Opinie o Maciejek R. Ubojnia Trzody w Tychów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Maciejek R. Ubojnia Trzody. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Maciejek R. Ubojnia Trzody o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciejek R. Ubojnia Trzody w Tychów

Te wspomniane dwie niedziele do teraz są pracujące czy może się coś zmieniło? generalnie to wszystko jest już na rozmowie ustalone? Teraz po jakim czasie od podesłania dokumentów na nią zapraszają? Ciekawi mnie ile proces trwa i ile się czeka

Jak wygląda sprawa grafiku w Maciejek R. Ubojnia Trzody. Czy pracodawca idzie na rękę?

Rysiek Nowy wpis

Grafik wygląda tak pn-pt 6.00-. 16.00. sob 6.00-14.00 Reszta tygodnia wolna, nie licząc dwóch pracujących niedzieli.

PBak Nowy wpis

Przymierzam się do kandydowania, tylko słyszałem, że smród w takiej ubojni i w okolicy jest straszny. Mój nos po Covidzie nie jest już tak czuły :-) da się wytrzymać? Po powrocie do domu żona nic nie wyczuje?

Ktoś kiedyś pytał czy praca jest wykonywana zgodnie z przepisami. O co wam chodzi z tym zapachem? Czy jest to na poziomie standardowym względem charakteru pracy czy jednak zakład mógłby wprowadzić jakieś poprawki, żeby to zniwelować? Pracownicy nie skarżyli się kierownictwu?

Zuzanna

Czy w firmie obowiązuje od 26.04.2023 zasada work-life balance. Jak podchodzi właściciel do tego tematu ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maciejek R. Ubojnia Trzody. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Maciejek R. Ubojnia Trzody? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Staś

No właśnie. Może ktoś wyjaśni kwestię rozliczeń nadgodzin bo to interesujący temat.

Julia
@Staś

czemu aż tak interesujący? tak dużo nadgodzin tu występuje? ile średnio ludziom wychodzi ich w miesiącu?

Oooo
@Julia

Jeśli wejdzie trzydziestopieciogodzinny tygodniowy czas pracy to będzie 100% .

Julia
@Oooo

"jeśli wejdzie" a jakieś inne warunki pod to podchodzące? generalnie widziałam, że jeszcze kiedyś chyba kandydowaliście, to już jesteście w firmie czy jednak nie tak łatwo się dostać? po jakim czasie od jakiejś rozmowy proponują ewentualny angaż? chyba, że teraz zaraz po masz normalnie feedback?

Na pewno nie macie takiej ubojni jak w Ubojni ZBYSZKO :D Przed świętami to bijemy dziennie prawie 1 tyś trzody :D

ha ha

okazuje się że mamy lepszą bo bijemy cały czas i mamy od was pracowników, i co ,łyso ?

buuu
@ha ha

No i już nie macie. Bo nie szanujecie.

???
@buuu

A co się stało? Zamknęli?

Ludzie sie obalają z wykończenia a stary hoinke stroji

xbxb

bardzo skoro piszesz to o 13.55 to rzeczywiscie tyracie tam do pozniej nocy

@xbxb

Chcesz o tym porozmawiać na forum ?znalazło by się trochę

@123

moze idz do szefa i wygarnij? nalepiej pisac glupoty i sie nie podpisac

@123

Czy szefowi można cokolwiek wygarnąć ? Przecież zasada jest taka że szef ma zawsze rację.

Zamknąć tą firmę.

Takie firmy powinni zamykać.

Dociekliwa
@Zamknąć tą firmę.

Takie? Czyli jakie?

aaa
@Dociekliwa

Które nie wypłacają pieniędzy na czas i w terminie. Które lekceważąco podchodza do klienta. Które ....to pozostanie do mojej wiadomości ale jedno słowo ... na k opisuje dokłądnie.

Helena
@aaa

Sprzedaje do ubojni Maciejek (usunięte przez administratora) już kilka lat, nigdy z płatnościami nie było problemów, zawsze w 14 dni pieniążki na koncie.Nawet kiedy potrzebowałam szybko kasy to przelew był w trzy dni. Ze swojej strony mogę polecić firmę.

Artur
@Helena

Ceny się zmieniały w ostatnim czasie?

Helena
@Artur

Chyba jak wszędzie były niższe ceny.

Jak wygląda ścieżka kariery w Maciejek R. Ubojnia Trzody? Czy trudno jest zdobyć awans?

Mariusz

Też chciałbym się dowiedzieć czy warto aplikować na stanowisko kierowcy. Ile trzeba poświęcić czasu by zarobić 6 tys o których mowa w ogłoszeniu. Czy praca wykonywana jest zgodnie z przepisami. Jaka atmosfera pracy ?

Bronisław
@Mariusz

Serio aż 6 tysi proponują? To brutto czy już na ręke? Jakbyś miał konkretne info to pisz, bo też mnie zainteresowałeś tą ofertą.

Piotrkowski

Zawiedziony klient. W przyszłości nie zamierzam sprzedawać do tej ubojni po ostatnich problemach z sprzedażą. Nie będę mówił tutaj jakie problemy były. Nigdy więcej.

Radomski
@Piotrkowski

Czemu nie będziesz pisał o szczegółach? Postanowiłeś wywołać guwnoburze i chowasz głowę w piasek. Nieładnie rzucać oskarżenia bez uzasadnienia.

Hemibir

MEGA (usunięte przez administratora). Nigdy więcej sprzedaży do tej ubojni.

@Hemibir

Mógłbyś uzasadnić swoje oburzenie ? Pytam gdyż sprzedaje do tej firmy zarówno trzdode jak i bydło i jestem mega zadowolony ze współpracy.

Grzegorz

Jestem na nie, interes z tą firmą to dużo nerwów.

Jakie godziny pracy obowiązują w Maciejek R. Ubojnia Trzody?

Odpowiedź

Nie obowiązują żadne.

Jak firma radzi sobie z konfliktami?

Jaki dress code obowiązuje w Maciejek R. Ubojnia Trzody?

andżej

czerwone i zielone mają dresy i białe kalosze.

Wanda
@andżej

Wiesz, to chyba nie jest dobre miejsce na tego typu żarty. Niektórych może to naprawdę interesować. Wnioskuję, że pracujesz w tej firmie. Powiedz mi wobec tego, jak tam przedstawia się kwestia wynagrodzenia? Można powiedzieć, że jest w miarę ok?

andżej
@Wanda

wziąłwszy pod uwagę ilość pszepracowywanych godzin( i stawke w akordzie to uważam że zarobek jest godny

szczęśliwy

Zielone wzgórza nad Soliną na kredyt. Pozdrawiamy.

Bronisław
@szczęśliwy

Twoja wypowiedź jest raczej nie na temat. Masz jakieś powiązania z firmą i możesz napisać kilka słów o obecnych rekrutacjach i warunkach jakie pracodawca proponuje nowym pracownikom? Każda obiektywna opinia o firmie będzie istotna.

xyz
@Bronisław

Bronek pszychoć do pracy nie pytaj

XXX

Mam dość.

Armagedon

Kiedy wolne soboty obiecywne,Piotrków nie daje sobie srac na głowę , co u nas nikt nie ma jaj ?

totylkoplotki?
@Armagedon

Mają być od nowego roku a tagże podwyzki bo nie ma chetnych pracować za 20 zł/h

ryszart

Praca lekka , wysokie zarobki , miła atmosfera , szacunek i zrozumienie. A jakie stanowisko interesuje ?

Abc
@ryszart

Pakowacz- załadowca towaru czy coś takiego

wtyczka
@ryszart

Stanowisko donosiciela , tylko pełen etat mnie interesuje nie na czarno czy umowe zlecenia

klockostawiacz

Na świecie świni zachowano sie adekwatnie

Zostaw merytoryczną opinię o Maciejek R. Ubojnia Trzody - Tychów

• Jak się pracuje w Maciejek R. Ubojnia Trzody?

Zobacz opinie na temat firmy Maciejek R. Ubojnia Trzody tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Maciejek R. Ubojnia Trzody