McDonalds

Rybnik

Opinie o McDonalds

pacy
użytkownik zarejestrowany

anonim, praca nie jest łatwa pod tym względem żeby nie zwariować. chociaż ostatnie reklamy mcd o rekrutacji są naprawdę bardzo nachalne. czyżby ludziom umowa o pracę już nie wystarczała?

???

Co do ludzi to nie mam pojęcia, pewnie fajni się zdarzają, ale Boże broń od roboty w jakimkolwiek Mc Donalds'ie. (usunięte przez moderatora),, brak szacunku , nieustanna spina i obgadywanie. No i wiecznie wszystko robisz źle, a co przełożony to inne zdanie.Nie wspomnę już o jedzeniu, niby wielkie standardy MC Donalds'a a syf w każdym kącie. NIE polecam. Wiem z doświadczenia.

Zostaw opinię o McDonalds - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonalds