FM Logistic

Mszczonów

Opinie o FM Logistic

ciekawy

Witam, Co możecie powiedziec o stanowisku Pracownik Administracyjny? zakres: Obowiązki stanowiska pracy: Wykonywanie prac związanych z administrowaniem danymi w formie elektronicznej, Rejestracja pojazdów w wewnętrznym systemie awizacji, Praca z monitoringiem zakładu pracy, Praca z elektronicznym systemem kontroli dostępu, Rejestracja i reprezentowanie firmy wobec gości, Nadzór nad obiegiem kluczy do pomieszczeń na terenie zakładu pracy, Uzupełnianie elektronicznego raportu zdarzeń. i na jakie zmiany? na dwie czy trzy?

ND

witam, dostałem oferte pracy w FMie jako dyspozytor transportu krajowego. Oprócz podstawy wynagrodzenia zaproponowano również premię 22% (15% zależne od wyniku działu, 7% premii uzależnionej, jak to okreslono, od mojego zaangazowania). Pani rekrutująca powiedziała mi, że premia, z tego co wie, praktycznie co miesiac jest rowna 22%. Moje pytanie do osob juz pracujacych w dziale transportu: Czy faktycznie tak jest?

Krzysiek

FM to jest dno ja stąd odchodzę bo nie mam już z czego dokładać miałem samochód na warsztacie 2 tygodnie silnik padł a oni mi przysłali obciążenie że auta nie podstawami o każdej trasie okrojonej z km to już nie wspomnę

użytkownik zarejestrowany

@jak wyjsc z fmmożesz powiedzieć coś więcej o Twojej sytuacji? Rozumiem, że chcesz odejść z FM Logistic. Z czego wynikają obciążenia, o których wspominasz?

jak wyjsc z fm

Hej, Proszę o kontakt osoby, które wyszły z FM lub zamierzają wyjść. Jak to zrobiliście, jak zakończyła się wasza współpraca. Duże obciążenia dostaliście ? Proszę o kontakt na jakwyjsczfm@gmail.com

użytkownik zarejestrowany

@Natazja52rozumiem, że już w firmie nie pracujesz, ale dobrze wspominasz czas w niej spędzony. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w dziale księgowym? Co warto wiedzieć na temat tej pracy? Co sprawia, że warto ją polecić? Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do FM Logistic.

Natazja52

Polecam FMa, Ja się tam nigdy nie nudziłam i nigdy nie potraktowano mnie źle czy niewłaściwie, ale to pewnie zależy od działu. Pozdrawiam dział księgowy :*

Darek_PP

Zacytuję jednego z kolegów i powiem tak, firma jak firma. Każdy ma swoją opinie, zresztą nawet więcej bo jak mówią gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania. Są w fmie lepsze i gorsze działy. W jednych nie narzeka się wcale, w innych sporo. Pytanie czy jest to zależna od firmy czy od osób które tam pracują, ktoś inny powie pewnie jeszcze, że od kadry zarządzającej albo standardów pracy itp. Generalnie w firmie pracuje się dobrze, wynagrodzenie na rynkowym i ponadrynkowym poziomie, standardy w porządku (na tyle sztywne żeby nie było jakiś karygodnych uchybień ale też na tyle e swobodne żeby nie było biurokracji) . Z tego co widzę po forum to narzekają głównie spedytorzy i teraz zagadka- pokażcie mi firmę na goworku w której nie narzekają :D. Osobiście polecam wspołpracę

KIEROWCA

FIRMA JAK FIRMA ,KAZDA PODOBNA ,ALE DZIADOWSKA POD JEDNYM BRAK JAKIEJKOLWIEK KONTROLI NAD AWIZACJAMI .ROBISZ CO MOZESZ ZEBY BYC NA CZAS, A ONI MAJĄ CIĘ GŁĘBOKO W CZARNEJ KAWIE . TO JEST SKURWYSYŃSTWO .NAJGORZEJ JEST JAK WYJDĄ CI POD KRAWATAMI TO WTEDY JUŻ SAMOWOLKI TOTALNE CZY KTOŚ TO KONTROLUJE ?????? MOŻE GDYBY DOSTAWALI KASĘ ZA ROZŁADOWANE AUTA BYLI BY BARDZIEJ PRZYDATNYMI PRACOWNIKAMI . EKIPA ROZŁADOWUJĄCA Z MARSA WIEDZIE W TYM PRYM- BEZKARNOŚĆ I SAMPOWOLA . NIE POZDRAWIAM ICH BO NIE MA ZA CO .

kiero

Ja wam napiszę tak. Parę lat temu jeździłem dla fm ,stało się tak,że kierowca zaniemogł na placu przed załadunkiem więc sam pojechałem do Konstancina do ich sklepu. Jakie było moje zdziwienie gdy na miejscu okazało się,że brakuje fajek za 2000 tyś . Pomyślałem cóż zapomniał wrzucić na paletę. Ale nie na palecie było a do sklepu rzekomo nie dojechało. Myślę sobie czary panie i gdybym sam wtedy nie pojechał to być może bym uwierzył w ich opowiastki. Na szczęście mam już ich za sobą. Dzięki Bogu:)

cielecina

rozwojowa i znośna. warto mieć coś takiego w CV

raello

FM - chcesz sie wiele nauczyć ? chcesz poświęcić się dla firmy ? Jeżeli tak to w zamian otrzymasz sporą wiedzę do ogarnięcia , wzmocni cie się kondycja i dostaniesz grosze na konto . Spędziłem tam 6 lat Polecam

użytkownik zarejestrowany

Ostatnie wpisy trochę odchodzą od tematu tego jakim FM Logistic jest pracodawcą. Trwa obecnie wiele procesów rekrutacyjnych. Poszukiwani są między innymi kandydaci do pracy jako Dyspozytor - Spedytor Międzynarodowy. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Możecie powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda ta praca oraz czego można oczekiwać po dostaniu się do firmy?

Bulma
@Agnieszka 12.09.2017, 09:19

jakie jeszcze stanowiska?

Po rozmowie
@Agnieszka 12.09.2017, 09:19

Oferty pracy jako spedytor i dyspozytor wiszą od wielu miesięcy żeby nie powiedzieć od lat. Szukają naiwnych ludzi znających język do pracy za grosze, co chwila ludzie odchodzą a na ich miejsce szukają nowych. Śmieszne stawki na początek proponują dla młodych ludzi max 2.1 tyś to w biedronce na kasie maja 2.3 tys !! Nie polecam

jaga2014

Witam. Napisze jeszcze raz ponieważ admin chyba usunął moją opinię. Pracowałem kilka lat w FM. Poznałem tą firmę bardzo dobrze zarówno w magazynie jak i w transporcie. Piszecie takie, ,cuda,, że to się w głowie nie mieści. Nie będę się rozpisywał ponieważ nie ma to sensu. Krótko i na temat. Jeżeli komuś nie pasuje praca na magazynie bądź współpraca jako przewoźnik to niech nie pracuje dla FM i nie wypisuje głupot. Zawsze można zmienić pracę bądź spedycje lub inne rzeczy. Pozdrawiam

Nicj
@Anty- Hejt 3 tygodnie temu
gościu, z tego co widzę to masz tu juz sporo komentarzy i większość to właśnie hejt. Piszesz o mądrości, myśleniu itp. Sam na...

Ty Gosciu Czy przypadkiem nie po to siedzisz aby pracować, szukaj zleceń bo ja cały czas czekam, co na to twój kierownik, on też tu zagląda, a jak nie pracujesz to poszukaj sobie innej pracy, może w gazetce FM

@Anty- Hejt 3 tygodnie temu

czytam wypowiedzi jednej jak i drugiej strony, zgadzam sie ze nie mozna mowic zle o firmie ,w ktorej sie pracuje, ale nie mozna zgadzac sie z tym ,ze nie przestrzega sie regul. Wypowiedzi jednej strony nazwane hejtem przez osoby zatrudnione w FM jest troche przesadzone. Wytykaja nieumiejetnosc czytania podpisanej umowy i niezrozumiale pretensje przewoznika ,proponuja przewoznikowi sie zwalaniac aby miec spokoj .Zakladam ,ze Wy inieczytaliscie umowy,dlaczago? wyjasniam, Pare lat temu swiadomie podpisalem umowe wspolpracy z FM , nikt o zdrowych zmyslach nie podpisuje niekorzystnej umowy, z uplywem czasu sytuacja zwiazana z kosztami w transporcie wzrosla,oplaty w Angli,Begii, nieplacenie za przestoje, nieprzestrzeganie terminow zjazdow, niedostateczna kompetencja spedytow,, placa minimalna kierowcy, paliwo, ucinanie kilometrow. A stawka taka sama,pracy coraz mniej a rozmowy z Wami nic nie daja. Jakby nie patrzyc to jest niedotrzymanie umowy i brak woli porozumienia, Kazde zwocenie uwagi na problem brany jest za atak na spedytorow, czy FM i traktowanie chcacego pracowac przewoznika za zlo konieczne. Troche nie tak. taka sytuacja prowadzi do takich wpisow , ktore czyta cale FM, Dzial Prawny,ktory ma stac na strazy prawa ale czyjego?To jest informowanie innych aby wiedzieli jaka naprawdę jest sytuacja w FM Antyhejterzy ,Szatan i inni podobni wezcie to pod uwage ,czy to faktycznie jest hejt.

heheszek

to kto te negatywy wypisuje?:) bezrobocie daje jednak w kość.. może jakieś modelarstwo? akwarele?

Klaudiusz

Rożne rzeczy tu na tym forum się pisze o fm logistic. Polecam jednak przekonać się samemu .

Nick

Polecam FM, bardzo porządna firma.!

Sabina85

Ze zgrozą czytam wszystko co tu jest napisane. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać, żeby nie być posądzoną o to że sprzyjam jednej lub drugiej stronie. Pozostawię to już tylko inteligencji czytających czy uwierzą w słowa kilku malkontentów czy jednak pokierują się racjonalizmem w ocenie firmy.

SZATAN

Eeeeee paniczu zluzuj troche :D jak ja uwielbiam prostować takie rzeczy. Złodziej to określenie na PRZESTĘPCĘ, który na podstawie konkretnych dowodów został pociągnięty do odpowiedzialności karnej a tym samym w kartotece policyjnej widnieje jako osoba karana. Nie żeby mi jakoś specjalnie zależało na Twoim bezpieczeństwie bo mi to lata i powiewa :P ale to co napisałeś to bardzo poważne oskarżenie i ktoś kiedyś może Cię poprosić o przedstawienie równie poważnych dowodów albo Cie przymkną za zniesławienie xDDDD

SZATAN

Nie no nie celuje w nikogo konkretnego bo i po co. Mówię tylko że trzeba uważać :). Ostatnio na jutubie była chyba właśnie jakaś fala pozwów ostatnio lub niedawno dzieciaki przepraszały za intencjonalne działania na szkodę firmy z branży gier komputerowych tak że temat aktualny. Oglądacie Florydę? ciekawe czy zaleje.

Robol

Robota jak robota, nie ma co narzekać. Mam zato pytanie, wiecei jak sie rozlicza wczasy pod gruszą?

Milka

Pracuję w biurze w dziale księgowości. Wole żeby moja tożsamość pozostała anonimowa. FM można pewne rzeczy zarzucić i na pewno są rzeczy do poprawy ale te opinie które tutaj można znaleźć są zupełnie niezasłużone. Uważam że powinno wam być wstyd żeby szkalować firme w której wiele osób pracuje nie tylko na stanowiskach spedycyjnych, logistycznych czy jako przewoźnicy. Jest tu wiele osób które są zadowolone z pracy.

użytkownik zarejestrowany

@Midas widzę, że nie zgadzasz się z niektórymi opiniami na wątku i starasz się wyjaśniać niektóre kwestie. Może mógłbyś też powiedzieć coś więcej o tym dlaczego warto w FM Logistic pracować? Jakie są mocne strony tego pracodawcy?

Kama

Mszczonów FM Logistic dają kilka umów na 13 zł brutto dzieła zlecenia kweationariusz ubezpieczenia razem z 5 6 kartek od jeden dowiedziałem się że zaraz znieniają na pracę akordową czy tak jest jeszcze nie wiem pracuję 7 dni roboczych.

lelek

Czy FM aktualnie poszukuje magazynierów?

;)
@lelek 01.08.2017, 13:59
Czy FM aktualnie poszukuje magazynierów?

Tak;)

Krzysiek_WAS

Pracę w FM Polska polecam. Ja sie nie sparzyłem ale z tego co widzę bywa różnie. WIdzę, że tu narzekają kierowcy głównie i z tego co czytam to jakaś jedna-dwie osoby. Jeśli chodzi o pracę natomiast o pracę biurową to godna polecenia

besternado

Nadmanganian
@besternado 26.07.2017, 14:08
Mam do sprzedania OPEL Corsa C 1.0 Klima+alufelgi. Bardzo atrakcyjna cena. Prosze o kontakt besternado@o2.pl...

przyjacielu po ile ten opel ?

Lisa
@Nadmanganian 28.07.2017, 14:52
przyjacielu po ile ten opel ?

Nie zaśmiecajcie forum. DObrze by było aby dyskusja tutaj koncentrowała się na wymianie doświadczeń związanych z pracodawcą a nie bzdetach.

Primadonna

i znowu się ten sam syf przelewa pisany przez tych samych hejterów.

DAF777

Stawki , płatności i rozliczenia - witam mam pytanie jak obecnie wygląda sytuacja w FM , ostatni raz przymierzałem sie do współpracy w nimi w zeszłym roku ,ale mieli fatalna opinie na rynku z powodu obcinania kilometrów , zaniżania stawek , niewywiązywania sie z wcześniejszych obietnic i ustaleń , naliczania kar oraz opóźnień w płatnościach . Czy coś sie zmieniło , jak wygląda obecnie współpraca ?

Źyczliwy
@Złośliwy 24.08.2017, 14:10
Człowieku, no własne jak widać jesteś bardzo odrealniony, bo rozżalonych to tu jest 1-2 osoby które ciągle piszą te same koment...

Wszystkich przewoźników przestrzegam przed ta firma

jak wyjsc z fm
@Optymista 23.07.2017, 12:15
Odradzam współprace z FM , prędzej czy później będziesz żałował , gdy zgłosisz chęć rezygnacji ze współpracy , zaczną się prawd...

Optymista, możesz się ze mną skontaktować na maila jakwyjsczfm@gmail.com Mam taki sam problem i nie wiem jak to załatwić - możliwie z najmniejszym skutkami.

kierowca

Hej, ja generalnie chciałem podzielić się opinią o FM Logistic bo dużo szumu tu się zrobiło ostatnimi czasy. Generalnie współpraca się układa i naprawdę nie mam nic do zarzucenia firmie pod kątem umów i stawek, ale ja mam kilka samochodów więc to się po prostu opłaca. Jest grupa osób która niestety ma jedno-dwa auta i nie jest zadowolona z zarobków i też ich rozumiem. Ja generalnie polecam.

@kierowca 13.07.2017, 08:32

No no wielki szacun dla Ciebie Spojrzałes na sprawę tak jak wyglada w przeciwności osób które maja zmielone umysły przez korporacyjne pranie fabryki marzeń . Więcej takich , może zrobimy im szkolenie

B.M.C

Firma kozak płacą grosze wymagają wszystkiego wymyśla Ci normę nie możliwa do zrobienia więc premia się nie zobaczy , a na dodatek jak nie ma pracy na magazynie bo są takie okresy jest notoryczne odylanie do domu więc albo i zrobisz to lub oddasz urlop bo oni tak chcą, nadgodziny tylko i wyłącznie do odbioru bo nie zapłacą za nie

Mendez
@B.M.C 21.06.2017, 12:32

co to znaczy firma "kozak"? tak z semantycznej ciekawości się pytam, bo spotkałem się z firmą "krzakiem", firmą "warzywem" ale z "kozakiem" jeszcze nie ?

Cobra
@Mendez 22.06.2017, 11:52

No kozak, jak to, nie wiesz co to kozak? Taki z wąsami i łysą głową. Jak zostajesz zatrudniony to musisz wychodować sumiastego wąsa i golą ci głowę.

Szczepko
użytkownik zarejestrowany

Mam pytanie i prośbę jednocześnie o kilka informacji. Chcę aplikować na stanowisko specjalisty ds. analiz logistycznych, czy coś podpowiecie ? Czy można tu godziwie zarobić? Jaka jest atmosfera w pracy?

Peter
@Szczepko 21.06.2017, 12:30

Kolego, doradzę to co mogę doradzić każdej racjonalnej osobie. Zaaplikuj i sam sprawdź. Jedni będą chwalić, inni odwrotnie. Nigdy do końca sam nie wiesz. Ja ci mogę powiedzieć że pracuję 2,5 roku i jestem generalnie zadowolony. Atmosfera jest ok, w mirę młody zespół. CO do kasy to już zależy od ciebie jakie masz doświadczenie. Powodzenia tak czy siak

Szczepek
@Peter 03.07.2017, 08:50

"Co do kasy to już zależy od ciebie jakie masz doświadczenie." W takim razie ile można realnie wytargować na początek, bez doświadczenia, a ile po 2,5 roku?

QWERTY

Przymierzałem się do tej firmy jakiś czas. Poczytałem sobie komentarze, kilka artykułów jest w sieci. Polecam poczytać.

Wojtek95

Polecam pracę w FM Logistic.

KrzysztofP

WItam. Drodzy Państwo, bardzo interesuje mnie opinia aktualnych i byłych pracowników dot. firmy FM Logistic. Miałem okazje poczytać wpisy i nie ukrywam że znalazłem tutaj negatywne jaki i bardzo pozytywne wypowiedzi. Czy ktoś może mi przybliżyć trochę swoje odczucia dot. pracy? Interesuje mnie szczególnie praca biurowa.

KrzysztofP
@Kataryna 12.06.2017, 21:20
Co cie interesuje kolego?

Głównie standard pracy. FM Logistic ma dobrą markę na rynku. Dużo czytałem na forum, podpytywałem znajomych. Chciałem jednak też zapytać bezpośrednio jak jest od środka. Będę wdzięczny za dobre rady i jakieś przestrogi.

Kataryna
@KrzysztofP 14.06.2017, 15:55

To powiem tak, koledzy nie kłamią. NIe chce tu robić firmie dodatkowej reklamy bo każdy może mieć swoja opinię ale ja jestem szczęśliwa. Dbają tu o pracownika i standard pracy, bo o to pytałeś. Przekonaj się zresztą sam, ja nigdy nie kumałam tych ludzi którzy szukają pracy i podpytaują jak się pracuję. Popracuj sam i zobaczysz, nie będzie pasować to poszukasz czegoś innego.

Włodzimierz

Wilki Szacun dla firmy za skuteczne pozbywanie sie pracowników którzy przyszli tu dla ciepłej posadki i jak to się mawia- pierdzenia w stołek.

Maciek_666

Hej, dojeżdza kto do Mszczonowa od strony Grodziska i ma miejsce w aucie, jestem zainteresownay wpsolnymi dojazdami, prosze o info.

Tadek
@Maciek_666 31.05.2017, 12:20

ja dojeżdżam, mamy kilka osób na pokładzie. Pisz na priv. sebedel998@o2.pl

Pistacja

Firma to takie korpo po Polsku, co jednym pasuje a innym nie. Nie zawężają tak specjalizacji co jest dobre po przy wachaniach rynkowych, zmianie cen usług czy utracie klienta ludzie nie wylatują z firmy jak liście z drzew. Mnie odpowiada, że nie jestem jakimś tam trybikiem w wielkiej organizacji, chociaż kierownik ci odpowie po ludzku "dzień dobry" na korytarzu.

użytkownik zarejestrowany

@Princessa to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w FM Logistic. Co mogłabyś napisać więcej o pozytywnych aspektach pracy w tym miejscu? Co przede wszystkim cenisz sobie w pracy? Czekamy na Twoją opinię.

@Princessa 17.05.2017, 19:24
Dla mnie przede wszystkim jest ważne wynagrodzenie. Jestem młodą osobą bez dużego doświadczenie więc co tu dużo gadać, liczy s...

Skoro kasa jest najważniejsza to po co w FM , poszukują hostess w Egipcie , spróbuj tam ,albo jedz na wycieczek do Bolowii, przewieziesz trochę proszku(pamiątek), kasa jest tutaj najlepsza .

Cobra
@Nick 05.07.2017, 13:54

Dobre. Ja widziałem kiedyś takie ogłoszenie na "młodszego fuksiarza", robota polegała na wożeniu hostess busikiem i dbanie o to żeby miały wszystkie wygody potrzebne do pracy. :)))) Polecam wszystkim sfrustrowanym pracą

Princessa

Nie jest tak źle z tą firmą, ludzie są w porządku (pomagają). Wymagania są dość wysokie bo firma chce mieć wysoki poziom, więc jak się nie wyrabiasz z kolejnych zadań to rozwiązują umowę i widziałam to kilka razy na oczy i uważam że w każdym przypadku to była dobra decyzja.

Mendelejev

Czy są jakieś nowe przyjęcie w Mszczonowie? Ktoś tu pisał coś o magazynie

Gosc

Jakie sa zarobki i warunki w fm mszczonow jako magazynier

Kanalia
@Gosc 09.05.2017, 17:53
Jakie sa zarobki i warunki w fm mszczonow jako magazynier

Gosciu idz na spotkanie to sie dowiesz ;)

PanPatyk
@Agnieszka 05.05.2017, 09:19
@PanPatyk, dlaczego uważasz, że powyższe opinie nie dotyczą firmy FM Logistic? Uargumentuj swoją wypowiedź....

Jak tylko oddacie mój komentarz Agnieszko

Krzysiek

Hej, chciałem się dowiedzieć czegoś na temat pracodawcy. Czy ktoś mi może powiedzieć coś na temat benefitów w przypadku pracy biurowej ?

Macross

Ładnie się znowu robi syf na goworku. Ludzie opanujcie się z tymi wyzwiskami bo sam hejt tu się przelewa a chyba nie o to chodzi tylko o rzetelną wymianę doświadczeń.

Nick

Ooooo zmasowany atak KOD eFemu`, chwala Wam za to .ze bronicie wlasnej firmy, Logistyk67, Maciek, TRSTransPro, bongo, MaX,Piong, WłodekZ, ale mala uwaga,te propagandowe teksty zamiencie w czyny.

bubu
@Nick 30.04.2017, 10:39

WIdzę, że koleszka ma grubo na pieńku z firmą. Co ci zrobili że tak ciśniesz? Chyba wszyscy jesteśmy ciekawi. Skoro to forum to podziel się

użytkownik zarejestrowany

@Maciek, a jakie stanowisko Cię głównie interesuje? Na stronie internetowej FM Logistic możesz znaleźć aktualne oferty pracy w Polsce: https://www.join-us.fmlogistic.com/job/list-of-jobs.aspx#ancrecontenu

Logistyk67

Jak tak czytam te smuty, które tu niektórzy opisują to naprawdę mi się słabo robi. Jeździłem już dla kilku firm więc pozwólcie, że wypowiem się z pozycji kogoś kto ma już swoje lata i przejeżdżone kilometry. Jak Wam tak bardzo FM Logistic nie pasuje to popróbujcie pojeździć dla konkurencji i powiedzcie mi gdzie jest lepiej? Wszystkie duże firmy dają takie same albo porównywalne możliwości, wieszanie psów na jednej jest tak samo bezpodmiotowe, jak wieszanie psów na całej branży.

Maciek

Przyjmują ludzi? Są jakies nowe nabory? słyszałem że wartościowa firma.

TRSTransPro

Ja pracowałem dla firmy przez 4 lata. Teraz mam coś swojego. Powiem tak, te 4 lata to była szkoła życia bo nie powiem że było łatwo dla Fm jeździć. Z drugiej strony teraz na swoim czuje się dużo bardziej pewnie i naprawdę z perspektywy tych lat doceniam to doświadczenie.

@TRSTransPro 26.04.2017, 09:35

Moze powiesz dla kogo teraz pracujesz, chetnie przeniase sie tam, skoro pierwsze 4 lata Twojej pracy w FM nazywasz szkola zycia, to jak poradzisz sobie w dalszym zyciu.

bongo

Jeżdżę z nimi 4 lata. NIgdy nie miałem problemów. Polecam

@bongo 24.04.2017, 14:03
Jeżdżę z nimi 4 lata. NIgdy nie miałem problemów. Polecam

Bongo a jak z kilometrami , zgadzają sie , jeśli tak to nie możesz być przewoźnikiem , jeśli nie to o ile niezgadzają sie ?

MaX

Ludzie, co za obrzucanie błotem. Macie problem idzcie do firmy a nie na fora internetowe. Inaczej znaczy to że nie chcecie rozwiązać problemu tylko zrobić komuś syf i jak to o was świadczy?

bubu
@Przewoznik 04.05.2017, 15:01
Siemasz bubu blyskotko Ułatwię ci zrozumienie nteligencja (od łac. intelligentia - zdolność pojmowania, rozum) – zdolność do...

Przewoznik, czy też przewiznik, nie wiem jak się zwracać do ciebie przyjacielu (chyba musisz jednak mi dać te korepetycję z inteligencji językowej). Powiedz szczerze- pracujesz dalej w firmie i się skarżysz, bo zbyt mało w tobie z prawdziwego faceta żeby rzucić tą robotę, czy też wolisz zostać w tej pracy i narzekać jak "stara baba" bo za mało w tobie z prawdziwego faceta ?

@bubu 04.05.2017, 16:24

Bubu prawdziwy facecie , kto tak cię nazwał , chłopcy co lubią inaczej , Czytaj , czytaj , czytaj , PS Tylko nie w pracy , zajmij sie szukaniem ładunków , cały czas stoję i czekam

Zostaw opinię o FM Logistic - Mszczonów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM Logistic