Opinie o Workpol BV w Uden

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Workpol BV. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Workpol BV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Workpol BV w Uden

Jacek Nowy wpis

Cześć, prawdą są słowa o zlikwidowaniu tej firmy? Pisano tak, zarówno na FB, i to już 11 lat temu, jak i tutaj, też zresztą hen dawno. Tylko, że nie mam jak tego na 100% ustalić, bo nie znam, gdzie by sprawdzić holenderski e-krs. Jeśli coś podobnego mają.

Paulina Nowy wpis

Zastanawia mnie skąd wynika brak wpisów od kilku lat? Szukam pracy, ale nie chcę się sugerować poprzednimi, bo mogło się wiele zmienić. Ktoś może się wypowiedzieć jak się tu pracuje i ile można zarobić?

Exex Nowy wpis
@Paulina

Nie polecam. Wyzysk za najniższą krajową. W Holandii można znaleźć dużo lepsza pracę za lepsze pieniądze

Maik Nowy wpis

????

paweł

Pewnie na niższe stanowiska @hbgvf nie trzeba sam mam znajomego, który na pomocnika poszedł od razu po zawodówce i teraz nawet nieźle zarabia mnie się wydaje, że dużą role to gra tutaj jednak doświadczenie

Firma Workpol BV poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy KIEROWCA CE
Uden
GP Recruitment
raf112375

Powiem tak jak ktoś chce pracować to tak:40 godzin tygodniowo,pieniądze na czas ,a jak ktoś szuka lżejszej pracy to po (usunięte przez administratora)pchać się na budowę

tomek

ja tam nic niemam do szefa ani tej firmy. pracowałem w workpolu

JA91

PLAJTA !!!

węgorz

widocznie póki co właściciele wyznają inną zasadę, że dobry pracownik to taki który za dużo nie kosztuje

lisu

Tak kolego dobrze mowisz. Pracowalem w tej firmie, [usunięte przez moderatora]!!Nie polecam absolutnie nikomu pracy w tej firmie.A odnosnie "pieskow" swieta racja.Gonia ludzi, zeby tylko ich wielki, gruby bos byl zadowolony.Oni mysla, ze z nich jest zadowolony ze ludzi poganiaja, ale on jest zadowolony tylko z profitow ze w szybkim czasie skoncza projekty.Bierze budowy na m2, ludzi pogania a on sie bogaci.Pozdro

lolek

Kolego jezeli satysfakcjonuje ciebie pensja e 200/tydzien to zycze powodzenia.I oczywiscie poganianie przez pieskow Pana van G. Oczywiscie nie bedziesz zatrudniony bezposrednio w tej firmie a innej tj.Mupol.Oczywiscie pieski sa tak wyszkolone, zeby ludzi tak gnebic i mobingowac abys jak najwiecej robil a profity zbieral pan teo.

edzio

Witam wszystkich oszukanych przez firmę Workpol z Uden chciałbym prosić o zbiorowy wpis osób pokrzywdzonych przez właściciela[usunięte przez moderatora] . ODZYSKAJMY CO NAM SIĘ NALEŻY PRZEZ WŁADZE NL!!!..................ten człowiek czół się bezkarny, a wcale tak nie jest!!!

gregor174

Zgadza sie panowie to wszysko prawda ,cala prawda ,tylko prawda,tego [usunięte przez moderatora]-w jeden worek zapakowac.[usunięte przez moderatora]e mnie tez [usunięte przez moderatora] na 1000 E

obys tam nie trafil :-)

popieram :-) tego calego szefa jakiegos tam [usunięte przez moderatora] czy jak mu tam to totalna swinia nie majaca zadnego szacunku do pracownika:-) tylko kabona sie liczy, wlasne zachcianki. Kiedys byl to czlowiek na poziomie teraz z tego zostaly juz szczepy. [usunięte przez moderatora] nic wiecej ....pzdr dla (usunięte przez administratora) bo tych w tej pseudo firmie nie brak.....

Zostaw merytoryczną opinię o Workpol BV - Uden

Workpol BV