Opinie o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NT Industry sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NT Industry sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

Mikołowianin

W tej firma musi być niezła nędza, że rotacja jest tak duża, że pod każdym zakładem w Mikołowie stoją naganiacze z NT i szukają jeleni do pracy. HR na światowym poziomie. Wstyd!!!!

Hr
@Mikołowianin

A pewnie HRy w nt wmawiają szefowi ze to wina ludzi bo się im robić nie chce ... nędza i wstyd

HR

Pracuje w NT już kilka lat . Pracuje , obserwuje zakład i niestety wpisy na gowork. Zauważyłem ze dzieje się coraz gorzej od czasu zmiany w dziale HR. Jest problem w rekrutacji i utrzymaniu dłużej niż dwa miesiące nowych menadżerów , pracownicy nowi produkcyjni przychodzą i odchodzą ... co myślicie ? Czy tylko ja to widzę i zauważyłem ....

Kojot
@HR

Chyba masz racje .

Roky
@HR

Synek ty się dupnij w czoło. Co ma kobita z HR do tego że tu jest trudna robota. Siedzisz na (usunięte przez administratora) i farmazony piszesz. Kozak jesteś bo kręcisz śrubki. Przyjdź spawać zobaczymy jaka będziesz miał gadka

Mia

przyjmują kobiety? pracują tam juz jakieś?

Emilia
@Mia

Dobre pytanie. Jak jest przy produkcji? Zatrudniają również kobiety czy tylko mężczyzn?

Ślusarz
@Emilia

Sa tam trzy kobiety koło 40-50 lat więcej nie zatrudniają chyba ze do kadr

Emilia
@Ślusarz

Trzy kobiety, jak na taką firmę, to bardzo mało. Słyszałam, że na chwilę obecną w NT Industry szukają spawaczy, ślusarzy, elektryków i monterów - jeśli chodzi o kadry, to bark jest ofert. Ale powiedz mi, czy te kobiety, które już tam pracują, zarabiają na podobnym poziomie, co mężczyźni?

Ziymniok

Oferta pracy nie zgodna z rzeczywistością jak i płaca za ta prace jest kompletnym wyzyskiem. Jak w 21wieku można płacić 24brutto za spawanie ? W dodatku niby nie ma norm ale gdy przyjdziecie to okazuje się ze normy są. Płaca nie godna tego zatrudnienia. Nie polecam

Monter

Rozmowa krótka ,stawka powyżej 20/h, premia do h przerobionej,socjal ZERO brak

Uprawnienia Doświadczenie zawodowe

Leszno
Inspektor

A jak wyglada praca kontrolera? Bo i taka oferta pracy jest w necie.

@Inspektor

Praca pod maksymalną presją czasu . . .

My

Tak zrób to bo to ma jechać . Bo już prom na to czeka. Składają cos na szybko jak tir czeka pod bramą.

Ona

Czy firma zatrudnia także młode kobiety?

wiedza
@Ona

Jesli chodzi o produkcję nie zatrudniono żadnej więc to sie chyba nie zmieni natomiast jak w biurze badz dozorze pewnie trzeba sie kontaktować z HR%-em (od rekrutacji)

Mirek

Od jakiegoś czasu czytam co ludzie wypisują na tym forum. Czy te komentarze piszą konkurencyjne firmy? 5 lat tu pracuję, dawno nie pracowałem w firmie która nie traktuje mnie jak zło konieczne. Obchodzą się tu z ludźmi jak z jajkiem, co do braku socjalu też się nie zgodzę, chwile coś organizują za darmo dla dzieci pracowników.

Realista
@Mirek

Obchodza sie jak z jajkiem? Chyba zgniłym. Jak tam bonus? Nie bylo dwa miesiace temu? Bo? Zeby zmotywowac do wiekszego wykonu. Kierownik nowy ile byl czasu? Miesiac? Dwa? A kierowniczka nowa przed nim ile wytrzymala? Chyba równy miesiac. Zapewne od tego miodu w NT im sie w glowach poprzewracalo, i w szoku odeszli. Pracownik jest tam na kazdym kroku kontrolowany, inwigilowany. Nie tak dawno byly wezwnia do mistrzowki i pytania gdzie kto o ktorej byl i dlaczego na kamerach go nie ma. Mobbing w czystej postaci. Na Ibo dalej dzien sie zaczyna od pokazywania zdjec kto w ktorym miejscu stal lub nie daj boze oparł sie o cos?

Zawiedziony

Nie polecam firmy . Zmiany opisywane przez wielu na tym forum to albo sponsorowane posty albo po kilku latach pracy brak kontaktu z realiami . Dla mnie wszystko co zostało zrobione to zasypanie dziury kolejna warstwa piasku ... Wszystko na pokaz a problemy ubrane w ładny budynek pozostają za tym pięknym widocznym od drogi ... wystarczy przejść trochę dalej i ukarze się prawdziwy wizerunek firmy . Jestem zawiedziony brakiem chęci docenienia pracownika z długim stażem . No ale malować trawę to potrafimy

Przyszły pracownik

Witam. Tak czytam te opinie i widzę samo narzekanie, rozumie wszystkie te problemy bo w obecnej firmie borykamy się z podobnymi. Jednemu pasuje drugiemu nie itd. Nikomu nie dogodzisz. Mam pytanie, jak wygląda u was strona finansowa? Czy Warto zmieniać zakład w którym wypracowało się stawkę 4000 zł brutto ? Z góry dzięki za odpowiedz i pomoc

Zagubiony
@Przyszły pracownik

Nie warto ... ale jak napisałeś samemu trzeba sprawdzić i się rozczarować ... cokolwiek tu przeczytasz i tak będzie tylko opinia ... Ale z własnego doświadczenia powiem ze nie warto .... obiecają dużo a spełnia niewiele .... Ale wybór należy do Ciebie

Prezes
@Przyszły pracownik

Opinia, zawsze zostanie opinią, warto się tutaj zastanowić nad stosunkiem dobrych opinii , do złych ;) Co do wynagrodzenia, to zależy na jaki dział, i na jakie stanowisko bo 4000 zł brutto w 2019 r to wcale nie tak dużo ...

wyga

pracuje dlugo w nt brak socalu paczka za 150 zl to policzek dla ludzi brak czytelnego systemu wynagrodzenia ( normy wyssane z palca) brak szansy o rozmowe o podwyzke/podwyzki relatywny plan wzrostu wynagrodzenia do sytuacji na rynku pracy i cen w polsce.Chaos od samej gory w zamowieniach i organizacji pracy , brak odpowiedniej temperatury na chali ( brak wentylacji ,odciag to nie wentylacja) plazmy truja cala ,lazinia (usunięte przez administratora) (gora) od ponad 5 lat a wlasciciel chwali sie kantynaze ladna. brak dbania o pracownikow ktorzy sa filarami firmy.ktos kto przepracowal 10 lat w nt da sobie rade wszedzie (psychiczna presja glupoty nadzoru).

Jakub
@wyga

Cieszę się ze Ktoś opisał cała prawdę o firmie ... chaos to najdelikatniejsze co można napisać .... Nie polecam tej firmy . Pozory, pozory i tylko pozory . Staroć przykryty nową farbą ... wszystko na pokaz .... powodzenia wszystkim którzy szukają miejsca gdzieś indziej

kojot

Solidna firma z konkretnymi zasadami! jak sie komuś robić nie chce to wszedzie beda problemy! Robisz swoje i tyle. dobre warunki na monterce i spawalni, polecam Kojot auuuuu

kost3k

witam, podobno firma poszukuje operatora prasy krawędziowej... przynajmniej tak mi się wydaje po przeczytaniu ogłoszenia, chociaż rekrutacją zajmuje się Ranstad a nazwa firmy, do której rekrutują, nic mi nie mówi... jedyne co można przeczytać to Orzesze i prasa krawędziowa (tandem)... podejrzewam że innego zakładu z taką maszyną nie ma w Orzeszu więc mam jedno zasadnicze pytanie: o co tutaj chodzi?! ;) pozdrawiam

kost3k
@kost3k

pozwolę sobie odpowiedzieć na swoje własne pytanie tzn. o co tutaj chodzi... firma milczy, chociaż przy innych wpisach jakoś można było odpowiedzieć praktycznie od razu... Ranstad też milczy w zasadzie, maila z automatu "dziękujemy, odezwiemy się wkrótce" nie liczę... czyli generalnie tzw. "olewka", szukamy pracownika bo: a. to wchodzi w zakres naszych obowiązków b. bo nam za to płacą... Ranstad ma opinię jaką ma, można się spodziewać takiego podejścia... ale jeżeli NT tak samo podchodzi do pracowników / przyszłych pracowników to mogę tylko współczuć wszystkim obecnie zatrudnionym...

Krzysztof

Nie polecam tej firmy

@Krzysztof

Dobrze byłoby, jakbyś jeszcze wyjaśnił innym osobom na forum, dlaczego nie polecasz firmy NT Industry. Bądź świadomy tego, że na forum GoWork.pl cały czas wchodzą osoby, które są realnie zainteresowane podjęciem pracy w tym miejscu, a więc przydałyby im się jakieś konkretne informacje. Może zaczniesz od napisania nam tego, dlaczego masz tak zł zdanie o tym pracodawcy. Czy chodzi może o zarobki? Nie są Twoim zdaniem zadowalające?

@kost3k

Tak potrzebują do Nas na dział na krawędziarkę. Fajna młoda Ekipa Polecam i zapraszam do złożenia CV

Mogę powiedzieć że widać zmiany moje dziecko jest po zorganizowanej wycieczce z Nt. Kiedyś nie do pomyślenia a teraz pozytywny trend. Ciągle córka opowiada jak było fajnie i czy znów kiedyś będzie coś organizowane. Wszyscy zadowoleni Ja spokojnie w pracy Żona mogła wykorzystać dzień dla Siebie i mega szczęśliwe dziecko. Gratuluję super pomysłu i fajnie że firma coś zaczęła robić w tym kierunku. To pokazuje iż zmiany nadchodzą w szybkim tempie

Sebastian
@Michał

U mnie to samo. Identyczne odczucie, córka też była na wycieczce.

meriva

Słyszałam wiele dobrego, nawet ze chętnie dają szanse kobietom nawet na stanowiskach co by sie człowiek nie spodziewał! A dlaczego nie?? Bardzo dobre podejście!!!

Stefan

Mirek, masz rację, same głupoty ludzie piszą. Niech sobie we vlasku chwile popracują to zatęsknią.

Tadeusz

Kasa zawsze na czas, wszystkie papiery jak trzeba, nowe inwestycje w toku... zawsze może być lepiej i można porównywać w nieskończoność, ale warto przyjść i się przekonać zamiast słuchać negatywnych opinii. pracuje już ponad 2 lata i nie taki diabeł straszny pozdrawiam!

Mistrz

Widziałem ofertę na mistrza lakierni ... to jest nowe stanowisko czy coś się stało ? Na co można liczyć w firmie ?

Mario84

Czesc, na jaka stawke mozna liczyc obecnie na cnc a jaka na spawaniu? Jakies dodatki? Stawka jest ustalona na miesiac czy na godzine? Jak wyglada sprawa z nadgodzinami?

@Mario84

Twoje pytanie związane jest z obecnie prowadzoną rekrutacją przez firmę NT Industry? Firma poszukuje obecnie zarówno spawaczy, ślusarzy, elektryków, jak i monterów. Ogłoszenie o naborze można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy http://www.ntindustry.com/praca-kariera,oferty-pracy,113.html Ciekawi mnie, czy będziesz aplikował na któreś z tych ogłoszeń.

Miszcz

A co tam słychać na magazynie? Dalej taki (usunięte przez administratora) dalej zapałka wszystkim kieruje?

jerycho z jakosci
@Miszcz

jaki magazyn? cztery zardzewiałe blachy i parę zaworów do pneumatyki ?? no i spawarki funkel nówka o które się kierownictwo nie może doprosić. ponoć funkel bo niektore to już żywota doczekały we dunlandii :)

tak tak

no i co odpowie mi ktos

@tak tak

Ale na co Ci odpowiedzieć?

Bolek
@tak tak

20/h

Zostaw merytoryczną opinię o NT Industry sp. z o.o. - Orzesze

• Jak się pracuje w NT Industry sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NT Industry sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NT Industry sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 6 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NT Industry sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NT Industry sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NT Industry sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 321 ocen.

NT Industry sp. z o.o.