Opinie o FM Logistic w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FM Logistic. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie FM Logistic na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Tomaszów Mazowiecki

koko Nowy wpis

Jakie są zarobki na stanowisku Inspektora ds BHP NIEPOŁOMICE

Ciężko jest w systemie 12/12 w FM Logistic?

.... Nowy wpis

Nie polecam praca tam to gehenna

Etm Nowy wpis

Pozdrawiam śliczna Panią sprawdzająca towar na tranzycie która z kocimi ruchami podciagala spodnie. Jeśli to czytasz odezwij się pod brunet31@interia.pl

piotrek0415

Wiadomo kiedy otwierają nowy magazyn w Rawie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie FM Logistic.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tomaszów Mazowiecki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tomaszów Mazowiecki
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Roman

Pracowałem tutaj 3 miesiące (okres próbny) na stanowisku Operatora Wózka Widłowego. Wypłata na czas, kokosów co prawda nie było ale brało się dodatkowe dni. Max co udało mi się wyciągnąć wypłaty to ok.2700zł netto bez premii wydajnościowej(kilka dni dla chętnych). Praca na 3 zmiany. Na zimowy start - polar, buty BHP, odzież termoaktywna. Kierownictwo jak to kierownictwo - jedni lepsi, jedni gorsi. Dojazd do pracy - specjalna linia, super sprawa. Przerwy co dwie godziny. Nikt nie stoi nad Tobą i nie patrzy na ręce. Trzeba wyrabiać normę która nie jest niewiadomo jaka. Bez problemu w ciągu 8h starczyło jeszcze czasu na kilka szybkich papierosów poza przerwami. Ładna i czysta stołówka, czajnik, mikrofala, lodówka, automaty z kawą. Jedyne minusy to prysznice które praktycznie nie były zdatne do użytku (stan na dzień marzec 2018), zimą chyba trochę na ogrzewaniu oszczędzali. Nic więcej nie można zarzucić. Miło wspominam. Umowa na okres próbny mi wygasła a ja zmieniłem pracę na lepiej płatną.

@Roman

Jak pomimo krótkiego okresu pracy w FM Logistic, oceniasz atmosferę panującą w firmie? Zachęcam Ciebie do napisania, jak wyglądają kontakty między pracownikami i jaki tworzycie zespół. Dzięki temu ułatwisz innym użytkownikom decyzję o podjęciu pracy w tej firmie.

Jacek
@Sylwia

Atmosfera jest dość dobra. Ale to zależy, gdzie się trafi. W moim składzie było w porządku. Czasem tylko kierownik cisnął, gdy trzeba było szybciej ogarnąć jakieś zlecenie, czy coś. A tak to na plus.

Inna
@Sylwia

Mi też atmosfera bardzo pasowała. Polecam

@Inna

Czy są jakieś inne elementy pracy w FM Logistic, które sprawiły, że posiadasz pozytywne zdanie o tym pracodawcy? W jakich kwestiach spełnione zostały Twoje oczekiwania? Rozwiń swoją wypowiedź, a pomożesz innym użytkownikom chcącym znaleźć konkretne informacje o firmie.

burinio

nie jest zle.. sa dni gzie jest ciezej ale tez sa i lekkie.. nie ma co narzekac.. zastanawiam sie tylko po co przenoszony jest magazyn z Tomaszowa do Rawy?? te pieniadze ktore Carrefour wyda na budowe nowego magazynu mógłby świetnie ulokować w Tomaszowie np na rozbudowe i ulepszenie itp

Maniek
@burinio

W TM jest magazyn FM'u... Klient chce mieć swój magazyn, tylko pracowników z FM

Maniek

Wypłata na czas. Urlopy często trzeba kilka tygodni wcześniej zaklepać, letni najlepiej w styczniu, chociaż można zwlekać do maja/czerwca. W sumie to wszystko raczej jest zgodne z prawem. Nic tylko pracować! Ale.... Wypłata to jest jakiś żart. Nieco ponad 2K brutto + jakieś śmieszne dodatki. Premia jest. Ale są ludzie, którzy prawie leżą 8h, a więcej premii biorą, bo dłużej pracują. TAK, po kilku latach im mniej robisz tym więcej zarabiasz! Podwyżki co roku są o 50 lub 100 zł, benzyna idzie w górę, wraz z benzyną wszystko, więc na jedno wychodzi. Więcej nie zarabiasz :) Połowa szefów ekipy to śmiech na sali. Obroty człowiek pracujący rok, mógłby ich szkolić... Mój szef drze się na wszystkich bez powodu, w 90% nie ma racji. Na mnie przestał, bo powiedziałem, że przekroczył granicę i mogę iść do domu. A że ludzi brak do pracy, to się zamknął i mam spokój. Po 4 latach czas się pożegnać... Polecam tylko swoim wrogom :D

FM Polska

FM Polska Sp. z o.o. w Mszczonowię apeluje o rozwagę przy umieszczaniu komentarzy na temat spółki z uwagi na sankcje prawne grożące osobom pomawiającym spółkę. Pomówienie stanowi bowiem przestępstwo z art. 212 kk zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku, jak również stanowi podstawę dochodzenia odszkodowania oraz żądania usunięcia skutków pomówienia z art 24 kc. W stosunku do osób naruszających prawo spóka zmuszona będzię niezwłocznie podjąć stosowne działania prawne.

miko
@FM Polska

Ale pisanie prawdy nie ma nic wspólnego z pomawianiem i każdy ma prawo do własnej opinii. Ten tekst jest jedną z form cenzury opinii i świadczy o tym o co zakład jest posądzany . Czyli mobbing i zastraszanie.

Praownik z Wolborza
@FM Polska

Moja koleżanka ze zmiany zapytała się o wolne w czasie gdy nie było co robić od SZEFA EKIPY który obecnie był z nami na zmianie dowiedziała się że nikt jej nie zmusza do pracy może się zwolnić a urlopu nie dostanie. Dodam że to koleżanka ma staż pracy w magazynie ponad 10 lat.

Polska transport
@FM Polska

Mialam to nieszczescie byc przewoznikiem pod logo fm logistic , gorszych klamocow jak tam siedza nie spotkalem obecnie jestem w trakcie poszukiwania innuch osob naciagnietych przez fm . Uwaga trzymac sie z daleka. Polityka karania, zastraszania szantarzowania. Zapraszam droga generalicje do komentarzu

Przewoźnik
@FM Polska

Według mnie Dział Prawny FM Logistic powinien zamieścić tutaj i na innych forach takie sprostowanie. Szanowni Przewoźnicy Wsłuchujac się w Wasze wypowiedzi dokonaliśmy kontroli w spedycji międzynarodowej i krajowej. Z przykrością stwierdzamy, że doszło do uchybień że strony spedycji i kierownictwa. To prawda, że zanizano kilometry, nie płacono za przestoje, nie trzymano się umowy jaka FM podpisał z Wami. Spedycja wypłaci z własnej kieszeni należności nieprawnie zabrane przewoznikom i pokryje koszty przestój ów i straty z braku niezapewninia pracy. Wobec spedytorow i kierownictwa zostaną wyciągnięte konsekwencje dyscyplinarne. Jeszcze raz przepraszamy Przewoźników i prosimy o wyrozumiałość. Zapraszamy do współpracy. Z wyrazami szacunku DZIAŁ PRAWNY FM LOGISTIC MSZCZONÓW

Przewoźnik

Sylwia

@Praownik z Wolborza, a czy Twoja koleżanka mówiła coś więcej na temat warunków pracy w firmie FM Logistic? Może posiadasz jakieś informacje, które będą bardzo istotne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tej firmie? W dalszym ciągu brakuje wpisów na temat aplikacji na stanowiska jakie wymagają nowej obsady w firmie FM Logistic. Czy ktoś z Was już składał aplikację bądź zastanawia się nad tym?

Sylwia

@Tadziu, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie FM Logistic, mógłbyś napisać, czy pracodawca informował Cię jak wygląda system zmianowy? Wspomniałeś o godzinach nocnych, czy jest to system noc, dzień i później wolne? Czy może inaczej to wygląda? Obecnie pracodawca FM Logistic poszukuje pracowników na stanowisko pracownika produkcji https://www.join-us.fmlogistic.com/job/job-pracownik-produkcyjny_102.aspx Ktoś z Was aplikował już może na to stanowisko? Może, któraś z osób pracujących już w firmie FM Logistic mogłaby dodać opinię jak wygląda praca na tym stanowisku?

Sylwia

@Tadziu, aplikowałeś? Masz już pierwsze doświadczenia z tą firmą? Jeśli tak czekamy na nie. @Bolo, nie zanosi na na podwyżki? Może chociaż na jakieś premie można liczyć? Kto jeszcze wypowie się o FM Logistic?

Tadziu
@Sylwia

Podstawa 2600 brutto plus premie uznaniowe i kwartalne oraz godziny nocne, tyle się dowiedziałem. Nie aplikowałem bo na rękę bez premii to jest 1877,62 - dla mnie to jest za mało.

Nie wiem kto tam pracuje i kto rządzi, ale jak dla mnie wszyscy do wymiany. Nigdy nikt na czas jest nierozładowany, i nigdy nic nikt nie wie.

Tadziu

Witam, czy na start jako operator wózka można liczyć na podstawę 3000 zł brutto?

Bolo
@Tadziu

Tyle to nawet nie ma starszy operator wózka widłowego

burinio

Sam mam dylemat co będzie dalej..pozdrwiam kierownictwo Fm Logistic wszystkich znajomych,, cały Tranzyt i szefostwo..prosze o opinie i komentarze

burinio

i znajac życie to na początku wszystko fajnie pięknie zatrudnią nas itd nauczymy świeżaków wszystkiego i baj baj pozwalniaja bo nie będzie się im kalkulować płacić za dojazdy i większa pensję bo za te pieniądze które teraz mamy to wątpie by ktoś się zgodził dojeżdżać do Rawy, ewentualnie Ci co mają umowy na stałe

burinio

no i niestety bardzo duża liczba osób myśli o zwolnieniu,,bo nie każdemu pasuje dojazd do Rawy poniewaz jak jest praca na miejscu to super a terz wyobraźmy sobie kogoś kto spóźni się na jedyny autobus do Rawy który rzekomo ma byc podstawiany na Fm Logistic i (usunięte przez administratora) urlop lub zamiana bo nie ma jak dojechac a tak to spozni sie godzine to odpracuje itd.. sa plusy a Rawa to same minusy

Dariusz

FM Logistic to super pracodawca. Niestety nie każdy nadaje się do pracy w tej firmie!

anna t

nikt nie mówił ,że będzie lekko :)

Jarek fm 2006

Firma najgorsza na swiecie .slabe zarobki zastraszanie pracowników zabieranie premi nie placenie na czas . TAM LICZA SIE TYLKO PLECY .Ito nie jest pomówienie tylko fakt

Sandremo

Niestety praca jest gorsza niż się wydaje....

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FM Logistic