Texpol Sp zo.o

Dłutów

Opinie o Texpol Sp zo.o

Gall

Tak oprócz głupiejących kierownik jak nie moga wyrobić się na czas z zamówieniami to ok ale tak to masakra.

Z przyczyn zdrowotnych musiałam odejść z pracy, ale z czystym sumieniem mogę polecić pracę w Texpolu dla osób ubiegających się o zatrudnienie. Wypłaty na czas, Pani Prezes - wspaniała kobieta, atmosfera świetna, współpracownicy bardzo uprzejmi i mili.

Jak

W tej chwili Texpol Sp zo.o nie ma aktywnych ofert, ale będą

Anonim

O czym ty myślisz. Tam się kierownik produkcji zmienia średnio co rok - to chyba o czymś świadczy.

hipek

Atmosfera jest naprawdę na najwyższym poziomie, tak samo jak zatrudnieni ludzie. Czysto, schludnie, ogólnie bardzo przyjemnie. Co do zarobków ? Są takie jak w Bochni czy Brzesku. Standardowe. Co do przyjęć, przyjęcia są dla ludzi chcących pracować. Umiejących już coś lub chcących się nauczyć. Pozdrawiam obecnych pracowników oraz przyszłych.

anonim.

Bardzo rozwijająca i pełna wyzwań praca. Do tego wspaniała ekipa.

ehes

normalna firma i tyle.

dunkierka

Ludzie są w porządku. Jeden drugiego podwiezie do pracy, co jest super zwłaszcza teraz.

wolverine

Pracuje się tam naprawdę dobrze

destrudo

Lubię tam pracować. Serio, są fajni ludzie a z szefową można wszystko załatwić (w myśl zasady szef, też człowiek ;) )

hakata

wypłaty są na czas, jest ok

Zostaw opinię o Texpol Sp zo.o - Dłutów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Texpol Sp zo.o