Opinie o McDonalds w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy McDonalds, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie McDonalds na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonalds w Rybnik

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w McDonalds?

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w McDonalds?

Mm Nowy wpis
@Pytanie

Na poczatek dostajesz stanowisko pracownik restauracji i 3/4 etatu na początek z możliwościa dorobienia do całego jeśli jest takie zapotrzebowanie . Stawka 17.30 brutto. Atmosfera zalezna od zmiany praca czy cięzka może na początku kwestia przyzwyczajenia. Troche nogi bolą na początku. Grafik do dogadania.

Jebacmcdonald Nowy wpis

30min czekam pod okienkiem na zamówienie po czym Pani mówi mi że im nic nie przyszło dobre zarty

fajne cycki

Godzinę temu byłem w tym mcdonaldzie i ostatni raz jak ufać takim ludziom ! W zamówieniu brakuje polowy rzeczy a było tak wielkie , ze naprawdę nie było czasu tego sprawdzić OBSŁUGA NIE MIŁA !! Na zamówieniu oczywiście się wszystko zgadzało w środku już niestety nie . (usunięte przez administratora)pobierała opłatę za zamówienie zarobiła +60 zł na dzisiejszej dniówce bo na tyle mnie zrobiła ale co się będziesz kłócić z tępą babą !! NIE POLECEAM ! I OSTRZEGAM UWAŻAJCIE SPRAWDZAJCIE ZAMÓWIENIA ! - NAWET TAKA MARKA JAK mcdonald potrafi w tak ciężkich czasach robić interes na ludziach !(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w McDonalds spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ja

Sprawdzajcie dokładnie zamówienia.!!! Ja dzisiaj tylko dlatego,że chciałam zjeść ciepłe frytki,zauważyłam,że ich wogole nie dostalam. Poszłam z reklamacja i bez żadnego przepraszam, swoje zapłacone dostałam ale... Dotarłam do domu i okazało się,że brakuje również jednej kanapki!!! Niestety ,rachunek już wyrzuciłam, a MC Donalda mam 10km od domu,więc wiadomo,że nie wrócę.klocic się o bułkę . (usunięte przez administratora)

Karolina

Uwagi do firmy trzeba kierować na właściwy adres,a już z pewnością nie na forum pracowniczym!

Marek

Za każdym razem jak coś zamawiam na wynos to czegoś brakuje. DRAMAT. Nie polecam

Norbert

Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników? Jakie są warunki?

baaa

W sumie to polecam pracę, elastyczny grafik da się dogdać przy tym umowa o pracę, etat taki jaki potrzebujemy. Można łaczyć z inną pracą albo studiami. Dużo zależy od tego z jakimi ludżmi pracujemy i atmosfery, wtedy kształtuje się cała opinia o pracy tam, ponieważ to praca taka troche zespołowa. Warto pogadać prywatnie z osobą która tam pracuje, ale wiadomo każdy ma troche inne oczekiwania, każda praca ma swoje plusy minusy. Wydaje mi się że jest to dobra opcja dla osoby w szkole średniej na prace na weekendy ( jak jest skończone 18 lat) i wtedy można dorobic, zdobyć doświadczenie zawodowe, potem szybciej awans może być bo szybciej się zaczeło i potem w przyszłej pracy to może procentować a nie znam miejsca gdzie dają umowe o prace odrazu nie ma wielkich wymagań na początek i elastyczny grafik a przy tym możliwość rozwoju. Pozdrawiam!

niezadowolony___

Jedzenie w 2forU zimne, frytki spalone, bez soli, pół kubka coli, cheeseburger nawet nie wygląda jak burger, dramat...

Ola

Cheesburger w 2 for U przygotowany beznadziejnie nawet nie podgrzany tylko złożony, zamówienia są mylone, obsługa niepomocna. Mcdonald's obok dworca autobusowego

kondziu

@On Możesz rozwinąć swoją opinię? Każdy wie jak wyglada praca w firmie i ludzie nie narzekają!

On

Nie polecam MD Knurów!!!

On

Nie polecam MD Rybnik.

vvbb

Może ktoś się wypowiedzięć o pracy w McDonalds w RYbniku na żorskiej albo przy ul.Budowlnaych jaka jest tam teraz atmosfera itd?

Renata
@vvbb

Czy znalazłeś gdziekolwiek informacje na temat tego, czy do McDonald w Rybniku poszukiwane są nowe osoby? Jeśli tak, to najlepiej będzie, jeśli sam udasz się do firmy w celu złożenia swojej aplikacji do pracy w tej restauracji. Jeśli nie, mimo wszystko warto to zrobić.

Mikołaj

@zagubiony, forum to dotyczy pracy w McDonald's w Rybniku. Czy właśnie ta lokalizacja Ciebie interesuje? Rzeczywiście masz rację, różne opinie krążą na temat tej pracy, myślę, że powodem różnych zdań jest fakt, iż każdy z nas ma inne potrzeby i wymagania co do warunków pracy. Jakie Ty masz? Już prawie 4 miesiące minęły od Twojej opinii. Czy zatrudniłeś się w tej firmie?

zagubiony

Co myślicie o pracy McDonalds? kusi mnie fakt że proponuja umowę o pracę, ale różne opinie krążą..

Mikołaj

@anonim, często niestety tak bywa, że pracodawca nie zwraca pieniędzy, ale jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę to powinieneś się o to upominać. A w McDonalds takie chyba umowy dają? Piszesz też o wykorzystywaniu podasz konkretny przykład?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 2-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej sytuacji w firmie McDonalds?

Daja skierowanie do lekarza medycyny pracy czy jestes zdolny pracy i nie zwracają kasy za badania . wykorzystywanie pracowników i obgadywanie . atmosfera miła tylko w reklamie i na plakatach . Straszny (usunięte przez administratora) i bałagan! chron boze od tego maka

Zostaw merytoryczną opinię o McDonalds - Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

McDonalds