Opinie o Serwis Okien-Drzwi-Rolet Komax Przemysław Kociubiński w Kluczbork

counter
5 3 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Serwis Okien-Drzwi-Rolet Komax Przemysław Kociubiński. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

janek

Pełny profesjonalizm, czysto i jak należy. Wszystkim bardzo polecam jeżeli chodzi o rolety i zamki. Zawsze doradzi jak najlepiej.

Mała Nowy wpis
@janek

Zgadzam się w 100%.Ogromna wiedza i doświadczenie. Zawsze sprawnie, dokładnie i punktualnie.Nie znam lepszego na całe województwo opolskie. Szukasz kogoś do naprawy okien, drzwi bądź rolet zewnętrznych? Z czystym sumieniem polecam Pana Przemka :) Lepszego fachowca nie znajdziesz.

Pytanie Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Serwis Okien-Drzwi-Rolet Komax Przemysław Kociubiński?

Przemysław Kociubiński Nowy wpis
@Pytanie

Żadnych,ponieważ firma nie prowadzi rekrutacji - Pozdrawiam

Gklak

Pan Przemysław - jak najbardziej polecam! Profesjonalnie i wzorcowo, fachowiec w najlepszym wydaniu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grzegorz Popek

widać że Pan Przemysław dba o klienta nie tylko dla zarobku. Działa profesjonalnie pod każdym względem(dwie duże roboty u mnie, zawsze w porządku). Polecam

Myszka1111

Fachowiec w 100% Nie ma rzeczy której w zakresie swoich usług nie wykona . Jestem bardzo zadowolona :-) POLECAM Lubię atmosferę w Serwis Okien-Drzwi-Rolet Komax Przemysław Kociubiński za: Sposób wykonywanej pracy.Solidnie szybko i czysto

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na aktualne info, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Serwis Okien-Drzwi-Rolet Komax Przemysław Kociubiński w miejscowości Kluczbork nie ma żadnej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Okien-Drzwi-Rolet Komax Przemysław Kociubiński - Kluczbork

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad