Opinie o Euro Taxi w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Euro Taxi. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Euro Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Taxi w Warszawa

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Euro Taxi? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Celina
@M.

No to wychodzi na to, że chyba lepiej jeździć firmowym autem? Jak ktoś jeździ na swoim to musi założyć działalność czy jest zatrudnionym pracownikiem na etat?

Znalazłem już trochę wiekowa ofertę na kierowcę taksówki. Oferta sprzed 6 lat. Firma w ogłoszeniu pisała o dużej ilości zleceń i zerowym wkładzie własnym. Aktualnie jeździ ktoś w tej firmie i powie jak z zarobkami? Ile godzin dziennie jeździcie i jakie ma to przełożenie na pieniądze?

Pan Marrek Nowy wpis

Ale jaja, prawie żadnych zleceń czekasz godzinę na cokolwiek. tylko pobieranie opłat

@Pan Marrek

No to słabo. A ja chciałem właśnie zacząć jeździć, bo mam postój w innej pracy. A co do pobierania opłat od kierowców, to ile i za co firma bierze? Czy wysokość opłat zależy od np. o klasy auta, rejonu, w którym czeka na klienta?

Czy w Euro Taxi możliwa jest praca na podstawie B2B?

Inia Nowy wpis

Co? Serio, czy to jakiś fake?? Czyli zwinęli się całkowicie? A wiecie, co z pracownikami? Byli zwalniani, czy ludzie sami odeszli, no i co z kasą? Czy wszystkie pensje były uregulowane??

Cześć wam, widziałam, że są tu pytania o pracę kierowcy czy operatora, ale to są stare pytania i zastanawiam się, jak obecnie to wygląda? Teraz szukają jakiegoś nowego pracownika? W necie szukałam ogłoszenia, ale nic nie znalazłam. Nie ma rekrutacji, czy są gdzieś ukryte? I czy może firma jak zatrudnia ludzi do pracy biurowej to stawia na rekrutacje wewnętrzne?

Klientka

Operatorka nie byla w stanie odpowiedziec na pytanie, czy taksówka bedzie w stanie dojechac do bramy cmentarza, czy nie, ani nie byla sklonna tego sprawdzic (to jak moze wziac zamówienie na konkretny adres?). Opryskliwie zasugerowala: ", ja nie jestem tu od tego, niech pani sobie sama sprawdzi" . To byla ostatnia próba korzystanie z uslug Eurotaxi.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Euro Taxi? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Klient

Uwaga na kierowcę!!!!!!!! Numer boczny 20172 572 Jechałem wczoraj, byłem przerażony. Modliłem się o bezpieczny dojazd na miejsce. Kierowcą albo nie potrafi jeździć albo bierze jakieś prochy. Jazda bardzo niebezpieczne,szarpał hamował gwałtownie biegi rżały bo chyba nie potrafi operować nimi. Generalnie masakra. Więcej tą korporacja nie pojadę.

@Klient

Potwierdzam, dzisiaj jechałam z nim. Ale to nie tylko kwestia kierowcy o mrocznym wyglądzie. Samochód straszny, co świadczy o tej korporacji.

Pani

Witam, pytanko. Nie szukają kierowców już na samochód służbowy? Tak jak w 2013. Było ogłoszenie i nadal wisi ale już nie ma w co wejść nawet, treść zniknęła. Wiadomo, jaka umowa i zasady wyliczania wynagrodzenia obowiązują, gdyby było jednak coś?

Czy pracownicy Euro Taxi mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nie

M.

Jest tylko rozmowa i wiesz od razu

Mieczysław
@M.

Świetna nowina! Czy prócz prawa jazdy kat. B są wymagane jeszcze jakieś formalności, jakaś licencja taksówkarska? I co z autem, czy trzeba mieć swoje?

@Mieczysław

Jeśli na swoje auto, to musi być wszystko, co jest wymagane na taksówkę: kasa fiskalna, taksometr, licencja, identyfikator. Firma ma też samochody firmowe przystosowane do jazdy jako taksówka.

@M.

Co się bardziej opłaca, jazda swoim autem czy firmowym? Jak się swoim jeździ to zwracają za ewentualne serwisy albo naprawy? No i czy paliwo jakoś rozliczają?

@Monika

Zdecydowanie swoim. Naprawy i paliwo są po Twojej stronie, w końcu to Twoje auto.

Zuzanna
@M.

No właśnie, i to moje wtedy zostaje wyjeżdżone. I sama będę musiała za naprawę zapłacić, bo czy dopłacają do mechanika prywatnego samochodu? No a powiedz, jak to wygląda, jak się bierze służbówkę. Oni się zajmują tym wtedy?

@Zuzanna

Wszelkie naprawy służbowego auta są po stronie firmy. Na swój koszt tankujesz i wymieniasz żarówki. Żadna korporacja nie dokłada się do napraw prywatnego auta.

Krystyna
@M.

Paliwo jak jest rozliczane? Wliczone w wypłatę czy jakoś osobno? Można dobrze tu zarobić? Co przy zmianach ceny paliwa? Zmieniają się zarobki?

@Krystyna

Za paliwo płacisz sama, nikt do tego nie dokłada. Kto chce, to zarobi.

Celina

Pani na infolinii

Pani na infolinii jest tak niegrzeczna, że wybrałam konkurencję na przejazd. Drze się, nie daje dojść do słowa. Masakra.

P.
@Pani na infolinii

Proszę zgłosić na maila centrala@eurotaxiwarszawa.pl

Nie

Haha

Pracowałem i wolałbym tam nie przychodzić ...

@Haha

Tajemniczo i enigmatycznie :p Możesz powiedzieć coś więcej? Dlaczego wolałbyś już tu nie pracować? Są jakieś konkretne powody? Czy ktoś jeszcze ma jakieś aktualne informacje na temat pracy tutaj?

klient

Jechałem taxi, tej korporacji w obie strony, rano licznik wybił 18,8 zł, z powrotem 22,40, ta sama trasa, różnica czasu niecała godzina. Trasa, w/g otrzymanego rachunku 5,4 km, stosując uczciwie taryfę powinienem zapłacić: 5,4 x1,8=9,72, opłata początkowa 8 , razem 17,72 zł. Kierowca, nr boczny15810 oszukał mnie na 4,68 zł, w momencie wręczania rachunku. Później okazało się, że obciążenie bankowe, wynosi 23 zł, dodatkowe oszustwo. Pisałem w tej sprawie, dwukrotnie, do zarządu EuroTaxi Warszawa, ale olewają skargi klientów. No cóz przykład idzie z góry, dlatego nie ma się co dziwić praktykom kierowców pracujących w tej korporacji. Zastanawiam się, jakie odpowiednie organa poinformować, o oszustwach w tej firmie?

adam
@klient

Szanowny klient jest pieniaczem, albo nie ma pojecia o rozliczeniach na Taxi. do kilometrów dochodza jeszcze impulsy za jazdę poniżej 20 km/h czyli stanie na swiatłach, korki itp. Czasem taka sama trasa moze się róznic cenowo.

kierowca 15
@klient

proszę Pana 4 PLN MOŻE BYĆ SPOWODOWANE KORKAMI opłata postojowa włącza się gdy auto stoi w korku itp. 36 pln za 1h 10 minut opuznienia spowoduje taką różnice jeśli ma pan paragony albo dokładne dane kursu system z pewnościom to wyłapie a firma da panu rekompęsate w postaci gratisów tylko niestety anonimów nie biorą pod uwagę a w razie niedomówień zawsze może pan zgłosić to do odpowiednich organów

Rob
@klient

Taksometr wskazuje stawkę według przejechanych kilometrów oraz przestojów w korkach i stad może wynikać różnica w kursie po tej samej trasie. Wystarczy ze było trochę korków i dłuższa jazda - taksometr wybije więcej niż podczas kursu kiedy nie ma korków.

Zuzanna
@Rob

Dziękuję za wyjaśnienie, pracujesz w Euro Taxi? Ciekawi mnie, w jakim systemie pracujecie i na jakie zarobki można liczyć w tej pracy, daj proszę znać, jeśli coś wiesz na ten temat.

On
@klient

Człowieku ,jak pojedziesz 5km , do tego w 20 minutowym korku , to dojdzie Ci postojowe z korka. Samochód pracuje, paliwo kosztuje.Ta sama trasa to nie zawsze ten sam koszt ,jakieś Wisełki w zależności od sytuacji na drodze zawsze są.

Bieda do ubera
@klient

Policz baranie czasówkę 40zl godzina. Wystarczy że złapał dwa czerwone światła i stąd roznica

Ela
@klient

Miałam dokładnie to samo odpowiedzieli , ze w drugą stronę jechał 5 minut dłużej. okazuje się , że jeżdżą na czas a nie na licznik paragonu oczywiście nie otrzymałam

bażant
@klient

A doliczył Pan opłatę czasową która włącza się przy każdym postoju np. na światłach ? :D

Maciej

Korzystam z usług Euro Taxi firma w porządku polecam

Ada

Jaka panuje atmosfera między kierowcami w tej firmie ?

Kierowca
@Ada

Niebyt przyjacielska.Jak to w każdej korpo... Każdy walczy o zlecenia,każdy chce zarobić.Kierowcy aby dostawać lepsze zlecenia są gotowi nawet do romansòw z dyspozytorkami ????

Magda
@Kierowca

Tak. Wszystko się zgadza. Pracuje w tej korporacji od prawie dwóch lat. To co się tutaj wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Zlecenia wydawane są dla wybranych kierowców pod stołem. W niedalekiej przyszłości podam Państwu kilka interesujących szczegółów.

Patrze właśnie na ogłoszenie na stanowisko Kierowcy. Wszystko niby fajnie, ale jak to wygląda realnie? Lepiej mieć swój samochód, czy jeździć na firmowym?

Bartek
@Andrzej

Pracowałem w Euro na wynajętym samochodzie i mogę powiedzieć, że jest ok. Opłata za samochód 100 pln brutto, samochód w pełni wyposażony, ubezpieczenia OC-AC, wszelkie naprawy po stronie Euro. Aby zarobić, to minimum 8 godzin, a optymalnie 10. W ciągu tygodnia jest sporo zleceń, dużo bezgotówki, ale to też nie jest regułą. Aktualnie nie jeżdżę w Euro z przyczyn prywatnych, ale generalnie polecam. Szefostwo na Żeńczykowskiego jest. Pozdrowienia dla Krzysztofa

9XX
@Andrzej

Zdecydowanie lepiej posiadać swój samochód! Jeżdząc na Daciach firmowych tylko będziesz stał w miejscu finansowo. Koszt dnia to 100 za auto plus 50 paliwo(LPG) niby wychodzi 150PLN ale za wynajem Logana płacisz voucherami firma pobiera za nie 12% czyli aby wyjść na zero dzienne musisz zrobić obrotu za 171 PLN -12% = 150 PLN czyli 171 PLN x 31 dni w miesiacu musisz zrobic obrotu na 5300 PLN aby dopiero od tej kwoty wyjść na zero.

Driver
@9XX

Jeszcze do tych kosztów jakie ponosi kierowca dolicz Mycie auta, odkurzanie, zakup termopapieru do taksometru. Czy blankietow na złote karty. Raz na miesiąc gora dwa dochodzi wymiana filtra LPG I notoryczne zabawa w wymianę żarówek w oswietleniu zewnetrznym.Dacie mają jakas wade fabryczna i notorycznie się to dzieje.

Zadowolona Pasażerka

Chciałam serdecznie podziękować Paniom przyjmującym zlecenia . Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta. Panie bardzomiłe i uczynne. Służą pomocą i radą. Z ogromna przyjemnością korzystam z państawa usług i chętnie polecam tę korporację wszystkim znajomym. Pozdrawiam serdecznie . Zadowolona Pasażerka.

Barto

jak wygląda sytuacja ze zleceniami na dzień dzisiejszy? Ile jest średnio zleceń? Jak wyglądają soboty? Chodzi mi o godziny dzienne. Z góry dziękuję za info

Jolanta

Od lat zamawiałam taksówkę w tej korporacji. Wczoraj wieczorem zamówiłam na dziś na 6.40, otrzymałam SMS, że zlecenie zostało przyjęte. Niestety 20 min przed przyjazdem dostałam wiadomość, że taksówka nie przyjedzie. Ponieważ spieszyłam się na pociąg sytuacja zrobiła się nerwowa. Skorzystałam z innej korporacji i już pożegnam się z Euro taxi

Kierowca

Ciężko się pracuje z dyspozytorkami.Panie mają swoje humorki i to od tego zależy jaki wpadnie kurs albo czy zdejmą pochopnie założoną blokadę. Trzeba wtedy dzwonić do łaskawych pań,korzyć się i przymilać . Może to i fajne dla ludzi, którzy nie mają w domu z kim pogadać,dla emertów,dorabiających sobie ale dla mnie to masakrycznie nieprofesjonalne.

Pablos

Nie polecam tej firmy - doświadczyłem zachowania łobuzerskiego że strony kierowcy

Izabela
@Pablos

Taksometr był włączony? I jak kontakt z dyspozytornią Euro Taxi? OK?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Taxi - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Euro Taxi