są jacyś nowi więc możliwe że za 2 tygodnie jak obecni skończą szkolenia.

Piedron
@Nowoprzyjety !@ :)

Przyjęcia mają być pod SiG na Borynie kolo 17 grudnia

Nowoprzyjety
@Piedron

Dokladnie racja , 13-14 szkolenia , wiec 10 dni to nie skonczymy w grudniu tylko w styczniu , 24- wigilja jest robocza w sigu? tak samo 31 sylwester jak to wyglada?? Pytanie czy na szkoleniowym dalej chodzicie na 950m na ta wielka pochylnie czyscic odstawe ?? czy ogolnie po roznych oddzialach

@Nowoprzyjety

Wigilia i sylwester są normalnymi dniami roboczym, na borynii będą odrabiane w soboty. Na "wielką pochylenie" heh czyli na były g1 już młodzi nie chodzą bo ściana jest w likwidacji. Są o wiele gorsze i lepsze rejony niż g1. Młodych jest teraz tylu że chodzą po całej kopalni. Ostatnio nawet czyscili sekcje na 2 oddziale i kilku się zwolniło heheh

Sigi
@Nowoprzyjety

Panowie kurcze zamiast sie cieszyc ze zostaliscie przyjeci to juz sie przejmujecie kto gdzie chodzi kto co robi bo ktos powiedzial cos tam itd swoje trzeba odrobic niestety nawet jak masz staz czy kursy.... gdzie cie daja tam idziesz i robisz swoje i tyle....

Tak4Nie
Lol
@Nowoprzyjety !@:)

Borynia o kkkur powodzenia uważaj na grp2 na grp4 kierownik co stosuje mobbing a szkoda gadać jak bym mugl to poszedł bym na zofiuwke albo na szczyglowice

zzz

Koledzy, opłaca się robić technika z tych kursow co Sig ma ulotki ? Że pół roku i egzamin ?

Jsw sig 2019

Czy jest ktos z pracowników sig co dostał barburke. Jakiś grosz chociaż?

SilnyIGłupi
@Jsw sig 2019

Cześć, Pracuje od września i dostałem trochę ponad 800zł, wcześniej również pracowałem w górnictwie. Pozdrawiam

As
@SilnyIGłupi

A gdzie robisz na jakiej kopalni? Ja też pracuje od września i dostałem 480zl

postronny
@As

Ja też dostałem Barbórkę, całkiem niezłą, ale daleko do takich jakie otrzymują górnicy JSW. Pracuje od lutego na Budryku, dostałem takie 2/3 normalnej wypłaty. Wysokość Barbórki zależy od wynagrodzenia, inne będą na oddziałach ścianowych i inne na taśmach.

SilnyIGłupi
@postronny

Potwierdzam. Wszystko zależy od tego gdzie chodzisz, jak byłeś pisany z czyszczenia odatawy to nic dziwnego że niewiele dostałeś ale lepszy rydz niż nic ;-)

!

Witam czy ktoś się orientuje kiedy bd jakieś przyjecia do sigu?

!!
@!

NIE BĘDZIE, WSTRZYMANE! POCZYTAJ TROCHĘ TO SIE DOWIESZ. Do końca września nie będzie żadnych przyjęć!!!!

Sss
@!!

Pier.... glupoty tak jak wiekszosc na tym forum. W tym miesiącu byly rekrutacje na budryk. A kolejne przyjecia maja byc w styczniu. To sa slowa dyrektora sigu. Nie wierzysz zadzwon zapytaj. Wstrzymane sa przejscia pod JSW

Eluwina

Dobry, laza se na kurs Górnika mk.11 z myślą że mono jak go skończą to bd miol większe szanse dostać się na gruba, no a formularz wysylom od praktycznie połowy roku i narazie cisza, chca iść na Budryk, godaja że mom iść pogodac do związków, jestech w Solidarności w aktualnej robocie z dwa lata i moglbych się iść podpytać ale niy wiym co i jak, kaj mom iść i co godac, jakieś namiary i pomoc? Jakieś CV brać? Z Bogiym

Marek
@Eluwina

Idź na razie do GZUGu. Dobrze płacą i biorą bez doświadczenia

Eluwina
@Marek

Jakieś namiary?

Marek
@Eluwina

A co? Neta nie masz? Podaj namiary, załatw może jeszcze wyślij CV? Dają Barbórke, kartę gorrnka, kartki za zjazd, kasę za zjazd, premie

Matii

Witajcie mam pytanie ciężko jest się przenieść pomiędzy kopalniami . pracuje na budryku A mega blisko mam na knurow ?

Jarek
@Matii

Ciężko, Czekam na tą możliwość od czerwca :) Mam ten sam problem, na Knurów mam blisko a budryk dużo dalej.

Slusorz

Curwa co w koncu z tymi przejsciami z sigu pod jsw? Z kazdej gęby co innego slychać, jedni gadają ze grudzien inni styczen, inni kwiecien, jeszcze inni sierpien a najwieksze bzdury to ze sig likwidują i przenoszą sigowcow do pbsz. Ma ktoś jakąś spójną wersje chociaz z ziarnem prawdy? Ktos ma jakies kontakty na górze i coś wie?

Mario
@Slusorz

Na pewno sigu nie zlikwiduja, ani nie przeniosą sigowcow do pbsz. W spółce mówi się już głośno o kryzysie, więc przejścia mogą być ograniczone do minimum.

Jurant

Panowie to już koniec przyjęć, wszystko przyblokowane. Ręce odpadają, Ale jak widzę robić na dole za 2500 to wolę na Budowa iść

swd

Drogie ryle dziś wasz wielki dzień nie zapomnijcie zatankować do pełna starych passatów kupić babie taszka w chińskim markecie polotać po galeriach handlowych i łebków do makdonalda na hepi mila wziąć

Tak4Nie3
Pracownica kopalni
@swd

Drogi zazdrośniku... akurat ryli stać na lepszo fura niż stary pasat a ich żony na pewno nie robią zakupów w chińskich sklepach nie wspominając już o tym że stać ich na lepsze restauracje niż fastfoody;) pozdrawiam zgryźliwego forumowicza

Tak1Nie1
Ty swd ja sjz
@swd

Odrazu widać ze swd robi w polu albo w eko oknach i zazdrosci górnika i jastrzębiu za to ze mamy tu miasto i pożądane firmy jak jsw. (usunięte przez administratora)

Tak4Nie
Irek
@Pracownica kopalni

Ale jak to was stać? Przecież płaczecie na forach że pracujecie za 1800 zł :)

Pracownica kopalni
@Irek

Kolego nie wiem co czytasz ale górnicy pod JSW na pewno zarabiają bardzo dobrze więc po co te złośliwe uwagi...

@Pracownica kopalni

Na dzisiejsze czasy zarabiamy słabo, adekwatnie do wykonywanych czynności. Tak, pracuje na dole, nie jestem Górnikiem.

Pilk
@swd

A ja jestem singlem dostałem 6500 i kupiłem sobie drogie perfumy. Resztę na wakacje odkładam. (usunięte przez administratora)

Enduro
@Pilk

A jo se kupił exc 250 i byda po hołdzie śmigoł

Sig

Sig to jedna wielka porażka naprawdę nie polecam za taką kasę robić na dole to raz a dwa na stronie pisze ze trzeba mieć 2 lata dołu aby mieć barborke to nagle wymyślimy że nie możesz mieć przerwy między jedna praca a sigiem tak samo gdzie 14 gdzie węgiel poprostu jesteśmy z 2 zuty sigu powinno nie być tylko pod kopalnie jedna wielka kupa nie polecam

Tak3Nie
@Sig

W takim razie się zwolnij i idź do piekarni lub na budowę

Tak1Nie2
@ChesteR

(usunięte przez administratora) ci w (usunięte przez administratora)

@Sig

Kolego śmiało yebnij taką robotą , ten cały sig to spółka co płaci ochłapy za najgorszą robotę żeby stażiki mogły pod ociosem drzemać . a mądrości starych ryli że albo piekarnia albo budowa ci zostaje w to nie wierz skoro tak ci mówią to znaczy że zatrzymali na erze lokomotyw parowych w budowlance fachowiec poniżej 7 koła nie schodzi , Na moim przykładzie jestem instalator 2.5 - 3000zł wychodzę na tydzień . Pozdo,

Tak5Nie1
@Kolo

Kolego Jeszcze dodam że tez się w tym (usunięte przez administratora) taplałem za jamłużnę w porywach 2500-2800 , czasy węgla się kończą tylko krety nie przyjmują tego do świadomości zaślepieni w dobowe wydobycie bele szychta , bele objechać , bele do emerytury ,

Hyniek

Ogólnie padaczka z przyjeciami. Podobno do przyszłego roku beda krecic nam wała. Chyba jedynie prywaciok zostaje

Adi768

Czy to prawda ze ludzi z pbszu mają przenosic pod jsw?

TakNie5
@Adi768

Też bym się chętnie dowiedział chociaż wydaje mi się to mało prawdopodobne

@Ślusarz

A słyszał ktoś o wyrównaniu płacy w PBSz i JSW? Jest to w ogóle możliwe?

@Ślusarz

Nie jest i nigdy nie będzie, układ zbiorowy na to nie pozwoli. Gdyby PBSz pracował tylko na kopalniach JSW to może kiedyś, na dzień dzisiejszy jest to nie osiągalne przez trwające obecnie kontrakty. Specyfika pracy również jest inna i danego stanowiska co jest w PBSzu nie ma w JSW i odwrotnie.

TakNie

Pracownicy Sigu są traktowani jak zwykłe śmieci żeby w barbórkę nie mieć wolnego to już jest przegięcie

Tak9Nie
Kos
@anonim

To se bua weź

TakNie2
Bolek

Panowie jestem bardzo mało doświadczonym robotnikiem górniczym, więc czy mogę liczyć na przyjęcie? Czy uderzać do samej dyrekcji Sig czy dyrekcji samej JSW? Słyszałem że tam są lepsze zarobki niż pod firmą.

normalny
@Bolek

Może gościu złóż uczciwie podanie i czekaj uczciwie na przyjęcie, a nie kombinuj jak (usunięte przez administratora) bez honoru. Jesteś mało doświadczony i myślisz że sobie pójdziesz i popłaczesz u dyrektora że jesteś biedny i cie nie stać na raty kredytu i będziesz kolejnym płaczącym piekarzem którego zatrudnią? Ludzie robią w firmach po kilka lat i sprawiedliwie czekają na swoją kolej, ale w tym kraju nie może być uczciwie bo zawsze jakieś pociotki i płaczki się wpychają bocznymi drzwiami gdyż są przekonani że im się ta praca bardziej należy bo mają znajomości. Najlepiej wyjedź za granice to zrobisz dobry uczynek dla społeczeństwa.

Tak5Nie6
@normalny

(usunięte przez administratora) Masz możliwość wejścia bocznymi drzwiami to wchodź i nie patrz na innych. Znajomy 4 tygodnie temu z Lintera przeszedł po 2 miesiącach pracy. Ja bez doświadczenia i szkoły SiG i 3 miesiące później pod kopalnie bez czekania w jak to napisał kolega "kolejce" ;) życie

Tak3Nie1
Normalny
@Jan

To ładnie musisz zajomkom myć plecki i siorbać berło.

Tak2Nie1
mlody
@Jan

jakie zarobki pod sigiem bez doswiadczenia i szkoly?

Elop
@Normalny

Boli cię to że ktoś się dostał? Zawiść jest piękna :)

Normalny
@Elop

Boli mnie że ludzie którzy niewiedzą gdzie jest spong, dostają się pod siga bo sypneli trochę sianka swoim znajomym z związków. Chodzą co tydzień i w (usunięte przez administratora) wchodzą że aż żal to słuchać. No ale są ludzie którzy lubią się poniżać do takich akcji. Ja już się uwolniłem od kopalni więc powodzenia w pracy z tymi wybranymi haha

Piotr
@Normalny

Mnie boli, że ludzie, którzy chodzili do szkoły nie wiedzą, jak się pisze po polsku. Nie dziwię się, że nie wiedzą, co to SPONG, nie ma czegoś takiego w naszym języku. Jest sponge, to gąbka po angielsku. Tłuku, pisze się spąg.

Tak5Nie
agg
@Normalny

Prznajmniej walczą o swoje. A nie siedza cicho a potem narzekają ile to gornicy nie zarobią a oni biedni muszą robic u "pana" prywaciarza. Kto kombinuje ten ma

@Normalny

Nie musiałem ani płacić ani pucować berła ani myć pleców :) za to tacy jak ty wiedząc że jestem tu po znajomości wchodzą mi w d**e bez wazeliny bo liczą że może im też coś załatwię :) życie przyjacielu życie :)

@Normalny

Średnio 7000. Na początku 4000 bez doświadczenia. Znajomy na Pniówku poniżej dychy nie schodzi. Ale kim jest i na jakim dziale to ci już nie powiem. Teraz dopiero pewnie boli co? :)

@Elop

Otóż to. Mam cierpliwie czekać w kolejce bo ktoś nie jest zaradny? Bo nie potrafi zagadać? Złapać kontaktów? Nie kolego ależ proszę idź na moje miejsce bo byłeś pierwszy ja cierpliwie poczekam 2-3 lata na swoją kolejkę. Kredyt na dom i samochód zaczeka. Dzieci które muszę wyżywić też się nie pogniewają. Roszczeniowy błazen.

Barburka

Dostslem sigowska barburke Panowie. Jednak jest. Juz mi nikt nie powie ze nie. A zwłaszcza wy hanysy niedorobione z SWD

@Barburka

Ty dostałeś parę stówek "barburki" a inni dostali po kilka tysięcy barbórki.

nick

Na nowej umowie przy szychcie 195,12zł na dniowke i 2,3 sobotach w m-cu na ile mozna liczyc barborki? 8 tys?

Ciul
@nick

10 leci

Czaruś

Ludzie kiedy przyjęcia??? Tam się nic nie dzieje jak teraz. Ogólnie padaka

Prawda
@Czaruś

Wstrzymane, może parę ludzi ale garstka, do maja nie licz na przyjęcia.

Joy

Barborka wypłacona?

Ja
Nazwa działu: Produkcja

Kiedy wypłacany jest deputat węglowy ?

Sigowiec
@Ja

Nie wiem jak ale karpiowego ma być 1000 zł ????

Bu
Nazwa działu: Marketing

Jak wyliczana jest czternastka ?

boss

Zamknąć te średniowieczne nieopłacalne kretowiska

Tak2Nie1
Zawsze polskie nigdy slaskie

Na dzien dobry to. AVE GKS 1962 TYLKO GKS. A po, drugie to te chanysy z Swd zsczynaja torche przesadzać. Widzę jak z pod bramy do tych swoich wieś tuningów uciekaja. A tu takie to cwane. Pamiętajcie chanysy. Ze to akurat jest mały kawałek polski na Śląsku. Kopalnie zbudowali je gorole pracuja w nich gorole i sa to kopalnie gorolskiego miasta.wasz tępy zarząd nie potrafil tych waszych kopaln utrzymać przy zyciu jak i tego waszego skonczonego totalnie miasta Swd.jak by nie jastrzębie to sami byście musieli imigrowac do Polski.

Tak5Nie8
Gorol jsw
@Zawsze polskie nigdy slaskie

Ja pracuje z hanysami z swd i jest gucio widocznie Ty kolego nie ogarniasz pracy z ludzmi

Tak4Nie2
@Zawsze polskie nigdy slaskie

Śmieszny jesteś kolego, chciałbyś szacunku a zachowujesz się jak gość z pod budki z piwem. O poziomie Twojej kultury osobistej świadczy Twój wpis, znając życie masz kompleksy z tego powodu, że nic nie potrafisz, oprócz wpisywania markerem GKS 1962 i klejenia wlepek. Żal mi takich ludzi jak Ty, ciekawe jak psychotesty przechodzisz, aaa nie musisz bo jesteś śleper. Kwestie budowy kopalń w okolicach Jastrzębia, polecam zasięgnąć literatury, kto i kiedy budował bo się możesz zdziwić. Szkoda mi tych kolegów którzy muszą pracować z takim ignorantem jak Ty, bez odbioru....hejterze.

Tak9Nie1
Elop

Wedle historia to 75% była z poza Śląska więc nie rozumiem twojej logiki

@Elop

Doczytaj kto budował, doczytaj ignorancie. Wydobywali może gorole ale po kilku latach pracy.... Górnika wykształcić to nie sztuka. Najważniejsze żeby bezstresowo kasa wpadala co nie?? ???? Życie to zweryfikuje

Tak3Nie
Tylko Polska
@Zawsze polskie nigdy slaskie

Jak coś to hanysy pisze się przez samo h, jak hooligans,słowo którego Ty nie znasz.. j...ć GKS Jastrzębie , tylko Zagłębie Sosnowiec !!!

Tak1Nie3
Ryl
Nazwa działu: Finanse

Macie już paski z batborki z sigu?

Matban

Pod kopalnia tez nie ma

Loko
@Matban

Są ja mam

@Loko

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, pasków jeszcze nie ma

Pracownica JSW

Borynia

Siwy

Baróbrki miało być sorki

Siwy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Macie już paski z barborki pod sigiem ?

Adam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam na ile moge liczyc barborki w sigu na wydobyciu pracuje ponad rok z gory dziekuje

Zbyszek

Dobry wieczór, w lipcy dostalem zakaz wstepu na zespolona gdyż wydmuchałem na bramie 0.5 promila. Powiem mi ktos jak moge to załatwić ?Dodam ze pracowałem we pod firma. Che wrocic ale zakaz mnnie blokuje.

TakNie2
@Zbyszek

Idź do firmy na Pniowek, Budryk, czy Knurów, PBSz tam robi i ponoć dobrze płacą, ale musisz uważać na alkohol. Tak wgl to od Maja nie dmuchamy na bramie, chyba że wezwia policję ale z Jastrzębia nie chcą jeździć na takie interwencje.

@Majk

Wiem o tym, ale chce wrocic na borynie. Zwiazki cos pomoga ?

@Majk

jak nie dmuchamy? Wyrywkowo i tak biora czy to na zofiowce czy na pniowku

@anonim

Jak dmuchasz na kontroli wyrywkowej to się dajesz oszukiwać. Ochrona na bramie nie ma uprawnień do kontroli alkomatami. Tylko policja.

Okres masz ?

Zostaw opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie