Opinie o Zakłady Mięsne Olewnik w Drobin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Olewnik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Olewnik o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Olewnik w Drobin

anonim111111

Dzien dobry ja napisze do pani [usunięte przez moderatora] obużonej, z obslugi na sklepie gdzieś tam a nie pomyślała paniusia że te kobiety też mają rodziny.Może też posiedzialy by w domu do ostatniej chwili i poszly na zakupy jak by to pani tam pracowała

ZADOWOLONA

Jak nie dostałyście premii to znaczy że nie zasłużyłaś na nią. Dowiedziałam się o kogo chodzi z tym zwolnieniem, jak pracowałaś to sama na zebraniu opowiadałaś jak to świetnie się pracuje w Olewniku. Pewnie manka narobiłaś i roboty brak to trzeba się mścić.

kaka

Premia?co to jest premia....uczciwy pracownik nie ma premii tylko [usunięte przez moderatora].a kierowniczki na niektorych sklepach to niezle kombinatorki.

jjjuuu

Pan[usunięte przez moderatora] .to dobry bajerant jak czegoś chce ile to raz miałyśmy dostać premie za dobra sprzedaż tylko nigdy jej nie było na koncie jak któraś się upomniała to zaraz ja prowokował żeby się zwolniła oczywiście sama. Mam nadzieje ,ze ktoś w końcu się przyjrzy się pracy pana [usunięte przez moderatora] Bo miał b. dobrych pracowników to ich nie doceniał i tak topi sklep za sklepem.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Mięsne Olewnik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Irena

Dzień dobry wszystkim Szukałam jakiejś strony żeby skontaktować się z panem [usunięte przez moderatora] mam osobiste spostrzeżenie że jak pan nie zainteresuje się bardziej kto pracuje w pana sklepach to dużo pan straci Miałam taki incydent w sklepie w Nowym Dworze przy biedronce Wchodząc od drzwi usłyszałam od sprzedawczyni która przykrywała wędlinę w lodówce że ona już mi nic nie ukroi spojrzałam na zegarek była 13.50 i oznajmiłam jej że chyba pracuje do 14 i powinna mnie obsłużyć pani była tak opryskliwa że wyszłam ze sklepu . czytając powyższe opinie wytłumaczyłam sobie że pan nie płaci pewnie nadgodzin i dla tego ta pani sprzątała przed 14 żeby nie pracować po godzinach zbulwersowana Irena

?

Ja pracuje tam już 4 lata jak by mi ktoś zaproponował prace gdzieś indziej jadę z zamkniętymi oczni,dodam tylko że nigdzie nie jest sodko ale co tam zaczeło się dziać gdy firma przeszła do spółki Partner to szkoda gadać [usunięte przez moderatora] z pod siebie by zjedli

ZADOWOLONA

Norma polega na tym że dostajesz plan do wyrobienia miesięczny plus założenie na wyrobienie marży, jak wyrobisz te dwa czynniki dostajesz bez problemu marże do podziału na pracowników na sklepie. Jak ktoś chce pracować to polecam tą firmę.

?

Na moim sklepie godziny są zawsze oddawane, jeżeli gdzieś jest coś z tymi godzinami to znaczy że nie macie pojęcia o robieniu grafiku. Wymogi zawsze muszą być wszędzie stawiane, najlepiej to by było przyjść posiedzieć i upominać się o premię. Ja pracowałam w konkurencyjnym sklepie firmowym i uwierz mi że praca w Olewniku jest jak dzień do nocy, wszystko jasne i zrozumiałe. Jak jest problem zawsze Ci pomogą, znam takie osoby które z jakiś względów odeszły z pracy i po jakimś czasie chciały wrócić.

figatka3

Dostajesz gołą pensje jak nie wyrobisz planu.Plany są narzucane co miesiąc.Nadgodziny odbierasz tylko za soboty czyli jak pracujesz w sobotę i niedzielę,masz 2 dni do odbioru a kiedy je odbierzesz to nie wiadomo w zależności na jaką kierowniczkę trafisz.Jak zostajesz na inwentaryzacje ewentualnie musisz zostać godz lub 2 dłużej nikt Ci tego nie oddaje.A o jakiejkolwiek kasie za te godziny zapomnij.

?

Witam,wszystkich bardzo serdecznie i pozdrawiam tą strasznie zadowoloną osobę z pracy w sklepie Firmom Partner,ja tylko napisze tyle jest dobrze wręcz bardzo dobrze jak się komuś trzyma palce w (usunięte przez administratora) tak było i jest tak do tej pory ,dodam tylko tyle, pracować wszędzie trzeba ja się pracy nie boje wiadomo z pracą jest krucho więc zaciska się zęby liczy do 10 i zasuwa się dalej nawet wtedy gdy człowiek jest zastraszany i dostaje po grzbiecie prawie codziennie . A premierowanie to wygląda tak masz plan miesięczny do wykonania np 100,00 i przypuśćmy wykonujesz ale nie wykonasz złażonej marży procentowej jak i kwotowej i nie dostaniesz żadnej premii,w następnym miesiącu masz już podwyższony plan miesięczny np 120,00 ponieważ nóż widelec by wam się udało i co by było nadwyrężyłybyście budżet Partnera bo byście dostały jakieś tam śmieszne pieniądze, na zmywaki i mopa nie ma a tu taka rozrzutność.Nadgodziny kto ci odda szkoda gadać,żenada

ZADOWOLONA

Ja pracuje w sklepie firmowym w Olewniku. Sądząc po pni wpisie mogę pani powiedzieć że na pewno nie była pani dobrym pracownikiem. Ja już pracuję 4 lata i nie mogę narzekać, zawsze pieniądze na czas, premię jak wyrobimy to sprawiedliwie jest dzielona, z przełożonym można się dogadać jak z nikim innym w mojej dotychczasowej pracy zawodowej. Zawsze wysłucha moich opinii, od ręki jest wszystko po załatwiane. Raporty w nowoczesnej firmie to norma, to nie PRL. Z tego co wiem to nieźle pani narozrabiała, polecam współpracę z wymienionym managerem, to jest najlepszy manager w tej firmie.

?

nadgodziny mamy ale obiecują że nam oddadzą jak będzie zastępstwo

majdanek

pracowałam w Olewniku w sklepie 3 lata z początku było ekstra tak jak pisaliście pensja na czas i pochodne opłacone ale to wszystko , Teraz tragedia i nie polecam sama szukam nowej pracy zaczynam się obawiać menagera [usunięte przez moderatora], kto mu się postawi albo ma inne zdanie to zaczyna się czepiać a zaraz robi renament i dziwnym trafem po takim zdarzeniu wychodzi niedobór w sąsiednim mieście przez ok roku wyleciało 17 dziewczyn większośc podobno za kradzież a to co wyżej napisała koleżanka że jest do wyciągnięcia premia do dobrze jest podpuszczona przez pana [usunięte przez moderatora], bo nie jest w stanie żaden sklep tego wyrobić nie oszukujmy się jak nie limit narzucony utargowy to zaraz marża za niska i to jest fakt, Nie leżę za ladą pracuję ale tu pracy nie polecam jest tragicznie może ktoś mi odpowie na czym polega praca ekspediętki bo przyjmując się do Olewnika musisz obsłużyć z polecaniem klienta o 6,00 przyjąć towar zamówić towar wpisując całe zamówienie w komputer ułożyć profesjonalnie żeby pan [usunięte przez moderatora],nie wyrzucił ze sklepu[usunięte przez moderatora] wysłać tabelkę ze sprzedaży dniowej w poniedziałek tygodniowej i miesięcznej zrobić odpisy okrawek nie zaduże bo jak będziecie na czerwono w tabeli to też reprymenda od menagera itd,,,,,,,,,,,,,,,idąc do mięsnego wiedziałam że jest ciężko i pracować trzeba ale jaka jest tu atmosfera podpuszczanie jednego pracownika na drugiego i rozmowy z [usunięte przez moderatora]

P

Każdy pracuje 5 dni w tygodniu po 8 godzin. Z każdy dzień przepracowany więcej oddawany jest dzień wolny.

a tylko szukalem opini o wedlinie

"ktoś kto pisał że moja córka nic nie robi to kłamie a kto to my wiemy" gratuluje wiedzy operacyjnej i pozdrawiam corke :) he he

Nikt

Miałam iść do pracy do Olewnika byłam na rozmowie , zapytałam jak z odbiorem dni wolnych ,czy to pic na wodę ,wstawia się wolne ,a do pracy przyjśc trzeba ,powiedziano mi że nie , to było w Warszawie ale widzę że wszędzie jednakoey (usunięte przez administratora) Mościbrody ,Wierzejki .i.t.d. [usunięte przez moderatora] ,którzy kosztem zwykłego człowieka nabijają kabzę . Taki sam bałagan jak na Wiejskiej .Ryba psuje się od glowy . . Przecież kosztem pracownika nie można się dać wyzyskiwać ,choć pracować trzeba , Brak określeń na takich ludzi .

pic

To dobrze że ktoś jest traktowany w firmie jak człowiek bo tak być powinno .Ale ten kryzys to ja zrobiłam albo inny robol ,to patałastwo , którym się marza.a premie i luksuy jednym słowem kto oszuści którzy wciskają ludziom ciemnotę . Ja nie wierzę nikomu . Umiesz liczyć licz na siebi twoje życie innych [usunięte przez moderatora] . A pracować trzeba wszędzie tylko nie [usunięte przez moderatora] jak biłych murzynów.

nieznany

takiego dziadostwa dawno nie widziałem.Kobiety pracują jak tylko potrafią najlepiej a traktowane są jak.....i tu brak mi słow.Dla mnie osobiście to najgorsze dziadostwo jakie do tej pory spotkałem.Te niczego niewinne dziewczyny niedość że (usunięte przez administratora) zarabiają to ciągle są zastraszane że zostaną wolnione.Będąc na waszym miejscu dziewczyny bym się zwolnił niech kadry i pani z persolanego sama stanie za ladą ipokarze jak robi się tzw.plan

Krasnolud

Ja tam pracuję i wiem jak jest. Czytam opinie na temat pracy w innych firmach i są takie same. Wniosek: ten kto pracuje w tej Firmie nie pisze takich bzdur. Wypisywane komentarze zamieszczają osoby które zwolniono z pracy z różnch przyczyn lub osoby które się nie angażują w pracę bo myślą, że "manna leci z nieba". Uważam, że do wszystkiego trzeba mieć też trochę dystansu, a jeżeli ktos myśli, że będzie pracował w Firmie od 7 do 15, od poniedziałku do piątku, jeździł Mercedesem bez limitu kilometrów, bez GPS, to niestety to nie Rada Ministrów. Czasy są trudne, mamy kryzys -OBUDŹCIE SIĘ - gdzie płacą zawsze na czas, opłacają wszystkie świadczenia, wszystko jest legalnie na papierze (czy ktoś myśli o emeryturze?). Tak zwana "Królowa Śniegu" jeszcze nikomu nie odmówiła pomocy w potrzebie, nawet jeżeli to była sprawa prywatna. W dzisiejszych czasach którego Szefa obchodzi Twoje zdrowie, czy rata kredytu????????????????????????????? Kasa: podstawa taka sama jak wszędzie na początku. Możliwość zarobienie większych pieniędzy - premie za sprzedaż tygodnową a nie miesięczną. Zalecam większą uwagę przy czytaniu angażu. Kasa dla PH jest na wyciągnięcie ręki ale nie za nieróbstwo. Z takim podejściem, króte czytam w komentarzach, życzę powodzenia w nowej pracy.

A...

.....a Ja tam pracowałam i można powiedzieć ,że byłam zadowolona z tej pracy ... a Dyrektor Szczepan był moim bezposrednim przełżonym - zawsze służył pomocą - wymagajacy,życzliwy i zyciowy człwiek..(mogę powiedzieć, że chyba nalepszy Dyrektor jakiego mailam w swojej 12 letniej karieże PH) - wiec nie wiem skad taka zła opinia ...Praca jak praca nigdzie nie jest lekko tylko trzeba pracowac taka branża ;-) A

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Olewnik - Drobin

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Olewnik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Olewnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Olewnik?

Zakłady Mięsne Olewnik