Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

Maciek

Przyjmują ludzi? Są jakies nowe nabory? słyszałem że wartościowa firma.

TRSTransPro

Ja pracowałem dla firmy przez 4 lata. Teraz mam coś swojego. Powiem tak, te 4 lata to była szkoła życia bo nie powiem że było łatwo dla Fm jeździć. Z drugiej strony teraz na swoim czuje się dużo bardziej pewnie i naprawdę z perspektywy tych lat doceniam to doświadczenie.

@TRSTransPro

Moze powiesz dla kogo teraz pracujesz, chetnie przeniase sie tam, skoro pierwsze 4 lata Twojej pracy w FM nazywasz szkola zycia, to jak poradzisz sobie w dalszym zyciu.

bongo

Jeżdżę z nimi 4 lata. NIgdy nie miałem problemów. Polecam

@bongo

Bongo a jak z kilometrami , zgadzają sie , jeśli tak to nie możesz być przewoźnikiem , jeśli nie to o ile niezgadzają sie ?

MaX

Ludzie, co za obrzucanie błotem. Macie problem idzcie do firmy a nie na fora internetowe. Inaczej znaczy to że nie chcecie rozwiązać problemu tylko zrobić komuś syf i jak to o was świadczy?

bubu

Dobre, następny intelektualista. "Jak ci się nie podoba w firmie to jesteś OK, ale jak czasem miał byś inne zdanie to masz syf w głowie". Ludzie, ja rozumiem że można mieć różne zdanie nt. pracodawcy, ale proszę o elementarną inteligencję.

@bubu

Siemasz bubu blyskotko Ułatwię ci zrozumienie nteligencja (od łac. intelligentia - zdolność pojmowania, rozum) – zdolność do postrzegania, analizy i adaptacji do zmian otoczenia. Zdolność rozumienia, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy i umiejętności w sytuacjach nowych. Cecha umysłu warunkująca sprawność czynności poznawczych, takich jak myślenie, reagowanie, rozwiązywanie problemów. O elementarnej nie słyszałem , może dasz jakiś tips Ciekawy jesteś co zrobili koledze ze tak ciśnie Rozumiem cię ze , przecież wszystko jest napisane , ale żeby umieć czytać ze zrozumieniem potrzebna jest inteligencja językowa Narka bubu Jaka fajna masz ksywkę !!!! Multikulti

bubu
@Przewoznik

Przewoznik, czy też przewiznik, nie wiem jak się zwracać do ciebie przyjacielu (chyba musisz jednak mi dać te korepetycję z inteligencji językowej). Powiedz szczerze- pracujesz dalej w firmie i się skarżysz, bo zbyt mało w tobie z prawdziwego faceta żeby rzucić tą robotę, czy też wolisz zostać w tej pracy i narzekać jak "stara baba" bo za mało w tobie z prawdziwego faceta ?

@bubu

Bubu prawdziwy facecie , kto tak cię nazwał , chłopcy co lubią inaczej , Czytaj , czytaj , czytaj , PS Tylko nie w pracy , zajmij sie szukaniem ładunków , cały czas stoję i czekam

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Agnieszka

@kolejny oszukany, może najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z firmą bezpośrednio z tej sprawie?

Piong

Coście się tak do FML przyczepili ostatnio, nie rozumiem zupełnie. Firma jak firma, kwiatów nie sypią przede mną jak wchodzę ale kurde znowu też nie ma co psów wieszać.

Agnieszka

@ssss, w żaden sposób nie współpracuję z firmą FM Logistic. Jestem redaktorem GoWork.pl O moim zadaniu możesz dowiedzieć się więcej klikając w ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaję Waszą opinię na temat pracy w tym miejscu. A Ty jakie masz doświadczenia?

Agnieszka

@WłodekZ, dziękuję za Twoją opinię. Dla zainteresowanych - na stronie firmy możecie znaleźć aktualne oferty: http://www.fmlogistic.pl/Kariera/Aktualne-Oferty-Pracy

Agnieszka

@WłodekZ, a jak oceniasz pracę w tym miejscu?

WłodekZ
@Agnieszka

FIrma jest naprawdę w porządku. Choć nie powiem żeby nie miała swoich problemów. Generalnie to jest kolos z wszystkimi problemami które mają firmy tego typu i z wszystkimi problemami. ALe jak zawsze, ktoś widzi to jako atut a ktoś inny jako problem. Ale ja zawsze powtarzam że jak się komuś nie podoba firma to zawsze może zmienić.

WłodekZ

Pracuje dla FMa już dobre 2 lata i powiem szczerze że jestem tu pierwszy raz. Z wpisów można wywnioskować że albo się ktoś na firmę uparł albo jakaś konkurencja chce jej zaszkodzić. Poczytajcie sobie ostatnie komentarze

Agnieszka

Słyszeliście o Programie Future Moves oferowanym przez FM Logistic? Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: http://www.fmlogistic.pl/Kariera/Program-Future-Moves

nick
@Agnieszka

Agnieszko to czysty belkot w wykonaniu FM, to mam czekac jeszce dwa lata az wymienicie menedzerow w spedycji, wiesz jakie sa koszty takiego oczekiwania, nie macie jakiegos przyspieszinego kursu.

Agnieszka

Jeżeli chcecie być na bieżącą ze wszystkimi aktualnościami - zapraszam do odwiedzania strony internetowej firmy http://www.fmlogistic.pl/Media/Aktualnosci

Agnieszka

Oczywiście. Ile ludzi, tyle opinii :) Dla zainteresowanych - FM Logistic wczoraj zamieściła nowe oferty pracy!

Agnieszka

@nick może być przydatna dla innych użytkowników.

Agnieszka

@Nick dziękuję za taką szczegółową ocenę.

nick
@Agnieszka

Nie ma za co Agnieszko , mam nadzieje ,ze ta ocena pomoze innym zrozumiec czym rozni sie urojona rzeczywistosc korporacyjna od rzeczywistosci szarych mas.

Agnieszka

A jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat firmy i tego, co aktualnie się w niej dzieje - koniecznie zapoznajcie się z zakładką 'aktualności' na głównej stronie internetowej FM Logistic http://www.fmlogistic.pl/Media/Aktualnosci

Rynek
@Agnieszka

Agnieszko, Ważne jest co mówi rynek i liczy się opinia zewnętrznych obserwatorów. Nie można być sędziom w swojej sprawie. Każdy przedstawia swój sukces na swój strój. Rzeczywistość może być jednak inna. Czasami warto spojrzeć na to z innej strony. Pamiętaj " Pucha kroczy przed upadkiem".

Agnieszka

@Nick to jak, zamierzasz? :)

Agnieszka

@Nick, będziesz aplikował? :)

Agnieszko . Co za język . Aplikował

Agnieszko . Co za język . Aplikował

Agnieszka

Pojawiły się nowe oferty pracy! Znajdziecie je na portalach ogłoszeniowych. Firma oferuje wiele ciekawych stanowisk, któreś szczególnie przykuło Waszą uwagę? :)

@Agnieszka

Tak Agnieszko, szczególnie to , zatrudnimy kierownika spedycji krajowej i międzynarodowej , oraz spedytorów ,

s

czyżby w fm - ach coś się poprawiło, że tak cicho tu się zrobiło ???? Czy może przewoźnicy są już tak wyczerpani, że nie mają siły się wypowiadać na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FM Logistic