Opinie o Bogdan Czyżewski Transport Międzynarodowy w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Bogdan Czyżewski Transport Międzynarodowy, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bogdan Czyżewski Transport Międzynarodowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogdan Czyżewski Transport Międzynarodowy w Poznań

Darek Nowy wpis

Kiedyś pracowałem w tej firmie więc jeżeli do dnia dzisiejszego kierowca międzynarodowy leży pod autem a w tych starych autach nie ma nawet lodówki to chyba nie muszę już nic więcej pisać pozdrawiam serdecznie

Janusz Nowy wpis
@Darek

Jak sam piszesz od Twojego zatrudnienia minęło trochę czasu, więc w firmie mogło się wiele zmienić. Mógłbyś dodać jaki umowy o pracę obowiązywały kiedy tam pracowałeś i czy były stabilne i długoterminowe? Chętnie się tego dowiem.

Max Nowy wpis

Czy firma organizuje dla pracowników integracje?

Administrator Nowy wpis

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w Czyżewski Transport? Twoja opinia może okazać się ważna.

Michał

Widzę, że ostatnie wpisy są z bardzo bardzo dawna, może ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać jak wygląda sytuacja w firmie, jak atmosfera i warunki pracy :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

pracowalem tam nie bylo zle tak jak piszesz.w polsce jest duzo lepszych firm napewno cos znajdziesz,powodzenia. zycie zmusilo mnie zwolnic sie-przeprowadzka-bede mial okazje to tam wroce JACEK K Gryfice

Łukasz Spedytor

Kozak kierowca w dobie internetu. Przyjdź do biura i powiedz co Cię boli prosto w oczy a nie wymyślaj bzdur. Widać że dopadł Cię strach utraty pracy.

Kulki

Spedytor Łukasz ma kretki w głowie!!! Haos, brak organizacji poprostu firma porażka!!! Nerwy idzię spuć sobie. Najlepsze są sms od spedytora weź (usunięte przez administratora)szefa. ha ha ha śmiechu warte!!! Albo jak musisz dojechać na czas a nie masz go już to każą kombinować i teraz najlepsze jak się nie podłożysz dostajesz najgorszą robote. Cała prawda o tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bogdan Czyżewski Transport Międzynarodowy - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bogdan Czyżewski Transport Międzynarodowy
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Heleny Szafran 4