FM Logistic

Wolbórz

Opinie o FM Logistic

kan
użytkownik zarejestrowany

@peps, powiedz tylko jaka oferta Cię interesuje. Bo tak naprawdę na magazynie myślę że jest to po jakimś czasie osiągalne. Wątpię czy w biurze takie pieniądza oferują.

peps

jeżeli zarabia się tam około 200 tyś netto to ide z miejsca :)

FM Polska

FM Polska Sp. z o.o. w Mszczonowię apeluje o rozwagę przy umieszczaniu komentarzy na temat spółki z uwagi na sankcje prawne grożące osobom pomawiającym spółkę. Pomówienie stanowi bowiem przestępstwo z art. 212 kk zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku, jak również stanowi podstawę dochodzenia odszkodowania oraz żądania usunięcia skutków pomówienia z art 24 kc. W stosunku do osób naruszających prawo spóka zmuszona będzię niezwłocznie podjąć stosowne działania prawne.

lok

Wśród przełożonych w fm nie ma żadnej Pauliny

pok

tragedia, pracownicy do kitu, panienki które pilnują pracujących na magazynie kompletnie nic nie robią, obgadują pracowników, wyśmiewają ich i są wredne.wymyślają niestworzone historie, szczególnie pani Paulina

rampel
użytkownik zarejestrowany

To FM logistic od razu wysyła swoich pracowników na jakieś kursy, szkolenia, czy pozwala robić certyfikaty i oni za to płacą? Bo to nie są tanie rzeczy zazwyczaj, sporo firm własnie stosuje umowy lojalnościowe, by pracownik od razu po szkoleniu nie odszedł. Czy tez może ta możliwość robienia przez nich uprawnień oznacza jedynie zniżkę na kurs, a większość muszę opłacić sam.

Ewrzyn

Polecam wszystkim nowe ogłoszenie firmy FM Logistic. Szukają obecnie pracowników i warto się zainteresować tematem póki jeszcze trwa rekrutacja. Ktoś już ma doświadczenia na podobnym stanowisku w tej firmie?   Międzynarodowa korporacja logistyczna poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik ds. Technicznych Po... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5673159?keywords=&region=

gogo

tam jest bardzo zjebany jeden kierownik P.Gawin

lolo
@gogo 29.11.2014, 14:29
tam jest bardzo zjebany jeden kierownik P.Gawin

Gawin pracuje w tesco , nie w fm

eneduerabe

Jak z tomaszowa to przecież bus jest to możecie jeździć busem. Lub dogadać się już na zmianie z kimś. Z urlopami róznie bywa ale jak się powie wcześniej to z reguły się dostaje urlop (jeśli ci chodzi o ten jednodniowy) a jak ten wakacyjny to zapisy są jakoś w lutym i tyle. Atmosfera między pracownikami też różna... ogólnie może być , czasami są spięcia ale to jak wszędzie.

s.

Tomaszów Maz

?

a z kad chcecie dojeżdżac ?

s

Witam. Planuje z koleżanką podjąć prace w firmie fm logistic i mamy jechać już na najbliższe szkolenie ( będzie to piątek bądź dopiero po weekendzie) natomiast problem mamy z dojazdem, gdyż żadna z nas nie ma auta. Wiadomo lepiej jeździć w więcej osób bo mniej na paliwo wychodzi, może jest ktoś, kto już podjął tam pracę i ma dwa miejsca w aucie wolne, bądź również w najbliższym zaczyna szkolenie?

NIck

Oczywiscie ze nie murzyniarnia jakich mało pracuje tam aktualnie, 1400 zl na ręke typowy mobbing zmuszaja do nieobowiazkowcyh nadgodzin a jesli sie nie zgodzisz to groża ze nie beda puszczac na urlopy mega parcie na normy

...

Z kasą może i nie jest źle, płacą na czas. Ale narobić się trzeba. żeby produktywność wyrobić trzeba się nieźle nalatać.

ktoś

Zarobki około 1800 zł na rękę po około pół roku pracy.

Ziomal

anonim - 2009-06-21 15:13:22 Praca i ludzie ok.kierownictwo do bani.za 1500netto wymagają cudów. Polecam tą prace tylko wytrwałym.No zgadzam sie pracownicy sa super chodz nie wszyscy kierownictwo nie jest tragiczne ale malo placa a wymagaja za dużo zdecydowanie pozdrawiam wszystkich którzy pracuja w fm wolborz :)

mieszkanka

PRACA JEST JAK W KAZDYM MAGAZYNIE CIELAWA MŁODY ZESPÓL I KIEROWNICTWO UJDZIE ALE TRZEBA SIE PRZYZYWCZAIC

tex

powiedzcie mi jaka jest w fm-wolbórz atmosfera jakie zarobki i jakie godziny pracy bo nie wiem czy podejmowac ta prace

Zostaw opinię o FM Logistic - Wolbórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM Logistic