Workpol BV

Uden

Opinie o Workpol BV

Hanna

@tomek, a może powiesz więcej o swoich doświadczeniach z Workpol BV? Jakie jeszcze pozytywne aspekty znalazłeś w pracy?

paweł

Pewnie na niższe stanowiska @hbgvf nie trzeba sam mam znajomego, który na pomocnika poszedł od razu po zawodówce i teraz nawet nieźle zarabia mnie się wydaje, że dużą role to gra tutaj jednak doświadczenie

raf112375

Powiem tak jak ktoś chce pracować to tak:40 godzin tygodniowo,pieniądze na czas ,a jak ktoś szuka lżejszej pracy to po (usunięte przez administratora)pchać się na budowę

tomek

ja tam nic niemam do szefa ani tej firmy. pracowałem w workpolu

JA91

PLAJTA !!!

węgorz

widocznie póki co właściciele wyznają inną zasadę, że dobry pracownik to taki który za dużo nie kosztuje

lisu

Tak kolego dobrze mowisz. Pracowalem w tej firmie, [usunięte przez moderatora]!!Nie polecam absolutnie nikomu pracy w tej firmie.A odnosnie "pieskow" swieta racja.Gonia ludzi, zeby tylko ich wielki, gruby bos byl zadowolony.Oni mysla, ze z nich jest zadowolony ze ludzi poganiaja, ale on jest zadowolony tylko z profitow ze w szybkim czasie skoncza projekty.Bierze budowy na m2, ludzi pogania a on sie bogaci.Pozdro

lolek

Kolego jezeli satysfakcjonuje ciebie pensja e 200/tydzien to zycze powodzenia.I oczywiscie poganianie przez pieskow Pana van G. Oczywiscie nie bedziesz zatrudniony bezposrednio w tej firmie a innej tj.Mupol.Oczywiscie pieski sa tak wyszkolone, zeby ludzi tak gnebic i mobingowac abys jak najwiecej robil a profity zbieral pan teo.

edzio

Witam wszystkich oszukanych przez firmę Workpol z Uden chciałbym prosić o zbiorowy wpis osób pokrzywdzonych przez właściciela[usunięte przez moderatora] . ODZYSKAJMY CO NAM SIĘ NALEŻY PRZEZ WŁADZE NL!!!..................ten człowiek czół się bezkarny, a wcale tak nie jest!!!

gregor174

Zgadza sie panowie to wszysko prawda ,cala prawda ,tylko prawda,tego [usunięte przez moderatora]-w jeden worek zapakowac.[usunięte przez moderatora]e mnie tez [usunięte przez moderatora] na 1000 E

obys tam nie trafil :-)

popieram :-) tego calego szefa jakiegos tam [usunięte przez moderatora] czy jak mu tam to totalna swinia nie majaca zadnego szacunku do pracownika:-) tylko kabona sie liczy, wlasne zachcianki. Kiedys byl to czlowiek na poziomie teraz z tego zostaly juz szczepy. [usunięte przez moderatora] nic wiecej ....pzdr dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo tych w tej pseudo firmie nie brak.....

Zostaw opinię o Workpol BV - Uden

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Workpol BV