Opinie o Texpol Sp zo.o w Dłutów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Texpol Sp zo.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Texpol Sp zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texpol Sp zo.o w Dłutów

Czy pracownicy w Texpol Sp zo.o dogadują się między sobą?

Bolek

O tak dogadują. Walczą między sobą o tego samego klienta, nie chcą się zastępować podczas urlopów i donoszą na siebie regularnie do prezeski.

Jak wygląda ścieżka awansu w Texpol Sp zo.o?

Piter

Ścieżka awansu jest bardzo prosta i zawsze prowadzi do wyjścia za bramę Texpolu i ucieczki stamtąd najdalej jak sie da. Innymi słowy : nie ma w Texpolu czegoś takiego jak awans bo tam nawet takiego słowa nie znają.

Lolo

Chciałem coś mądrego i obiektywnego napisać o tej firmie ale po dłuższym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że nie warto. Texpol nie zasluguje nawet na to by poświęcić mu nawet chwilę uwagi, to żałosna firma.

Chciałabym się dowiedzieć, jak się ogółem pracuje w Texpol. Głównie mam na myśli warunki zatrudnienia. Wypłaty zawsze są na czas?

Ewa1
@Ewa

Przecież wszystko opisane s opiniach.Nie nie ma na czas

Brałeś udział w rekrutacji do Texpol Sp zo.o. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
@

Jak bardzo można pomylić się po 1 wrażeniu? Na szczęście czas szybko weryfikuje wszystkie kłamstwa. Zgadza się. Wygrywa ten, który pracuje. Gdzie jest deceniany. W tej firmie tego nie ma.

Nik
@@

Tak potwierdzam .Ludzie w tej firmie szybko otwierają oczy i czują się (usunięte przez administratora) że zmienili pracę na cos takiego

@@
@Nik

Niby wszystko z wiarą się zgadza. Żal za grzechy. Spowiedź. I tu już schody... Postanowienie wypełnienia zadośćuczynienia Bogu i bliźniemu. BRAK Oj parzy to jak ogień... Jak demona święcona woda....

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Texpol Sp zo.o?

Oksy

Przecież to nie jest profesjonalna firma nie ma się co zastanawiać nad rekrutacja...rozmowa z panią prezes i tyle.Kto powie mniej ten zostanie wybrany ,a zwycięzca w tym wszystkim będzie ten co się nie dostanie,bo ten co się dostanie zacznie żałować już na starcie

nick
@Oksy

Praca w tej firmie to porażka. Wszystko na pozór wygląda fajnie, strona internetowa super, recepcja super. Rozmowa z Panią Prezes super co do czego przychodzi dają umowę zlecenie obiecują ze będą odprowadzać składki a tak nie jest ( a obiecana byłą umowa o pracę ) kasa mniejsza niż na rozmowie. Wszystko pięknie ale prawda jest taka że to jeden wielki kłamstwo, obłuda. Zakład produkcyjny a przypomina zakład z lat Gierka.

Tex

Rekrutacja wygląda tak,rozmowa z p.prezes Milo i przyjemnie....a w rzeczywistości wszystko inaczej ,i opóźnione wypłaty a najlepiej dać pod stołem żeby składek nie placic...oczywiście kasa się nie zgadza

Darek

@krzysiek dlaczego wykończy ? Opowiedz jakie miałeś doświadczenie z ta firma !

Jaka umowa obowiązuje w Texpol Sp zo.o podczas okresu próbnego?

Krzysiek

Na 3 mc ale ta pani i prezes wykonczy cię Uciekaj

to zależy

To zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Jeśli idziesz do IT to dostanisz umowe o prace na okres próbny. Jeśli idziesz na produkcje, to w najelpszym przypadku dostaniesz jakieś zlecenie.

Ryszard
@to zależy

Czy na produkcję są przyjmowane osoby bez doświadczenia i można liczyć na przeszkolenie przygotowujące do pracy?

Nikol
@to zależy

Apropo IT gdyby ktoś chciał aplikować ...praca polega też na szpiegowaniu ludzi ,takie zlecenia dostaje M z IT to jego mega praca

Tak
@Ryszard

@Ryszard - zależy co na tej produkcji chcesz robić. Do składania ręczników doświadczenie nie jest potrzebne (najwyżej niepełnosprawność). Jeśli chcesz być krojczym, to pewnie tak.

hoopek

Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy, ale doszły mnie słuchy, że jest tam łagodnie ujmując "dziwnie". Podobno większość zatrudnionych osób to jakieś stowarzyszenie religijne ? Szefowa odprawia msze święte w specjalnie urządzonej kaplicy w firmie? Chciałbym dowiedzieć się czy to prawda i czy te nazwijmy to praktyki mają wpływ na pracę w tej firmie? Jaka jest atmosfera, możliwości zarobkowe , dodatkowe profity dla pracownika, narzędzia pracy i możliwości awansu. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Irena

A premie, dodatkowe profity są? Generalnie jakieś korzyści z tej współpracy dostrzegasz? Swoją drogą, też jestem ciekawa opinii osoby o nicku hoopek, jeśli zdecydował się na zatrudnienie lub rekrutację w Texpol.

nieIdźTam
@hoopek

Tak, obecnie w większości zatrudnieni są osoby ze wspólnoty religijnej. Twoja pensja jest zależna od gorliwości w modlitwie. Tak zdarza się, że cała firma wchodzi do gabinetu pani prezes się modlić. Modlitwy są długie. Z drugiej strony jest tam niewiarygodny wręcz wyzysk pracownika. Nie zdziwiłbym się gdyby większość ludzi przeniosła się do nowo otwartego Amazon. Tak, nawet w Amazon jest lepiej.

hahaha..

.. się uśmiałam ;P powiedzcie swojej blond tlenionej prezes, żeby sobie kodeks karny kupiła ma zbyt wiele na sumieniu, kiedyś pójdzie siedzieć, płakać za nią nie będę

Igor

Jeśli nie potraficie pracować w dobrej firmie to może zmienić trzeba pracę?

Ii
@Igor

Oj Igor... Nie wprowadzaj ludzi na mine... Troche daleko tej firmie do dobrej i normalnej, czy znasz taka druga co modlic sie trzeba?

petro
@Igor

Większość zmieniła :), nie każdy lubi użerać się ze wspólnotą dobrego pasterza za marne pieniądze.

hipek

Atmosfera jest naprawdę na najwyższym poziomie, tak samo jak zatrudnieni ludzie. Czysto, schludnie, ogólnie bardzo przyjemnie. Co do zarobków ? Są takie jak w Bochni czy Brzesku. Standardowe. Co do przyjęć, przyjęcia są dla ludzi chcących pracować. Umiejących już coś lub chcących się nauczyć. Pozdrawiam obecnych pracowników oraz przyszłych.

Pracowniczka
@hipek

Atmosfera jest fatalna, wymagają ciężkiej pracy a płaca marne grosze. Nie warto wcale podejmować tam pracy, bo to tylko strata czasu. Lepiej już iść do biedronki, sprzedawać, zarobi się więcej i się człowiek tak nie napracuje.

@Pracowniczka

Szkoda zatem, że - według Ciebie - w firmie Texpol atmosfera nie jest zbyt dobra. Ale może ten pracodawca posiada jakieś inne atuty, o których napiszesz nam w swoim kolejnym poście? Proponuje Wam może jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe, typu karta Multisport? Jak to się przedstawia obecnie?

panujezu
@Irena

Texpol i karta multisport :D Dobre. Ciesz się człowieku jeśli dostaniesz umowę o pracę. Tę mają nieliczni, przede wszystkim ci co gorliwie się modlą. Tak, wysokość twojej pensji zależy od tego jak bardzo jesteś wierzący.

nie.

Jeśli komuś nie przeszkadza: - chaos - wyzysk - modlitwy, msze - bylejakość śmiało :)

Prawda
@nie.

Święta prawda???? tak właśnie tam jest. I tzw Dyrektor z handlowego kradnie klientów w swoim dziale rywalizuje z ludźmi z działu swojego, chore uklady

Pracowniczka

Strasznie nie polecam, ciężka praca, na produkcji najczęściej trzeba stać przez 8h, wymagają nadgodzin a płace są na poziomie najniższej krajowe lub czasami niżej. Wyzysk jeszcze raz wyzysk, plus problemy z wypłatami na czas. Współpracownicy zależy, ale całe kierownictwo to najgorszy typ ludzi.

aaa

też uważam że tu pisze p.prezes te opinie, bo rzeczywistość jest CAŁKIEM inna, niestety rotacja ogromna, zostają ci co nie maja wyjscia.Zero współpracy,zero normalnych decyzji odgórnych , zero rozwoju, czegos takiego nie ma nigdzie indziej, zastanówcie się dobrze przed podjęciem decyzji, bo szkoda czasu

@aaa

Musisz wiedzieć, że nie wysuwamy tu tak daleko idących wniosków. Na forum wiele osób pozostaje anonimowymi, a więc nie ma właściwie stuprocentowej pewności, kto napisał dany komentarz. Piszesz w sposób bardzo ogólnikowy, a chętnie poznalibyśmy jakieś szczegóły na temat pracy w Texpol. Dostajecie tam jakieś dodatkowe benefity? Jeśli tak, to od razu je wymień.

aaa
@Irena

benefity?-nie ma żadnych, i nie trzeba się sugerować moją opinią można spróbować się zatrudnić,ja mówię jak jest.Aha wypłaty też nie zawsze są na czas -powodzenia

Z przyczyn zdrowotnych musiałam odejść z pracy, ale z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Texpolu dla osób ubiegających się o zatrudnienie. Wypłaty na czas, Pani Prezes - wspaniała kobieta, atmosfera świetna, współpracownicy bardzo uprzejmi i mili.

@pracownik

Kto tu pisze te opinie.!!!! Może sama Pani Prezes, albo ktoś z rodziny. Produkcja ,to (usunięte przez administratora) same zakazy i zarządzenia. Pracując zakaz rozmów

Kuba

Firma z bardzo dobrą opinią pracodawcy to nie dziwię się, że nie ma chętnych żeby coś napisać. Szkoda

Gall

Tak oprócz głupiejących kierownik jak nie moga wyrobić się na czas z zamówieniami to ok ale tak to masakra.

Jak

W tej chwili Texpol Sp zo.o nie ma aktywnych ofert, ale będą

O czym ty myślisz. Tam się kierownik produkcji zmienia średnio co rok - to chyba o czymś świadczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Texpol Sp zo.o - Dłutów

• Jak się pracuje w Texpol Sp zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Texpol Sp zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texpol Sp zo.o?

Texpol Sp zo.o