Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

Krzysiek

FM to jest dno ja stąd odchodzę bo nie mam już z czego dokładać miałem samochód na warsztacie 2 tygodnie silnik padł a oni mi przysłali obciążenie że auta nie podstawami o każdej trasie okrojonej z km to już nie wspomnę

Agnieszka

@jak wyjsc z fmmożesz powiedzieć coś więcej o Twojej sytuacji? Rozumiem, że chcesz odejść z FM Logistic. Z czego wynikają obciążenia, o których wspominasz?

jak wyjsc z fm

Hej, Proszę o kontakt osoby, które wyszły z FM lub zamierzają wyjść. Jak to zrobiliście, jak zakończyła się wasza współpraca. Duże obciążenia dostaliście ? Proszę o kontakt na jakwyjsczfm@gmail.com

Agnieszka

@Natazja52rozumiem, że już w firmie nie pracujesz, ale dobrze wspominasz czas w niej spędzony. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w dziale księgowym? Co warto wiedzieć na temat tej pracy? Co sprawia, że warto ją polecić? Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do FM Logistic.

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Natazja52

Polecam FMa, Ja się tam nigdy nie nudziłam i nigdy nie potraktowano mnie źle czy niewłaściwie, ale to pewnie zależy od działu. Pozdrawiam dział księgowy :*

KIEROWCA

FIRMA JAK FIRMA ,KAZDA PODOBNA ,ALE DZIADOWSKA POD JEDNYM BRAK JAKIEJKOLWIEK KONTROLI NAD AWIZACJAMI .ROBISZ CO MOZESZ ZEBY BYC NA CZAS, A ONI MAJĄ CIĘ GŁĘBOKO W CZARNEJ KAWIE . TO JEST SKURWYSYŃSTWO .NAJGORZEJ JEST JAK WYJDĄ CI POD KRAWATAMI TO WTEDY JUŻ SAMOWOLKI TOTALNE CZY KTOŚ TO KONTROLUJE ?????? MOŻE GDYBY DOSTAWALI KASĘ ZA ROZŁADOWANE AUTA BYLI BY BARDZIEJ PRZYDATNYMI PRACOWNIKAMI . EKIPA ROZŁADOWUJĄCA Z MARSA WIEDZIE W TYM PRYM- BEZKARNOŚĆ I SAMPOWOLA . NIE POZDRAWIAM ICH BO NIE MA ZA CO .

kiero

Ja wam napiszę tak. Parę lat temu jeździłem dla fm ,stało się tak,że kierowca zaniemogł na placu przed załadunkiem więc sam pojechałem do Konstancina do ich sklepu. Jakie było moje zdziwienie gdy na miejscu okazało się,że brakuje fajek za 2000 tyś . Pomyślałem cóż zapomniał wrzucić na paletę. Ale nie na palecie było a do sklepu rzekomo nie dojechało. Myślę sobie czary panie i gdybym sam wtedy nie pojechał to być może bym uwierzył w ich opowiastki. Na szczęście mam już ich za sobą. Dzięki Bogu:)

cielecina

rozwojowa i znośna. warto mieć coś takiego w CV

raello

FM - chcesz sie wiele nauczyć ? chcesz poświęcić się dla firmy ? Jeżeli tak to w zamian otrzymasz sporą wiedzę do ogarnięcia , wzmocni cie się kondycja i dostaniesz grosze na konto . Spędziłem tam 6 lat Polecam

Agnieszka

Ostatnie wpisy trochę odchodzą od tematu tego jakim FM Logistic jest pracodawcą. Trwa obecnie wiele procesów rekrutacyjnych. Poszukiwani są między innymi kandydaci do pracy jako Dyspozytor - Spedytor Międzynarodowy. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Możecie powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda ta praca oraz czego można oczekiwać po dostaniu się do firmy?

Bulma
@Agnieszka

jakie jeszcze stanowiska?

Po rozmowie
@Agnieszka

Oferty pracy jako spedytor i dyspozytor wiszą od wielu miesięcy żeby nie powiedzieć od lat. Szukają naiwnych ludzi znających język do pracy za grosze, co chwila ludzie odchodzą a na ich miejsce szukają nowych. Śmieszne stawki na początek proponują dla młodych ludzi max 2.1 tyś to w biedronce na kasie maja 2.3 tys !! Nie polecam

heheszek

to kto te negatywy wypisuje?:) bezrobocie daje jednak w kość.. może jakieś modelarstwo? akwarele?

Klaudiusz

Rożne rzeczy tu na tym forum się pisze o fm logistic. Polecam jednak przekonać się samemu .

Polecam FM, bardzo porządna firma.!

Sabina85

Ze zgrozą czytam wszystko co tu jest napisane. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać, żeby nie być posądzoną o to że sprzyjam jednej lub drugiej stronie. Pozostawię to już tylko inteligencji czytających czy uwierzą w słowa kilku malkontentów czy jednak pokierują się racjonalizmem w ocenie firmy.

SZATAN

Eeeeee paniczu zluzuj troche :D jak ja uwielbiam prostować takie rzeczy. Złodziej to określenie na PRZESTĘPCĘ, który na podstawie konkretnych dowodów został pociągnięty do odpowiedzialności karnej a tym samym w kartotece policyjnej widnieje jako osoba karana. Nie żeby mi jakoś specjalnie zależało na Twoim bezpieczeństwie bo mi to lata i powiewa :P ale to co napisałeś to bardzo poważne oskarżenie i ktoś kiedyś może Cię poprosić o przedstawienie równie poważnych dowodów albo Cie przymkną za zniesławienie xDDDD

SZATAN

Nie no nie celuje w nikogo konkretnego bo i po co. Mówię tylko że trzeba uważać :). Ostatnio na jutubie była chyba właśnie jakaś fala pozwów ostatnio lub niedawno dzieciaki przepraszały za intencjonalne działania na szkodę firmy z branży gier komputerowych tak że temat aktualny. Oglądacie Florydę? ciekawe czy zaleje.

Robol

Robota jak robota, nie ma co narzekać. Mam zato pytanie, wiecei jak sie rozlicza wczasy pod gruszą?

Milka

Pracuję w biurze w dziale księgowości. Wole żeby moja tożsamość pozostała anonimowa. FM można pewne rzeczy zarzucić i na pewno są rzeczy do poprawy ale te opinie które tutaj można znaleźć są zupełnie niezasłużone. Uważam że powinno wam być wstyd żeby szkalować firme w której wiele osób pracuje nie tylko na stanowiskach spedycyjnych, logistycznych czy jako przewoźnicy. Jest tu wiele osób które są zadowolone z pracy.

Agnieszka

@Midas widzę, że nie zgadzasz się z niektórymi opiniami na wątku i starasz się wyjaśniać niektóre kwestie. Może mógłbyś też powiedzieć coś więcej o tym dlaczego warto w FM Logistic pracować? Jakie są mocne strony tego pracodawcy?

Kama

Mszczonów FM Logistic dają kilka umów na 13 zł brutto dzieła zlecenia kweationariusz ubezpieczenia razem z 5 6 kartek od jeden dowiedziałem się że zaraz znieniają na pracę akordową czy tak jest jeszcze nie wiem pracuję 7 dni roboczych.

lelek

Czy FM aktualnie poszukuje magazynierów?

;)
@lelek

Tak;)

Krzysiek_WAS

Pracę w FM Polska polecam. Ja sie nie sparzyłem ale z tego co widzę bywa różnie. WIdzę, że tu narzekają kierowcy głównie i z tego co czytam to jakaś jedna-dwie osoby. Jeśli chodzi o pracę natomiast o pracę biurową to godna polecenia

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FM Logistic