Opinie o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW Sig. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Sig o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Chce być SiGowcem

Jest coś takiego w Sigu jak prywatna opieka medyczna ,i PPK ?

Spocony Miech
@Chce być SiGowcem

Ubezpieczenie grupowe, nie ma zdrowotnej opieki prywatnej... nie ma ppk tylko ppe, lepsza opcja bo za prawie wszystko płaci pracodawca

Maly

Ooo czyżby ktoś dostał kosza od pani Karoliny i teraz rozsiewa kalumnie?

Bb

Czy ktoś wie o przejściach pod kopalnie na szczygłowicach

ArturArtur

Witam w sigu jest karta żywieniowa czy bony

Górnik

Dobrze

Kiedy beda jakieś przyjęcia

Budryk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Wiecie kiedy alokacje na budryku może ?

Ryl

Dostajesz jedna wodę, ewentualnie na pismo kierownika dwie. Jednak zazwyczaj latem sigole robią z jedna butelka wody. Z kranu leci też w razie czego.

PREMIA PREMIA PREMIA

CO Z PREMIĄ NA SWIĘTA ??? W 2023 I 2022 ROKU BYŁY W KWIETNIU/ MAJU CZY BĘDZIE W 2024???

Pawcio
@PREMIA PREMIA PREMIA

Przecież pisałem że w tym roku premii nie ma ,związki nic nie wiedzą ,kierownicy tym bardziej ,może jak zyski JSW wypłaci ,to dostaniemy te grosze z tacy .

Przyszly Ryl

Czy podanie można składać tylko przez internet czy mozna podjechać na którąś kopalnie i złożyć papiery oraz czy każda kopalnia ma swój sig czy jest tylko jeden ten na Boryni i tam rozdzielają pracowników?

Przyszly Ryl

No widzisz na stronie jest napisane ale ktoś tu w komentarzach napisał że był w sigu osobiście w piątek a w poniedziałek dzwonili więc są pewnie nieścisłości

@Przyszly Ryl

I tak musisz mieć online papiery złożone inaczej nawet z znajomościami sie nie dostaniesz bo oni papierowych dokumentów nie zbierają dopiero jak cię zaprosza na rozmowę i cię przyjmą

Karmaz

Barbórka jest, o deputacie nic nie słyszałem.

Felek

Barbórka jest jak masz min 2 lata dołu.

You
@Felek

2 lata dołu ale bez przerwania stosunku pracy. Jeśli masz doświadczenie dołowe ale miałeś przerwę w pracy na kopalni to i tak musisz 2 lata przerobić..

OWP SIG
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Witam, wiecie coś o premii świątecznej? Coś mi się obiło z 2 tygodnie temu o uszy. Wie ktoś coś ?

Józek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Orientuje się ktoś czy z SiGu 2 bądź z tego SiGu D idzie przejść po lokacjach bezpośrednio pod JSW ?

Knyfel

Bo nie ma w was elektrycy żadnego zgrania, powinniście się zgadać i na początek wszyscy jak jeden, każda zmiana nie zapisywać się na weekend, święta itp. Niech sobie sam M, R i sztygarzy radzą. W inny sposób nie jesteście w stanie zaakcentować że na tym oddziale jest coś nie tak bo dla jsw jesteście firmą zewnętrzną

Nikt

Drogi panie(z małej bo brak szacunku) wiem to z pewnego źródła bo od wyżej wymienionych że przychodzą wielkie paniska niby elektrycy a wszystko trzeba im pokazać bo na dole zdziwieni że elektryka to coś więcej niż żarówka. Większość tych niby wielkich fachowców na wolnym rynku skończyłaby jako ciecie na budowie bo nic nie potrafią A nie potrafią latać do solidarności.

Sig odstawa

Mam wrażenie, że czegoś nie rozumiesz. Tutaj chodzi o elektryków, którzy mają po 4-5 lat stażu na odstawie i mają problem przejść pod owp, a ty wyjeżdżasz z młodymi.Według ciebie pracownik, który ma 4-5 lat stażu to dalej ma za mały stażu czy co?

@Sig odstawa

Niestety tacy którzy są od początku czyli od pięciu lat też w dużej mierze to słabi fachowcy. I każdy kto przyjmował się na odstawę wiedział że przejdzie pod kopalnie i z taką nadzieja pracował. Góra blokuje wszystkim przejścia nie tylko zwykłym elektrykom Przechodzą tylko ci którzy mają dojście w JSW albo u pana K. Więc pretensje do zarządzających sigiem

@Sig odstawa

I jeszcze jedno dopóki przejście pod kopalnie nie będzie zależało od tego czy jesteś fachowcem a od tego kogo znasz na kopalni albo ile masz kasy na łapówkę to niestety tak to będzie się kręciło

Slusarz

Nie chce was elektrycy martwic ale skoro teraz przejscia zostaly zablokowane to w maju tez nie przejdziecie a niektorzy juz glosno mowia o tym ze sa na liscie i sie ciesza. Tutaj jeden madry pisze ze mlodzi na dole nic nie potrafia zrobic. Dziwisz sie? Chodza tylko czyszcza i smaruja na podziale zbieraja (usunięte przez administratora) jak zadaja pytanie a na dole jak nie potrafia czegos zrobic i dzwonia z pytaniem. Za rok ich czyszczenia i smarowania na ich pytania będziecie odpowiadać pytaniem ile tu robi ze sie pyta o takie rzeczy. Synki się staraja a ja na razie zadnego mlodego lesera nie widzialem wiec zamiast gadac glupoty to zacznij doceniac to ze ktos do tego (usunięte przez administratora) przyszedl zebys ty mogl pod te kopalnie sie dostac wielki fachowcu bez baby

Nowicjusz

Odstawa to nic innego jak odstawianie urobku do wozów taczkami z przodka ,gdzie urabia kombajn ,górnicy ładują urobek na taczki a Ty wywozisz go do oddalonego zwykle 400m dalej wozu ,i tak robisz na zmianę 6-8 kursów

ble ble

Odstawa to: Odstawić na bok życie rodzinne, spotkania z bliskimi i calkowite podporzadkowanie się firmie- praca 7 dni w tygodniu i jeszcze swięta. Odstawić wszystkie przyjemności- dziewczyny, wódkę żadnych używek, które negatywnie wpływają na wydajność pracy. Odpoczywać w biegu najlepiej między taśmociągami. Odstawić normalne życie na później, Itd, itd.

Marian
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Witam,na jaki oddział dzisiaj przyjmowali na Knurów?

Przyjecia na powierzchnia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Wirom jestech zainteresowany robotom na powierzchni a najbardzij na silnik kogeneracyjny abo na kompresorownia jest jako szansa kaj cza papiory złożyć ?

Bereciok
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Panowie wiadomo jednak z kiedy szkolenie na przeróbkę na Pniówek,nie miałem jeszcze badań i niewiem dokładnie kiedy?

ArturArtur
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Witam,ma ktoś może rozmowę kwalifikacyjną w piątek na boryni?jak tak to na którą godzinę?

Xyz

Witam, jak długo mniej więcej trzeba czekać na odzew ze strony sigu?

@Xyz

A byłeś na rozmowie o pracę czy tylko online składasz papiery ?? jak to drugie to bez znajomości długopoczekasz

Powiem ci tak byłem osobiście, 2h straciłem i nic nie załatwiłem a pracuję kilka lat na kopalni + różne kursy itd.

Xyz

A masz szkołę Górniczą? Albo pracowałeś na kopalni?

Paul
@Xyz

Ja czekałem dosłownie 3 dni. W piątek byłem na borynii w SIGu a w poń już dzwonili z ofertą pracy. Zwolniłem się od pracodawcy ówczesnego i pracowałem w SIGu już 2 miesiące później.

@Paul

Internetowo wysłałeś zgłoszenie czy w ślepo pojechałeś?

Leon

Bez szkoły i bez doświadczenia. Propozycja 3.5 +66zl kartki

Leon

Dzisiaj bylem na rozmowie w Borynii. Bez doświadczenia 3500 + 66 kartka/dniówka. Przyjęcia Zofiówka i Pniówek.

Przedsiębiorstwo działa na wielu płaszczyznach, mnie głównie zainteresowała branża logistyczna i związany z nią wakat dla specjalisty w zespole wsparcia logistycznego i ochrony środowiska. Dodatkową formą motywacyjną są nagrody okazjonalne, tylko nie podali jak często je można dostać i co to takiego mogłoby być. Zna ktoś samą podstawę pensji bez tych wszystkich dodatków?

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Sig?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Sig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1431.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Sig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 877, z czego 211 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 619 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JSW Sig?

Kandydaci do pracy w JSW Sig napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JSW Sig
3.7/5 Na podstawie 444 ocen.

JSW Sig