Opinie o Stolarczyk Mirosław Technologia Pożarnicza w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Stolarczyk Mirosław Technologia Pożarnicza. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stolarczyk Mirosław Technologia Pożarnicza o rekrutacji.

Branże: Samochody osobowe i ciężarowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stolarczyk Mirosław Technologia Pożarnicza w Kielce

Powiedzcie mi kto tu teraz odpowiada za zarządzanie i ogólna organizację pracy innych ludzi? Nie ma możliwości żeby każdy dołożył coś od siebie w tej kwestii? Zauważyłem, że ze dwa lata temu już taki wątek był omawiany i po prostu się nad nim zastanawiam.... Na dzień dzisiejszy to ile osób jest w zespole i jak wygląda jakiś poziom rotacji? Jestem ślusarzem i widziałem dawniejsze oferty z urzędu.

Strażak

Renault d 14 od stolarczyka masakra. Samochód masa wycieków, luzów na wale, moście z tyłu, nie wspominając o kolumnie kierowniczej. Samochód pojechał na gwarancję-czas przeglądu prawie 3tygodnie. Wymienione sprzęgło rzekomo z winy użytkownika, wymieniony siemering i olej. Nic więcej nie zrobione. Nawet filtr powietrza nie ruszony. Serwis porażka dno i wodorosty. Nikomu nie polecam!

Strażak kolejny???? Nowy wpis
@Strażak

Czy za te wpisy Ci płaca , przedstaw die znalazłam Twoje ID i teraz będzie prokuratura z mojej strony prywatnie czyli Strażak kolejny???? Tak Panie Strażak nie można , wszystko ma swój kres

Dawid Nowy wpis
@Strażak

To idź z tym do marki renault to oni zapewne zaniedbali te żeczy a i od kiedy samochody naprawia stolarczyk rozumiem w sprawie zabudowy ale w sprawie samochodu to raczej do dobrego serwisu ciężarówkę marki renault a nie do stolarczyka popisałeś się chyba tym wpisem

Prac

Jest Ok ????

Marzena
@Prac

też czekam na informację jak się tutaj pracuje ?

t oja

Praca w tej firnie to porażka, nie polecam, zero organicji pracy, ta firma żyje własnym życiem, pensje nie adekwatne do ilości zadań , wielki minus.

Łucja
@t oja

To jakie te pensje macie? I o co chodzi z tym brakiem organizacji? Podasz jakiś przykład?

Paulina Nowy wpis
@t oja

A co takiego każą Ci to robić, że ponoć tak dużo? Pracowałeś w innej firmie wcześniej na podobnym stanowisku?

Klient

Przy odbiorze samochodu na uwagi że nie wykonano ustalonych prac przy pojeździe. Od Pana Stolarczyka otrzymałem odpowiedź:( NIE PODOBA SIĘ TO WY.... DALAĆ) Taki poziom merytoryczny.

PE-LA
@Klient

Rzetelny przedsiębiorca , wiedza techniczna na najwyższym poziomie oraz jakość oddawanych do użytku pojazdów pp jak również przyjęcia interesantów na każdym szczeblu , a Pan co ma pretensje to pewnie brakuje mu podstawowych umiejetności menedżera stąd czuje rozżalenie. Chłopie musisz się jeszcze dużo sie nauczyć i to w każdej dziedzienie poczawszy od savoir-vivre.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Stolarczyk Mirosław Technologia Pożarnicza? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Natalia

Zapowiadają się jakieś zwolnienia?

Jayjay

Solidny pracodawca, polecam

em

Wynagrodzenie ok/ nawet bardzo dobre/, wymagający.

gość

Usługi mają na wysokim poziomie i wzbudzają zaufanie nie tylko wśród klientów ale i pracowników. A wypłata jaka jest?

WDR
@gość

witam. Co tak mało wiadomo o tej Firmie ??? może ktoś napisze coś więcej

ASJ

OK!

pytajacy

Proszę o dodanie opini o firmie PUH Miroslaw Stolarczyk z Kielc firma zajmuje sie zabudowami samochodow ratowniczo gasniczych (pożarniczych)

Zostaw merytoryczną opinię o Stolarczyk Mirosław Technologia Pożarnicza - Kielce

Stolarczyk Mirosław Technologia Pożarnicza
3.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Ks. Piotra Ściegiennego 268A
    25-116 Kielce