Opinie o Firma APN w Veghel

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma APN. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma APN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma APN w Veghel

monis21m

marta.Tak ja jade jutro na sadzonki

marta

witam jedzie ktos na sadzonki 04.06?

Agata, Asik.. Jadę z koleżanką. Można wiedzieć skąd jesteście? W jakim mniej więcej wieku? Razem zawsze raźniej, jakiś kontakt? :)

Agata

Ja jadę 30.05

XxxX

@Asik Tak :) mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku

Asik

Jedzie ktoś na sadzonki na 30.05?:)

hej

hej,konieczne jest zalozenie konta bankowego w Holandii?

M.S

Jedzie ktoś w sobote na pakowanie do Holandii?

xxxxx

Jedzie ktoś w sobote na pakowanie do Holandii?

x

Jedzie ktoś za tydzień w sobote na pakowanie do Holandii?

Odpowiadamy: osoba o której mowa pracuje w tej firmie 7 lat i pełni w firmie klienta funkcję kierowniczą.

qwerty

Witam jade własnym autem do biura APN mam 2 miejsca wolne wyjazd 11.03.2016 cena (35euro) Wielkopolska (Piła) Prosze zainteresowanych o kontakt: emi-ciu@wp.pl

kiinia

hej,czy wiecie moze czy pracował tam ktos z ukrainy?

aleksa

Hej.chcialam jechac na bukiety.a Ty juz za granica? Bo ja z Sosnowca

paulaaa

Hej ! Czy był ktoś przez APN na tulipanach i mógłby mi udzielić kilka przydatnych informacji na temat pracy i warunków mieszkalnych ? :)

icc

HEJ JA TEZ MAM NIEDLUGO WYJAZD DO HOLANDII Z APN I PO PRZECZYTANIU TYCH WSZYSTKICH OPINI TROCHE SIE OBAWIAM. WCZESNIEJ TEZ BYLAM ZA GRANICA PRZEZ AGENCJE POSREDNICTWA PRACY I ZREZYGNOWALAM PO KROTKIM OKRESIE PRACY. MAM MIESZANE UCZUCIA ALE ZARYZKUJE MOZE Z TA AGENCJA BEDZIE INACZEJ.ZAWSZE MOZNA ODEJSC I WROCIC DO KRAJU

mat

Pracował ktos w tej firmie jako monter płyt ?? chciałabym sie dowiedziec czegos wiecej od osób ktore tam pracowały.

mat

cold

Hej, dostałąm propozycje wyjazdu z tej agencji jednak widząc komentarze sie waham, czy wybiera się ktoś może z Katowic lub okolic? Jade sama, i byłoby fajnie jednak kogoś poznać ;) jakby ktoś,coś, coldworld@vp.pl

bozena
@cold

ja jadę przez tą agencję pod koniec stycznia powiem tak na każdą agencję narzekają nikomu nie dogodzisz nie słyszałam jeszcze zeby ktoś miał samą dobrą opinie pozdrawiam

wyjeżdzająca
@bozena

hej, też jadę z chłopakiem pod koniec stycznia i dostałam już wstępną umowę i z tego co widzę nie ma żadnych "haczyków", mam nadzieję że będzie okej

siwa4120
@bozena

hej bozena...tez dostalam oferte od 6 lutego.....mozemy porozmawiac...pozdrawiam

siwa4120
@wyjeżdzająca

Bozena
@siwa4120

Znajdz mnie na fecbooku bozena ochs

Dominika1234

A z pomoca jakoej agencji teraz wyjechales?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma APN - Veghel

• Jak się pracuje w Firma APN?

Zobacz opinie na temat firmy Firma APN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma APN?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma APN?

Kandydaci do pracy w Firma APN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma APN