Opinie o Firma APN w Veghel

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Firma APN. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma APN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma APN w Veghel

czarna

Witam Chcę podjąć pracę w Holandii ale nie wiem jakiej firmie zatrudniającej można zaufać pod względem bezpieczeństwa warunków mieszkalnych wypłacalności itp. Czy ktoś może mi pomóc?

ruda23

hej wiecie moze jak jest przy kwiatkach ?

mała.mi

a właśnie że jest koordynator Tomek, potwierdzam, mam nawet namiary na wizytówce którą dostałam od pani z Opola, pozdrwaiam

Właśnie wróciłem z Holandii, pracowałem dwa lata przez APN - zarobki w miarę ok- wiadomo -w Holandii kokosów nie ma, ale praca nie była ciężka,typowa produkcja. Mieszkanie w porządku, kontakty z koordynatorami wspominam bardzo dobrze- taka osobista uwaga:jak się komuś pracować nie chce to potem pisze takie bzdury na forach, żeby zniechęcać innych,wiadomo:konkurencja.Gościu z którym mieszkałem sam mi mówił, że tak robi...pewnie nie on jeden. Ja jestem zadowolony, pieniądze odłożyłem... tyle wystarczy, żeby zacząć coś w Polsce i być z rodziną. Kto wie, może w przyszłości znowu skorzystam z pośrednictwa APN, w każdym razie polecam.

tfu

No dobrze,to że ludzie zostawiają syf to racja,ale ludzie z agencji powinni dopilnować żeby za szkody i syf zostali obciążeni sprawcy i żeby te zaniedbania zostały NAPRAWIONE a nie że przyjeżdżają nowi użytkownicy i zastaj (usunięte przez administratora)

!!!

Witam, kiedy czytam wszystkie te negatywne opinie na temat biura , oraz informacje na temat mieszkan jakie oferuje APN to az smiac mi sie chce!! To nie jest wina nikogo innego jak samego mieszkanc domu ze jest syf! Ludzie, nauczcie sie dbac o cudze! Przyjezdzacie do Holandii, macie zalatwiona prace, dom, dojazd, ubezpieczenie, wszelka pomoc w roznych sytuacjach a wy nadal narzekacie!!! To nie sa wakacje z Orbisu! jesli warunki nie odpowiadaj badz praca sie nie podoba to prosze sprobowac samemmu poszukac nowej i wynajac dom! Sam pracuje w APN juz 4 lata. Mieszkalem na kilku roznych domach i wszystkie byly naprawdem ok! Oczywiscie jesli ty i twoi wspolokatorzy bedziecie za soba sprzatac! Apn posiada kilka duzych firm stalych wiec zawsze jest szansa zeby zmienic prace w momencie zakonczenia wspolpracy z poprzednim pracodawca. A to jest naprawde duzy plus!! Koordynatorzy robia dobra robote. Wszystko da sie zalatwic z nimi jak i z ludzmi w biurze!! OSobiscie nie moge powiedziec zlego zdania na temat tej firmy dlatego polecam ja wszystkim. Kasa....jak to kasa, na wiekowce slabo a pozniej to zalezy od firmy w ktorej sie pracuje. 8,47 brutto na pierwsze 28 tyg tez nnie jest zle. Jedno jest pewne ....ze zawsze dostalem swoja wyplate na czas. Bez opoznien i bez zadnych dziwnych odliczen poza kosztami domu i ubezpieczenia. Biuro reprezentuje naprawde wysoki poziom! Osobiscie mam w dalszym ciagu zamiaraz tutaj pracowac!!!!!!

on132

Witam. Czy ktoś z was pracował na budowie przez to biuro? Mam wyjazd w tym tygodniu jako malarz.Akurat jestem osobą która pracy się nie boi. Zastanawiam się tylko nad tym czy warto po przeczytaniu tylu negatywnych komentarzy.

@on132

Hmmm, dziwna sprawa, w tym, zeszłym ani najbliższym tygodniu nie wyjeżdża/ł od nas żaden malarz :)

pp

czy jedzie ktoś przez to biuro ,do Holandii na likwidacje szklarni do pomidorów?? czy to uczciwe biuro ??? jakie warunki mieszkaniowe?? jest praca nie siedzi sie na domki???

barthezz

Pytanie do APN,dlaczego zwalniacie ludzi jak przychodzi czas na podpisanie stałej umowy?

@barthezz

"barthezz" - nie przypominam sobie takie sytuacji.

Stala umowa
@barthezz

Jakiej stałej umowy w apn sa umowy na 7 dni

weldi

Nie polecam pracy załatwianej przez to biuro,nie płacą kilometrówki kierowcom,za jazdę swoim autem dostaniesz 0,10 euro gdzie w Holandii wszyscy płacą 0,19 a oni i tak swoje z beladtingu wezmą.Mieszkania no warunków tu nie ma,pokoje dwu lub więcej osobowe,brak prywatności,biorą kasę za syfiaste mieszkania,nikt tu nie sprzątał od miesięcy,wiadomo ze to mieszkańcy ale dlaczego miałbym mieszkać w takim syfie,no i dyskryminacja dlaczego ja zarabiam mniej niz Holender.Porażka

@weldi

Szanowny/a "weldi". Ty to chyba pierwszy raz w Holandii byłeś/aś. Jeśli twierdzisz, że APN celowo zabiera i zarabia na Twoich 9 centach z kilometrówki, nie szanuje Twojej prywatności dając Ci pokój dwuosobowy (na mieszkaniu 6-8 osobowym) oraz nazywasz dyskryminacją to, że Holender zarabia więcej od Ciebie... to nie pozostaje nam nic innego jak tylko życzyć POWODZENIA u przyszłego pracodawcy :)

weteran

Witam wszystkich. Czy może wypowiedzieć się ktoś z branży spawalniczej? Cciałbym wiedzieć jak najwięcej. Pozdro

onaaaszalona

dziewczyna- okolo 380 €na tydzien. Pisze okolo bo w zaleznosci jaka zmiana wypadnie. Przy popołudniowkch czy nockach zarabia sie wiecej.

niunia

To dlaczego dzwoniac do APN pytajac czy pary pracuja razem to odpowiadacie TAK pary razem pracuja! A i do tego ze czasami pary razem nie pracuja to zle slowo dodane poniewaz WOGOLE pary razem nie pracuja i zdaza sie ze jedno chodzi na dniowke a drugie na nocke! I sie mijasz po prostu z druga osoba bo nocki zaczynaja sie od 17,18-tej do 6,7-ej rano.Sa pary ktorym nie zalerzy na wspolnej pracy a sa tez tacy ktorym zalezy! I wystarczy komus kto dzwoni powiedziec ze zapewniamy wspolne zakwaterowanie ale prace nie i ok a nie klamac ze TAK PARY RAZEM PRACUJA!

@niunia

Droga Pani, ile pracowników tyle zdań, opinii i wymagań. Przy następnej rekrutacji pracownika biurowego zapraszam do aplikacji a jak uda się Pani zakwalifikować to zobaczy Pani jak "wdzięczna" jest nasza praca. Nikogo nie oszukujemy, proszę zrozumieć, że nie wszystko zależy od nas a zwłaszcza to, czy para która pracuje razem może w przyszłości trafić na różne zmiany. Ludzie przed wyjazdem chcą poznać jak najwięcej szczegółów a na miejscu czepiają się wszystkiego. Dam przykład: kiedyś w biurze pokazywaliśmy kandydatom zdjęcia mieszkań. Do pracy pojechała pewna para która miała do nas pretensje i zwyzywała nas od oszustów ponieważ... "na zdjęciach szafa stała w innym miejscu". Śmieszne ale prawdziwe :) Pozdrawiam

niunia

APN wspolpracuje z vorne putten wysylaja pary do pracy a okazuje sie ze pary nie pracuja razem uwazajcie na APN to jest tak naprawde vorne putten wystarczy zadzwonic do APN zapytac o prace i zapytac czy to moze wyjazd do vorne putten i okazuje sie ze tak.

@niunia

Niunia, odkrycie roku !! Można to sprawdzić też na naszej stronie: http://www.apnpolska.pl/partnerzy.html. Większości par zależy na wspólnym zakwaterowaniu tak więc co w tym złego, że czasami nie pracuje się razem ? Pozdrawiamy

onaaaszalona

Nie rozumiem tych złych komentarzy. Przez firme APN pracuje juz ponad 2 lata. Nigdy nie mialam problmow. Koordynatorzy konkretni i jesli masz faktycznie problem to pomoga. Praca ok. Domek tez ok. Na pieniazki nie narzkam. Jeśli chcesz pracować to jest agencja dla Ciebie. Mała podowiedz dla Apn-u : robcie testy zanim kogoś zatrudnicie bo przychodza do pracy rozne elementy ktorzy uwazają ze jak znaja koordynatora to im wszystko mozna. Niestety wy jestescie tylko agencja posrednictwa pracy a Ci ludzie pracuja w konkretnych firmach wiec pozniej tylko starzy pracownicy maja problem z ludzmi ktorym sie nie chce robic albo "wyzej sraja niz (usunięte przez administratora) maja". Mniej patologii a dalej utrzymacie wysoki pozniom wsrod firm posrednictwa pracy.

dziewczyna
@onaaaszalona

hej. Czy mogłabyś i powiedzieć jakie są mniej więcej zarobki? Np ile przy 40h wychodzi się na czysto? Co do komentarza APN zgadzam się w pełni. Ludzie wy jedziecie do pracy a nie na wakacje do 5gwiazdkowego hotelu! Ktoś wam załatwia zakwaterowanie, zajmuje się formalnościami etc i jeszcze macie wymagania jakich mało! a co do syfu w mieszkaniach to tylko jest zależne od ludzi- jak dbasz tak masz. Przecież nikt nie będzie chodził po domkach sprzątał i uzupełniał zapasy chemii :) co do tego, że APN zarabia- owszem za pośrednictwo, ale za domek i opłaty to już agencja holenderska, która nie zbiera całej sumy dla siebie, bo przecież też musi opłacić mieszkania, domki, ubezpieczenie czy paliwo, a to co zostaje to ich zarobek- przecież nikt za darmo nie będzie chyba pracował tak? Każda agencja chce zarobić to fakt, ale gdyby nie agencje to ciekawe jakby sobie ludzie sami poradzili- znaleźć prace, mieszkanie, załatwić sprawy formalne z holenderskimi biurami (ubezpieczenie, podatek, sofi etc)- każdy co jedzie przez agencje ma to podane na tacy! Nie bronie tu biur, bo oni też nie są świeci, ale popatrzcie czasem na dwie strony medalu bo tylko potraficie widzieć minusy i krytykować. Polakom się chyba nie da dogodzić :(

aaaaa
@onaaaszalona

Witam , widzę że masz dobrą opinie na temat tej Agencji. Ja właśnie chce w tym miesiacu wyjechac, i się trochę boje. Naprawde polecasz tę firmę , nie było żadnych problemow?Bo widze ze jest tu duzo negatywnych komentarzy i troche sie przestraszylam..

matiosek

jedno mnie zastanawia dlaczego skoro tak chwalicie ta agencje pracy, nie figuruje ona w Krajowym rejestrze agencji zatrudnienia. Coś mi tu śmierdzi. Z ciekawości złozyłem u nich podanie. Ale jak zadzaonili do mnie ze jest praca i ze wyjazd jest tego samego dnia wieczorem i przed wyjazdem musze wpłacić 300zł to zaswieciła mi sie lampka. A gdy powiedziałem ze ja na miejsce pojade własnym autem by byc na miejscu mobilnym, to zaczeli kombinować ze jesli nie pojade ich transportem to w biurze na miejscu nikt ze mna nie bedzie chciał rozmawaić o podpisaniu umowy. Wydaje mi sie ze jest to jedno wielkie oszustwo.

@matiosek

Na jakiej podstawie kolega stwierdził, że APN nie jest w KRAZ ? http://www.kraz.praca.gov.pl/ - KRAZ nr 600. Dobra rada: proponuję zostać w domu.

@APN

Stanowczo odradzam prace po przez APN, bylem ,przeżyłem, wiem co mowie po przyjeździe na miejsce pierwsze co to trzeba bylo kupic zel do wc bo warunki bytowe pozwalaly jedynie na to zeby nabawic sie grzyba.Firma Apn wspolpracuje z firmami przewozowymi dla tego tez naciaga na przejazd od nich,im głownie chodzi o utrzymywanie domków, bo za to inni ludzie maja kase,z tego głownie żyją wszelcy pośrednicy, tylko iwylacznie po to sie jedzie.Po 10 dniach wróciłem gdyż pracowałem w cigu tych 10 dni 2 dni z czego musialem odrazu zaplacic domek i ubezpieczenie. zadluzony wrocilem do domu bo na domek pracowac nie bede, oczywiscie w Pl byla umowa gdzie tygodniowo bylo 40h ZAPEWNIONE:) Jesli nie masz znajomosci z bezpośrednim koordynatorem w Holandii to nie jedz, zwykly szarak nie ma szans na godna prace poprzez Apn a to ze na miejscu podpisujesz juz ina umowe to jakby zupełnie inna kwestia. Pracowałem trochę wiem o czym pisze, moge ci dokładnie podać miejscowości w których jest syf na kolkach Koordynatorów którzy maja cie w dupie i panie które kasują za domek, to jedna wielka mafia która zeruje na tych co chca zarobic. Panie Z APN bronią sie jak moga na wszelakie sposoby bo tez maja kase z wysłanych osób. Taka ich praca każdy chce zarobić.

@Tomek

Cała ta wypowiedź to kompletna bzdura i sam sobie zaprzeczasz. Tomek, ZAPEWNIĆ to możemy jedno, za skierowania osób takich jak Ty nie mamy żadnej kasy, a same problemy. "po przyjeździe na miejsce pierwsze co to trzeba bylo kupic zel do wc" - u siebie w domu nie stosujecie żelu ? Czy "syf" na mieszkaniu zostawił jakiś Holender czy Polak ? Wróciłeś zadłużony ? Przecież opłaty za mieszkanie i ubezpieczenie są potrącane z wynagrodzenia a nie w gotówce. Mogę skomentować każde zdanie Twojej żałosnej i kłamliwej opinii.

APN

Ona, gdybyś była osobą inteligentną to pewno byś zauważyła, że forum dotyczy firmy APN Polska i nie pracuje tutaj żaden Koordynator Tomek. Proszę Administratora o usunięcia posta gdyż jest niezgodny z regulaminem.

APN

APN Polska ma siedzibę w Opolu na ul Kołłątaja. Naszych pracowników można sprawdzić tutaj: http://www.apnpolska.pl/kontakt.html

ona
@APN

No to ciekawe bardzo gdzie ja pracowalam bo do mnie dzwonili z apn polska OPOLE dokladnie jak pani mowi i z wami mialam podpisana umowe wy mnie tu wyslaliscie do Holandii a ci koordynatorzy na miejscu tu w Holandii to napewno przypadkowi ludzie tylko sie podaja za pracownikow APN polska ja na waszym miejscu bym to zglosila na Policje no jak tak mozna podszywac sie pod koordynatora APN.To czyli mam rozumiec ze wy zadnych ludzi z APN polska nie macie na miejscu tak w ciemno wysylacie jedz do Rotterdamu i stoj na dworcu az ktos cie zaczepi i da ci prace.hahahahahaahha uwielbiam APN teraz mi wmowia ze nie pracowalam w tej firmie nie bylam w Holandii a umowe ta co mam sama sobie napisalam jestescie najlepsi pozdrawiam cala firme widmo APN i przestancie palic glupa bo caly czas rozmowa na forum jest o pracy w Holandi i tu sa koordynatorzy polscy zatrudnieni przez APN

@ona

Szanowni Państwo, jako Agencja Pracy (APN w siedzibą w Opolu) mamy 15-sto letnie doświadczenie w kierowaniu pracowników do naszych zagranicznych partnerów. Przez te wszystkie lata do samej Holandii skierowaliśmy kilka tysięcy pracowników. Jako Agencja nie mamy bezpośredniego wpływu na zachowanie koordynatorów – pracowników partnerów zagranicznych. Każdy z koordynatorów podlega przełożonemu tak więc warto zgłosić tego typu zachowanie w biurze w Holandii chyba, że ktoś nie ma odwagi i „mocny” czuje się tylko pisząc anonimowo… W temacie zakwaterowania, jeśli komuś nie odpowiadają warunki mieszkaniowe, które proponują nasi partnerzy to można poszukać czegoś indywidualnie. Kwatery wybierane są zwykle tak, by były położone najbliżej zakładu pracy - to oszczędza czas i pieniądze. Jak mówi stare przysłowie „jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził”. Niestety tak jest i będzie zawsze i wszędzie.

basia2008

Hej wyjezdza moze ktos we wtorek do holandii z tej agencji?

Jakub

Dziadostwo.Oszustwo,i wykorzystywanie ludzi.Co innego jest ns umoweie a po przyjezdzie na miejsce podpisywanie umow po holendersku bez przetlumaczenia na polski.Warunki mieszkaniowe tragedia.Lazienka jedna na 8 osob,za 1 tydzien pracy przelew dooiero oo 3 tygodniach. (usunięte przez administratora) obiecuje dobre warunki a jak chcesz sie dowiedziec cos wiecej toto mowi ze nic nie wie.Odradzam w 100%.

Alex
@Jakub

Jakub, ile masz w domu łazienek ?

juss

Hej. wzbiera się ktoś może na dniach do pracy z tej agencji ? Byłam się zapisać i czekam na telefon, ale troszkę się obawiam .. jadę też sama i miło by było poznać kogoś kto też jedzie.

gatta

Totalna porażka. .obiecują ludziom..dobre warunki mieszkalne, płacowe. A w rzeczywistości mieszka się w tzw szansach, brud i syf.Mieszka się po 30 osób. .I 2 łazienki. Nie wspomnę o pracy , której nie ma . obiecują minimalnie 38 godzin tygodniowo pracy..a w rzeczywistości jest 5 godzin albo wogole . wiec zastanówcie się nad tym.Ja juz nigdy nie skorzystam z tego pośrednika. Stek bzdur...zawiedzenie

Zostaw merytoryczną opinię o Firma APN - Veghel

• Jak się pracuje w Firma APN?

Zobacz opinie na temat firmy Firma APN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma APN?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma APN?

Kandydaci do pracy w Firma APN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma APN