Opinie o Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki w Rybnik

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki?

Jak jest z pakietem medycznym w Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki? Można dołączyć rodzinę?

Zorro

Przecież ta firma już nie istnieje, teraz to euro taxi albo yelow taxi i to już od dłuższego czasu????

byly pracownik Nowy wpis

Niema nic,żądnego sojalu,umowa zlecenie

Czy w Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki występują paczki/bony świąteczne?

Gienio Nowy wpis

W waszych taxowkach można byłoby czasami posprzątać bo jadąc można zemdleć ze smrodu i tyle śmieci jak w taxowce w Tajlandii jeszcze w życiu nie jechałem w gorszym smrodzie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Buldog

Dlaczego w euro taxi nie włącza się taxometru. Czy można kasować sobie tak o.

Czy urlop w Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki jest płatny 100%?

M.

Dlaczego ta firma korzysta z logo firmy taksówkowej w Warszawie?

Jak wygląda sprawa grafiku w Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki. Czy pracodawca idzie na rękę?

Backer

Chłopecki nigdy nie był kierowcą na rękę jeżeli chodzi o Nowaka zawsze można zadzwonić i się dogadać

dudi82

Witam dzisiaj poprosiłem o taksi i powiedziałem cymbołom że poproszę o k0ontakt jalk p5rzyjedzie,kierowca przyjechał i powiedziałem mu że ma załączyć taryfikator i piczeać,niestety (usunięte przez administratora) osipł pojechał a ja musiałem iść z bnuta.tłukii ,osły.nie polecam

Owłosiony

Łysy w Żorach taki grubszy jest jebniety na łeb dowiedziałem się przy rozmowie ,ze ma damian na imię. Nie polecam strach jechać jak i nawet yellow taxi zamawiałem po raz pierwszy za tak duża cene dojechałem. Nie polecamy !

jacek

Firma daje auta czy trzeba swoje przerobić?

Ola123

Chodzi MI o Yellov taxi nie polecam nikomu żenada odbiera telefon bardzo nie przyjemna kobieta i nie chce wysyłać taksówki na krótki odcinek czyli mniej niż 10 kilometrów na przykład na terenie Rybnika przecież wiem że yelov taxi jeździ po Rybniku bo już jechałam nie raz.Nikomu nie polecam.Najlepsze taxi to euro jest nie zawodne....

Stani

Firma ogłasza się że poszukuje kierowców podając nr.tel.Zadzwoniłem pod podany nr. przedstawiłem się i pytam czy się dobrze dodzwoniłem,czy to Eurotaxi,w odpowiedzi usłyszałem, że tak jakby,więc pytam o pracę ,usłyszałem że mają tylu chętnych i żebym zadzwonił w poniedziałek.Rozmowa że mną była prowadzona w sposób lekceważący i nonszalancki.Napiszę krótko,wypałujcie się Panowie.

ZniesmaczonaKlientka

Euro Taxi Rzeszów - NAJTAŃSZE taxi w Rzeszowie .. he he .. dobry ŻART - 7 km drogi , 12 minut w taksówce , w tym cześć na światłach i do zapłaty 37zł . Szok !! Nigdy więcej takiego „ taniego „ taxi !! Moje sugestie dla EURO-TAXI SPÓŁKA CYWILNA ADAM NOWAK, KRZYSZTOF CHŁOPECKI: Proszę nie reklamować się w internecie jako „ najtańsze taxi „ bo powoduje to jedynie zniesmaczenie i rozczarowanie podczas dokonywania opłaty za kurs . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Cennik usług !!!

@ZniesmaczonaKlientka

Euro taxi Adam Nowak i Krzysztof Chlopecki nie mają taksówek w Rzeszowie

Sabik

Usługa fatalna :( kierowca chamski i nie miły. Pan który przyjął zamówienie chyba nie zna sie na zegarku bo z 20 min zrobiło się 1.5 godziny ehh masakra nie polecam i na dodatek drogo

Szczepan

@Zawiedziony dobrze wiedzieć bo znam dobrze Głogów i w takim razie myślę, że będę mógł poprawić jakość usług. Bo problemem jest rozumiem nieznajomość tras?

Taxi sraczka
@Szczepan

Jeżeli chcesz nabawic się garba i spać w samochodzie zamiast w domu to za 2000zl dasz radę

on

Pracowałem w tej firmie dość długo i o tyle za długo.Jeśli lubisz pracować od 240 min godzin mesięcznie za 2200 zł to powodzenia. Są kierowcy w każdym mieście {wazeliniarze}którzy dostają najlepsze trasy za duże pieniądze i pracują kiedy chcą i ile godzin chcą a reszta za 7-8 zł na godz.Pamiętaj nigdy do nich nie dołączysz bo ci na to nie pozwolą.pracujesz 12 godzin dziennie oczywiście wszystkie święta i wekendy obowiązkowo.Nie polecam.

Gosc

Uwielbiam jezdzic tymi taksowkami po Wodzislawiu a zwlaszcza z 2 kierowcami ze Skoda Scala - z ta pania co tam jezdzi i z tym panem co tez tam jezdzi i taksówka Skoda Octavia Pozdrawia stala klientka Euro Taxi Za to nie cierpie jezdzic z jednym taksówkarzem ze Skody Rapid ktory jest nie mily dla klientow i jezdzi pomalu

Beti

Jezdze juz ponad 2 lata Euro Taxi i nie narzekam na kierowcow oprocz 1 ktory sie niedawno zatrudnil i nawet dzien dobry nie odpowiada ???? reszta kierowcow jest zarąbista

Zawiedziony

Właśnie władowali się do Głogowa!kierowcy nie stąd,nic nie wiedzą,nic nie znają, jeżdżą naokoło.wszystko wbijają w navi gamonie!nawet dwie ulice dalej!śmiechu warte!nie wystawiają paragonów,dopiero na żądanie dostałem z jakąś ceną z kapelusza! skończy się to w wiadomy sposób,oszuści!tutaj kariery nie zrobi (usunięte przez administratora) z Rybnika!szybciutko się zwiną!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki - Rybnik

• Jak się pracuje w Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Euro-Taxi s.c. Adam Nowak Krzysztof Chłopecki