Opinie o Firma APN w Veghel

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma APN. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma APN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma APN w Veghel

Rafal

Jak tam z zakwaterowaniem? Ile osób na domku? Mam ofertę z ogrodnictwa

Teraz mam się martwić o sprawy

Musi cie uważać na firmę apn bo ona wszystkich dokumentów nie umie przypilnowac. Zgubili moja kopie dowodu pracuje w firmie i sie na portal nie moge zalogowac na portal gdzie silarisy i kontrakt man do podpisania co apn mi zalatwilo prace gdzie nie mam czasu do tej firmy iść i glupiej kopi dowodu zanieść a bez tego mimo że pracuje wypłaty niedostane

Może ktoś podpowie jak załapać się do pracy i na jakim poziomie trzeba znać język.

Zadowolona

Obecnie pracujemy razem z chłopakiem w piekarni bacu w Uden . Wszystko co zostalo nam powiedziane przed wyjazdem spełnia się w stu procentach. Zarobki dobre. Praca nie do końca monotonna bo ciągle robi się coś innego. Co do warunków mieszkania.. wszystko jest w jak najlepszym porządku. Koordynatorzy zwłaszcza Marta- lepszej nie miałam. Na wszystko reaguje. Nie zostawia Cię na lodzie. Pomocni są wszyscy w biurze. Śmiało mogę polecić.

Kamil23

Czy ktoś może wyrazić swoja opinie na temat pracy w - piekarni w Uden i zakwaterowaniu w Uden i okolicach??

były pracownik B.A.C Uden
@Kamil23

zależy na jaki domek i z kim trafisz...

były pracownik B.A.C Uden
@Kamil23

praca w piekarni monotonna. jedyny plus to fakt zmiany w poszczególnych tyg. towarzystwo mieszane;polsko-holenderskie...wiekszość wiatraków normalna ale i są patole..a z rodakami to już różnie-sąw porządku ale i są totalne lenie i ściemniacze

Julcia

Hej co powiecie o pakowaniu Slodyczy?mam się zgłosić w poniedziałek 05.03.18 proszę o opinie

Pola
@Julcia

Witam Panią chciałam zapytać czy pojechała Pani tego 05-03 do pracy na pakowanie słodyczy? Jeśli tak to jak warunki i praca i płaca? Sama wybieram się tam około 04-04 Z góry dziękuje za informacje

Spawacz

Uważajcie APN kieruje do pracy spawaczy na remonty kontenerów, przedłużanie kontenerów(usunięte przez administratora)50 km do pracy w jedną stronę,a jakie korki na drodze.Na miejscu robisz wszystko :spawanie, ślusarstwo, kowalstwo,operator maszyn, obsługa suwnicy,szlifowanie,malowanie i.t.d (usunięte przez administratora)

Dawid

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum??

robi

Ciekawe jak dla spawaczy ta praca wyglada?

bongo

Witam jedzie ktoś może jako spawacz?z tej firmy ?w najbliższym czasie

Deyman

Witam wybieram sie do pracy w holandi wyjazd w sobote 10.09.2017 wybiera sie ktos? Prosze o kontakt. Pozdrawiam ;)

Xxx

NIE POLECAM NIKOMU FIRMY APN OPOLE ORAZ CROWN(HOLANDIA) / pakowanie slodyczy. Bylam widzialam i nawiekszemu wrogowi bym nie zyczyla tam trafic.Panie z biura w Opolu obiecuja prace oraz warunki mieszkalne a na miejscu jest syf, smrod, kila i mogila. I udaja wielce zdziwione ze na miejscu panuja warunki jakie panuja. Opisuje miejscowosc Oss (bungale) oraz.Zaaland. Jedno wielkie nie porozumienie oraz Dramat przez wielkie ^D^ !!!! Oszuci, oszusci i jeszcze.raz oszusci. Ludzie nie dajcie sie nabrac.

@Xxx

Tak nam się wydaje, że Pani xxx w ogóle nie podjęła pracy tylko przestraszyła się opinii osób które (o dziwo) pracują w tej firmie i wróciła do Polski. Jeśli mieszkanie było brudne to należało to zgłosić koordynatorowi. Niestety nie oferujemy mieszkań o standardach **** hotelu. Od ponad 10 lat APN kieruje pracowników do firmy Crown min. do pakowania słodyczy. Jest to sprawdzona oferta i co roku korzystają z niej setki osób. Pozdrawiamy

RRR

HEJ JADE Z APN W TA SOBOTE NA PAKOWANIE OWOCOW BYL TAM KTOS DAJCIE ZNAC

klau

jedzie ktos 17 do maasland?

Hana

Jedzie Ktos 10-go na szklarnie ?:)

oscarro

japracuje w bacu jest ok

Hana

Czesc :) W poniedzialek mam dzwonic do agencji o oferte i termin wyjazdu.. Ma Ktos moze ustalony termin na poczatek marca?

Dorota

Ktoś do Den Haag na szklarnie owoców, warzyw i kwiatów ?

Aneta
@Dorota

czy ktos moze wybiera sie 17 lutego do holandii

@Dorota

czesc:) jestes juz na miejscu w pracy?Zadowolona?

Mikołaj

Czy na domkach z APN w Noordwijkerhout jest WiFi?

Jagoda

Podoba mi się, że firma włącza się do dyskusji tutaj i nie robi tego anonimowo... We mnie budzi to poczucie zaufania, złożę aplikację:-) Obawiam się warunków mieszkaniowych i "towarzystwa" z Polski, ale jak nie spróbuję to się nie przekonam:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma APN - Veghel

• Jak się pracuje w Firma APN?

Zobacz opinie na temat firmy Firma APN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma APN?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma APN?

Kandydaci do pracy w Firma APN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma APN