Opinie o Barc Warszawa S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Barc Warszawa S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Barc Warszawa S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barc Warszawa S.A. w Warszawa

znajomy

@Wachacz z tego co wiem to do mieszkania trzeba kupić miejsce garażowe więc nie wiem czym się podniecasz i jak cię goście odwiedzą to piętrowo na twoim miejscu będą się parkować .P.S czytaj ze zrozumieniem miejsce dla gości a nie mieszkańca !!!!!

Wachacz

Nie mam zarzutów. A co do zatoczek, to od tego jest miasto a nie deweloper. Ja kupiłem garaż i nie przejmuję się niepogodą albo brakiem miejsc do parkowania. Ceny nie są złe, zawsze można kupić mieszkanie za Warszawą. Generalnie - polecam.

znajomy

UWAGA !!! na tarasach dionizosa niema możliwości zaparkowania samochodu dla gości ,parkując wzdłuż ul.winorośli można liczyć na mandat od staży miejskiej (taki właśnie dostałem). A więc szanowni potencjalni mieszkańcy miejcie to na uwadze kupując tam mieszkanie . Dla dewelopera Barc Warszawa wielki minus że o tym nie pomyślał lub co bardzo prawdopodobne szkoda mu pieniędzy żeby zrobić zatoczki jednym słowem brak infrastruktury drogowej. ŻENADA I OSTRZEGAM !!!!!!!

gość

Chce powiedzieć że ich inwestycja tarasy Dionizosa jest mało atrakcyjna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i dla wózków dziecięcych niema podjazdu bezpośrednio pod blok są schody , tłumaczą że podjazd jest od strony wjazdu do garaży tylko chyba niewiedzą że tam też jest krawężnik utrudniający przejazd .Więc dla wymienionych wyżej osób odradzam zakupu w tej inwestycji.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Barc Warszawa S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. inwestycyjno - technicznych?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Robson

Nie wiem jak było kilkanaście lat temu, ale teraz to budują z dobrej jakości materiałów, u nas w Tarasach nawet posadzka w garażu jest specjalnie laminowana. Duże okna, nowoczesne szybkie windy, nie ma się czego przyczepić

Emilka

W Rezydencji Kościuszki u nas też nie było żadnych niemiłych niespodzianek przy zakupie. Ja dewelopera oceniam wysoko, pomocni, zaangażowani, rabat też dostaliśmy.

NikiMintaj
@Emilka

A jaki rabat można uzyskać maksymalnie czy ktoś się starał i jak to wygląda interesuje mnie osiedle Tarasy Dionizosa ?

Fafik

A ja mam bardzo dobre doświadczenie z tą firmą. U nas nie było problemów Tarasach Dionizosa. Powiedziałbym, że jakość budynku akurat jest ich mocną stroną. Co do reklamacji, to u nas był szyba zarysowana, wymienili bez szemrania. Ja ich polecam.

gawor

radzę omijać inwestycje firmy Barc szerokim łukiem.

padal

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o inwestycjach firmy BARC. Budują z najtańszych materiałów i stąd ta niska cena. Jak już lokator odbierze lokal to jego problem. Gwarancji nie przestrzegają, usterek nie usuwają. Szukają następnych naiwnych. Po 2 , 3 latach ich inwestycje wyglądają koszmarnie. To o czymś świadczy.

Sprawiedliwy

Barc - firma mało elastyczna budująca z najtańszych materiałów oraz unikająca napraw gwarancyjnych po odebraniu budynku- instalacje elektryczne, teletechniczne ciągle są zepsute. Sprzedali NIEOŚWIETLONE komórki lokatorskie w garażu podziemnym. Jestem mieszkańcem osiedla w Piastowie i mam naprawdę złe zdanie o tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Barc Warszawa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Barc Warszawa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Barc Warszawa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Barc Warszawa S.A.
2.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Nowogrodzka 62C
    02-002 Warszawa