Rojek Decor

Rybnik

Opinie o Rojek Decor

lechu

no też wydaje mi się, że spokojnie można u konkurencji zarobić podobnie, ale chyba nie pojawiają sie teraz nowe oferty pracy od nich jak widze.

wdeche

polecam firme, zarobki niezle. mozliwosc awansu, przyjazna atmosfera, szef wyrozumialy zwlaszcza dla magazynierow otacza ich szczegolna opieka. co chwila premie nawet nie wiadomo za co. polecam,

TakaKasia

Zarobki florystek w niektórych działach są koło 8 zł na godzinę, nadmienię że kelnerki i sprzątaczki zarabiają 10...

spoko

Dla mnie firma w porządku, pracowałem jakiś czas i mogę powiedzieć, że jest różnie w zależności od działu. Tak czy siak, tam gdzie ja pracowałem atmosfera była super i złego słowa nie powiem. Kasa mogła by być większa, no ale cóż... Gdyby koszta pracy i podatki nie były tak wysokie, z wypłaty był bym zadowolony.

xxxxxx

pracowalam tam pare ladnych lat.Ktos napisal DNO nie obrazajmy dna. Nie ma okreslenia na ta firme. Szef furjat, szefowa plociuch malo stabilna emocjonalnie. Pieniedzy tam nie zarobisz . Gdy przyjmowalam sie do pracy obiecano mi duzo wieksze pieniadze , premie , wyjazdy szkoleniowe. Nigdy takich pieniedzy nie widzialam na oczy. rada - omijac ta firma wielkim lukiem.

ja

dno

BK

Anonim, napisz coś o zarobkach,

ruda
@BK 18.05.2009 10:51
Anonim, napisz coś o zarobkach,

Podzielam opinie, nie obrazajmy DNA. Szkoda zdrowia,czasu.W tej firmie czlowiek sie uwstecznia.

Zostaw opinię o Rojek Decor - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rojek Decor