Opinie o Bank Pocztowy S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Pocztowy S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bank Pocztowy S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Pocztowy S.A. w Bydgoszcz

olek

Raczej nie mają dużych wymogów wobec pracowników bo można na spokojnie liczyć na stabilne zatrudnienie @kils. WIadomo tylko czy oprócz podstawy zarobków dorzucają jakieś premie? Takie urozmaicenie jest potrzebne.

Scooter

Ile płacą w Centrali w Sprawozdawczości?

Kamil

Miesiąc temu napisałem całą prawdę o funkcjonowaniu banku i kadry zarządzającej, która jakiś czas temu została zwolniona. Administrator strony na prośbę banku usunął wpis. Chyba się mocno wystraszyli! Na rozmowach rekrutacyjnych bedą wam obiecywali że premie będziecie zarabiali w tysiącach. Szukają idiotów i wyrobników, a tysiece to zarabia prezes i jego świta.

Malina

Miker, to zależy w jakim obszarze. Stawki są różne.:)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bank Pocztowy S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
meg

Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca w dziale windykacji telefonicznej w Bydgoszczy?jakie warunki proponują?

lilka

Spoko bo u mnie w Stefczyku takie szkolenie są w pakiecie.

Daria

Chyba inteligencja nie grzeszysz to co piszą a to co jest w rzeczywistości to dwie różne kwestie, pracuje tu parę lat i wiem jak jest. Inne banki płacą o wiele lepiej za te same wymagania.

Mała

Tak dokładnie tak jest w tym banku najniższa krajowa tylko to proponują a wymagania takie ze szok niektórzy za parę tysięcy by takich obowiązków Noe przyjęli.

pikus

W ramach socjalu dają jeszcze kartę do lekarza. Lekarza psychiatry chyba jak dobrze pamiętam.

poles

Najszybciej rozwijający się bank w polsce - ja to słyszę już od 10 lat :) :)

Zwój
@poles

Chyba najszybciej zwijający się a rozwijający.

kandydat

To chyba jakas sciema z tym BP. Najpierw publikuja ogloszenie na pracuj.pl z nazwa staniwiska oraz klauzura o tym ze nie chca byc oklamywani a potem nie dosc ze uniemozliwiaja zlorzenia cv , a jak sie udajakims cudem uda pytaja i oczekiwania finansowe i tu niespodzianka " wybiez z listy". A tam magiczne slowo "dowolne". Czyli rozumie ze jak podam na rozmwie kwote dowolna tj. np. 10000000000 albo inna to sa w stanie dac kazde wynagrodzenie jakie sobie zarzycze. To niech sie zdecyduja czy szukaja czy nie i czy chca byc oklamywani czy nie skoro sami sobie zapzaprzeczaja. To chyba jakus zaklad pracy chronionej.

Masz mocne nerwy i lubisz, kiedy ludzie sporo głupsi od ciebie pomiatają tobą? zapraszam do nas!

pytanie
@pracownik

pytanie tylko ile dają na takim stanowisku?

pytanie

witam, chciałbym zapytać ile zarabia Koordynator Rozwoju Sprzedaży? posiadam doświadczenie z bankowości i ubezpieczeniach ponad 10lat oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi

bankierka

Potwierdzam w pełni, atmosfera na rekrutacji bardzo dziwna, a osoby przesłuchujące - to dobre słowo - zachowywały się, jakby miał przed sobą niepiśmienną chłopkę, a same były laureatkami nagrody Nobla. No i te warunki.... najniższa krajowa. Pracowałam wcześniej w innym banku i takiego cyrku jak w pocztowym nie widziałam. Szkoda tracić czas na rozmowę z nimi.

obiektywny

Byłem ostatnio na rozmowie w bydgoskiej centrali - pierwszego dnia kreślono świetlaną wizję pracy w tym "banku", drugiego miała miejsce właściwa rozmowa kwalifikacyjna. Dopiero wtedy łaskawie wyartykułowano powalające warunki zatrudnienia: umową i pracę za najniższą krajową. Panie rekrutujące zachowywały się tak, jakby orzekały w sprawie o morderstwom, kompletny brak luzu, cienia uśmiechu. Już wyobrażam sobie, jak musiałaby wyglądać u nich praca. Zmarnowałem tylko czas. Reasumując, bank pocztowy - tylko dla masochistów.

Ola

Jaja sobie chyba robisz, nawet ekspertowi ciężko zarobić takie pieniądze i to w dużym miescie - Fornietka,niestety pracuje w tej firmie i jestem 10 osobą która odchodzi w tym roku z mikroodział!!!!! a mowa tylko o 3 punktach, więc sama pomyśle - dyrekcja sie pasti, klienci prostaki traktują cie jak smiecia, w zadnym innym banku nie jest tak zle.

Fornierka

Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma Bank Pocztowy S.A. ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków w Polsce, świadczymy usługi finansowe w placów... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5743925?keywords=&region=

Trala

Niskie zarobki Przedmiotowe traktowanie pracownika Stres Kolesiostwo

sadsfsdf

plan zrobić to nie jest problem. ale za niektore produkty ktorymi zrobisz ten plan nie placa albo w ogole albo marnie. miesiac temu 190% wykonania planu- 1450 zł netto wynagrodzenia z podstawą!

mała
@sadsfsdf

no właśnie jak już masz żyć w takim stresie pod ciągłym naciskiem,(usunięte przez administratora) i jeszcze latać z ulotkami jak kretyn to już lepiej w innym banku za większą kasę

asdasd

2,5 tys. zł netto to pensja już premią za 100% planu!!!1

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Pocztowy S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bank Pocztowy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Pocztowy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Pocztowy S.A.?

Bank Pocztowy S.A.