Opinie o FM Logistic w Mszczonów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie FM Logistic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FM Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Mszczonów

Przewoźnik123

Witam Czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda współpraca? Mam możliwość podjęcia współpracy na kilka aut... Czy dalej są "obcinane" kilometry? Noty podobno za palety i nie tylko..... Czy ktoś może ma jakieś rzetelne informacje?

@Przewoźnik123

Obicnane kilometry, obciążenia za palety, bardzo niska stawka kilometrowa to wszystko prawda, ale prawdziwy koszmar zacznie się jak będzie chciał Pan odejść. Obciążają dosłownie za wszystko, nieprawnie blokują wypłatę pieniędzy i wtedy dopiero pokazują swoją prawdziwą twarz. Pozatym umowa jest tak skonstruwana, że bez prawnika się nie obejdzie. Proszę się trzymać z daleka jeśli chce Pan spokojnie spać.

Ilona
@Przewoźnik

Jeśli to prawda to sytucja wygląda faktycznie dość ciężko. Przed przystąpieniem do współpracy nie było żadnego cienia podejrzeń co do tego? Umowa nie zdawała się być podejrzana, skoro podobno w taki sposób została skonturowana jak opisano?

Transport ADR Bartłomiej

Robiłem dla nich transport i nie popatrzyłem na ich ocene, po transporcie okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

Edyta
@Transport ADR Bartłomiej

To ile powinni zapłacić? W sensie jaką stawkę zaproponowali, skoro opłacało ci się taką walkę podejmować miesiącami?

@Transport ADR Bartłomiej

Szkoda, że nie ma jak się z Panem skontaktować jestem w podobnej sytuacji, miałbym kilka pytań.

Nie polecam firmy ze względu na organizacje pracy oraz podejście do pracownika . Ta agencja to śmiech na sali. Praca bez umowy i brak wynagrodzenia i brak szacunku .

Mrcek

Nie zgodzę się z opinią o pracy bez umowy i wynagrodzenia. Pracuje krótko ale na umowie i wynagrodzenie wypłacane tak jak być powinno. Co do organizacji działa to nawet dobrze a za organizację odpowiadają nie tylko szefowie ekipy ale także pracownicy, podejście do pracownika też jest ok. Szacunek? W pierwszej kolejności szacunek buduje się między pracownikami w następnej z szefem ekipy etc. a przyjęcie pracownika do grupy i szacunek między pracownikami ma ogromne znaczenie.

Irena
@Mrcek

No nie wiem. Lider nadaje ton całemu zespołowi, to on powinien na oczach grupy okazywać szacunek, żeby pokazać jakie standardy są w firmie. Wg. Ciebie to pracownicy są odpowiedzialni za zarządzanie atmosferą w grupie?

@Irena

Lider nie nadaje tonu całemu zespołowi, lider nie odpowiada za podejście jednego czy drugiego pracownika do (wcześniej tego nie pisałem) nowych pracowników, lider ma tylko pilnować żeby praca była wykonana. Swoją drogą co pomoże szacunek Lidera jak jeden czy drugi pracownik nie ma szacunku do osób które dopiero zaczynają kariere? Pracownicy najwięcej przebywają w swoim towarzystwie, jak nie ma szacunku wśród pracowników to jak lider ma na nich wpłynąć, notabene na dorosłych ludzi na litość? Tupnąc nóżką bo ma być szacunek? Bez żartów

Edyta

A wyjasnisz co nie tak niby z tym podejściem do pracownika? Dzięki Sorki za problem

@Edyta

Osobiście nie widzę problemów o których tutaj piszą. Organizacja pracy oczywiście jest, wiadomo że każdy dzień jest inny i czasami jest nerwowo, ale to nie znaczy o braku organizacji.. podejście do pracownika jest ok, pracownicy z dłuższym stażem również są ok służą radą na tyle na ile mają wiedzę. To o pracy przez FM na mojej platformie. Jak jest przez agencję nie mam wiedzy jednak nie rozumiem jak można podejmować się pracy bez umowy i wynagrodzenia. Trzeba być naprawdę nie myślącym aby brać się za pracę na magazynie bez umowy. Z zarzutem braku szacunku się nie zgodzę, nikt nikogo po (usunięte przez administratora)calowal nie bedzie

bom

za to co dzisiaj na A2 odwalał wasz kierowca o rejestracji w której jest 886 - to chyba właśnie pozbawił się prawka. Wideo wysłane na policję.

@bom

A co się takiego stało? Przekroczył prędkość czy coś innego?

Przewoźnik

Kierownik transportu miła osoba ale myśle , ze nie powiedziała mi wszystkiego odnośnie pracy, Ze jej maja mało , ze nie traktują wszyskich przewoźników jednakowo. Są lepsi i gorsi nie chodzi tu o jakość wykonanej pracy co jej przydzielanie . W sumie zostałem oszukany , Do kierownika nie mam petensji bo jazdy chce pracować a on wykonuje polecenia góry i myśle ze sie żywym złe czuje , nue mówiąc prawdy . A kierownictwo FM rozpisuje sie w gazetach jacy to oni operatywni , maja pieniadze to inni piszą . Jak w platformie , no juz nie !

Pytań jaki takich nue było bi po zadaniu jednego czy maja pracy odpowiedział , ze tak ale są trudności , od czasu do czasu, mnie zależało na pracy, no jak od czasu di czasu to ok, a tu cały czas maja trudności , zganiają na klientów , ze FM za drogi jest bo np, z Anglii biorą ładunki po 0.69€ i to jest za drogo , Szkoda gadać , FM monopolista

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
anonimowy

No i dużo donosicieli tam pracuje na lorenzie a dokładnie Lop3 uważjcie na taką jedna fałszywą babę ona ma strasznie brązowy język i takie kły na wieszchu i bardzo krzywe nogi!!!!!!

anonimowy

Zapomniałem jeszcze o jednym z tobą normalnie rozmawiają a za plecami obgadują sami fałszywi ludzie i tyle.

anonimowy

To było do przewidzenia jak mają dobrych pracowników to ich nie szanują a teraz szukają nowych. Smiechu warte bo taka jest prawda a jeszcze na lorenzie na chipsach zrobili akord i kazdy normalny i mądry ucieka z tej firm. tam jest wielki bajzel bo wiem o tym sama rodzina tam pracuje znajomy znajomego np. dam przykład Lop3 ty pracujesz charujesz a Ci niby majstry za biurka siedzą nic nie robią co chwile papieros firmowy internet i wifi i mają ciebie gdzieś. Albo jak sie spóznisz z przerwy np. 2dwie minuty to już atakują bo się spózniłeś smiechu warte. dajcie sobie spokój z tą firmą. daremizna i tyle na temat.

Czy w FM Logistic zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ilona63

Tak, na oddziale w Lędzinach coraz częściej dają wolne zasłaniając się tym, że są małe dostawy ryb i mięsa :) Jak na tak dużą firmę to to trochę dziwne, ktoś coś wie?

Ewelina
@Ilona63

I to wolne jest bezpłatne? :/

Nic więcej niż najniższa krajowa?

...
@Marcin

W niektórych działach są premie, których kwota jest uzależniona od wyników zespołu.

@Marcin

Pracuje w fm logistic na widłaku zarabiam 3500 zł netto lepiej niż poprzednio w obi ma tym samym stanowisku po roku się zwolniłem bo było mi wstyd pracować za najniższą krajową, która wynosiła 2400 zł w dodatku męczące dla mnie i mojej dziewczyny było to, że muszę chodzić w soboty czy niedzielę do pracy na drugą zmianę dla mnie to samo więc polecam prace pod względem zarobków

Czy zdarzają się nadgodziny w FM Logistic?

On ona ono

Nadgodziny to norma. Niby weekend wolny a niedzielę zazwyczaj zaczynasz od nocki i kończysz w sobotę rano. W ciągu tygodnia albo przychodzisz wcześniej albo zostajesz dłużej

Marzena
@On ona ono

Takie to trochę pokręcone. Ktoś (np ja) kto nigdy nie pracował na zmiany może się pogubić. A jak wcześnie znacie grafik?

Nie ale czasem ale naprawdę bardzo rzadko każą przychodzić do pracy w soboty

3 zmiany

K

Stanowisko biurowe, dział IT. Opinia zależna od perspektywy, jeżeli chcesz złapać doświadczenia (jako admin, analityk, wsparcie, programista i tester w jednym) to warto się przemóc. Plusem jest zdecydowanie nowe biuro, dobra stołówka i ludzie (choć to zależy). Benefity niezachwycają jak na dzisiejszy rynek(kilka kaw z automatu i podstawowy pakiet luxmed). Atmosfera zależna do którego działu się trafi - mi się udało dostać do sympatycznych ludzi. Firma oszczędza na dziale IT. Spodziewane są świetne rezultaty i wymaga się dużo przy czym ludzi jest za mało by robić coś z namysłem i dobrze przez co cierpią pozostałe działy (coś nie działa, wolno działa, źle się liczy, server leży itd...). Brakuje komunikacji, dokumentacji, ścieżki wdrążenia nowego pracownika by mógł poznać system (preferowana samodzielność). Sztywne godziny pracy w tym wymuszona (nie wliczana w czas pracy) przerwa obiadowa. Jest co zmieniać choć góra z Francji twierdzi że jest super. Kierownictwo ze strony Polski jest ok ale często są bezsilni walcząc z górą by móc cokolwiek zmienić. Chwalenie się zyskami firmy jest na porządku dziennym a pensja nie powala i nie licz że po uzyskaniu dyplomu dostaniesz coś. Zagrożenie wypowiedzeniem to jedna ze skutecznych "próźb o podwyżkę", choć jeśli już się rzuci to nie walczą o pracownika.

Długie Doswiadczenie
@K

Takie są rekrutacje.. nie złość się ,ze byles na 3-4 etapie i odpadłeś.. ze zmarnowales 5h .. zycie.. nie ty pierwszy i ostatni tak masz. A to ze Dyrektor działu spóźnił się15 minut tj. przełożył je o 15 minut to nic nowego.. Ja np. pracowałem w 8 firmach.. w każdej ok +- 3 lata, nigdy nikt mnie nie zwolnił.. zawsze sam zmieniałem pracę, wiem troche o rekrutacji bo byłem na wieeeeeelu, na różnych etapach, czasami mozna jak Ty powiedziec "stracilem 5h i nic"

Irena
@Długie Doswiadczenie

Ładnie, że go pocieszasz, ale jak to się ma do firmy? Pracujesz tu, czy wchodzisz dla rozrywki poczytać jak się komu nie wiedzie? :D

Jeronimo

Jak wygląda praca w dziale IT? Widziałem ostatnio ogłoszenie i zastanawiam się czy aplikować do nich. Większość negatywnych opinii mniemam iż są z magazynu i od pracowników niskiego szczebla.

@Jeronimo

Jestem pracownikiem biura i szczerze nie polecam! To kwestia czasu kiedy ludzie nie wytrzymają i zaczną składać wypowiedzenia, wiec niedługo może być wiele ofert pracy w FM Mszczonów. Budżety są tak ustawione, żeby ich nie zrobić ( wiec premia to max 15% a nie 22% podstawy ), na święta w grudniu całe 150pln, dofinansowanie do multisport to 20pln, luxmed, ubezpieczenie, kluczyk na kawę do automatu, bo innej kawy nie ma ( jest na nim 10pln na cały miesiąc ), narzędzia do pracy to słabej jakości telefon i laptop lub komputer stacjonarny, który oczywiście trzeba zabierać do domu w obecnej sytuacji pracy zdalnej. Pensja.....hmmmm... wg mnie marna i zerowe szanse na podwyżki. Umowa próbna 3 miesiące, potem rok i teoretycznie na stałe, ale tak nie jest bo, dobijają do ustawowych 33 miesięcy i dopiero na stałe. Atmosfera pracy była ok, do czasu zmian jakie zastąpiły w tym roku..... Zatem kwestia do przemyślenia, czy ktoś chce tu na pewno pracować.

Wiktoria
@pracownik

Czemu w FM Logisticsie są zerowe szanse na podwyżkę według Ciebie? Tak ciężko jest spełnić warunki ich przyznawania (jeśli tak, to jakie?) czy po prostu się one nie zdarzają? Co w momencie gdy się wspomni pracodawcy o tym, że chciałoby się taką podwyżkę uzyskać?

oooo
@Jeronimo

to dzięki pracownikom niskiego szczebla, taki pracownik z "wysokiego szczebla" ma pracę . inteligętni i wykształceni ludzie to wiedzą, ludzie po skonczonych studiach informatycznych w Wychlinku Dużym niestety nie.

ZainteresowanyIT
@pracownik

Hej, Kojarzysz czy w IT jest duza rotacja ? to poniekąd świadczy o tym "jak jest w dziale" Teraz szukają "Specjalisty IT" a tego stanowiska zazwyczaj u nich nie bylo do rekrutacji .. zazwyczaj do oprogramowania szukali. Powiedz (moze wiesz) czy zarobki "biurowych stanowisk" to raczej norma Mszczonowska z dzielnicy przemyslowej, czy poniżej, a moze jednak ciut wyzej od sredniej w rejonie ? Duzo na codzien sie rozmawia po ENG ? Dzięki

Tyle

Rekrutacja przypomina średniowiecze, odradzam wysyłania CV i udziału w jej przebiegu. Strata czasu i pieniędzy. Firma nie ma nic do zaoferowania, a co za tym idzie produkowanie się podczas danego procesu mija się z celem. Rozczarowanie i niesmak spowodowany brakiem profesjonalizmu...

Jack

A nie ma kogoś nowego teraz w rekrutacjach ?

Użytkownik
@Jack

Z tego co wiem, to dalej są te same Panie w HR...

Przedłużacz
@Użytkownik

Dzwoniłem dziś zapytać o zarobki, nie chciała powiedzieć. To znak, że chyba nie warto

Marzena
@Przedłużacz

a może właśnie dają kokosy dlatego robią z tego taką wielką tajemnice? :D

Ta firma to jakaś porażka.

Misiek
@Kandydat

A wyjaśnisz dlaczego?

Skoda

Jak wyglądają zmiany i czy są fajne dziewczyny do poderwania

Wiktoria
@Skoda

To Ty idziesz do pracy czy na poszukiwanie drugiej połówki :P Moim zdaniem pytanie nie na publiczne forum pracownicze ;)

Mecenas

Czy w fm logistic sa mozliwosci brania nadgodzin? dorobienia do okreslonych w etacie ilosci godzin? da rade cos podciagnac kasowo? mysle czy nie wysłac cv... :P

Zorro
@Mecenas

Na takich czekaja???? ale będzie to na zasadzie wolontariatu... Uciekać. Zwłaszcza z działu transportu ta łódka tonie.

Xxx

Słaba płaca. Koleżanki z zespołu w porządku, wyjaśnia pokażą i pomogą. Dobra praca dla ludzi z 0 doświadczeniem. Bardzo dużo informacji i natłok pracy jak to w BOK.

Dawid

To prawda ze pensja jest marna ?

Kaja

pensja marna nie dbają wogole o pracownika woooogle tylko dokładają obowiązków złodzieji jest tam dużo więc pieniądze proponuję zostawić w domu pensja 2800 max hahah żart jakiś ale spokojnie są pewnie osoby wynajęte by dobre opinie pisały bo u ich to norma nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Mszczonów

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FM Logistic?

Kandydaci do pracy w FM Logistic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FM Logistic