Opinie o Loppersum LAB w Heeswijk-Dinther

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Loppersum LAB. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Loppersum LAB o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loppersum LAB w Heeswijk-Dinther

Bianka Nowy wpis

Witam. czy w tym roku był ktoś na robocie? Wczoraj dodali ofertę dla pracownika produkcji. czy uważacie ze te 13,37 euro z opisu będzie adekwatne? Zastanawiam się czy praca jest ciężka, bo ja to szukam czegoś luźniejszego

Smerf marzyciel Nowy wpis

Dzień dobry. Jest ofertą pracy przy owocach i warzywach czy warto składać cv do tej agencji?Pozdrawiam I dobrego Nowego roku.

Chyba nie ma teraz do firmy żadnych ogłoszeń? Wiecie może kiedy ostatnio kogoś szukali? zakładka jak widać jest pusta. Po prostu po tamtej opinii sprzed paru miesięcy o jakiejś kontroli zaczął mnie zastanawiać poziom rotacji. czy cos się zmieniło w warunkach skoro nie szukają?

Wyprany mózg Nowy wpis

Przyjaciel wrócił do domu po pracy w tej w tej agencji a przy okazji został podjęty eksperymentą bez własnej woli które kontrolują mu mózg, słyszy głosy. Nie jest chory psychicznie ponieważ był u psychiatry, firma kontroluje innych pracowników, przy czym to wychodzi negatywne odbieranie siebie oraz innych osób został, osoby które w tym uczestniczą są w zmowie z innymi osobami pośrednimi, proszę się nie angażować we współprace z tą agencja.

Żaklina

Narzekają ci którzy nie chcą pracować? A o jakim zakresie obowiązków mogła być teraz mowa? Zastanawia mnie to stwierdzenie tym bardziej, że padło ze strony kandydata. Co z osobami zatrudnionymi całkowicie bezpośrednio? Mam na myśli koordynatorów, o których była mowa na forum. Jakie teraz są średnie zarobki? I czy pracuje się stabilnie czy jednak rotują?

Ok

Bzdury piszecie pracowałam w tej firmie i jest super a narzekają ci co się im nie chce pracować i tyle w temacie

dobry

Odradzam temperatury na mieszkaniu katastrofa Człowiek z zimnego do zimnego wchodzi Andrzejek mówi ze jak za zimno to na swoje idź 18 stopni wystarcza ..

Czy Loppersum LAB zatrudnia studentów?

Andzej jest dobry .

Loppersum zatrudnia wszystkich nawet kryminalistów . Nie wymagają zaświadczenia o niekaralności . Z tego co czytam to Andżej nie ma kolegów . No cóż tak to w życiu bywa . Andzej to wyborca PO .

Czy urlop w Loppersum LAB jest płatny 100%?

Pewnie że płatny najlepiej zostaw sobie jak będzie praca tylko 1-2 dni w tygodniu . Wtedy sobie wykorzystasz tak żeby za wynajem łóżka mogli ciebie skasować . Chyba nie myślisz że za darmo będziesz mieszkał ??

Nikt

W Holandii pracując przez agencję wypracowujesz sobie godziny urlopowe. Ile sobie wypracujesz tyle masz. Do tego masz pieniądze wakacyjne, które większośc agencji dolicza ci do tygodniówki. Płatne urlopy to na konktaktach bezpośrednio u pracodawcy.

Omijać Agencję Loppersum szerokim łukiem . Szukają posłusznych naiwniaków . Co to mają być za warunki mieszkaniowe ?? Wy się ludzie szanujcie .

Gabriela
@Anna

Pracowałaś tam może? Nie ukrywam, że widziałam jakieś oferty i samo ogłoszenie było dość zachęcające, ale nie jestem w stanie mieszkać w słabych warunkach.

@Gabriela

Ja pracowałem ponad 3 lata. Mieszkałem na 4 ich lokacjach. Znam oczywiście warunki na wielu innych ich lokacjach. Są lepsze i gorsze. Niestety większość lokacji przygotowania jest pod patologię, która przyjeżdża do NL.

Turbo yulek

Loppersum LAB ?? Hahahahahahaha Wyzysk ściemnianie przez polskich Kapo . No i każda sztela ma swojego donosiciela . Pamietajcie o tym taki system donosów mają nasze polskie koordynatory :D W Polsce zarabiam 4200 zł z jedną sobotą w miesiącu to lepsze niż 4 dni w tygodniu u tych wyzyskiwaczy .

Złoty
@Turbo yulek

Zależy gdzie pracujesz. Jak pracujesz w dobrej firmie z sobotami i nadgodzinami to powyżej 10 tys. da się wyciągnąć po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia ale jak cie rzuca na drumex, totalpack czy warzywka to ciężko 5 tys. zarobić miesięcznie.

Giant
@Turbo yulek

Jeden już nie pracuje A zawsze polecał na chorobowym wypłacać godziny wakacyjne bo "bardziej się opłaca" porażka jednym słowem

franko sinatra
@Giant

Który już nie pracuje ?? Mam schłodzonego szampana na tą okazję . Karma lubi to .... Życie bywa przewrotne .

@Turbo yulek

Zalezy jaka praca. Ja potrafilem dzięki LAB, wyciągnąć miesięcznie ponad 10 tys na PLN po opłaceniu mieszkania. Także porównywanie, że w PL zarabiasz 4200 to nie wiem do czego? Ja w PL przed wyjazdem do NL zarabialem 15-20 tys miesięcznie i?

Bolo kręci lolo

Nie polecam . Szkoda nerwów na tych ludzi .

@Bolo kręci lolo

Napiszesz o co chodzi i co cię tak zniechęciło? Pracowałeś przez tę agencje? Bo ja mam zamiar i przydałaby mi się obiektywna opinia.

kirk
@Adam

jest za mało pracy żeby dobrze zarobić

Wanda
@kirk

To ile godzin miesięcznie pracujecie?

Patryk Olkusz

Z całego serca nie polecam tej agencji pracy . Kto ma szacunek i godność ten zrozumie . Podpisuję się pod wiekszością negatywnych opini . Andrzejku karma ma krótkie nóżki .

Natalia
@Patryk Olkusz

Karma? A jaki jest wkład Twojej karmy do tego wszystkiego? Tobie co takiego narobił, że sprawiedliwość ma go spotkać? :(

Andżej jest dobr
@Natalia

Ja też nie polecam tej agencji . Tego typu wyjazdy były opłacalne 15 lat temu .Szybko się zorientowałem w tym Heswijk z kim mam do czynienia i czmychłem aż się za mną kurzyło . A karmą można nazwać to że Andżej oraz jego pomagierzy nie cieszą się dobrą opinią każdy ma to na co sobie zasłużył . Patryk nic nie pisał że ma coś go spotkać . Czytaj ze zrozumieniem . Sam podczas pobytu w loppersum rozmawiałem ze współlokatorem który czasem pomagał w biurze , powiedział mi że on by się nie nadawał na bycie koordynatorem bo trzeba umieć kłamać . Mieszkanie z obcymi ludzmi na nie moich warunkach i na łasce pseudo Polaków to nie dla mnie za stary jestem . Dziwie się młodym że pakują się w tą tułaczkę . Ale zawsze mogą zajrzeć tutaj by porównać doświadczenia z tą agencją .

Warzywko

Andrzejek T i Dawid K z biura to wyszkoleni (usunięte przez administratora) od czarnej roboty . Plus ta czarna Holendra która nalicza koszty ludziom za wszystko. Biuro beznadziejne . Stawki i oferty pracy jak na Ukrainie . Bezszczelnosc i chamstwo Andrzejka na każdym kroku i jego pupila Dawid K . Z daleka od biura Loppersum wydoją Was z wszystkiego . Patrzą tylko na zyski na wszystkim . Na domkach roi się od (usunięte przez administratora) .

Rafał
@Warzywko

A za co konkretnie naliczają koszty?

Pracowałam w Holandii przez firmę lupersum i jest ok a ci co piszą źle o tej firmie to albo lenie (usunięte przez administratora) takich się nie trzyma tylko (usunięte przez administratora) a potem się opisuje jak to nie jest źle

Czym w Loppersum LAB zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

franko sinatra

Dodatkowo to dostaniesz randoma na pokoju . hahahahahaha każdy kto się szanuje nie pracuje dla Loppersuma

Vriend

Agencja LAB nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych agencji w Holandii. Ma beznadziejne zakwaterowania. Mieszkania zapleśniałe. Przeludnione. Pokoje dwuosobowe. Czasem bez okien. Mnóstwo ludzi bez prawa jazdy, a ci którzy je mają są darmowymi kierowcami dla pozostałych. Nie jest w stanie zapewnić stałej pracy na 40 godzin w tygodniu. Do tego obcina stawki - pracując w tym samym zakładzie przez inną agencję zarobisz więcej. Koordynatorzy nie przekazują informacji między sobą. Generalnie chaos. Jeżeli uciekłeś z Polski i szukasz pracy na 3-4 dni w tygodniu. Lubisz całą wypłatę wydać na zioło i alkohol to jest idealne miejsce dla ciebie. Jak chcesz się dorobić to lepiej zacznij grać w totolotka.

Kogut

Dzień dobry państwu chciałbym otrzymać od państwa szansę gdzie pozwoli mi na wykazaniu się w państwa firmie dziękuję i pozdrawiam

Józek

Jestem zdziwiony, że są organizowane wyjazdy nawet w czasie pandemii. To nie ma kwarantanny?

Demon

oferta pracy Heeren Groenten&Fruit w Eindhoven Proszę o informację na temat tej lokacji pracy

Robson
@Demon

Lipa tam jest . Normy wyzysk i polscy poganiacze . Zawody kto głębiej wyliże rodzynki Holendrowi . Ten grubszy z biura tam karierę robił ktoś mi mówił . Jak już jesteś na miejscu to zdaj relacje . Wszyscy ciekawi jak wrażenia . Na Facebooku jest już grupa zamknięta . Tam masz fotki tych loppersumowych komnat .

Karol
@Robson

Z tego co napisałeś wychodzi, że praca w tym miejscu jest strasznie na akord i pilnowane jest jej tempo. Czy firma ta oferuje chociaż adekwatne zarobki do tempa pracy jakie trzeba utrzymywać?

Bolo
@Karol

Jakie adekwatne zarobki ?? Żartujesz chyba ? zarabia biuro na Jeleniach .Trzymają ludzi w fatalnych warunkach mieszkaniowych po dwóch w pokoju bez meldunku więc emeryturki dodatkowej też brak . Dobrze że się zawinąłem z LAB . Teraz pracuje na kontrakcie i nie chce mieć z tymi ludzmi nic doczynienia co jeden w tym LAB to Lepszy PINOKIO .

Zostaw merytoryczną opinię o Loppersum LAB - Heeswijk-Dinther

• Jak się pracuje w Loppersum LAB?

Zobacz opinie na temat firmy Loppersum LAB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loppersum LAB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Loppersum LAB?

Kandydaci do pracy w Loppersum LAB napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Loppersum LAB