Opinie o Multiwork Nederland w Veghel

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multiwork Nederland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Multiwork Nederland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiwork Nederland w Veghel

MikiMiki

Cześć. Opinia o agencji pracy jest następująca : Otóż po pierwsze to (usunięte przez administratora) i krętacze. Trzeba upominać się o własne pieniądze, bardzo często wypłaty się nie zgadzają, próba (usunięte przez administratora) nie wypłacenia pieniędzy za zwolnienie lekarskie..owe otrzymałem po walce o to po 2miesiacach od powrotu do pracy. Nie dbają o pracownika w ogóle, niczym się nie interesują, za internet się płaciło ale znowu go nie było przez 3msc od mojego pobytu. Po wszelkich prośbach i walce o to w końcu ktoś się pojawił i w końcu zrobili to co było w umowie. Okres jesienno zimowy, ogrzewanie włączono nam dopiero w grudniu, gdzie w domu 10stopni. Dom zaniedbany i poniszczony, grzyby na ścianach, rozwalony zamek do drzwi wejściowych, ktokolwiek z ulicy mógł se wejść do środka jeśli by wpadł na taki pomysł. Praktycznie zero przyborów kuchennych, we wszystko trzeba było się samemu wyposażyc. Samochody na dojazd do pracy no niby dają ale co z tego jak w rozsypce, a na zgłoszenia o potrzebie naprawy auta jest zero odzewu. Serdecznie nie polecam tej firmy nikomu kto ceni sobie spokój i szacunek do samego siebie. I nawiasem Koordynator Beata to totalnie nieodpowiednia osoba na tym stanowisku. Jeśli chcesz się o tym przekonać to Twój wybór, Ale szczerze nie polecam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Multiwork Nederland - Veghel

• Jak się pracuje w Multiwork Nederland?

Zobacz opinie na temat firmy Multiwork Nederland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Multiwork Nederland