Opinie o Łożyska Nsk (Nsk Bearings Polska S.A.) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NSK Bearings Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NSK Bearings Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK Bearings Polska S.A. w Kielce

Brucee Lee

Tu na myśli kuźni jak kogo wyniosą sztywnego to może ktoś pomyśli. Kto mądry to powinien iść na L4 a nie narażać innych w domu.Skoro nie szanuje się ludzi to ludzie powinni sami siebie szanować. Po dr z tokarskiej

AAAA

Ktos jeszcze na kuzni pracuje? Chlopaki strach przychodzic do roboty. Kto zdrowy radze uciekac na chorobowe. Sytuacja caly czas rozwojowa, niestety. Oby nie na tokarskiej.

Tobi

Czy mamy kolejne 2 przypadki covid-19? W sumie chyba 7. I co robia wszyscy - omijaja kuznie!!!!! A co z ludzmi na kuzni!!! Co robi kierownictwo? Czy da sie nam omijac kuznie!!!!!! Co z wejsciem do zakladu, szatnia, stoliwka., prysznicami, lazienka? Ponoc nikt nie czuje zagrozenia, to dlaczego omijaja wszyscy kuznie, jak zagrozenia nie ma!!!!! Takim zarzadzaniem to bedziemy mieli nowe ognisko koronawirusa w Kielcach. Na kuzni jezt jyz teraz malo osob, bo sa w kwarantannie albo na zeolnieniach, wiec dystans spoleczny jest chyba zachowany,ale niwr przypadki sa!!!!! I czy ktos nad tym panuje? Wie co robic? Czy wszyscy sami eiedza ze maja omijac z daleka kuznie i jest ok!

@Tobi

Zarząd wprowadził nakaz noszenia maseczek na produkcji i w biurach. Także niedługo jak przyjdą upały to tylko patrzeć jak karetki będą krążyć po terenie zakładu.

@?????

Pismo zarządu jest trochę enigmatyczne. Nie ma do końca napisane że mamy pracować w maseczkach. A z ostatniego info od BHP wynika że mamy zakładać maseczki jeśli się przemieszczamy z jednego obszaru do drugiego a to jest różnica

Tobi

To nieciekawie, w kazdym tygodniu mamy cos nowego. Emisja nie jest duza, bo 4 czy 5 przypadkow (jeden bledny test, do powtorki). Jakies 10% zalogi kuzni.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods

Co jakiś czas wchodzę by zobaczyć co się w tej firmie dzieje,przepracowałem na Tokarskiej 15 lat ,każdego dnia dziękuję Bogu że mnie oświecił i nakazał rzucić ten kołchoz.Z tego co tu widzę napewno nie jest lepiej,kontakt mam z ludźmi którzy nadal tam robią ,także tylko współczuć wykorzystywania.Rynek pracy pędzi do przodu i sorki...tylko nieudaczników życiowych można tak traktować jak to ma tam miejsce,brud,upał,zero szacunku...to powinno być mottem obr.tokarskiej w NSK...trzymajta się ,tylko nie potrafię doradzić czego

Matrusz Grzegorczyk

Mozesz uważać mnie za nieudacznika ale w swoim krótkim-życiu 32 pracowałem dużo ciężej pr-ychod-adz do pracy czuje się jak bym wchodził do cyrku TANCZ DLA MNIE PAJACU

Czarny

Co do środków ostrożności w firmie,pomiar temperatury,maseczka na bramie,na rozprowadzeniu,płyn dezynfekujący i to wszystko...brakuje głównie zdrowego,logicznego postępowania przez zarządzających ,przez służby BHP czy choćby związki,które powinny dbać o pracownika.Siedzimy w kilkadziesiąt osób na stołówce,która nie jest dezynfekowana między zmianami ,korzystamy z toalet, pryszniców,przebieramy się w szatni,stykając się tyłkiem ze sobą...gdzie jest to zdroworozsądkowe podejście kierownictwa.Kazda nocka,każdy wekend brakuje papieru do rąk,kilka dni upałów,brak wody mineralnej w butelkach...ale zamontowali zgniatarke do butelek????...pogratulować posunięć.Ogolnie firma wymalowana,wypucowana a ludzie traktowani jak śmieci,jeśli jednego,dwóch braknie nikt nie zauważy,ważne by czapeczka na głowie była bo wtedy każdy śmieć wygląda jednakowo

@Czarny

Masz racje, popieram Cie. Boli mnie ze ktos napisal, ze jak nam sie nie podoba to mozemy sie zwolnic, inny nazwal nierobami!!!!!! Jaki mamy szacunek? Mam zal do zwiazkow, ze nic nie robia, nie bronia pracownika, po co one sa!!!!!! Ja chce pracowac, ale o bezpieczenstwo upomniec sie nie moge!!!!!! Bo jestem nierob i chce kwarantanny, takie jest myslenie zarzadu, bo zwiazki zawodowe nie mydla w ogole. A na karczowce plac zabaw, ktory jest na powietrzu, ozonuja codziennie o 6.30, mozna dbac o bezpieczenstwo! Tylko trzeba chciec. Po to ludzie sa na stanowiskach aby skutecznie dzialac, a nie mowic ze jest ok, bo my ciemna mada to kupimy!!!!

@Czarny

Ja to proponuję poszukać sobie lepszego pracodawcy jak ten jest aż tak zły. Dadzą wam wszystko i nawet pracować nie będzie trzeba a kasa będzie bo się należy.... (usunięte przez administratora)ściska jak się to wszystko czyta

@MKW

Pomysl troche zanim bedziesz obrazac innych!!!!!! Inaczej bedziesz gadal jak jak sie okaze ze i ty jestes zakazony! Mam nadzieje ze ty nie jestes kierownikiem i nim nigdy nie vrdziesz ani wNSK ani w zadnym innym zakladzie, bo to tylko dramat dla ludxi. Mylisx sie bardzo, wmawiajac nam ze nie chce nam sie robic, to Wam nie chce sie myslec i dzialac!!!!Moze jestes zwiazkowcem, to bawic na pewno sue umiesz!!!! Ludziom chodzi o bezpieczenstwo, maja rodziny, dzieci, niektore sa chore przewlekle, wiec msja o co sie bac!!!!! Ja nam w domu ozonator, bo musze, bo dzieciak tegol wymaga, ale Ty tego nie zrozumiesz, bo nie czujesz tego na swojej skorze, chodz moze lrzyjdzie dzien, ze bedziesz gadal inaczej, a sytuacja w zakladzie jedt rozwojowa, wiec nie wiemy czy i my nie zlspiemy Covid, ty tez vo mozesx miec. Cuekawe co napisxesx? Niektorzy tez juz od poniedzislku ida na urlop, moze ciebie tez juz nie ma w zakladzie!

@Gosc

Nikogo nie obrażam. Wkurza mnie tylko takie sianie paniki. Zakład zatrudnia 1600 osób. Dwoje chorych..a tu taka padaczka jak by co drugi pracownik był pozytywny. Chodźcie do sklepów jezdzicie autobusami, wyjeżdżacie na wczasy, chodźcie na rodzinne imprezy, wesela i co tam nie ma zagrożenia? Jest!!! Czego byście chcieli od firmy? Bo ja nie kumam. Zamknięcia przy dwóch chorych? A co z grypa? Też można się nią zarazić i to bardzo szybko i też ma groźne powikłania łącznie ze śmiercią... Co wy na to? Tego się nikt nie boi i nikt nie liczy chorych i nie chce kwarantanny...

@MKW

I z Toba nie pogadamy! Nikt nie chce zamykac fabryki! Sam wiesz jak jest ze stolowka, szatnia, prysznicami. Zauwaz, ze w sklepie nie robimy zakupow 8 godz. Kto chce to wyjezdza, odpowiada za siebie, za to co robi, to jego ryzyko. Zakladam, ze zachowuje srodki ostroznosci. Hotele, agroturystyka, czy pensjonaty dezynfekuja pomieszczenia, ozonuja miejsca wspolne, zakladam ze to prawda a nie tylko gadka. Osobiscie chodzi mi o to, ze ja nie widzialem, nie mam wiedzy czy wydzial, miejsca wspolne sa dezynfekowane, np. ozonowanie. Czy to ze chcemy czuc sie bezpiecznie to straszna zbrodnia z naszej strony!!!!! Zaraz nam sie wmawia, ze jestesmy nierobami i chcemy kwarantanny! A wiesz, ze ludzie nie chca wcale zwolnien lekarskich, bo nie chca tracic premii!!!!! Czy jedna maseczka bawelniana bez zadnego filtra to Twoim zdaniem super zabezpieczenie!!!! Wirus jest w zakladzie, nikt go tu nie chcial przyniesc, zlapac mogl go kazdy z nas, ale czy zaklad nad tym panuje? Masz pewnosc ze wszystko jest ok. i nie bedzie wiecej zakazonych? Mozesz tu napisac wszystkim, nie bojcie sie, zaklad jest dezynfekowany - np. ozonowany, stolowka, szatnia, prysznice, lazienki rowniez. Jesli tak jest to ok., moje wpisy na tym sie koncza

@Gosc

Z tego co wiem to pomieszczenia nie są ozonowane ale stołówki są odkazane, stoły są rozsuniete i na żadnej stołówce nie siedzi po kilkadziesiąt osób jak tu ktoś wspominał. Dostępne są różne maseczki, przylbice, płyny do dezynfekcji. Firma to wszystko zapewnia. Kwestia czy dany manager pobrał to dla swoich podwladnych i druga bardzo ważna rzecz... Czy pracownicy to noszą. Bo mnostwo z nich ma to gdzieś i potrafi tylko narzekać. Ja osobiście nie czuje zagrozenia a pracuje w tej samej firmie, nie emocnonuje się covidem, nie sieje paniki wśród innych pracowników. Trzeba się nauczyc Z tym żyć.

MKW

U mnie w dziale pracownicy to wszystko mają. Kwestia jak działa twój manager i czy pobrał dostępne środki ochrony. Ważne jest również jak przekazuję wam informacje. Najgorsza jest plotka i nakręcanie innych. Pozdrawiam i życzę zdrowia!

Dzienny
@MKW

Pozdro dla twego menagera :) na kondony nawet firmy nie stać a w głowie ci jebanie !!!!

@Dzienny

Moje gratulacje za elokwencje!

MKW

Teksty z gimbazy.Cos ci się nie zgadza z tego co ja mówie?

Bolec 100 pro
@Czarny

Pr-epraszam za NIK ale jeśli podpisuje się oficjalnie wiadomości nie są wyświetlane dlatego robię screeny na chmurę. Co do Twojego żalu względem pracy piszesz że się SIEDZISZ w kilkadziesiąt osób na stolowce UDOWODNIJ TO masz problem z ko-yztaniem z toalety PAMPERS DLA SENIOROW brakuje Ci wody jest taka na stołówce lana po 23 l w butelce dla Ciebie weź ze 3 od razu A jeśli chodzi o szatnie to od 10 lat nie szorowalem z nikim tokiem. A JESLI MASZ Z TYM WSZYSTKIM PROBLEMY.. TO SIADAJ NA BOLCA

zielony

Czy to prawda że zabieraja dwa dni urlopu w ostatnim tygodniu przestoju w lipcu?

Wilczur

No ale jest potwierdzona korona w nsk czy nie?

@Wilczur

Tak potwierdzonej

@Wilczur

Tak, 3 potwierdzone w NSK, nie wiem ile dokladnie osob jest w kwarantanie, ale jako pierwszych do kwarantanny wyslali 18 osob. I potwierdzone zakazenie u 2 osob z firmy zewnetrznej - bax

Wiking

Dziwne z 20osob albo z 30 w kwarantannie i dwie osoby zarazone na Kuzni i nikt nic nie robi z dezynfekcja albo zamnknieciem ?Gdzie związki.Strach pracowac na Kuzni

Abcd

A kto tam jest kierownikiem+

Abcd

Aaa to wiem który... No kicha się tam zrobila

@Wiking

Dziwne, że media mają tę sprawę gdzieś. Jakby był większy szum to może ktoś by się tym zainteresował

Pracownik z biura

Ani y co ma do tych mediów trafić?

@Pracownik z biura

Uwazasz ze nic sie nie dzieje. Dzis znowu ktos z kuzni mial temperature to trzeci juz .Ludzie umieraja gosciu na to

@Wiking

Masz racje, tylko prasa i TV moze cos zdzialac. Powinni zdezynfekowac kuznie, zrobic testy ludziom, kto zdrowy to wraca do pracy, tylko odizolowanie chorych od zdrowych da efekt pozytywny. Ale sa tacy co na plecach beda nosic detale, bo mie ma wozkowych i beda mowic ze jest ok. Jak ktos umrze, to bedzie afera i beda szukac winnego, a bedzie nim ten co przyniosl wirusa do zakladu, nie kierownicy, czy dyrektorzy, ktorzy boja sie decyzji, biora kase bez zadnej odpowodzialnosci. A gdzie zwiazki, co robia, nie ma tematu, jest cacy

Gosc

Dajmy cynk do prasy, niech kierownik i zwiazki sie troche popoca tlumaczac sie. Moze w koncu pojda po rozum do glowy.

@Gosc

Albo solidarnie chodzmy wszyscy na zwolnienia, niech gora puknie sie w glowe, i zacznie myslec.

YBH
@Wiking

Kolego sympatyczny... Skończ już siać ta propagandę, w której próbujesz za wszelką cenę oczernić firmę i osoby ze stanowisk kierowniczych. Nie wiem kto Ci przekazuje informacje którymi tu sypiesz, ale wprowadzasz ludzi w błąd i wywolujesz niepotrzebna panikę. Zakład i kierownicy wydziałów postępują wg wytycznych SANEPIDU (!!!), na podstawie wywiadu z osobą chora. Mało tego, jeśli chcesz podawać informacje, to podawaj je rzetelnie: zakład sam wprowadził kwarantannę 14 dyniowa mimo iż sanepid ściągnął kwarantannę osobom z negatywem. Chcesz się dalej licytować? Piszesz o dzisiejszej osobie? Zdobądź najpierw prawdziwe wiadomości. To dzięki kierownikowi i błyskawicznej decyzji chłopak został wysłany do domu, a zanim wyszedł z zakładu kierownictwo załatwiło mu test na covida. Nadal będziesz oczerniał wszystkich? Macie maseczki, macie płyny dezynfekujace, macie rękawiczki do pobrania. Czego jeszcze potrzebujesz? Uważasz że zakład musi stanąć i wypłacać ci pensję bo masz taki kaprys? Decyzje podejmowane są z głową na podstawie zaleceń sanepidu. I zakończ już to ujadanie bo robi się to nudne. Nie manipuluj półprawdą. Jeśli jesteś z kuźni i tak bardzo boisz się tam pracować to mam dla Ciebie radę: zwolnij sie. Twoje problemy mina z dnia na dzień. Jest wiele zakładów w których jeszcze nie trafił się covid. Do wszystkich osób które są zainteresowane o sytuacji na kuźni: na chwilę obecną jedynym problemem jest absencja związana z brakiem ludzi. Jeśli chodzi o covid: każdy pracownik ma dostęp do maseczek, rękawiczek, żelu antybakteryjnego i płynu do dezynfekcji. To są fakty. Pozdrawiam zdrowo myślących.

Saksa
@YBH

Gadasz bo nie chorujesz albo ktos z twojej rodziny i tu chodzi bezpieczeństwo ze np bada sie wszystkich.

KSMowiec
@YBH

Mozna sie zwolnic i isc na bazar do siejacych Panike .Popieram

@YBH

Tu nie chodzi o sianie propagandy!!!!!!!!!!!!!!! Co zrobil zaklad i kierownictwo oraz zwiazki! Byla dezynfekcja zakladu? Pojawil sie covid na kuzni, a zaraz bedzie i na innych wydzialach, do biura tez trafi, bo nie zapobiegacie temu. Nikt nie chce sie zwalniac, i dzialac na niekorzysc zakladu. To place zabaw sa codziennie rano ozonowane dla bezpieczenstwa, dzialac bedziecie inaczej jak ktos umrze, tylko czyja bedzie wina? Czy do konca kierownictwo jest w porzadku? Czy na pewno zrobilo wszystko co powinno? Jestes bardzo pewny, ze wszystko jest ok, ale uwazaj moze juz masz to badziewie, ktorego ci oczywiscie nie zycze. Po pierwszym przypadku powinna byc dezynfekcja, ludzie z pierwszej kwarantanny wracaja juz do pracy, wydzial powinien byc zdezynfekowsny, a po kolejnym przypadku powino byc zbadsni wszyscy. Zdrowi by pracowali a chorzy byli by odizolowani. I o to chodzi, o madre dzialanie skierowane na zapobieganie a nie udawanie ze jest ok. bo sa rekawice i maseczki. Dziwie sie Twojej wypowiedzi, ale moze zmienisz zdanie i uderz sie w piersi czy na pewno jest ok? Udajac ze nie ma problemu, nic nie robisc wpakujecie zaklad sami w jeszcze wieksze problemy.

XXX
@YBH

No tylko ze 14 dni to był pracownik z biura,a zwykli robole już wrócili do pracy po tygodniu kwarantanny.

@YBH

To skad te 3 przypadki w NSK? Jak jest tak super!!! I kolejne 4 osoby dzis do kwaranntanny!!!!!! I pamietaj o 2 zakazonych z firmy zewnetrzej, ktorych praccownicy wchodzili na teren zakladu!!!!!!! W sumie 5 przypadkow, to malo!!!!!!!! Ale Ty twierdzisz ze jest super!!!!!!!!!! I kto tu sieje propsgande? Jestes az tak slepy!!!!!!!! A co powiesz jak za tydzien tych przypadkow bedzie 2 razy tyle? Czy zaklad nad tym zapanuje? Czy lepiej zapobiegac wczesniej?

@YBH

Popieram w całej rozciągłości!

Janosik

PROSTE WYKOPAC WSZYSTKICH POROBIC TESTY WSZYSTKIM NSA KUZNI I 2 tyg KWARANTANNY.A NIE UDAWAC ZE JEST OK.CO ZA KIEROWNICTWO PODEJMUJE TAKIE DZIWNE RUCHY I CO KILKA DNI OBJAWIA SIE CHORA OSOBA.CIEKAWE CO BEDZIE ZA TYDZIEŃ?'NA KOGO WYPADNIE.?KTO TAK RZADZI?

Wiking

W10Kuznia sporo osob mialo kontakt z pozytywnym gosciem.Kuznie to chyba powinni zamknac razem z kierownikiem gdyz osoba miala wynik pozytywny i sporo ma juz kwarantanne .Sytuacja rozwojowa

@Wiking

Kiedy beda testy osob na kwarantannie?

Woking

W tym tygodniu napewno

@Woking

Wiadomo cos?

T

Z której hali? Jaki wydział?

Ile i skad?

Potwierdzone info?

@Gosc

Ciekawe skąd on ma takie informacje. W niedziele mieli wyniki od 16 osób, a potem kolejni poszli. Na wyniki się czeka z 2-3 dni. Wiking przestań siać panikę

Skad masz info?

@Gosc

A to nie wolno nic mowic ?A nic sie nie dzieje.A ty kim jestes ? Z BIURA?Zalezy Ci zeby (usunięte przez administratora) i byc cicho?

@Wiking

Czemu ludzie z produkcji tak w są nastawieni na pracowników biurowych? Pracujemy wspólnie. Fabryka nie istnieje bez jednych i drugich. Ja naprawdę sza uje i doceniam ciężka pracę na produkcni.. W halasie, smrodzie, na 3 zmiany, światem piątek i niedziela.

Pracownik z biura

Ja nie raz mam ciśnienie podniesione do granic możliwości jak poczytam sobie maili, ciągle jakiś stres, nagonka, terminy, audity...wiec nie jest tak kolorowo jak by się mogło wydawać aczkolwiek nie zamieniła bym tego na pracę w nocy bo to jednak jest walka z naturą,ciezki temat.

J
@Pracownik z biura

Właśnie pracuję w nocy oraz soboty i niedziele. Dopłaty za nocki i niedziele są za małe jak na rodzaj pracy. Ale też mam jak wspomniałem znajomych w biurze i jak mi czasem opowiadają o swojej pracy to ogarnia "czarna rozpacz". Myślę, że powinniśmy mieć więcej pokory w stosunku do siebie bo jak wspomniałaś tak jedni jak i drudzy są potrzebni.

@J

Nikt to nie ma tu lekko a naprawdę dobra kasę nieliczni. No ale cóż to nie przedszkole.. trzeba orac żeby żyć. Nie każdy może wyjechać z tego geajdolka w poszukiwaniu lepszego.

Pracownik z biura

To już nie do mnie to pytanie czemu zostaliśmy opitoleni z kasy. Myślę że związki wyraziły na to zgode i tyle w temacie. Premie absebcyjna też nam zmniejszają a przecież to nie z naszej winy nie ma nas w pracy, nie rzucilusmy zwolnieniem lekarskim.

J
@Pracownik z biura

Obniżka absencyjnego to jest skandal. Wolne nie jest z naszej winy. Jak zwykle jesteśmy oszukiwani a na temat związków to nawet nie piszcie bo związki to parodia.

obecny
@J

Patrząc racjonalnie Premie Absencyjną Mogli nam całkowicie zabrać Nie wiem czy ktoś pamięta regulamin premii absencyjnej bardzo długo wisiało to na tablicy po tym jak to wprowadzili jasno tam było napisane że Prezes kierownik czy ktos tam .. może taka premię jeśli przyjdzie ciężki okres czasowo zawiesić całkowicie lub zmniejszyć jej wysokość WIEC ..........

Matrusz Grzegorczyk

Nie wiem kim lub czym jesteś ale jedno wiem na pewno nic nie możesz i w niczym nie pomożesz PAMIETASZ SWOJ WPIS ZE ZE NSK JEST DALEKO DO DNA CZYM ZAWINILI ZWYKLI PRACOWNICY Z PEODUKCIJ tym za to wy PRACOWNICY Z BIURA nie potrafili zapewnić dostatecznej ilości zamówień względem mocy produkcyjnej Mówię oficjalnie proszę od pon. Wystawić mi papiery na potwierdzenie COVID-19 cole w kranie i ptasia grypę w powniinych rejonach PAPUI- NOWEJ GWINEI . (usunięte przez administratora)

Praca i zarobki są nawet ok w systemie 4-brygadowym. tylko nie trafić na dział obróbki tokarskiej W13 do Edka W. bo gnoi nowych pracowników, wiec nie dziwie się że rezygnują. To co on wyrabia to nadaje się do prokuratury, bo to jest po prostu mobbing. Drze się na pracowników i potrafi powiedzieć "Facet, jak Ci sie nie podoba to cię tak dojadę że sam się zwolnisz"

Kiermaster
@Anonim

Maszyny pracują pełną prą założę się że jest przekroczony dopuszczalny próg dB na hali. Jak przychodzisz z cichego biura to nie dziwie się że wydaje Ci się że się wydziera mobing pełną gębą

@Anonim

Po pracy mistrz nie jest kims wiec na solo mozna zmienic jego myslenie po za zakladem

Di

Śmieszne

Pracownik z biura

Jak by związki byly poza firmą a nie na jej utrzymaniu to by o nas walczyli. Teraz to oni walczą...ale o swoje ciepłe posadzki.

obecny

COS KTOS WIE O LIPCU DOSZY MNIE SŁUCHY ŻE....

Jakie słuchy Cię doszły?

@obecny

No właśnie, jakie słuchy cię doszły?

Mario

Masowe zwolnienia :) ?

@Mario

Masowe to chyba mocno powiedziane ale ale jakieś to chyba beda

CBA
@Pracownik z biura

@pracownik z biura, zwolnienia? To może niech zaczną od HR, gdzie na jednego pracownika przypada jeden kierownik, a na załatwienje w tym dziale sprawy trzeba czekać tygodnie. Jedynie co szybko załatwiają to podwyżki dla siebie w wysokościach, o których przeciętnemu pracownikowi może się tylko pomarzyć, bo ich podwyżki to prawie pensja szeregowego pracownika, którego można zadowolić postojowym.

@CBA

Postojowym płatnym 50 %

@obecny

Chyba powinieneś mieć nick nieobecny... doszły Cię słuchy to może poczytaj informację od zarządu tam jest wszystko opisane co i jak z lipcem. A co do reszty ludzi piszących tu skargi na innych to przypomnę Wam że nie jest to forum pracownicze ani zakładowe a po prostu miejsce do wyrażania opinii o pracodawcy i warunkach pracy dla szukających pracy.

@Gosc

Ktoś tu się bardzo nadyma. Zdecydowanie mało pracowników wie o info od zarządu. Nie wszyscy szefowie przekazali już swoim podwładnym. WW2 pracuje normalnie. WW1 ostatni tydzień wolny. Ww3 pracuje CRB i Fukushima. Postojowe 50%wynagrodzenia. Można to pokryć urlopem, opieka nad dzieckiem do lat 14.

X
@Pracownik z biura

Wielkie ukłony dla osoby, która napisze na forum dlaczego jest to 50% a nie 60%.

@X

Bo tarcza wprowadozna przez PiS na to pozwala?

Pracownik z biura

No jesteś w błędzie, bo zakład właśnie nie korzysta już z tarczy. Układ zbiorowy jest zawieszony dlatego firma zapłaci 50 % a nie więcej. Nikt z was nie myśli o tym że firma jest w ciężkiej sytuacji? Że nam spadają zamówienia a trzeba jakoś przetrwać. Przydało by sie być bardziej dalekowzrocznym

X
@Pracownik z biura

Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że układ zbiorowy jest zawieszony i zakład znajduje się w trudnej sytuacji, jednak artykuł 81 kodeksu pracy mówi wyraźnie o 60%. I tego już nie rozumiem. Będę wdzięczny za wyjaśnienie tej kwestii. Pozdrawiam.

Tylko wybrane osoby poszły na izolacje i kwarantannę a reszta co miała z nimi kontakt jest odporna i musi pracować.

Pracownik z biura

To co pół zakładu maja zamknąć? Przecież jeszcze nie wiadomo czy jest chory. Ma mieć testy

...
@Pracownik z biura

To jest chory i ma potwierdzone czy ma testy?

@...

Dzisiaj u nas mówiono że pracownik z kuzni ma potwierdzone i dzisiaj chłopak od nas w wydziału miał robione testy bo z nim przebywał. I właśnie najgorsze jest to że nie ma nikogo uprawnionego i kompetentnego żeby przyszedł i powiedział jak jest tylko chodzą plotki

@...

Z tego co wiem, przypadek z dzisiejszego to gość który miał kontakt z chorym. Musi zrobić testy. Ale oczywiście pierwsze info które dostałam to że na ww3 jest ktoś chory... Masakrycznie plotki rozchodzą się w piorunujacym tempie...

@Pracownik z biura

Miał kontakt z chorym co u nas pracuje na kuzni

Czyli czekamy na testy i sie wyjasni czy jest czy nie ma...

!
@..

Kierownik mówił że test wyszedł pozytywny

Pracownik z biura

No to powinien komuś przekazać taka informacje, a nie czekać aż ktos się w końcu kąpię. Chyba proste

Gdzie?

????

Jak to?

Bolec

I zapomnieliscie o puszcze wazeliny albo smaru, żeby niektórym dupska nie porozwywali ci mistrzowie od qutaszenia

Lovely
@Bolec

Tacy u nas ostrzy mistrzowie pracują???? Nie miałam świadomości haha

mlody
@Lovely

Przyjrzyj sie szczegolnie jednemu, zadnej koleżance nie przepusci, najpierw pomaga we wszystkim, w kacie albo kiblu poklepie gdzie trzeba, potem podwiezie, nawet do lasu, zeby sie odstresowac. Jak byl nastawiaczem lubil te sprawy, jak awansowal na mistrza to jeszcze bardziej i zespol se wybiera najlepiej z panienek, zamiast robic to laski poklepuje

Lovely
@mlody

A z którego zakłady? WW1 czy WW2?

@Lovely

WW1. WW2 pracuje normalnie w lipcu

Juz nie

Normalnie? Przecież ostatni tydzień stoi

@Juz nie

Eee, nie.. WW2 pracuje cały lipiec, no chyba że nagle coś wymyślili ale nic mi nie wiadomo na ten temat

Mateusz Grzegorczyk

Drogi PRACOWNIKU Z BIURA zapraszam na nitki moz3sz wziąść z sobą zbiórki jeśli będziesz je pchal przez 8 H to Ci pomogę(usunięte przez administratora)

@Mateusz Grzegorczyk

Nie wiem co mam ze sobą zabrać... Zbiórki? Sorki nie rozumiem i z tym niedzielnym rosolem też nie wiem o co ci chodzi hehe.. Doprecyzuj ta wypowiedź. A tak by the way... nie wiem czemu pracownikom fizycznym wydaje się że pracownicy w biurach maja tak super? To też nie jest lekka praca, też może wykończyć, psychicznie i fizycznie. Ja czasem po całym dniu czuje się jak koń po westernie.. A w domu i tak myślę jeszcze o pracy, o problemach do rozwiązania..

Pracownik z biura

Z tym nawet nie będę polemizować. Wiem że tam jest ciężko i szczególne warunki pracy. Ale po to żeby nie pracować w takich warunkach inni sporo czasu poświęcili na naukę. To jest coś za coś. 4 lata ogolniaka, 5 lat studiów, 2 lata na studia podyplomowe. Czyli po podstawówce jeszcze 11 lat edukacji a nie np. 3. Plus dodatkowa nauka języków. To jednak jest roznica

hehe
@Pracownik z biura

A i jeszcze byłbym zapomniał.W trakcie tego maratonu proszę sobie wyobrazić te swoje targety,cele i plany, których w trakcie tego maratonu pan jeszcze nie zrealizował, a które muszą być na wczoraj, bo to zaje..ście wpływa na ogólną ciepłotę ciała. Uwzględni pan awarie, braki, których góra nie bierze pod uwagę, bo przecież wszystko idzie super, to tylko ludzie się OPR. O i wtedy proszę opisać swoje wrażenia. Życzę powodzenia :)

Ola
@hehe

A może mnie czegoś mnie nauczysz jak to robić aby dobrze ci zrobić !!! :P

hehe
@Pracownik z biura

Ja też z tym nie polemizuję. Żeby świat funkcjonował potrzebni są zarówno pracownicy fizyczni, jak i umysłowi. Kwestia równowagi. Ale prosze się tu nie kompromitować na forum zakładu, gdzie jednak większość pracuje na stanowiskach robotniczych(usunięte przez administratora), że praca biurowa człowieka może wykończyć w sposób porównywalny do tego, jak pracują ludzie na hali. Tu nie chodzi o to, czy komuś chciało się uczyć, czy nie. Każdy jest ważny. Gdyby nie my to i Wy byście poszli na zieloną trawkę. Chodzi o równowagę. Ale proszę nie wmawiać komukolwiek, że wie pan jak się czuje koń po westernie, bo dzięki temu, że nic nie robicie, zwłaszcza w BHP w temacie jakiejkolwiek klimatyzacji, co roku o tej porze ludzie padają z wycieńczenia i przegrzania.

@hehe

Jeśli chodzi o kwestie temperatury na halach.. Myślę że niestety ale nasze bhp ma guzik do gadania. To dyrekcja a nawet i ktoś wyżej trzyma na tym łapę i uznaje że szkoda wywala kasy na komfort pracy bo ludzie do roboty i tak się znajdą. A propos pracowników .. Fizycznie i umysłowi pracują w sybiozie i obydwie strony są zależne od siebie. Gdyby tych umysłowych zabrakło fizycznie też by poszli na zieloną trawke bo nie mieli by co robić. Ktoś ta prace musi organizować i nią zarządzać, ktoś musi zdobywać zamówienia, tworzyć plany produkcyjne i zamawiać komponenty

@hehe

No chyba skorzystam z zaproszenia i pobiegam po hali a w zamian zaproszę do biura ????

@Ola

Idź na he i pobiegam, koniecznie jak będzie gorąco.. "hehe" będzie w pełni usatysfakcjonowany

Zrób jak powiedziales

@Mateusz Grzegorczyk

A tak a propos... Skąd ta pewnosc że jestem facetem? :-p

Tylko Ty znasz dopowiedz

@Mateusz Grzegorczyk

No właśnie nie jestem :-p. Ale każdy kto pisze wychodzi z takiego założenia że jestem facetem

@Pracownik z biura

Przeczytaj swój login PRACOWNIK ..... Jeśli tak nie jest to oszukujesz i mam nadzieję że nas w życiu zawodowym w inne nie wnikam za bramą mozes- być kim chcesz

Pracownik z biura

Ty widziałeś firmę na dnie? Bez przesady. Jeszcze daleko NSK do osiągnięcia dna. Uwierz mi. Ale fakt to co tu się czyta to lekka komedyjka. Mam z tego lekki fun.

Zostaw merytoryczną opinię o NSK Bearings Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w NSK Bearings Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NSK Bearings Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK Bearings Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 184, z czego 25 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NSK Bearings Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w NSK Bearings Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NSK Bearings Polska S.A.