Opinie o Texpol Sp zo.o w Dłutów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Texpol Sp zo.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Texpol Sp zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Texpol Sp zo.o w Dłutów

Czy pracownicy Texpol Sp zo.o mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Twoje? A co w nich było, możesz napisać? Może nie były zgodne z regulaminem i pokasowali. Widzę, że jesteś byłym pracownikiem. Duża tam jest ogółem rotacja?

Totalna porażka Nowy wpis
@Ewa

Kto przychodzi to odchodzi ,taka rotacja a wszystko inne mówi za siebie

Renia Nowy wpis
@Totalna porażka

Mówisz? A po jakim czasie to się dzieje? Pytam, bo widzę, że spóźniłam się na ofertę dla speca od sprzedaży. na początku lipca wisiała w necie. do dziś pracują te same osoby skoro nie jest nic wznawiane? Te oferty na stronie www to nabory otwarte? One stale wiszą?

Ja Nowy wpis
@Renia

No tutaj to bym nie powiedział, że się nie zmieniają, szczególnie w sprzedaży ????. Rotacja non stop

Ewelina

Co znaczy że wymagane są obowiązkowo dotacje na fundacje syna właścicielki? Jak to sprawdza? Chce wyciągu z konta że ktoś wpłacił? Przecież nie może nakazac darowizn na fundacje...

monstera
@Ewelina

Ewelina, nie wierz w te brednie co tutaj ludzie piszą. Ja pracuje w tej firmie 1,5 roku i jeszcze nigdy nikt nie kazał mi niczego nigdzie wpłacać, nawet nie było takiej propozycji czy sugestii. Czasami się zastanawiam, skąd ludzie biorą te wszystkie brednie? Chyba im coś w życiu nie idzie i zazdroszczą tym którym idzie.

Halina
@monstera

dobrze, że klarujesz w takim razie... czyli 1,5 w maju było? to teraz 2 lata stuknęły pewnie? ma to jakiś wpływ na warunki zatrudnienia? zwłaszcza teraz po nowym roku już?

Ci

Czy obecnie jest jakaś praca w firmie texpol?

Brałeś udział w rekrutacji do Texpol Sp zo.o. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jak szefostwo w Texpol Sp zo.o traktuje ludzi?

Miły

Już powiem jak. Są fałszywi, tragiczni, nikomu nie polecam tej firmy, chyba że będziesz uczestniczyć w modlitwach ;) z pania Prezes i jej świtą. Strasznie się cieszę że już mnie tam z nimi nie ma, to jest zaściankowa firma , źle traktująca pracowników. Początek był super, wow. Dobrze potrafią się sprzedać lecz codzienność z nimi jest tragiczna !!! lepiej szukać poważniejszej firmy niż Texpol !!!

Sławek
@Miły

Ty to masz chyba jakiś wrzód na (usunięte przez administratora) z tym Texpolem, bo jesteś najaktywniejszy tutaj z nas wszystkich. Ale roboty, to chyba nie masz do dzisiaj, że tak szybko reagujesz na nowe wpisy :). Siedzisz tylko i sprawdzasz, czy coś nowego o Texpolu napisali, ale beka. My co z Tobą całe szczęście krótko tutaj robiliśmy, też się cieszymy, że szybko się na tobie poznali.

Dariusz
@Sławek

Jeszcze nie odpisał. Odpisuję więc ja z wątpliwościami skąd tyle zarzutów o specyficznej atmosferze, czy wcześniej starych autach, telefonach i laptopach? Jakich pytań mogę oczekiwać w trakcie rekrutacji na stanowisko księgowego, oraz jakiej propozycji finansowej? Szukam po prostu pracy na stałe.

Brat
@Dariusz

Dariuszu, pamiętaj że w każdej tutaj pisance jest trochę prawdy, więc sam sobie odpowiedz. Moim zdaniem tylko odważni tutaj coś napiszą ....

nowy pracownik

Bardzo gorąco polecam pracę w Texpolu. Pracuję tutaj od niedawna, ale jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że po okresie próbnym przedłużą mi dalej umowę. Zastanawiam się skąd biorą się tutaj te wszystkie negatywne komentarze? Czytając je przed zatrudnieniem, sam miałem wątpliwości ale stwierdziłem że zaryzykuję i jestem bardzo zadowolony. A tutaj te wszystkie bzdury to piszą chyba jacyś życiowi frustraci.

Roxy
@nowy pracownik

Absolutnie się z tym zgadzam. Pracuję w tej firmie już prawie 2 lata i jest naprawdę spoko. Początkowo obawiałam się trochę tych dojazdów, ale okazało się, że to nie jest żaden problem. Zawsze można się z kimś dogadać i wspólnie dojeżdżać do pracy jednym autem. Moja znajoma też chciała tutaj pracować i zapytała mnie czy to jest prawda co tutaj wypisują. Jak to przeczytałam, to byłam w szoku, czego to ludzie nie wymyślą żeby sobie ulżyć. Pewnie, że nigdzie nie jest idealnie, ale to co niektórzy tutaj wypisują, to są jakieś totalne brednie. Lekko nie jest, ale mi za palenie fajek jeszcze nigdzie nie zapłacili, więc cieszę się z tego co mam.

@nowy pracownik

Człowieku, na wszystko trzeba brać poprawkę. Popracujesz dłużej, wtedy oceniaj. A nikogo od frustratów nie zaliczaj, bo samemu tam możesz się znaleźć . Ps. Chyba, ze we mszy firmowej uczestniczysz to się utrzymasz .

Ryszard
@Roxy

No i fajnie ze praca ci odpowiada. Nigdzie nie jest lekko. Co do tych dojazdów to nie ma transportu firmowego? Może warto pogadać o tym z pracodawcą jak tyle osób dojeżdża.

pol-kol
@nowy pracownik

jesli polecasz to robisz ludzi w konia,albo jestes za krótko i narazie wydaje ci sie ze jest ok albo robisz to z premedytacją, dobrze wiesz ze to co napisane to prawda, gdyby było normalnie nie byłoby takich komentarzy.Polecaj dalej, mam nadzieje ze ludzie beda pisac prawde o tym c tam zastali.

@pol-kol

Pol-kol zgadzam się z Twoją opinią !!!

@nowy pracownik

Na początku to ludzie przeważnie są zadowoleni z pracy :D Może biora się z tego ze inni pracują dłużej i lepiej znają miejsce co?

@pol-kol

Polecasz bo latasz co tydzień na modlitwy i błogosławieństwa i jesteś z tego powodu szczęśliwy i spełniony. Polecasz bo nie przeszkadza Ci obłuda i obgadywanie za plecami albo robisz to samo. Aż wreszcie polecasz bo nikt jeszcze nie pokazał ci gdzie twoje miejsce w szeregu do ołtarza.

pilot
@nowy pracownik

czy sa tam modlitwy jak pisza?

Pozytywna
@pilot

W Firmie Texspol ile godzin się pracuje a ile czasu przeznacza się na modlitwy? Jak zawarta jest umowa czy jest zapis o modlitwach? Czy Firma ma asytenta kościelnego tzn. Kapłana. Wspólnota bez kapłana może przerodzić się w sektę.

monstera
@Roxy

Dokładnie. Ja pracuję w tej firmie ponad 1,5 roku i każdego dnia dojeżdżam tutaj wiele kilometrów, bo jest super. Gdyby było tak źle jak ludzie tutaj piszą, to raczej nikt by tam nie pracował, a pracują i to wcale nie mało. Wiadomo, nie każdemu się wszystko podoba, ale jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

Krzysiek

Bosko pani prezes tworzy sekte, w roku obowiązkowe raty na fundację synalka który kręci panienki gdzie popadnie. Uwaga zło zło czysty szatan texpol. A prezesowa najmundrzejsza od wszystkich .

Po
@Krzysiek

Auta służbowe ledwo jeżdżące bez przeglądów,tel służbowy to alkatel,i laptop....szkoda słów to trzeba przezyc

@Krzysiek

Dokładnie

Czy istnieje możliwość rozwoju w Texpol Sp zo.o?

Miły

Proszę Cię w takiej firmie. Poobserwuj, a się przekonasz

Barbara
@Miły

Hej, jeśli się jest potencjalnym pracownikiem, i dopiero myśli nad złożeniem cv, niestety nie można się przekonać :P Więc moze powiesz konkretnie co masz na myśli? :)

Miła

Miałam się rozpisać, ale stwierdziłam,że może każdy powinien sam spróbować w tak trudnych czasach " lepszej" a moim zdaniem gorszej pracy . Tak na przyszłość dla mojego następcy. Ciekawe @ firma wysyła strasząc, pracownika. Nazywamy to mobbingiem, ciekawe czy Pani prezes się nie zastanowi,że trafi "kosa na kamień". Na szczęście zostawiłam sobie ślad . Przypomnę tylko,że za straszenie pracownik, pracownika odpowiada prawnie Pani Prezes. Każdemu szczerze odradzę pracy w tak tragicznej firmie (zaściankowej). Nie pozdrawiam przemądrzałej Pani dyrektor ds. biura. Tragiczna kobieta, której brak empatii.

Brat
@Miła

Oj trafi...juz płacze jak jest żle

@Brat

Nikomu nie życzę źle, ale ta firma zaszła mi za skórę i wiem, że za takie traktowanie, zło , nie przemyślane swoje "ruchy" co do pracowników karma wraca, a szczególnie dedykuję to pani dyrektor ds biura, ponieważ pani dyrektor - nie każdy ma dar kierowania ludźmi, zarządzania

@Miła

Wiemy o czym mowisz...niestety ale tam tak jest ,tak sie nie robi, a oni mysla ze sa bezkarni,traktowanie czlowieka ponizej godnosci

Asia
@Ania

Najgorszy segment tej firmy to kadra zarządzająca, która od zawsze była na żenująco niskim poziomie.

@Miła

Witaj @Miła, możesz zdradzić na jakim stanowisku pracowałaś w Texpolu? Wspomniałaś o tym, że byłaś straszona przez Panią prezes, co dokładnie się wydarzyło?(podaj więcej szczegółów) Podziel się swoimi doświadczeniami, te informacje będą na pewno pomocne w ocenie firmy.

Maluma
@Miła

Rzeczowa konkretna kobieta, najlepszy pracownik firmy. Gdyby wszystkim tak zależało. Jak założę własną firmę ,będę szukać takich osób. Pozdrawiam i polecam!

Roxy
@Miła

Dokładnie, każdy sam powinien spróbować. Ja spróbowałam dwa lata temu i pracuję tutaj do dzisiaj i nie narzekam. Dziwi mnie bardzo to co ty wypisujesz, bo ja z żadnym mobingiem się nie spotkałam. Nie wiem co znaczy, że firma jest zaściankowa bo jak na moje oko to pracuje ze mną jakieś 50 osób, a na parkingu to jest tyle aut, że nie ma gdzie roweru postawić. Czyli my wszyscy jesteśmy zaściankowi, a ty jedna światowa kobieta jesteś? To w sumie może i dobrze, że już z nami nie pracujesz.

pola
@Asia

ta kadra pojecia o niczym nie ma i mysli ze zastraszanie ludzi to normalka, oj nie za takie traktowanie jest kara

Dudi

Bardzo dziwna, specyficzna i niejasna atmosfera.Pani prezes jakby mila jednoczesnie jakby malo szczera.. to tylko moja subiektywna opinia oczywiście.

@Dudi

Uważaj wszędzie kamery i podsłuchy i przegląd twojego laptopa to norma,

XXX
@Dudi

Dzień dobry Państwu, przeczytałam Państwa komentarze i pomyślałam, że napiszę swoją opinię. Mam zupełnie inne doświadczenie w kontaktach z Texpolem, inne czyli bardzo pozytywne. Właścicielka firmy, to osoba o wysokiej kulturze osobistej. Jedna z najbardziej taktownych osób jakie spotkałam. Wydaje mi się, że każdy filtruje rzeczywistość przez własne okulary.

@XXX

Śmieszna jest ta opinia, moim zdaniem pisana przez Panią Prezes albo może anty empatyczną dyrektor ds biura. Aby cośkolwiek napisać o tej firmie trzeba tam być i przeżyć razem z nimi, jacy są wspaniali. Doświadczyłam i cieszę się,że już mnie tam nie ma.

nowy pracownik
@Miła

A ja się cieszę, że tutaj jestem - mimo że pracuję od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona. Ludzie, z którymi pracuję są życzliwi i bardzo pomocni. Pracowałam już w wielu firmach i dopiero tutaj czuję że traktują mnie jak człowieka (usunięte przez administratora). Polecam wszystkim

@nowy pracownik

Niestety ja zdania nie zmienię i ostatniemu wrogowi odrazę podjęcia pracy w tej zaściankowej firmie.

pati123
@Miła

ja tez zdecydowanie odradzam,szczucie i nieszczerosc.Nie polecam

Czy urlop w Texpol Sp zo.o jest płatny 100%?

pozytywna

Osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę są uprawnione do płatnego urlopu wypoczynkowego. W zależności od stażu pracy pracownicy mają do wykorzystania 20 lub 26 dni. Za ten czas zgodnie z art. 172 Kodeksu pracy przysługuje im wynagrodzenie, jakie otrzymaliby, gdyby w tym czasie pracowali. Jak ustalić wynagrodzenie urlopowe? Jak wylicza się wynagrodzenie urlopowe? Zasady obliczania wynagrodzenia za urlop zawarte są w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie szczegółowych zasad udzielania urlopu wypoczynkowego, ustalania i wypłacania wynagrodzenia za czas urlopu oraz ekwiwalentu pieniężnego za urlop. Wynagrodzenie urlopowe – określenie podstawy Wspomniane rozporządzenie określa, że ustalając wynagrodzenie urlopowe, należy wziąć pod uwagę pensję zasadniczą oraz inne świadczenia ze stosunku pracy, jednak z pewnymi wyłączeniami. Do obliczenia podstawy wynagrodzenia za urlop bierze się pod uwagę m.in. takie składniki, jak: dodatki do wynagrodzenia – jest to np. dodatek stażowy, funkcyjny, motywacyjny, prowizje oraz premie regulaminowe; wynagrodzenie za nadgodziny; dodatek za pracę w nocy; wynagrodzenie za pracę ponadwymiarową osób zatrudnionych na część etatu. Wśród składników wynagrodzeń, których nie bierze się pod uwagę podczas wyliczania wynagrodzenia urlopowego, są między innymi: Zobacz też Urlop okolicznościowy - zasady udzielania Kiedy następuje nabycie prawa do 26 dni urlopu? Naliczenie urlopu wypoczynkowego dla pracownika zatrudnionego na część etatu jednorazowe lub nieperiodyczne wypłaty przyznane za spełnienie określonego zadania, lub za osiągnięcie; wynagrodzenia za czas gotowości do pracy i niezawinionego przestoju; nagrody jubileuszowe; wynagrodzenia za czas urlopu wypoczynkowego i za czas innej usprawiedliwionej nieobecności w pracy; kwoty ekwiwalentów pieniężnych za urlop wypoczynkowy; kwoty wyrównań wynagrodzenia do wysokości minimalnego wynagrodzenia; wynagrodzenie za czas niezdolności do pracy z powodu chorób lub odosobnienia w związku z chorobą zakaźną. Warto pamiętać, że to od charakteru danego składnika wynikającego z treści umowy o pracę lub z przepisów (regulaminów) obowiązujących w zakładzie, zależy sposób, w jaki wpływa on na wysokość wynagrodzenia za urlop. Dlatego pracodawcy, analizując, które świadczenia należy wliczyć do podstawy urlopowej, powinni zwrócić na ten aspekt szczególną uwagę. Stałe składniki wynagrodzenia Podczas obliczania wynagrodzenia za urlop należy określić, które składniki wynagrodzenia określone są w stałej miesięcznej wysokości, a które zależą m.in. od ilości wykonanej pracy czy przepracowanej liczby godzin w danym miesiącu (są zmienne). Wśród stałych składników znajdują się m.in.: wynagrodzenie zasadnicze, niektóre dodatki np. funkcyjny, stażowy, zmianowy, za warunki szkodliwe, premia regulaminowa. (usunięte przez administratora)

Ole

A jak tam koszykarka dalej miesza w handlowym?? I okrada Prezeskę?

Mądra
@Ole

Tak ale tylko duchowo.

Zuzanna
@Ole

Możesz podać więcej szczegółów dotyczących sytuacji, o której wspominasz? Zagląda tu sporo osób, które dopiero zamierzają rozpocząć pracę w Texpolu, dlatego ważne są merytoryczne komentarze, które pomogą podjąć decyzję o aplikacji do firmy. Jakie dokładnie problemy występują w tym konkretnym dziale?

Zuzanna
@Zuzanna

Szczerze nikt nie poleca, poczytaj sobie, to wszystko prawda, a jak chcesz to próbuj

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Texpol Sp zo.o?

Miła

Jakie jest podejście, już Ci odpowiem, po tygodniu pracy w tej firmie usłyszałam, że chyba powinniśmy Panią zwolnić . To się nazywa motywacja do pracy.

@Miła

(usunięte przez administratora) na porządku dziennym to prawda

@Miła

A wynagrodzenia w Texpolu- czy powiedziałabyś, że są konkurencyjne na rynku pracy? Przeglądam ich stronę: http://texpol.net.pl/ i firma prezentuje się dobrze.

@Marzena

Marzena, wynagrodzenie a jakiego tam się spodziewać zaproponują Ci pewnie najniżej jak się da. Co Ty oglądasz ich stronę, która faktycznie jest dobrze zaprezentowana. Ty będziesz pracowała w biurze z ludźmi, popracuj a sama się przekonasz. Tak jak już pisałam, marka jest premium ale szefostwo - tragedia, ludzi mają za nic !!! Chętnie jeszcze Ci odpowiem jak będziesz chciała . Przemyśl sobie, szczerze Ci piszę.

Miła

Marzena, wiadomo,że nie napiszę na jakim stanowisku pracowałam ale nie na produkcji. Natomiast odnośnie straszenia to jest tam na porządku dziennym, Pani prezes nikomu nie wierzy i ma swoich donosicieli, a lepiej by się skupiła na kadrą która ją otacza, że może czas już zmienić ;), świeżaki są na tyle lepsi,że mają nowe pomysły na rozwój a nie mają rutyny, nie są zasiedziali ;) i pewnie są bardziej kreatywni niż Pani derektor Poczytaj sobie lepiej opinie innych, wiem co piszę. Kiedyś ja podejmowałam w tej firmie pracę też nie chciało mi się wierzyć,że tam tak jest jak tu piszą. Moje pierwsze wrażenie było wow, ale niestety tylko na tym pozostało, z czasem było tylko gorzej. Dla mnie to zaścianek, tragedia a firma taka niby z marką premium. A co do ludzi, pracowników to tragedia. Przemyśl sobie zanim tam wdepniesz.

Miła

Aniu, pamiętaj !!! W każdej plotce jest coś prawdy . Ja wiem,że dzisiaj są trudne czasy w zatrudnieniu, ale lepiej sobie przemyśl i poczytaj opinie. Nigdzie nie jest dobrze ale ta firma jest specyficzna, patowa.

ania kraj

Bardzo fajnie się pracuje w tej firmie, nie jestem tam fizycznie ale duchowo, (usunięte przez administratora) mnie tylko blondi szefowa ,która zamiast mi dawac wiecej za sprzedaz ciagle daje za mało.Ale ja sobie odbieram bokiem. co trzeba.I dlatego wciaz jestem:)

@ania kraj

Hej @ania kraj, masz na myśli, że pracujesz zdalnie? Wspominasz też o zaniżaniu premii w Texpolu- jak to możliwe? Czy ktoś ma podobne problemy związane z pracą w firmie?

Marzena

Na jakie wynagrodzenie netto może liczyć Specjalista ds. kontroli jakości w Texpolu? Macie może jakieś informacje o tym dziale w firmie. Jeżeli możecie, podzielcie się swoją wiedzą w komentarzach pod postem.

Tomasz

Kilkanaście lat temu poznałem to (usunięte przez administratora) Właścicielka jest nieprzyjemnym, krętackim osobnikiem i miała z tego powodu kłopoty ze mną. Po wpisach poniżej widać postępującą degrengoladę, patologię w tej zapadłej dziurze za lasem.... .

Ppk
@Tomasz

Tomasz masz święta rację, fajnie ze ludzie mają odwagę pisać o tej patologi bo inaczej tego nazwać nie można. Jedno wielkie żmijowisko.

@Ppk

Też się pod tym podpisuję, jako były pracownik. Dziś z perspektywy czasu nie żałuję, że już mnie tam nie ma. Mniej stresu

Czy rozmowa rekrutacyjna w Texpol Sp zo.o odbywa się również w języku angielskim?

Esmi

W angielskim nie ale w hebrajskim jak najbardziej.

Pola

Mój Boże a z kim po angielsku chcesz tam rozmawiać! Przecież to firma z czasów głębokiego prl-u. Wiem że ciężko w to uwierzyć bo z zewnątrz wszystko wygląda ok- strona www, Facebook i wogole ale w środku po pierwszych kilku dniach pracy dostrzegasz że trafiłeś do miejsca gdzie rządzi kolesiostwo i żadnych zasad.

Nikol
@Pola

Ciesze się ze coraz więcej osób o tym mówi , trzeba ostrzec innych bo zostawiają pracę dla takiego zakładu.Zwykle (usunięte przez administratora)

Michał88

byłem na rekrutacji u Pani Prezes ale nie rozumiem dlaczego dlaczego jest łączony tutaj biznes tej Pani z osobistymi odczuciami religilnymi. Tylko straciłem czas i miałem nadzieje ale szybko się zorientowałem,że ta mentaloność i podejście do pracownika jest sprzeczna z moją etyką.

Zostaw merytoryczną opinię o Texpol Sp zo.o - Dłutów

• Jak się pracuje w Texpol Sp zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Texpol Sp zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Texpol Sp zo.o?

Texpol Sp zo.o