Opinie o MWM Trade Sp. z o.o. w Kluczbork

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MWM Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MWM Trade Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MWM Trade Sp. z o.o. w Kluczbork

@Klient Nowy wpis

Zakupy w tym sklepie to jakiś dramat! Od miesiąca nie mogę doprosić się swojego zamówienia. Najpierw sprzedają towar którego nie mają, potem dostaję komplet mebli do ogrodu z zupełnie innymi poduszkami. Po zareklamowaniu i tygodniu czekania przysłali tylko połowę poduszek. Teraz czekam kolejny tydzień na wysłanie kompletu właściwych poduszek i tak od miesiąca. Jak najdalej od zakupów w tym sklepie. Zdecydowanie nie polecam!!!!!!

Klient Nowy wpis

Rewelacyjna rozmowa ze sprzedawcą !!! Uśmiałam się do łez. Będę wystawiała pozytywne opinie wszędzie gdzie tylko będzie można. Pozdrawiam tego Pana

Jadzia Nowy wpis

Hej. :) czy będzie jeszcze ktoś potrzebny do tworzenia wizualizacji 3D produktów? Taka zajawka oferty od firmy wyskoczyła mi w przeglądarce teraz niedawno. Wiem, że nie jest już aktualna ale chce się upewnić, ponieważ mam już doświadczenie jako grafik komputerowy.

Oki Nowy wpis

Czad, lubię szybką informację. powiedz mi proszę wprost, ktoś pisał o zarobkach dla magazyniera na poziomie 7 000 zł. to osiągalne? Nie widziałem takich kwot w ofertach

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MWM Trade Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Wczoraj dodano ofertę dla magazyniera a już teraz widzę po zapytaniach tutaj, że to nie jest jak widać pierwsza oferta… zauważyłem, że podnieśli dolny próg widełek skoro ktoś niedawno pisał o 4500 a jest 5000 zł. nie wiem czy będę aplikował jeśli faktycznie to jest rotacja ale zaciekawiła mnie wzmianka w benefitach dotycząca dofinansowania do wczasów w Zakopanem. Czemu akurat tam?

Klient

Nie polecam kupna mebli od tej firmy! Lózko zamówione na poczatku stycznia, po rozpakowaniu okazato sie, ze potowa elementow jest od innego tózka. Temat reklamacii ciagnie sie od lutego, pisza, ze przesytka dotrze w ciagu „max 7 dni roboczych". W piatek mija miesiac i nadal brak

Co do tego zapytania o stawki na magazynie to w ofercie z wczoraj pokazywało mi, że są od 4 750 do 7 000 pln. Tylko ciekawe co wpływa na te różnice? tu w ofercie nie pisz o premiach a na forum kiedyś tak. dalej występują?

BB

Witam jakie stawki i po ile godzin pracuje się na magazynie. Jak atmosfera na magazynie

Karolin

Jeśli chcesz pracować możesz znaleźć tam swoje miejsce. Szefostwo ok, kierownicy też ok, pensja w zależności od kwalifikacji i zaangażowania.

@Karolin

Widzę, że teraz pod koniec grudnia też wystawili ofertę. W ogłoszeniu jest napisane, że doświadczenia nie wymagają. Wiecie może jak będzie kształtować się wynagrodzenie osoby bez doświadczenia i bez uprawnień na wózki? Czy firma ponosi koszty zdobycia przez pracownika uprawnień na wózki widłowe?

Sonia

Odnośnie pracy na magazynie, o której wspominała jedna kandydatka od początku września znowu jest ogłoszenie na takiej stronie. to rotacja czy rozwój? jeśli wariant pierwszy to czym spowodowana? Zastanawia mnie to głównie z ujętej w opisie opcji na rozwój. jakiego w tym przypadku może się spodziewać magazynier?

Filip
@Sonia

Tak potrzebują coraz więcej magazynierów bo sprzedaż mocno ruszyła. Ewidentnie kończy się kryzys w Polsce

@Filip

Cześć a czy prócz magazyniera będą potrzebni inny pracownicy? Mam na myśli specjalistów od sprzedaży internetowej. Wiem, że kiedyś była taka oferta w sieci na to stanowisko i wstępnie mnie interesuje, lecz jest dość dawna, jedna Pani tez się już interesowała. Jakich stawek mimo wszystko można się spodziewać?

Karolin
@Sonia

W ofertach jest wpisane nowe stanowisko więc sugeruje to rozwój.

Daniel

Moim zdaniem bardzo dobrze działający sklep. Sofa wykonana 4 tygodnie przed terminem co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Wykonanie sofy bez zarzutu, oby się sprawowala. Polecam

Kkkaaa

Czy ktoś może dać opinie na temat pracy magazyniera w firmie MWM Meble

Bartek
@Kkkaaa

Jak to magazyn pracujesz i dostajesz kasę. Atmosfera spoko !

YYYYY
@Bartek

Hej a opiszesz ten magazyn? Jak jest duży i w jaki sposób wyposażony? Na jakie narzędzia czy też sprzęty pomocnicze można liczyć i czy ludzie faktycznie są zintegrowani? Macie jakieś fajne imprezy organizowane?

Bartek
@YYYYY

Są regały, jest towar, są wózki widłowe. Magazyny nie ogrzewane no tak jak wszędzie. Przychodzą kartki z zamówieniami i pakujesz to co jest na nich napisane.

Ewa W

Tak jak obiecałam wystawiam pozytywną opinie o pracy sklepu meblemwm . Całe moje zamówienie dostarczone bez żadnych problemów. Szafa i komody już złożone. Dziękuję Panu M.

Ala

Widzę spore zainteresowanie praca w magazynie w ostatnim czasie a co z biurem? Generalnie to czy są przyjęcia na stanowisko speca od sprzedaży internetowej? Wiem ze kiedyś było takie ogłoszenie wrzucane poprzez stronkę UP, a mam doświadczenie wiec się interesuje. Znam się na wskazanych kiedyś serwisach aukcyjnych czy do dziś doszły kolejne do obsługi? I co z zarobkami? Premia była określona jako 50%

Sylwia

Bardzo polecam, narożnik dostałam na czas i zgodnie z ofertą. Mili kurierzy i słowna dostawa.

Arni

Skoro takie dobre zarobki pewnie cieżko się dostac. A może są jakieś nowe oferty pracy Np dzial sprzedazy? jak tam z wynagrodzeniem? Gdzie można wysyłac cv/ do kogo się zgłosić na rozmowe?

było zapytanie o opinię w kontekście stanowiska magazyniera a kiedy były ostatnie rekrutacje w jego kontekście? znalazłam ofertę ale sprzed roku. i czy w ostatnim czasie nie powstawały nowe stanowiska? mignęła mi w sieci oferta niestety już wygasła, która miała być związana z wystawianiem i obróbką graficzną produktów na sklep. Czy faktycznie w kwietniu były prowadzone takie nabory? jeśli tak to czy ktoś opowie o pracy na tym stanowisku coś więcej? jaki zakres obowiązków oraz wynagrodzenie?

Nochimił
@Marta

@Marta wynagrodzenie grafika junior standardowo do 11 500 brutto, Senior ( po 4 latach pracy ) do 17 000 zł brutto. Chętnych niestety za takie pieniądze jest mało, bo teraz każdy chce robić karierę na tiktoku. Zarobki na magazynie są przeciętne jak na Kluczbork od 7000 - 9200 zł brutto. Najlepiej zarabia się w dziale IT ( ofert niestety jest mało ) od 21000 zł do nawet 35 000 zł brutto+ Szkolenia w Dolinie krzemowej 2 razy do roku.

Mike
@Nochimił

Niezła perspektywa ale jakie wymagania trzeba spelnic by dostać się do dzialu it ? Jakieś wykształcenie, certyfikaty, przyjmuja bez doswiadczenia? Może ktoś coś więcej powiedziec na ten temat

Nochimił
@Mike

Wklejam to co miałem kiedyś w ofercie pracy: Wymagania: Wykształcenie: a) Dyplom magistra z dziedziny Informatyki, Technologii Informacyjnych, Systemów Komputerowych lub pokrewnych. b) Dodatkowe certyfikaty branżowe (np. CompTIA, Microsoft, Cisco) będą mile widziane. Doświadczenie: a) Minimum 7 lat doświadczenia zawodowego w obszarze IT. b) Praktyczna wiedza z zakresu sieci komputerowych, architektury systemów i rozwiązań informatycznych. c) Udokumentowane osiągnięcia w zarządzaniu projektami IT o różnym stopniu skomplikowania. d) Znajomość aktualnych trendów i innowacji w dziedzinie IT. Umiejętności techniczne: a) Doskonała znajomość różnych systemów operacyjnych, w tym Windows, Linux i macOS. b) Znajomość programowania w przynajmniej dwóch językach programowania (np. Java, C++, Python, Ruby). c) Umiejętność administrowania i konfigurowania sieci komputerowych oraz serwerów. d) Znajomość protokołów komunikacyjnych (np. TCP/IP, HTTP, DNS). e) Doświadczenie w administrowaniu bazami danych (np. SQL, Oracle, MySQL). f) Znajomość technologii chmurowych i wirtualizacji (np. AWS, Azure, VMware). g) Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz przeprowadzania testów i debugowania aplikacji. Kompetencje: a) Doskonałe umiejętności analityczne i logiczne. b) Zdolność do pracy pod presją czasu i skutecznego zarządzania priorytetami. c) Umiejętność pracy w zespole i doskonałe zdolności komunikacyjne. d) Umiejętność prowadzenia szkoleń i przekazywania wiedzy technicznej innym członkom zespołu. e) Innowacyjne myślenie i zdolność do rozwiązywania problemów technicznych. Właściwości osobiste: a) Pasja i zaangażowanie w dziedzinie technologii informacyjnych. b) Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania. c) Skrupulatność i dbałość o szczegóły. d) Doskonała organizacja pracy i umiejętność samokształcenia się. e) Elastyczność i gotowość do podejmowania wyzwań. f) Zorientowanie na klienta i umiejętność dostosowania rozwiązań technicznych do jego potrzeb.

Dobre warunki i ogólnie wszystko spoko no może oprócz niektórych upierdliwych lizusów...

@pracownik

A co masz przez co tak właściwie na myśli? ktoś w jakikolwiek sposób premedytacją zakłóca Ci pracę? piszesz przy tym o dobrych warunkach jest szansa na ich jakieś szersze rozwinięcie żeby było wiadomo? ogólnie to z perspektywy jakiego stanowiska oceniasz?

Lena K

Polecam firmę. Zamówiliśmy kilka produktów do naszych apartamentów. Bardzo profesjonalna i miła obsługa, tak szczerze to dawno nie miałam przyjemności spotkać takiego handlowca. Dostawa zgodnie z zapowiedziami i terminem.

Adryjan

Ostrzeżenie dla Klientów i pracowników! Model realizacji zamówień z przedpłatą i dalsze zachowanie osób zaangażowanych w ten proces ze strony MebleMWM wskazuje na potencjalnie duże problemy w obszarze prawnych konsekwencji niewywiązywania się z zobowiązań. Jestem po rozmowie z jednym z klientów MebleMWM, który dokonał zakupu na kredyt bankowy. Dostawca, czyli MebleMWM, otrzymał płatność, jednak nie doszło do realizacji zamówienia, a proces komunikacji opiera się na zapewnieniach, zobowiązaniach się do działania i zmiany decyzji w ostatnim momencie. Osoby zaangażowane w ten proces mogą być niestety nieświadomie uwikłane w postępowania zmierzające do wyjaśnienia okoliczności. W celu uniknięcia potencjalnych problemów lepiej nie wchodzić w relacje.

Mad
@Adryjan

Dzień Dobry czy może Pan zostawić kontakt to siebie ?

Zostaw merytoryczną opinię o MWM Trade Sp. z o.o. - Kluczbork

• Jak się pracuje w MWM Trade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MWM Trade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MWM Trade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MWM Trade Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Kołłątaja 8
    46-203 Kluczbork