Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

byly

przewoznik mam dla ciebie dobra rade wez sie chlopie za robote

zniszczony

FM zniszczył mi i mojej rodzinie życie !!!!

zniesmaczony
@zniszczony

Tak tylko nikt w fm się tym nie przejmuje. Patrzą tylko na swoje rodziny i dzieci i dopóki będą znajdować jeleni do przewozu ich towaru to nie zmienią swojej postawy. Nie mniej jednak czytając te postY widzę jaka gorycz i zarazem nienawiść z nich wypływa a na świecie jest tak że to w końcu trafi do osób które są za to odpowiedzialne i też odczują to na swojej skórze czego im z całego serca życze .

Przewoznik

Do Jozi Tu jest wszystko napisane , należy uważnie czytać Nie rozumiesz bo jesteś z FMu, Widzisz co chcesz widzieć , nue myśl o obrotach bo ta suma jest dla ciebie niewyobrażalna , duża firma duże obroty , mieląc pieniadze , biorąc frachty po unii za 0.59€ Obrót sie robi , proste , dotacje , tworzenie nieefektywnych miejsc pracy , na szkoleniach nie mówią wam o tym

s

Nie sądzicie, że coś z tym trzeba zrobić bo pisanie tutaj nic nie da. Mam kontakt do kilkunastu pokrzywdzonych przewoźników im nas będzie więcej tym lepiej. Ja im nie odpuszczę w (usunięte przez administratora) e mam tą utopioną u nich kasę a przez ponad rok kilka samochodów to się uzbierało (ten kto miał z nimi styczność wie jaka kasa wchodzi w grę) ale powtarzam mam tą kasę gdzieś ale zemsta musi być. Przynajmniej następni przyszli naiwni nie dadzą się namówić na współpracę. A ADAM ADAM I TOMEK NIECH ZAŁOŻĄ SEKTĘ MIELIBY DUŻO ZWOLENNIKÓW BO DO WCISKANIA LUDZIOM KITÓW TO ŚWIETNIE SIĘ NADAJĄ. Ale któregoś dnia wierzę w to bardzo że będą żałować że pracowali dla GÓRU FM i skrzywdzili wielu ludzi.

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Przewoznik

Masz racje Zniesmaczony Powierzasz FM spedycji sprzęty warte 500 tys każdy , kierowców , którzy maja na utrzymaniu rodziny, a oni śmieją sie w twarz , nic nie ustalając , nie rozmawiając z przewoźnikiem , maja tupet , licznik uciętych kilometrów bije, na dzień dzisiejszy 8790km, osrali, obrzygali dobre imię FM Polska

Krzysiek
@Przewoznik

jezdzisz dalej u nich?

Przewiznik

Spedycja FM jest szczęśliwa , ze pracuje w Poksce . Gdyby tak potraktowali przewoźnika na Ukrainie czy Rosji , juz nic nie pisze bo bo mam dreszcze

łukasz

Ja nie piszę o pracownikach, chociaż też słyszałem że są na maksa wykorzystywani. Proponuję kupić ciągnik, wstawić do FM a bardzo szybko się przekonasz o czym ja tu piszę. Powodzenia!

wyjebany

fm Ostrzegam chcesz zostać bankrutem !!! zostań przewożnikiem w tej firmie Pozdrowienia

Przewoznik

A co tam będziesz robiła , Łańcuch dostaw , jak to doniosłe brzmi Jak narazie FM sprzedaje złudzenia , chcesz do nich dołączyć

Przewoznik

Problem jest taki ze wielu przewoźników nie jest świadomych swoich praw i pracują dla FM przez zasiedzenie, nie maja wyboru , paru pisze na tej stronie a inni zadowoleni .FM w to graj. To tylko paru niezadowolonych Więcej wiary i świadomości , bo robicie sie podobni do FM ., oni tez są mało świadomi ,biorąc pod uwagę wpisy FMu, niektórzy z nich to nieudacznicy, A FM jest dla nich jak koryto dla świni .

przewoznik

Do Stefana Jest takie powiedzenie,cytuje: Pluj świni w twarz a ona mówi , ze deszcz pada, koniec cytatu .

stary tir.

kolego STEFANIE ja cie rozumiem że tobie ten operator wózka pasuje ponieważ ty nic nie tracisz i nie inwestujesz to ciebie nic nie boli nikt ci bezsensownych faktur na pare tysiecy nie wystawia nawet nie wiesz za co .to nie tak ze umowe podpisujesz bez zrozumienia i płaczesz po nocach za co ja się utrzymam lub zapłace kierowcą jak inni, dopiero to wszystko w trakcie jazdy wychodzi jak oni cie udupili co nie było mowy o 1/3 zwrotu viatollu o tym ze twoje kilometry to nie te to ze za zdanie naczepy opciążą cie nie twoimi uszkodzeniami na ciężkie tysiące i ty nie masz prawa upominać się telefonów nie odbierają bo cie mają zapisanego to że ona niema ochoty cie słuchać i że za 3 mc ci kasy nie wypłacom po wystawieniu wszystkich faktur i tak można chłopie pisać jak w to (usunięte przez administratora) i ich machine nie wpadłeś to dziękuj bogu za to jak bym mógł poradzić mimo że nie pije i nie pale to idźcie napierdolcie sie przez cały tydzien i zróbcie sobie długu u barmana a wyjdziecie z tego z pocałowaniem ręki bo tu bez pomocy rodziny to nie dacie rady załamka totalna ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

znudzony

z przymruzeniem oka. siedze kolejny raz w samochiodzie czekam na ladunek.Nudze sie. Gazety przeczytane piwo wypite, rozmyslam, przypomnialo mi sie ,ze kiedys w mediach podali,ze ITD powstalo, miedzyinnymi, po to by chronic kierowcow przed pazernoscia pracodawcow. Nie skojarzylem ,ze od jakiegos czasu FM dolaczyl do tego planu, mimo ,ze lustereczko nic nie mowilo. Dlaczego lustereczko?(media) To tak jak w bajce: lustereczko ,lustereczko ,powiedz mi prosze kto jest godny pierwszej nagrody? na to ono__TY wielki eFeMie. Ja mam ich piec a zadne mi tak nie mowi, a szkoda. Powiedzieli dosc wykorzystywania kierowcow , i sladem francuzkich kolegow zrobili 35 godzinny czas pracy. dla mnie to gra i buczy, siedzi sie a pieniazki leca, mam na dniowki. Ale w koncu pomyslalem o swoim chlebodawcy, dobry chlop ,i trzeba powiedziec hola,hola eFemie, tak za bardzo nie dbaj o mnie bo niedlugo moj pan nie bedzie dbal o mnie i przyjdzie zmierzyc sie z brukiem. Na to FM STOP WYKORZYSTYWANIU KIEROWCOW ,co konia obchodzi ,ze sie woz przewracaJa,jaK wozak kieruje tak kon idzie. ,pare razy pierdnie i po zawodach. . Dobze ,ze nie z klesem bo woz bylby uwalony. Takze pomyslalem i ja swoje trzy grosze doloze, wskoczylem na forum gdzie pisza o wzlotach eFeMu i upadkach nieudacznikow ( przewoznicy). Dawno wpisow nie bylo a i aktywnosci FMu nie zauwazylem. Cofnalem sie do historycznych wpisow, i coz zauwazam,sprzeczke miedzy psem(FM) a kotem(przewoznik).Pies duzy a kocina mala stroszy siersc ,chce dorownac psu, pies ostroznie szczeka ale kota nie rusza bo wie ,ze pazurkiem kot po nosie machnie i bedzie rana. Dlatego odpuszcza odchodzi merdajac ogonem, jako zwyciezca--- do nastepnego razu. Procz psa i kota mozna tu spotkac Jarzabka z Misia --Barei ---lubu dubu,lubu dubu niech nam zyje kierownik naszego eFeMu (klubu nieustajacej adoracji),to mowilem ja, Jasiu, z eFeMoskiego fanklubu. Przypomniala mi sie scena z MISIA: przychodzi Gosc do szatni z numerkiem ( UMOWA Z FM) po odbior plaszcza (praca) , a dwoch kierownikow szatni mowi ,ze plaszcza nie ma , i co pan nam zrobi, daj mu, jak nie ma. Jaki cham i awanturnik--koncza., Koniec tygodnia, po ciezkiej pracy eFeM wraca z pracy opwiadajac matkom,zonom i kochankom jacy sa urobieni ,jacy przewoznicy sa niewdzieczni , bez nich praca bylaby latwiejsza. Moze dobra mysl, rozwiazac umowy z nieudacznikami . Wieczorem kiedy juz niema towarzystwa wzajemnej adoracji,kiedy auerole gasna szaroscia dnia codziennego, , juz nie ma sie przed kim chwalic, zamykajac oczy mozna sobie wyobrazic siebie jaka role w tej farsie gra, psa ,kota, Jarzabka,kierownika szatni, czy w koncu kiedy rol zabrbraknie, pierdzoca poduszke z reklamy Szymona Majewskiego. Dzien sie konczy, trzeba klasc sie spac by rano byc wypoczetym czekaja kolejny dzien na ladunek.Wlacze sobie agregat zeby lepiej sie spalo, moze przysni sie cos milego. moze zloty rog z Dziadow Mickiewicza,albo nie ,moge go nie wykrzystac budzac sie zawczesnie.Podium razem z eFeMem, byloby milo. ojoj zachcialo mi sie kupe ,chyba z tych rozmyslan ,dobrze,ze toaleta jest blisko, nasz kochany FM o wszystkim pomyslal. nie bierzcie sobie tak bardzo tego wszystkiego do serca, zawsze moze byc milej i weselej. PRAWDA MEDIALNA JEST ZAWSZE INNA OD RZECZYWISTEJ. znudzony. cdn nastapi(byc moze) jak perfumy z filmu Nie lubie poniedzialku

@znudzony

Brawo dla poety !!!! Proponuję napisać książkę o FM i ich pracownikach była by bestselerem. A wiedząc jak tam jest proponuję pisać właśnie w czasie kiedy czeka Pan na załadunek, a że tego czasu będzie dużo to książka szybko powstanie. CZEKAMY NA NASTĘPNE WPISY! I brawo za zrozumienie swojego pracodawcy ja miałem kilku kierowców i co miesiąc modliłem się aby starczyło im na wypłaty. POZDRAWIAM !!!!

Przewiznik

Jasiu !!! Znowu sie ojarales, trudno twoje zdrowie . W tym wpisie pachnie mi analfabetyzmem wtórnym , czytanie bez zrozumienia . Faktycznie tam pracujesz . A szara masę mozna dowolnie kształtować za pieniadze . Złapałeś szanse , i wiem ze spiszesz sie dobrze , Pozd Tylko nie pal za dużo .

s

fm-owcy sraj.ą po gaciach bo robi się grubo na ich temat i uciekają się do tak drastycznych metod, że próbują zastraszać na forum i podszywać się pod przewoźników aby się wybielić ale to nic im nie da za dużo firm wzięło sprawy w swoje ręce.

s

ten Janek to pewnie z fm-owców udziela się i pisze bzdury aby posadkę zatrzymać.

wyrolowany

Tragedia

Przewoznik

Gość ojaral sie zioła i odleciał

ds

Otóż drogi Pani potrafimy czytać, a Pan jak nie ma pojęcia o czym my tu piszemy prosimy aby Pan powstrzymał się od swoich głupich komentarzy, widać że nie ma Pan pojęcia o transporcie i o umowach ze spedycjami, wszystkie są podobne ale tylko FM w ten sposób je wykorzystuje. TYLE NA TEN TEMAT I PRZESTAŃ SIĘ WYPOWIADAĆ O TYM O CZYM NIE MASZ POJĘCIA

popieram w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FM Logistic