Adres: Górnicza 1, 44-330 Jastrzębie-Zdrój

4 334 7221 5 1

Opinie o JSW Sig

Filtruj opinie po kryteriach:

lelelelel

Na budryk pod sig ponoć wrzesien-październik

@lelelelel

Jest to pewne ?

Gorol z jastrzęęębia. DUMA

Czemu wszystkie hanysy z SWD i SR się tak pchają do tego jastrzęęębakiego sigu a nie idą se na te swoje stare hanysowskie kopalnie rybnickie? Zostawcie jsw dla Polaków!!!! SRB też wliczam :p

Jastrzebianin
@Gorol z jastrzęęębia. DUMA

Ja rodowity jastrzębianin wkoncu dostałem się do sigu dziś 1 dzień szkolenia miałem :)

Jastrzęęębie
@Jastrzebianin

Bardzo Ci gratuluję :) jak ja się do sigu prsyjmowalem to było nas z 20 a ja sam z jastrzębia :( :( :( :( yno SWD ale co się dziwic jak na tym zadupiu nie ma nic po za dobrym kebabem na cyganku hahaha

ols
@Gorol z jastrzęęębia. DUMA

Jakby nie śląskie kopalnie,nie wybudowano by sypialni o nazwie jastrzębie zdrój , a twoja rodzina pewno dalej by ganiała za burakami na polach gdzieś w Polsce. Na marginesie Każdy pracuje gdzie lepiej płacą czy to Rybnik ,Jastrzębie czy Ruda i nie tobie o tym decydować mając taki dług wdzięczności.

Tak5Nie1
Xxx
@Gorol z jastrzęęębia. DUMA

A czemu te goroole jastrzebskie tak chetnie fedruja pod hanysowskimi domami?? Ludzie takie gadki to jakby sie w szkole przykrzykiwalo dwoch 8-latkow. Taki jest rynek pracy, kapitalizm i tak działaja znajomosci.... pretensje do tych co przyjmuja wszystkich tych hanysow i macie wszystko dla siebie.

sylwek111

Szczęść Boże bracia górnicy.Czy ktoś z Was jest zorientowany w temacie przyjęć na Sig Kwk Pniówek w tym roku?Będę wdzięczny za informacje.Pozdrawiam.

Ryltv

Czy jest możliwość przenieść sie z PBSz zofiowka (pomoc dołowa) do SIG na pniowek ? Pozdrawiam

Jurek

Siemka koledzy mam opcje przejścia md2 lub md3 a nie mam zbytnio doświadczenia na tych oddziałach co byście polecali i dlaczego pozdrawiam

Firma

Witam. Jaka firmę polecacie na początek np na 5-6 miesięcy którą ma dobre stosunki z jsw? Chodzi o doświadczenie żeby później przejść pod sig?

PBSz
@Firma

JSW PBSz polecam

@PBSz

PBSz ma blokadę.

Xcx
@Ghost

To co polecasz zamiast pbsz? Prs wschód carbon?

Witam . Wiadomo cos o przyjeciach na Budryk do sigu

Tak3Nie1

Dla Ciebie nigdy.

@Ghost

Czemu jesteś taki chamski. Zapytałem się grzeczne

@Bonza

Grzecznie, po raz 100 w tym tygodniu. Nic nie zrobiłeś w sprawie swojego przyjęcia tylko podanie wysłałeś i czekasz na cud? Obudź się młodzieży ten świat tak nie działa

@Ghost

Setny? Pierwszy raz tu pisałem na tym forum . Ale widzę że fest masz coś z rycerza... zakuty łeb.

Adas
@Bonza

Ciula i tyla, nie przejmuj sie

pracownik dlugoletni

Nazwa działu: Marketing
@pracownik dlugoletni

Obudź się, JSW to nie prywaciaz, żeby się jakimiś opiniami na goworku przejmować. Ludzie lgna drzwiami i oknami.

Pikol123

Ktoś ma rzetelne info kiedy zaczną sie kolejne przyjęcia do sig na bzue?

BZIE miało być sory..

10 września już jest lista zamknięta później to nie wiem

@Przyjety

Na ten 10 września to już ludzie telefony dostali czy dopiero będą dzwonić? Wiesz ile ludzi przyjęli? Dzięki wogole za informację

@Pikol123

Jak ja się przyjmowałem na 20 sierpnia to już tam ludzi kontraktowali na 10 września dziś na szkoleniu 15 osób 5 na borynie 2 na bzie 8 na zofiowke

Nowy

Witom dzwonili do mie z budryka

@Nowy

sig czy przejścia pod jsw ?

Kopalniok

Czy ruszyły jakieś telefony? Ktoś coś dostał w tym tygodniu,? Jak tak to na jaką kopalnie?

Sig ')

Dziś przepracowalem pierwsza szychte w sigu. W końcu po roku oczekiwań mogę się pochwalić że już jestem sigowcem :) Górnikiem :) nie firmowcem pracującym z nieśmiertelnymi trupami.

Przyjęty
@Sig ')

Gratuluje ja czekam mam 20 szkolenie :)

Emeryt
@Sig ')

Masz coś misiu waflowy do emerytów???

dwudziestolatek
@Emeryt

Wnuki bawić, a nie w c***a lecieć na kopalni. "Bo córka za 15 lat się będzie wydawać... Bo nowe auto kupiłem..." buahahahhaha

Tak8Nie1
j***ć emerytów
@Emeryt

Nic do was nie mam... nawet szacunku

Tak11Nie
Last
@Emeryt

Przez takich starych c.......hhhhh...uuuuu...jjjjj....iiiiii jak wy istnieją wszystkie te chore firmy.

Tak7Nie
Darek
@Sig ')

Miałeś załatwiane zeby sie dostac???

TakNie3
Emeryt
@Last

Teraz szczekasz jak piesek, a za 25 lat pierwszy będziesz pod firmą miejsce rezerwował. Znam takich własnie jak ty.

Sigowiecx

BARBURKA...... Tak..... Wiadomo każdy czeka bez świadomości ile jej dostanie. A pytam..... W sigu ile można jej oczekiwać??? Ktoś coś wie???? Jest tu ktoś co dostał barburke w sigu????

Krysia
@Sigowiecx

Hallo) Hungrig Pussy warten auf Ihre langen, harten Schwanz. Kontaktieren Sie mich für weitere Informationen ❤ http://s4f.net/go/kwck ❤

M......

Nie ma prawdopodobnie Barbórki

Alokowany
@Sigowiecx

Przyjacielu. Żeby w sigu dostać Barbórkę musisz mieć dwa lata dołu. Nie słyszałem żeby jakiś nowoprzyjety pracował dłuzej w sigu niż półtorej roku.

PBSz

Polecam JSW PBSz

Pablo

Witam był ktoś teraz za psychotestach w sigu i przepuszczaly ludzi czy się czepiały

@Pablo

Buahahaha, robiles kiedys psychotesty? Wszedzie wygladaja tak samo. Testy na inteligencję. Wytlumaczy ci zadania i zostajecie sami w sali. Zadania typu znajdz brakujacy element

TakNie2
Pablo
@Gornik

Nie podchodzę pierwszy raz do tego bo pracuję pod firmą a tam nie robili się psycho dlatego pytam jak to wygląda żeby nie odpasc bo dużo ludzi mi gada ze taz zależy od humoru tych babek

@Pablo

Tego nie da się nie zdać nie masz co się spinać dasz radę

@Pablo

Ja co 2 lata mialem psychotesty tez w firmach nie zwiazanych z gornictwem i uwierz mi wszedzie to samo, te same zadania. Nie wiem co za bzdury ci nagadali nawet jezeli panie bylyby niezaspakajane i z tego powodu zmierzle to przeciez nie beda cie tam kosic pytaniami. Dadza ci 3 zadania wszystkie na czas tj. Wyszukanie i dopasowanie liczb, jak wspomnialem wczesniej cos w rodzaju znajdz brakujacy element w ksiazce ktora dostaniesz i 3 zadanie bedziesz ganial zaswiecajace sie lampki poprzez naciskanie przycisku pod lampka i tyle;-)

Adam
@Gornik

Gornik wez zamknij ryj bo jak widza te twoje wypociny i cwaniactwo to sie smiac chce

@Adam

Smiac to mi sie chce z takich nieudacznikow jak ty, dupny kozak czytajacy wpisy w przerwie miedzy masturbacja. Nie podoba ci sie cos to bij stad

Krysia
@Pablo

Guten Tag! Ich bin ein cooles Mädchen! Ich liebe heißen Jungen! Meine Snap, skype und Telefonnummer an dem Link, Register und schaut mir nackt. Klicken Sie auf den Link ❤ http://s4f.net/go/kwck ❤

multispotr

@multisport

nie ma, i dobrze, są kartki po 19 zl za każdy zjazd i tyle

Tak2Nie2
@multispotr

Jest, można zrealizować na jednym z odziałów przodkowych np. ćwiczenia siłowe noszenie ringów, albo jako nordic walking i jeszcze za to płacą:)

Tak6Nie2
SiG

Wiadomo coś o przyjęciach na Pniówek ?

pniowek
@SiG

Już były rozmowy. Teraz szkolenia są 26-27 sierpnia.

ChesteR
@pniowek

Ktoś wie ile osób przyszło 13 na Pniowek? I na jakie docelowo oddziały maja isc?

Sig

10 września szkolenie na zofiowce pozdro dla tych co też mają i się widzimy ryle jupi

@Sig

A kto ma szkolenie 20 sierpnia ?

Ciekawy

Witam serdecznie my pod sigem tez dostaniemy zyski wyplacone?? Czy zas sie nie nalezy jak to jest?? Mysla ze gow,,

@Ciekawy

Raczej wielkie guwno dostsniemy (usunięte przez administratora) mac

Rylpasza
@Ciekawy

Ale to jest pewne że nic nie dostaniemy skoro pracujemy pod ziemią ?

@Rylpasza

bo nie jestes pracownikiem JSW typie... tylko JSW SiG a to calkiem osobna firma, tak samo Carbon nic nie dostanie

postronny
@astral

Carbon a JSW SiG to dwie różne firmy, w sensie Carbon nie należy do grupy kapitałowej JSW, no i Carbon nie będzie wiecznie pracował w kopalniach JSW (nie wiadomo jak długo będą mieć "załatwione" roboty). JSW SiG wlicza się do grupy kapitałowej JSW. https://www.jsw.pl/o-nas/jsw-jako-pracodawca/oferty-pracy/ „Łączny szacunkowy koszt planowanej do wypłaty nagrody, o której mowa w zawartym porozumieniu to 163,4 mln. zł." ciekawe zdanie, przy założeniu, że wszyscy z 22 tys. pracowników JSW dostaliby 6200 zł to otrzymujemy kwotę 136,4 mln zł, czyli zostaje 27 mln zł, no ale łącznie JSW zatrudnia 29 tys. osób, tak więc nawet by pasowało.

Melgibson

No ciekawe w zeszłym roku jak placili to w sigu tez dostali 1200zl zawsze coś

Xxxx
@Melgibson

A to Ty byłeś wtedy pod sigiem czy słyszałeś?

John
@Xxxx

Ty chyba jesteś z PGG i Ci smutno ze 0 dostaniecie

@postronny

jakbys sluchal kierownika SiG na szkoleniu to bys wiedzial ze SIG TO OSOBNA FIRMA, CAŁKIEM OSOBNA, mimo że należy do jednej grupy to nie dostaniesz premii, tak samo jak premii nie dostanie k*rwa JSW KOKS

Tak2Nie1
Sigol Budryk
@Ciekawy

Związek sig solidarność wysłał pismo do zarzadu jsw wczoraj w tej sprawie

Melgibson
@Xxxx

Koledzy byli akurat i dostali po 1200zl wiec info pewne 100%

Sigowiec
@Sigol Budryk

To jak będziesz wiedzieć jaka odpowiedź dostali to daj znać

PonuryBombon
@astral

Tylko ze JSW SiG ma to do tego, ze pracownicy tejze firmy pracują na dole i bezposrednio sie przyczynili do zyskow, dlatego im sie nalezy kasa za zysk, nie ma co porownywac do jsw koks, ktorym wedlug mnie nic sie nie nalezy, zero, null

@PonuryBombon

JSW KOKS przetworzył i sprzedał to co wyfedrowałeś - czyli zamienił kawałek bezużytecznej czarnej skały w pieniądze. Serio nic się nie należy? SiG nie dostanie nic, czy tego chcesz czy nie, warunki są zapisane jasno. I żeby nie było - sam robiłem w SiGu do czerwca.

Rylpasza
@astral

astral ja widze ze ty do czerwca robiłeś i juz masz problemy do sig. a własnie ze dostaną :P i tyle w temacie rok temu dostali a w tym dodatkowo w lutym podpisali jakis papier w sprawie dodatkowych zarobków ... Także wiem bedzię Cie to boleć bo ty to juz pewnie figura na kopalni fest

Tak6Nie
Dawid
@Ciekawy

Witam ja kolego przyjęłem się 3 czerwca tego roku pod jsw i na zyski się załapałem 4500 kaflaa:D:).Bo się dowiedziałem od pań z biurowca.W sigu nic się nie dostaje.

@Rylpasza

po prostu wiem bo pytalem kierownika SiGu z ciekawości jak go spotkalem biorąc świadectwo pracy , ale ty dalej żyj w swoich urojeniach... do nikogo nie mam problemu yno łudzicie sie ze dostaniecie gdy jest wyraźnie napisane że JSW... pozdro

@astral

I co gamoniu, głupio Ci teraz? Panie expercie od premi? Wyzej (usunięte przez administratora) niz (usunięte przez administratora) masz xD

JSW KOKS
@astral

No i tutaj Cie zaskoczę! JSW KOKS dostanie premię i to nie małą!

Nazwa działu: Finanse
@JSW KOKS

Ile?

SiG

Witam Panowie wiadomo które firmy mają poblokowane przyjęcia do sig?

ads

PGG

@ads

Co za bzdury piszesz. Nie ma zadnej blokady PGG. Sam przechodze z PGG i pani w biurach sigu powiedziala mi ze teraz na ten rzut maja bardzo duzo przyjec z pgg

Był pgg
@Gornik

Z jakiej kopalni pgg jesteś? Bo ja też z pgg jestem i się dostałem

@SiG

a wiadomo coś o firmach linter ,bumech ,prs , carbon?

Zook spółka Berger

Kriss

Wiecie coś na temat przyjęć na Budryk pod sig ?

@Kriss

Kto ma szkolenie 20 na zofiowce o 7 ?

TakNie2
Ślusarz

Panowie wiecie coś na temat przyjęć SIG na Budryk lub Szczygły?

@Ślusarz

Z tego co wiem narazie nie ma przyjęć tylko na borynia zofiowka bzie

Niko
@Przyjety

A ktoś się orientuje kiedy będą na Budryk przyjęcia?

Paweł
@Niko

Podbijam pytanie ktoś wie kiedy będą przyjęcia pod sig na Budryku

postronny
@Paweł

Najpierw przejścia z SiG-u pod JSW na przełomie września-października (może później) potem może jakieś nieduże przyjęcia, najpierw musi Bolter przyjechać, by załoga z TRG/PBSz miała co robić. W każdym razie nie liczcie na duże przyjęcia. Poza tym jak już to będą brać na ściany, a tam nie ma lipy (patrz G-4).

Paweł
@postronny

Nie staram sie doatac na szybowy albo tranport . Nie po to mam m11 im39 by sie obijac . pracuje pod firmą . Staram sie juz rok dostac na budryk i nic . A przez to że nie miałem pleców .

Czyli nie wiesz za duzo. Szczygly knurow zaczynaja szkolenia 29-30 sierpnia

@Ślusarz

Byl w ostatnim czasie nabor na szczyglowice knurow. Ostatnie rekrutacje byly 9 sierpnia. Nie wiem kiedy nastepne

...

Wiecie coś o przyjęciach na zofiówkę?

@...

Teraz 20 są już szkolenia następni 10 wrzesień już zbierają osoby

Zsd

Jakie firmy robią na bzie-dębina? Wiem jedynie o pbsz

Zsd
@Zsd

Nikt nie wie ?

Nowy

Czy w sigu jest zwrot kosztów wyjazdów wakacyjnych jak pod JSW (nie chodzi mi o wczasy pod gruszą).

Nowy

Bardzo bardzo bardzo proszę o pomoc!!!!!!!!! Ile na grp zarobie??? Przodek czy tam po tyłach. Kwk knurów szczygłowice.

kandydat

Witam czy jest tu ktoś z pracowników SIG kto bedzie w stanie mi podać składniki wypłaty ale bez kwot.

ChesteR
@kandydat

-Zasadnicze (zależne od wykonywanej roboty) - szkodliwe -nocne -nadgodziny -weekendy -dodatek za staż

Tak3Nie
kandydat
@ChesteR

super dzięki

Sig

Witam co mam się spodziewać na testach psycho i czy są łatwe napiszcie konkretne odpowiedzi

@Sig

A robiles se kiedys test na inteligencję? Zadania sa podobne

@Sig

Nie da się napisać odpowiedzi ja miałem 3 testy jeden masz kwadraciki w środku cyfra i w prawym dolnym cyfra i masz np od 24 do 64 pokolei musisz szukać cyfr a obok wpisać to co jest w prawym dolnym bo są porozrzucane drugie masz 3 obrazki i 4 musisz dopasować tego jest w cholerę a 3 miałem 1-10 lampek pod nimi przyciski i musisz naciskać gdzie się zapali oczywiście coraz szybciej coś w tym stylu tak ogólnie

Gruby

Napisze tak, dużo jest plotek i innych typu głupstw co wpisujecie, przyjecia na Kwk Pniowek są w sierpniu dokładna data to 16 sierpien pierwszy zjazd nastepny rzut czy tam nazywacie szup czy jakos inacze w kazdym badz razie nastepny jest rowniez w sierpniu 26 sierpnia, ale tel juz dawno zostaly wykonane, psycho tez oraz badania zdrowotne sa zrobione.. tyle w temacie mam nadzieje ze pomoglem

Tak2Nie1
@Gruby

A masz jakieś wieści na temat Budryka? Kiedy tam przyjęcia?

@Marii

Marii powiem Ci tak, rekrutajca podobno jest zakończona na budryk szczygly oraz 3 zrzeszone kopalnie biora tylko jak ktos na emerytury odejdzie w zastepstwo wiesz

@Gruby

Tak to ja wiem zakończenie przyjęć bylo w styczniu na Budryku nie załapałam się wtedy bo nie miała papierów odebranych

pytanie
@Gruby

Czy orientujecie się kiedy był ostatni duży nabór do Sigu na Budryk?

@pytanie

Ostatni duży nabór był 15 stycznia

Albo lutego

@Marii

A może ktoś z was ma jakieś wieści na temat przyjęć do sigu na (usunięte przez administratora)

Chudy
@Gruby

A o przyjęciach na zofiówkę coś wiecie?

Granatowy
@Gruby

A z sig u pod kopalnie kiedy? Coś wiadomo?

popo
@Gruby

Ktoś potwierdzi że był już na rozmowie na KWK Pniówek ?

@popo

Tak ja potwierdzam a nazwiskami lepiej nie operowac bo po co, jak nie wiezysz podnies telefon w google wpisz sb borynia sig i zadzwon, a napewno ci powiedza to co ja ci gadam. Pozdrawiam

popo

jesteś niewiarygodny

firma
@popo

Tak były rozmowy na Pniówek wszyscy co się dostali już są po psycho i po lekarskich teraz zostały szkolenia i zjazd. Pierwsze szkolenia 13 14 drugie 26 27.

pniowek
@firma

Zgadza się, juz po badaniach. Pniówek 26 przyjecie.

gornik
@pniowek

a dostal juz ktos potwierdzenie telefoniczne o ktorej szkolenie na pniowku 13,14? bo mieli dzwonic jeszcze z potwierdzeniem

firma
@gornik

7 rano

@firma

Kiedy będą telefony do sigu na Budryk? Wa ktoś jakieś informacje?

Przyjęty
@Nowy

Niewiadomo podobno jedna wataha jest tam gotowa czekają na szkolenie ale z tego co wiem 10-14 wrzesień będą przyjęcia na zespolona już ludzi na ten termin przyjmują to może tez i na budryk w czym problem pojechać do sigu i porozmawiać z dyrektorem ?

Zostaw opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

Chcę opublikować: