Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KH-KIPPER Sp. z o.o. w Zagnańsk

Były Pracownik

W Skarżysku syf totalny. Nie ma sprzętu na którym można pracować (szlifierki, obijaki, "trzpienówki" itp. W zimę zimno jak skur.... Kierownik to młody cwaniak zatrudniony po znajomości ( chyba z rodziny). Jego zastępca a raczej przydupas z okolic Szydłowca tańczy jak mu jego szef zagra. Duża rotacja. Jak pracowałem to w ciągu dwóch miesięcy zwolniło się 10 osób. Nie polecam

Administrator Nowy wpis

Firma KH-KIPPER Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Spawacz MAG. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Tosiek
Kandydat

Witam. Czy to prawda, że w kh kipper idąc np. to toalety trzeba się wylogować z systemu i to nie jest wliczone do czasu pracy?

Beata Nowy wpis
@Tosiek

To by był skandal, strata ok jednej godziny dziennie. Żeby choć można było ją nadrobić np. w ramach nadgodzin, to pół biedy

Wieslaw Nowy wpis
Klient
@Beata

To jest mało powiedziane ze przesada w biurach też mają czytniki do WC?

Kamil Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

Dużo ogłoszeń pojawiło się ostatnio do Kh-kipper jakie zarobki w tej firmie są tyle pracy mają czy taka rotacja pracowników jest na ile można liczyć na początek w dziale technicznym?

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie KH-KIPPER Sp. z o.o. jako Kierownik Magazynu. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Szukam pracy w mieście Kajetanów. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 7200 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Nie pozdrawiam

Jak ktoś nie che pracować zawsze będzie narzekać .

KH-KIPPER Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Księgowości. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Pytajnik
Kandydat

Cześć, zamierzam złożyć CV do KH Kipper do działu techicznego. Może ktoś coś powiedzieć na temat pracy w tym dziale? Jak atmosfera? Dużo osób pisało negatywne informacje o rysunkach, czy to prawda? Czego się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej ?

Bożena

Nie rozumiem, co się dzieje - wcześniej tak aktywnie tu dyskutowaliście, a teraz panuje tu całkowita cisza...Może do rozmowy zachęci Was informacja, że firma KH-KIPPER prowadzi rekrutację do działów: sprzedaży, technicznego i finansów - zobaczcie: https://kh-kipper.pl/firma/praca/ Macie pojęcie, jaki rodzaj umowy dają tam na start?

Były Pracownik

były pracownik G. K.
@Były Pracownik

Tam w Skarżysku to ja pracowałem i pamiętam jak zaczynał ten zakład, kierownik jaki tam był to był gość S. to on to rozkręcał i mieliśmy wszystko i praca szła organizował wszystko od samego początku nawet towar zabierał z Kajetanowa i przywoził autem do Skarzyska. Poźniej jak odszedł to zaczął się robić syf i bajzel totalny jak obecny kierownik to przejał. Nie wiedział nic. A poprzednik S. to nawet jak była potrzeba razem z innymi chłopakami stawał do pracy i pomagał a o produkcji skrzyni i spawalnictwie wiedział wiele i wiedzę miał naprawdę wielką. Można było się od niego uczyć.

M. P.
@były pracownik G. K.

Tak pamiętam Sebastiana. Równy gość, traktował pracowników równie, ale jak spieprzyleś robote premii nie dostałeś wiadomo. Ale wiele mogł nauczyć a wiedzą i oraz doświadczeniem w temacie spawania, chętnie się dzielił i co i jak zrobić albo naprawić. Mógł uczyc innych. Teraz w Mostostalu mi procentuje, jego wiedza. Jak by on był nadal kierownikiem w Skarżysku to pewnie tam bym był nadal. Pozdrawiam wszystkich Nowych i starych w KH, doświadczony M.P.

Wiechu
@M. P.

tak fakt jak widzę opinie po tych wszystkich latach kiedy odszedłem z SK KH-Kipper Kiedy by kierownik Sebastian nie odszedł to pewnie byłbym tam nadal. Władza zrozumienie i współpraca z zachowaniem dystansu - on to reprezentował. Za to z tym młodym wówczas nie dało sie gadać nawet nie wiedział jak slupki w trujstronej budzie postawić i o czym tu gadać. Seba podszedł pokierował wytłumaczył sam szczepil i lepic mozna było nadal aby zabudowa była gotowa. Pozdrawiam ziomków z Skarlandu. Wiech

Szaft.
@Były Pracownik

ło krde nieźle

Czy od czasu dodania ostatniej opinii, poziom wynagrodzeń w KH-KIPPER Sp. z o.o. uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na GoWork.pl 28 lutego.

konstruktor
Kandydat

Ktoś się wypowie ja wygląda praca na stanowisku konstruktora? Jak atmosfera, zarobki, itp?

Przemek

Witam. Mam pytanie jak wygląda praca jako serwisant myśle zmienić pracę na ciekawszą tylko nie wiem czy warto startować do tej firmy czy częste są wyjazdy np. za granice?

ha ha
@Przemek

jako serwisant latasz nawet na Wyzpy zielonego przyladka decydując sie na to

Przemo
@ha ha

A jak z wynagrodzeniem na stanowisku serwisant?

Paweł
@Przemek

Ponawiam pytanie ogłoszenie widnieje dłuższy czas na stanowisko serwisant to pewnie kiepskie pieniądze oferują?

tofik

Witam, jak wygląda kwestia wynagrodzenia na stanowisku Spawacz MAG? Ile można dostać na godzinę?

Fachura ????
@tofik

.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w regulaminie. Rozumiem opinie o firmach | GoWork.pl☰ Chcesz otrzymywać powiadomienie o nowych opiniach na maila? Dziękuję KH-KIPPER Sp. z o.o. Opinie o KH-KIPPER Sp. z o.o. w Zagnańsk Adres: 130 26-050 Zagnańsk NIP: 9591178673 KRS: 0000165627 2/5 Na podstawie 145 ocen. Opinie (238) Zadaj pytanie Oferty pracy (9) Rozmowy kwalifikacyjne (1) Wywiad Hejt to nie opiniaBogusław Linda Pomóż innym, pisz merytorycznie! Sprawdź jak Dziękujemy ! Twoja opinia została dodana. Fachura ???? Nowy wpis21.02.2020 00:02 Jakie testy ? ???? ja znalazłem ogłoszenie na necie ze szukają spawaczy to zlozylem cv to nawet nie czytał tylko od razu skierowanie na badania dal .(usunięte przez administratora)f niesamowity. Kamer więcej niż pracowników i Ukraińców więcej niż Polaków . ( mowie tutaj o zakładzie w Skarżysku Kamiennej) na hali smród jak nie wiem bo z jednej strony zakładu jest jedno wysypisko śmieci i z drugiej jest drugie to zapach na hali zależy jak wiatr zawieje od strony którego wysypiska ???? a jak bys się kierownika zapytał czy wie co to BHP to by pewnie zapytał kto to taki jest . Kasa słaba . W biedronce są lepsze stawki i trzynastki są . I wszystko na kartę . Nawet do kibla czy do automatu po picie nie pójdziesz jak karty nie odbijesz bo po prostu drzwi ci się nie otworzą. I tam nie jesteś tylko spawaczem ale i ślusarzem bo masę elementów trzeba sobie samemu dorobić

Mało ważne
@tofik

Nie ma stawki godzinowej tylko miesięczna. W zeszłym roku oku to była najnizsza krajowa i jakas tam premia 400 czy 500 zł jeśli zrobiłeś ponad normę. Na. Miesiąc we dwóch trzeba było zrobić dwa kipre i za każdy kolejny niecałe 500 ziko ( to ta premia)

Ezykiel.
@Mało ważne

Dwa na miesiac a co to za ulgi jeden na tydzień i to jeszczez przewrą na fajke macie 160h na zabudowę to max a nie dwa na miesiąc aby na przyrzadzie stały smiechu warte jakie czasy tam teraz macie

Nick

Nie jest dziwnym że osoby które się wypowiadają niepochlepbnie i krytycznie w KH-KIPPER pracują tam latami? Dlaczego nie zmieniają pracy na lepszą? Daje to do myślenia...

@Nick

Mylisz się! Jak myślisz dlaczego jest tyle ogłoszeń to sie nazywa ROTACJA przychodzą jak się zorientują to spierda.... gdzie pieprz rośnie. A ci co pracują tam jakiś czas to sa ludzie, którzy obawiają sie jakichkolwiek zmian w swoim życiu lub przyzwyczaili się do dziadostwa i wegetacji nie wiedząc , że można żyć inaczej.

komtap

zmieniaja baranie, zmieniaja

RADOSNY

"chleba i igrzysk" i widzisz dali pączki i sie ludzie cieszą, a jak ciulowo zarabiali i zarabiają w cieżkich warunkach pracowali tak dalej pracują, a właściciele się cieszą i liczą pieniążki. Ponadto należy zauważyć że ta pokazana na zdjęciach radość dotyczy pracowników biurowych, bo może w tych zapylonych halach nie dało się zrobić zdjęcia.

@Nick

A skąd ta rotacja? i ciągłe ogłoszenia o pracę pewnie to wynika z zadowolenia harującej tam gawiedzi.

Stachu
@RADOSNY

Trafione w punkt! Ci co pracują wiele lat albo boją się odejść bo wola bylejakość od fajnej i satysfakcjonującej pracy albo to ich pierwsza praca i zwyczajnie trochę mózgownice w innej epoce, bez obrazy. Ale po cichu psiocza na rodzinę i chore rządy.. uśmiech przy kawie a za plecami klną! I tu trza szukać hejterow. Dulszczyzna, zakłamanie i nic więcej. Brody zadarte a słoma wystaje. Kiedyś poki byl tata miałem szacunek dziś mi ich w sumie szkoda..

Nick
@RADOSNY

Jak jesteś taki zorientowany to nie wiesz że firma znacząco zwiększyła zatrudnienie w ostatnich latach? Produkcja podwojona. Firma się rozwija to są ogłoszenia cały czas. Jest też bardzo dużo osób z kilkunastoletnim stażem pracy. Pozdro

michał bartela
@Nick

dumny jesteś "synku" ale moze przyjśc taki czas ze zrozumiesz. chociaż jak Tatuś dali ..... jesli jesteś taki odważny to podaj imie i nazwisko

.....
@Nick

Kto pracuje to pracuje pojęcia chyba nie masz jaka jest rotacja. Zastanów sie jak nie wiesz.

były kierownik
@RADOSNY

A tu ci powiem jedno, oczekujesz pracy, masz ją, dają Ci tobie, ale musisz sie wykazac pokazać co potrafisz a jak przyszedłeś bajki opowiadać i w to wciagać współpracowników to sam sie zatrudnij tam bedziesz mógłó do woli sie wygadywać dyskutować. ITD. A tu jak i gdzie indziej liczy sie robota zrobiona. Zrozumcie to nieroby wreszczie. Bo za to wam sie płaci, a jak penscja na czas nie pasuje to (usunięte przez administratora)

Czy firma KH-KIPPER Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracodawca
@Pytanie

Tak finansuje.

Ss
@Pracodawca

Jakie szkolenia?

Xhshshb

Czy w zaistniałej sytuacji w kraju pracownicy mogą czuć się bezpiecznie na swoich stanowiskach, planowane są zwolnienia pracowników?

Pracodawca
@Xhshshb

Nie jest planowana redukcja zatrudnienia w żadnym z działów.

Aleksandra

Nie mogę nigdzie znaleźć informacji o tym, czy KH-KIPPER szuka nowych osób do pracy. Mają jakieś ciekawe oferty? Jeśli coś wiecie, napiszcie. Bardzo dziękuję.

Kasia
@Aleksandra

Dzień dobry Pani Aleksandro, proszę o kontakt - (usunięte przez administratora) prowadzimy aktualnie rekrutację do firmy KH-Kipper :)

Fachura ????

Jakie testy ? ???? ja znalazłem ogłoszenie na necie ze szukają spawaczy to zlozylem cv to nawet nie czytał tylko od razu skierowanie na badania dal .(usunięte przez administratora)( mowie tutaj o zakładzie w Skarżysku Kamiennej) na hali smród jak nie wiem bo z jednej strony zakładu jest jedno wysypisko śmieci i z drugiej jest drugie to zapach na hali zależy jak wiatr zawieje od strony którego wysypiska ???? a jak bys się kierownika zapytał czy wie co to BHP to by pewnie zapytał kto to taki jest . Kasa słaba . W biedronce są lepsze stawki i trzynastki są .

Mig/mag

Witam, ile zarabiają w firmie początkujący spawacze? Jest szansa, że świeżo po kursie Mig/Mag otrzymam zatrudnienie?

Lakiernik
@Mig/mag

Nie wiem ile zarabiaja spawacze, zalezy od przerobu, a po drugie jest klauzula wynagrodzen. Pewnie, ze jest szansa dostac zatrudnienie, ale najpierw testy.

Aleksandra
@Lakiernik

Dzięki za informację, ale wolę jeszcze dopytać. Czy osoba początkująca w zawodzie ma szanse przejść takie testy, jakie organizuje firma?

Odpowiedź
@Aleksandra

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o KH-KIPPER Sp. z o.o. - Zagnańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KH-KIPPER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KH-KIPPER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KH-KIPPER Sp. z o.o.