Access Net s.c.

Rybnik

Opinie o Access Net s.c.

janek

Sam sie teraz zastanawiam ,czy nie zaaplikować do Access Net, bowiem poszukują sprzedawców w hurtowni elektrycznej, chyba mają wolne 4 etaty. Wymagania typowe jak na takie stanowisko, wystarczy znać trochę branże elektryczne i być rzetelnym oraz sumiennym. Nie napisali jednak co takiego dokładnie oferują w zamian.

Czy wiesz, że wiele osób jest zainteresowanych pracą w firmie Access Net s.c.? Pomóż im podjąć decyzję i dodaj swoją opinię o firmie na forum.

Zostaw opinię o Access Net s.c. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Access Net s.c.