Igloocar Sp. z o.o.

Opinie o Igloocar Sp. z o.o.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Igloocar Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

04.08.2023 10:08

Czym zajmuje się Państwa firma?

Igloocar Sp. z o.o.ikona wywiad

Firma Igloocar zajmuje się produkcją nadwozi chłodni i nadwozi specjalistycznych. Igloocar to znana marka – nie tylko na rynku polskim, ale także na rynkach zagranicznych – szczególnie w krajach skandynawskich. Nasi klienci to m.in. firmy zajmujące się wynajmem pojazdów i zabudową pojazdów oraz firmy transportowe. Zintegrowany proces produkcji nadwozia został stworzony przez naszą wyspecjalizowaną kadrę, która dokłada wszelkich starań, aby walory użytkowe oraz wysoka jakość produktu, gwarantowały zadowolenie klienta. Igloocar specjalizuje się także w naprawach i remontach zabudów na każdym rodzaju podwozia.

Jak wyglądały początki firmy?

Igloocar Sp. z o.o.ikona wywiad

Firma została założona w Polsce w 1978 roku. W 2018 roku Igloocar dołączył do grupy Petit Forestier, rodzinnej firmy, która od ponad 100 lat jest ekspertem w dziedzinie chłodnictwa. Taka integracja pozwala wykorzystać doświadczenie industrializacji w celu sprostania własnym wyzwaniom, związanym z ekspansją marki.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Igloocar Sp. z o.o.ikona wywiad

W związku z ciągłym rozwojem firmy, rekrutacja pracowników odbywa się nieprzerwanie – zarówno w zakresie stanowisk kierowniczych, jak i stanowisk na produkcji.  Najbardziej  poszukiwanymi zawodami są: mechanik samochodowy, chłodnik lub spawacz. Firma oferuje szkolenia i indywidualny system wdrożenia pod opieką doświadczonych pracowników.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Igloocar Sp. z o.o.ikona wywiad

W najbliższym czasie planujemy opracowanie i wdrożenie nowych linii produkcyjnych w celu zwiększenia efektywności procesów produkcyjnych. Planujemy także  wprowadzenie modernizacji technicznych nadwozi.

Miron

Igloocar produkuje najlepsze nadwozia w Polsce. Firma bezkonkurencyjna.

@Nadia

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Wyroby gotowe przechodzą przez kontrolę jakości. Jest to ważny element kończący proces produkcji i stanowiący o naszej wiarygodności i jakości wykonania. W firmie Igloocar jest dział obsługi posprzedażnej. Pozdrowienia Igloocar

@Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Witam wiadomo kiedy będą przyjęcia na dział produkcji i czy w tym roku jeszcze jest szansa czy dopiero za rok?

Chętny kandydat

Witam. Mógłbym dostać jakiegoś e-maila lub numer kontaktowy do osoby która zajmuje się rekrutacjami na stanowiska produkcyjne? Jestem bardzo zainteresowany pracą w Państwa firmie. Pozdrawiam!!

Nowy wpis

@Chętny kandydat

Dzień dobry, Istnieje możliwość przekazania kandydatury na maila: rekrutacje@igloocar.pl Serdecznie pozdrawiam

Olka Nowy wpis
@Igloocar Sp. z o.o.

Witam, ja też jestem ciekawa pracy na produkcji. A czy jak obecnie nie ma otwartej rekrutacji to i tak można szukać kontaktu, wysłać cv? Czasami jest tak, ze firma zbiera cv i jak jest wakat, to wtedy się odzywa. Jak to tutaj wygląda.

Nowy wpis

Aktualność
Cieszymy się, że jako firma Igloocar mogliśmy wesprzeć lokalny zespół pieśni i tańca Igloopolanie!

Wierzymy w znaczenie kultury dla naszej społeczności oraz działalność i rozwój tego utalentowanego, wielopokoleniowego zespołu.

Ich pasja, poświęcenie i talent są godne podziwu, dlatego chcemy wespierać ich wysiłki.
Dziękujemy Igloopolanom za ich nieustanne zaangażowanie oraz inspirujące występy, które sprawiają, że nasza społeczność jest bardziej barwna i bogata kulturowo!

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Operator Cnc w firmie Igloocar Sp. z o.o.?

Firma Igloocar Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Konstruktor. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
abc
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jak wyglądają tutaj zarobki spawacza? 5 tys. do ręki jest realne? Spawanie tylko metodą TIG?

Czy na ten etat, na który poszukiwany jest pracownik działu handlowego mogą składać cv również kobiety? Czytam co takiego firma oferuje i widzę wzmiankę od premii, a niech mi ktoś powie jakie to są kwoty, szczególnie na początku zatrudnienia. Umowa o pracę wchodzi od początku, nie poprzedza jej żaden okres próbny?

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Pragniemy poinformować, że rekrutacja do działu handlowego została ukończona. Pozdrowienia Igloocar

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

@Pracodawca będą jakieś przyjęcia na stanowiska produkcyjne? W przyszłości?

Miron

Igloocar produkuje najlepsze nadwozia w Polsce. Firma bezkonkurencyjna.

Robby
@Miron

Zapomniałeś dopisać, że firma świadczy również usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Prowadzi serwis i naprawę nadwozi i zabudów specjalistycznych. Na ich stronie www.igloocar.com.pl znajdziesz cały wykaz usług.

lew
@Miron

montujemy na wielu zabudowach, te z igloocara są najbardziej niechlujne jeśli chodzi o wykończenie. a że komuś się drzwi przesuną kilka cm w prawo czy lewo.... ze uszczelniacze nie wszędzie i nie równo....

@pracownik
@lew

Od czasu gdy pojawiły się firmy zewnętrzne jakość spadła. Teraz liczy się ilość, a JAKOŚ to będzie. Nie ważne że brakuje materiałów, miejsca na placu ilość ilość ilość. To nie istotne że niektóre zabudowy są skomplikowane, że mają więcej osprzętu.. ilość!! 10szt dziennie musi zejść z produkcji.

Zuzka
@@pracownik

A co jak ta norma nie zostanie wyrobiona? Aż taki nacisk? Jak to wpływa na atmosferę w pracy w ogóle?

Nadia
@@pracownik

A czy pracownicy są potem odpowiedzialni za reklamacje czy kto? Macie w ogóle tu dział reklamacji? Tak jeszcze zapytam czy jak towar schodzi z produkcji to jest sprawdzany przez kontrolera jakości? Bo domyślam się, że jakieś minimalne normy muszą zostać osiągnięte.

@Nadia

Irmina

Jak często zwalnia się etat zaopatrzeniowca? Mąż znalazł ofertę dodaną 3 miesiące temu i ma nadzieję, że niedługo pojawi się coś podobnego. Jaka jest wysokość atrakcyjnego wynagrodzenia, o którym zapewnia firma? Te niezbędne narzędzia pracy to jest samochód czy coś jeszcze? Podoba mi się dofinansowanie języków, a z jaką szkoła podpisana jest umowa?

@Irmina

Dziękujemy za pytanie. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko w dziale zaopatrzenia. Nowe oferty pracy są zamieszczane na bieżąco w portalu Gowork. Zachęcamy do śledzenia. Pozdrowienia Igloocar

Czesc, czy obecnie są przyjecia na produkcję?Praca tylko na dwie zmiany czy nocki też ?

@Marek

Dzień dobry, Obecnie poszukujemy pracowników do obsługi maszyn CNC. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami i aplikacją. Pozdrowienia

Witam czy są przyjęcia? Na jakie stanowisko i jak wygląda tam praca ? Jakie jest wynagrodzenia

@Zainteresowany

Dzień dobry, Dziękuję za zapytanie. Obecnie prowadzimy rekrutacje na dwa stanowiska. Szczegóły ofert znajdują się w zakładce "Oferty pracy". Zachęcamy do aplikacji. Pozdrawiamy Igloocar

Nowy BN

Hejka czy jest jakaś rekrutacja na stanowisko spawacz? Jeśli tak są jakieś wymagania?

Witam wszystkich. Widzę, że obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko konstruktor. Jak wygląda praca na tym stanowisku w tej firmie? Czy widełki podane w ogłoszeniu nie są ściemą?

@Kandydat

Oferują konstruktorowi w przedziale 7-9 tyś zł brutto. Z dodatków zaś kartę multisport oraz ubezpieczenie na życie. No chyba, że jakiś pracownik wie, by było coś jeszcze? A z racji małej ilości wolnego czasu, może dowiem się, czy rekrutacja odbywa się w pełni zdalnie i mogą to być godziny popołudniowe? No i ile spotkań ma miejsce, by usłyszeć, "tak" lub "nie"?

Franek

Witam wszystkich. Nie wie co się dzieje z tą firmą. Mianowicie starałem się aplikować do igloocaru, i niby się udało, zostałem skierowany na badania i wszystko nagle trafił(usunięte przez administratora) . Dostałem telefon ,że jednak nie jestem już potrzebny. Trochę nie powarznie

@Franek

Cześć, można wiedzieć, o jakie stanowisko chodzi? Bo mnie zastanawiają te badania. Jakie badania na danym stanowisku są wymagane? I czy to była tylko informacja, że nie chcą już zatrudniać, czy był jakieś wyjaśnienia, przeprosiny itd.?

Witam, na jakie zarobki mogę liczyć na montażu lub remontach?

Witam, na ile zmian pracujecie? Są jakieś przyjęcia?

Krysia
@Kandydat

No właśnie, jak wygląda tutaj zmianowość. Nie tylko liczba, ale może ktoś wie, jakie są ramy godzinowe zmian? No i jaka jest rotacja zmian w miesiącu??

Co jaki czas w Igloocar Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Szarak z HP

Ubiegać to się nawet możesz co godzinę. Szef produkcji mówi że im więcej pracujesz tym więcej zarabiasz. Sęk w tym że pracownicy nic nie robią. więc wszystko w Twoich rękach. Weź tylko pod uwagę że im więcej pracujesz to więcej materiałów zużywasz więc koszty są większe, przez co nie koniecznie twoje wynagrodzenie. Rozumiesz?? Bo na zakładzie nikt tego nie rozumie nawet chyba w biurze osoby które to liczą to tego nie pojmują. No i czego nie rozumiesz??

Dorota
@Szarak z HP

Z tego wynika, że pracując więcej wcale nie zarabiasz więcej, tak? A ktoś tu w opiniach pisał, że jakieś opóźnienia w wynagrodzeniach były - są nadal? Z czego taka sytuacja wynika?

Wiktoria

Czytam w wątku na temat zwalniania się pracowników z doświadczeniem. Jakie są powody odejść tak naprawdę? Może ktoś jest w stanie przedstawić zarobki dla nowych pracowników? Myślę, że jest to podstawa przy podejmowaniu pracy gdziekolwiek. Jaką umowe o obejmuje zatrudnienie? O pracę czy zlecenie?

Witam, jak teraz wyglada sprawa pracy w tej firmie ?

Antek

Witam. Chciałbym zapytać czy są jakieś przyjęcia do pracy Iloocar? Jaka atmosfera panuje na zakładzie? Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Igloocar Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w Igloocar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Igloocar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Igloocar Sp. z o.o.?

Igloocar Sp. z o.o.