jsw sig

Jastrzębie-Zdrój

jsw sig

Opinie o jsw sig

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Tomek

Witam.Czy ktoś z kolegow ma szkolenie 23 i 24 na szczyglowice????proszę o odpowiedzi.pozdrawiam

Mariusz

Witam kiedy maja przenosić pod Jsw na kwk Budryku?

pietrek

Koledzy, jak to jest z tymi przenosinami pod JSW. Wiem, że swoje trzeba odczekać, ale coraz częściej słychać, że przenoszą TYLKO osoby zapisane do wiadomych ZZ. Podobno tak było 6 czerwca i tak ma być w następnej turze... Słyszał ktoś coś więcej??

Sigol
@anonymous 16.08.2018 18:02

Tak, masz rację dostały się bo ich plecy w spółce były szersze niż związkowców. Dla takich osób Sig to tylko stan przejściowy w ich karierze zawodowej.

Linterowiec

Kto nie może dostać się do Sigu to polecam firmę Linter, na obsłudze taśmy, zakres obowiązków: załączenie guzika i czyszczenie zgarniacza. Dobre zarobki na poziomie plus wekendy dodatkowo lepiej płatne.

Szymon
@qwerty 16.08.2018 16:01

Robiłem w linterze i z 5 czerwonymi z kartkami 3600 zł. Ponoć się polepszyło

Jacek1

Jak z szkoleniami ? Ile trwaja szkolenia ? Jak informuja o szkoleniu ?

Wysyalalem mailem podanie do Lintera w zeszlym tyg.ale na razie cisza. Przez telefon niedawno pani powiedziala ze ludzi bez doswiadczenia takze potrzebują. Więc jak to jest z tymi przyjęciami?

Ala Gornik

Witam. Moze mi to ktos potwierdzic ze np majac studia i po polrocznym stazu na dole otrzymuje umowe jako wykwalikwikowany gornik czyli jakbym byl po kursie gornika?

anonymous
@anonymous 15.08.2018 19:48

Po eksploatacji pół roku pod ziemią by być wykwalifikowanym, Po maszynach i elektryce rok pod ziemią by być wykwalifikowanym. Nie wiem jak wygląda kwestia stażu, czy robi się tylko papier na dozór, czy również na wykwalifikowanego

Kondzio

A to dobre 3.7 to mają przodkowcy jeśli jest dobry miesiąc ludzie pytają o SIG a tu linter z ofertami się wcina obsługa na taśmowym żeby mieć w granicach 3 to musi 4 święta zrobić.

qwerty
@Kondzio 16.08.2018 15:01

Ofert pracy nigdy nie za wiele. Dodam, że jakoś nie potrafię znaleźć oficjalnej strony firmy Linter, bo to chyba nie ta: http://prglintersa.eu/praca/ Niby potrzebują wszystkich, ale na Bogdankę, a nie kopalnie Jastrzębskie (i inne?)

Igor

Panowie pytanie jakie zarobki jako niewykwalikowany w SIG??????

Maciek
@Igor 02.08.2018 15:20

Górnik 15lat stażu wydobyie , 5 sobót 7100 netto + kartki, górna wnęka

Młodynowy

Panowie co jak p.doktor nie podpisze badań gdyz kaze zrobic bardziej specjalistyczne badania na ktore musze poczekac , a nie wyrobie sie w terminie co wtedy ?

Mlodynowy
@Lekki 10.08.2018 14:53

2lata stazu mam na dole , serducho ... Duzo by mowic .. z zdrowego chca zrobic chorego

witek

Witam, orientuje się ktoś kiedy w końcu będą te telefony na zespoloną? Słyszałem, że przyjęcia mają być większe w wrześniu prawda to jest? Pozdro

anonymous
@Linterowiec 10.08.2018 21:36

Hahahahha prezes to czemu od was odchodzi praktycznie cała kadra? I wcale tak kolorowo z zarobkami nie ma, lepiej chyba w SIGu jako niewykwalifikowany. Ostatnio na Zofiowce połowa osób z rzutu przyszło właśnie z lintera

Metaniarz

Panowie, doradzcie coś: Dział Wentylacji na Budryku czy Szczygłowicach? Który byście polecili ? Gdzie lepsza atmosfera, zarobki, warunki dolowe, infrastruktura? Pytam bo pracuje na JSW w jednej z Jastrzębskich kopalń a przeprowadzam się do Knurowa i być może uda mi się w końcu zmienić kopalnię...Na któraś z powyższych...

dreee
@Metaniarz 10.08.2018 09:50

Powiem Ci tak. Na knurowie nie robiłem ale wiem, ze knurów to najgorzej zarabiająca kopalnia w JSW . Mam parównanie swoich zarobków i kolegów z knurowa(wydobycie i przodki) i Szczyglowice na +. Na knurowie więcej wariatów robi hehe i wszędzie gorąco . :) bier szczygłowice jak masz wybór

Lolo

Czy ktoś orientuje się ile płacą za wczasy pod gruszą w sigu?

Wakacyjny

Jak teraz z przyjeciami, nadal najwieksze zapotrzebowanie na budryk?

@Xyz 09.08.2018 23:26

Wszyscy zdaje mi się na przygotowki ☺.pozdrawiam

Gor

Panowie ktoś z zatrudnionych miał zaplanowane wakacje niedługo po przyjęciu i dostał urlop? Mam wakacje we wrześniu zapłacone i nie wiem czy rezygnować z nich..

Spider
@Gor 07.08.2018 17:10

Pogadaj ze sztygarami z oddziału to Ci któryś klepnie wniosek urlopowy, o ile taki urlop posiadasz. Pamiętaj nie ma ludzi niezastąpionych! Chyba że Budryk to może być ciężko...

Gor

Panowie czy ktoś z psychotestow 3.07.2018 miał już telefon?

Johny
@Tomek 06.08.2018 15:57

Większość nie dostało skierowań na badania lekarskie, mamy czekać na telefon ale kiedy to będzie nie wiadomo. Po prostu musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać. Jak byliśmy na rozmowie to nawet nie mieli list jeszcze przygotowanych na jaką kopalnie zespoloną pójdziemy na jakie oddziały itd. Więc zostało tylko czekanie.

GRUCHA

Ile za wczasy pod gruszą jak nie ma się nikogo na utrzymaniu?

Mateusz

Czy wiecie kiedy SIG ma zapraszać na rozmowy dla nowych ludzi do przyjecia

jork

panowie ile może zarobić górnik z 7 letnim stażem.

@jork 06.08.2018 16:25

3 tys. na grp

Lato

Kiedy będą przyjęcia na bzie?

@Lato 06.08.2018 20:35

w 2030 r.

Daniel

Podobno w tym tyg ma się rozstrzygnąć czy będą kolejne przyjęcia do sigu. Wiadomo komuś coś na ten temat?

35 latek
@postronny 06.08.2018 09:35

Masz rację .ale tego nie da się przeskoczyć.Niestety.Pozdro i życzę powodzenia

LUk

Siemka , rowniez bardzo mnie interesuje jak przyjecia pod SIG na zespolona czy slyszeliscie o jakis nowych listach itd.??? Bo cos mialo byc w sierpniu ... ponoc ...

Alek
@LUk 02.08.2018 07:29

w poniedziałek przyszło 14 nowych na Borynie do SIGu więc nie słuchać bajek o jakichś nowych listach itp bo cały czas przyjmują

Tomek

Panowie jeśli się dostało skierowanie na badania lekarskie i zdano już psychotesty to przyjęcie jest pewne? ?????proszę o odp.

@Leo 03.08.2018 12:15

Tak przez stronę jsw sig.Dlaczego pytasz?????Tylko tak można podanie złożyć.

Trooolo

Siemanko , Slyszalem dużo na temat płac na JSW A czy to co slyszalem jest prawdą ? Ze pensja wynosi ok 4000zl i w górę . Jak to jest

Trooolo
@Pajjj 02.08.2018 02:23

A jedna styka czy coś więcej

hajer

Ma ktos moze wniosek z SIGU o wczasy pod grusza i moze wyslac @ ?

Jaco

Witam przyjęli może kogoś teraz do sigu po kawalfikacji m11 która robił w szkole awans

Dddd
@Fakirr 01.08.2018 20:09

Mnie przyjeli

Martin

Gdzie najlepiej zrobić badania o przyjęcie do pracy na Szczygłowice????????

Wwww
@Martin 01.08.2018 15:49

tam zrobisz psychotesty człowieku, a jak zechcesz możesz zostać tam nawet kolejnym Napoleonem

Nowy

Wiadomo coś kiedy przyjęcia na pniowek lub zespolona ?

PunO

Ci co byli 13.07 na rozmowi wlasnie dzwonili na badania

PunO
@Tomek 31.07.2018 20:19

Mi dali na ZWP

Andrzej

Witam ile placa w sigu za pobierke pracownik niewykwalikowany

Puszek
@Sigowiec 31.07.2018 15:32

A jak zabudowy stoja ?

Zostaw opinię o jsw sig - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jsw sig