Opinie o KH-KIPPER Sp. z o.o. w Zagnańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KH-KIPPER Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KH-KIPPER Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KH-KIPPER Sp. z o.o. w Zagnańsk

Arek K

Staram się zawsze oceniać miejsca w których byłem, pracowalem, jadłem więc i o kipperku też trzeba coś napisać, Pracowalem 5lat na stanowisku specjalista ds zaopatrzenia/ kierownik magazynu. Jak każda praca ma swoje plusy i minusy. Z minusów: - na pewno bardzo niskie zarobki, nie adekwatne to odpowiedzialności oraz obowiązków, niejednokrotnie magazynier pracując 2 soboty zarabiał od ciebie więcej po mimo że ty byłeś jego przełożonym i byles za niego odpowiedzialny z tego co wiem jest to problem nie tylko zaopatrzenia ale i montażu czy spawalni, na pewno zabija ci to motywację, firma zarobkowo jest daleko w tyle za resztą kielc. - spory bałagan na firmie i rozbicie magazynów/ pomieszczeń, nowemu pracownikowi ciężko jest to ogarnąć, W tego typu firmach powinien być zrobiony magazyn porównywalny do hali montażowej, wszystko powinno być zamknięte w jednym miejscu, tym czasem czesto są sytuację że jesteś zmuszony biegać po całej firmie, firma jest w ciągłej budowie więc może się to zmieni. - spora atmosfera nieufności, mnóstwo kamer oraz częste sugestie niektórych przełożonych że ich oszukujesz gdy ty po prostu popełniłeś jakiś błąd, ale podejrzewam że wynika to z przypadków z przeszłości więc jest to do zrozumienia. - brak ściśle określonych obowiązków, czasami twoje obowiązki nie mają nic wspólnego z twoim stanowiskiem, w żadnym kolejnym miejscu pracy nie spotkałem się aby osoba która zamawia, sama sobie rozliczała materiał, od tego powinien być osobny dział. - brak grania całej ekipy do jednej bramki, częste szukanie winnych zamiast rozwiązywania problemów, betonowe problemy których nikt nie chce ruszyć, - słaby pakiet socjalny Jeśli chodzi o plusy: - bardzo ciekawa praca, dużo pojawiajacych sie nowych projektów. - dobre miejsce do zrobienia sobie doświadczenia, w pracy spotkasz bardzo dużo przypadków które przydadzą Ci się w przyszłej karierze. - jeśli chodzi o pracę zaopatrzenia, bardzo fajne międzynarodowe środowisko w ktorym sie obracasz, możliwość poznania nowych ludzi oraz doszkolenia języków obcych. - wypłata zawsze na czas, - duża dynamika pracy, czas w pracy mija bardzo szybko, rzadko będziesz się nudził. Z grubsza miejsce pracy jest nawet Ok, jak w każdym miejscu przydało by się pozmieniać kilka rzeczy, są gorsze i lepsze chwilę ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Dla młodej osoby nie mającej doświadczenia na pewno warto spróbować pracy w tym miejscu. Zarobki Natomiast są na pewno głównym punktem który zniechęca oraz zachęca do zmiany pracy. Miejsce pracy oceniam 3/5

Radosław

Witam czy na stanowisku lakiernik można wyciągnąć te 5 tys netto ? Bo nie wiem czy jest sens się fatygować

Były Pracownik

W Skarżysku syf totalny. Nie ma sprzętu na którym można pracować (szlifierki, obijaki, "trzpienówki" itp. W zimę zimno jak skur.... Kierownik to młody cwaniak zatrudniony po znajomości ( chyba z rodziny). Jego zastępca a raczej przydupas z okolic Szydłowca tańczy jak mu jego szef zagra. Duża rotacja. Jak pracowałem to w ciągu dwóch miesięcy zwolniło się 10 osób. Nie polecam

były pracownik G. K.
@Były Pracownik

Tam w Skarżysku to ja pracowałem i pamiętam jak zaczynał ten zakład, kierownik jaki tam był to był gość S. to on to rozkręcał i mieliśmy wszystko i praca szła organizował wszystko od samego początku nawet towar zabierał z Kajetanowa i przywoził autem do Skarzyska. Poźniej jak odszedł to zaczął się robić syf i bajzel totalny jak obecny kierownik to przejał. Nie wiedział nic. A poprzednik S. to nawet jak była potrzeba razem z innymi chłopakami stawał do pracy i pomagał a o produkcji skrzyni i spawalnictwie wiedział wiele i wiedzę miał naprawdę wielką. Można było się od niego uczyć.

M. P.
@były pracownik G. K.

Tak pamiętam Sebastiana. Równy gość, traktował pracowników równie, ale jak spieprzyleś robote premii nie dostałeś wiadomo. Ale wiele mogł nauczyć a wiedzą i oraz doświadczeniem w temacie spawania, chętnie się dzielił i co i jak zrobić albo naprawić. Mógł uczyc innych. Teraz w Mostostalu mi procentuje, jego wiedza. Jak by on był nadal kierownikiem w Skarżysku to pewnie tam bym był nadal. Pozdrawiam wszystkich Nowych i starych w KH, doświadczony M.P.

Wiechu
@M. P.

tak fakt jak widzę opinie po tych wszystkich latach kiedy odszedłem z SK KH-Kipper Kiedy by kierownik Sebastian nie odszedł to pewnie byłbym tam nadal. Władza zrozumienie i współpraca z zachowaniem dystansu - on to reprezentował. Za to z tym młodym wówczas nie dało sie gadać nawet nie wiedział jak slupki w trujstronej budzie postawić i o czym tu gadać. Seba podszedł pokierował wytłumaczył sam szczepil i lepic mozna było nadal aby zabudowa była gotowa. Pozdrawiam ziomków z Skarlandu. Wiech

Szaft.
@Były Pracownik

ło krde nieźle

Grzesiek
@były pracownik G. K.

Tam pracowalem w tym czasie

Kamil

Dużo ogłoszeń pojawiło się ostatnio do Kh-kipper jakie zarobki w tej firmie są tyle pracy mają czy taka rotacja pracowników jest na ile można liczyć na początek w dziale technicznym?

Toto
@Kamil

Max. 4 tys. Przy czym nie chcą dawać podwyżek inflacyjnych. Niedługo zostaną sami dyrektorzy, bo wszyscy uciekają.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
13q13

Witam mam zamiar aplikować do kh kipper na stanowisko lakiernik , jakie na tym stanowisku są zarobki ? Czy mozna realne zarobic 5tys na rękę? Jaka atmosfera na lakiernik , czy brygadzisci sa normalni ? Pozdrawiam

Nie pozdrawiam

Jak ktoś nie che pracować zawsze będzie narzekać .

Pytajnik

Cześć, zamierzam złożyć CV do KH Kipper do działu techicznego. Może ktoś coś powiedzieć na temat pracy w tym dziale? Jak atmosfera? Dużo osób pisało negatywne informacje o rysunkach, czy to prawda? Czego się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej ?

Bożena

Nie rozumiem, co się dzieje - wcześniej tak aktywnie tu dyskutowaliście, a teraz panuje tu całkowita cisza...Może do rozmowy zachęci Was informacja, że firma KH-KIPPER prowadzi rekrutację do działów: sprzedaży, technicznego i finansów - zobaczcie: https://kh-kipper.pl/firma/praca/ Macie pojęcie, jaki rodzaj umowy dają tam na start?

konstruktor

Ktoś się wypowie ja wygląda praca na stanowisku konstruktora? Jak atmosfera, zarobki, itp?

Przemek

Witam. Mam pytanie jak wygląda praca jako serwisant myśle zmienić pracę na ciekawszą tylko nie wiem czy warto startować do tej firmy czy częste są wyjazdy np. za granice?

ha ha
@Przemek

jako serwisant latasz nawet na Wyzpy zielonego przyladka decydując sie na to

Przemo
@ha ha

A jak z wynagrodzeniem na stanowisku serwisant?

@Przemek

Ponawiam pytanie ogłoszenie widnieje dłuższy czas na stanowisko serwisant to pewnie kiepskie pieniądze oferują?

tofik

Witam, jak wygląda kwestia wynagrodzenia na stanowisku Spawacz MAG? Ile można dostać na godzinę?

Fachura ????
@tofik

.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w regulaminie. Rozumiem opinie o firmach | GoWork.pl☰ Chcesz otrzymywać powiadomienie o nowych opiniach na maila? Dziękuję KH-KIPPER Sp. z o.o. Opinie o KH-KIPPER Sp. z o.o. w Zagnańsk Adres: 130 26-050 Zagnańsk NIP: 9591178673 KRS: 0000165627 2/5 Na podstawie 145 ocen. Opinie (238) Zadaj pytanie Oferty pracy (9) Rozmowy kwalifikacyjne (1) Wywiad Hejt to nie opiniaBogusław Linda Pomóż innym, pisz merytorycznie! Sprawdź jak Dziękujemy ! Twoja opinia została dodana. Fachura ???? Nowy wpis21.02.2020 00:02 Jakie testy ? ???? ja znalazłem ogłoszenie na necie ze szukają spawaczy to zlozylem cv to nawet nie czytał tylko od razu skierowanie na badania dal .(usunięte przez administratora)f niesamowity. Kamer więcej niż pracowników i Ukraińców więcej niż Polaków . ( mowie tutaj o zakładzie w Skarżysku Kamiennej) na hali smród jak nie wiem bo z jednej strony zakładu jest jedno wysypisko śmieci i z drugiej jest drugie to zapach na hali zależy jak wiatr zawieje od strony którego wysypiska ???? a jak bys się kierownika zapytał czy wie co to BHP to by pewnie zapytał kto to taki jest . Kasa słaba . W biedronce są lepsze stawki i trzynastki są . I wszystko na kartę . Nawet do kibla czy do automatu po picie nie pójdziesz jak karty nie odbijesz bo po prostu drzwi ci się nie otworzą. I tam nie jesteś tylko spawaczem ale i ślusarzem bo masę elementów trzeba sobie samemu dorobić

Mało ważne
@tofik

Nie ma stawki godzinowej tylko miesięczna. W zeszłym roku oku to była najnizsza krajowa i jakas tam premia 400 czy 500 zł jeśli zrobiłeś ponad normę. Na. Miesiąc we dwóch trzeba było zrobić dwa kipre i za każdy kolejny niecałe 500 ziko ( to ta premia)

Ezykiel.
@Mało ważne

Dwa na miesiac a co to za ulgi jeden na tydzień i to jeszczez przewrą na fajke macie 160h na zabudowę to max a nie dwa na miesiąc aby na przyrzadzie stały smiechu warte jakie czasy tam teraz macie

Nie jest dziwnym że osoby które się wypowiadają niepochlepbnie i krytycznie w KH-KIPPER pracują tam latami? Dlaczego nie zmieniają pracy na lepszą? Daje to do myślenia...

RADOSNY

Mylisz się! Jak myślisz dlaczego jest tyle ogłoszeń to sie nazywa ROTACJA przychodzą jak się zorientują to spierda.... gdzie pieprz rośnie. A ci co pracują tam jakiś czas to sa ludzie, którzy obawiają sie jakichkolwiek zmian w swoim życiu lub przyzwyczaili się do dziadostwa i wegetacji nie wiedząc , że można żyć inaczej.

komtap

zmieniaja baranie, zmieniaja

RADOSNY

"chleba i igrzysk" i widzisz dali pączki i sie ludzie cieszą, a jak ciulowo zarabiali i zarabiają w cieżkich warunkach pracowali tak dalej pracują, a właściciele się cieszą i liczą pieniążki. Ponadto należy zauważyć że ta pokazana na zdjęciach radość dotyczy pracowników biurowych, bo może w tych zapylonych halach nie dało się zrobić zdjęcia.

RADOSNY

A skąd ta rotacja? i ciągłe ogłoszenia o pracę pewnie to wynika z zadowolenia harującej tam gawiedzi.

Stachu
@RADOSNY

Trafione w punkt! Ci co pracują wiele lat albo boją się odejść bo wola bylejakość od fajnej i satysfakcjonującej pracy albo to ich pierwsza praca i zwyczajnie trochę mózgownice w innej epoce, bez obrazy. Ale po cichu psiocza na rodzinę i chore rządy.. uśmiech przy kawie a za plecami klną! I tu trza szukać hejterow. Dulszczyzna, zakłamanie i nic więcej. Brody zadarte a słoma wystaje. Kiedyś poki byl tata miałem szacunek dziś mi ich w sumie szkoda..

@RADOSNY

Jak jesteś taki zorientowany to nie wiesz że firma znacząco zwiększyła zatrudnienie w ostatnich latach? Produkcja podwojona. Firma się rozwija to są ogłoszenia cały czas. Jest też bardzo dużo osób z kilkunastoletnim stażem pracy. Pozdro

michał bartela

dumny jesteś "synku" ale moze przyjśc taki czas ze zrozumiesz. chociaż jak Tatuś dali ..... jesli jesteś taki odważny to podaj imie i nazwisko

.....

Kto pracuje to pracuje pojęcia chyba nie masz jaka jest rotacja. Zastanów sie jak nie wiesz.

były kierownik
@RADOSNY

A tu ci powiem jedno, oczekujesz pracy, masz ją, dają Ci tobie, ale musisz sie wykazac pokazać co potrafisz a jak przyszedłeś bajki opowiadać i w to wciagać współpracowników to sam sie zatrudnij tam bedziesz mógłó do woli sie wygadywać dyskutować. ITD. A tu jak i gdzie indziej liczy sie robota zrobiona. Zrozumcie to nieroby wreszczie. Bo za to wam sie płaci, a jak penscja na czas nie pasuje to (usunięte przez administratora)

Czy firma KH-KIPPER Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak finansuje.

Ss
@Pracodawca

Jakie szkolenia?

Xhshshb

Czy w zaistniałej sytuacji w kraju pracownicy mogą czuć się bezpiecznie na swoich stanowiskach, planowane są zwolnienia pracowników?

@Xhshshb

Nie jest planowana redukcja zatrudnienia w żadnym z działów.

Aleksandra

Nie mogę nigdzie znaleźć informacji o tym, czy KH-KIPPER szuka nowych osób do pracy. Mają jakieś ciekawe oferty? Jeśli coś wiecie, napiszcie. Bardzo dziękuję.

@Aleksandra

Dzień dobry Pani Aleksandro, proszę o kontakt - (usunięte przez administratora) prowadzimy aktualnie rekrutację do firmy KH-Kipper :)

Fachura ????

Jakie testy ? ???? ja znalazłem ogłoszenie na necie ze szukają spawaczy to zlozylem cv to nawet nie czytał tylko od razu skierowanie na badania dal .(usunięte przez administratora)( mowie tutaj o zakładzie w Skarżysku Kamiennej) na hali smród jak nie wiem bo z jednej strony zakładu jest jedno wysypisko śmieci i z drugiej jest drugie to zapach na hali zależy jak wiatr zawieje od strony którego wysypiska ???? a jak bys się kierownika zapytał czy wie co to BHP to by pewnie zapytał kto to taki jest . Kasa słaba . W biedronce są lepsze stawki i trzynastki są .

Mig/mag

Witam, ile zarabiają w firmie początkujący spawacze? Jest szansa, że świeżo po kursie Mig/Mag otrzymam zatrudnienie?

Lakiernik
@Mig/mag

Nie wiem ile zarabiaja spawacze, zalezy od przerobu, a po drugie jest klauzula wynagrodzen. Pewnie, ze jest szansa dostac zatrudnienie, ale najpierw testy.

Aleksandra
@Lakiernik

Dzięki za informację, ale wolę jeszcze dopytać. Czy osoba początkująca w zawodzie ma szanse przejść takie testy, jakie organizuje firma?

Odpowiedź
@Aleksandra

Tak

Czy KH-KIPPER Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Eeee

Umowa o pracę jest

Kendi

Witam, ile zarabiają w tej firmie tokarze? Widziałem ogłoszenie o pracę i zastanawiam sie czy słać cv

Jak wygląda praca na lakierni? Czy te 4-4,5tys jest do wyjęcia na rękę przy 8godzinach pracy i robieniu swojej roboty? Jak wygląda park maszynowy. Strefy przygotowawcze z odciagiem czy bez? Jaka jest atmosfera. Obecnie dobrze się zarabia ale atmosfera kuleje.

Obserwator
@Zainteresowany

ReaLnie to dostaniesz 2 tysiące na start i umowę o pracę na 3 miesiące przy 8 godzinnym czasie pracy (pon-pt). Z nadgodzinami możesz zarobić więcej ale o 4 tysiącach zapomnij chyba że jesteś w stanie się sklonować.

@Obserwator

Ktoś lakieruje przemysłem za mniej jak 4 tys.? Do jakiej stawki można się realnie zbliżyć pracując a nie wysiadywac godziny. Weekend mam dla rodziny i siebie a nie dla firmy.

Tak już tam jest
@Zainteresowany

(usunięte przez administratora)pensja 2500zl za lakierowanie, powolna wegetacja, brak rozrywek, brak pieniędzy na jakiekolwiek wakacje za wyjątkiem wczasów pod gruszą za 300zl i bonus na święta za 100zl, ciuchy kupowane raz w roku albo co miesiąc w szmateksie, brak pieniędzy na rozwój swoich dzieci, "tate tate jestem dobry w gała, zapisz mnie do klubu, to tylko 60 zł miesięcznie - niestety synek, w tym miesiącu już dostałeś buty na zimę, przykro mi, idź oglądać Szymka Majewskiego hehe xD", zapuszczona żona, która nie dba o siebie, bo nieważne jak (usunięte przez administratora) będzie wyglądała i tak jej nie rzucisz, a ona o tym dobrze wie, że żadna inna cię nie będzie chciała, czas będzie ci upływał szybko, bardzo szybko "to już Sebastian idzie do gimnazjum?", rok jak miesiąc, 10 lat jak rok, nim się obejrzysz będziesz w wieku 50 lat robił bilans swojego życia i mówił sam do siebie: "Janusz Pawlacz, lat 50, nic w życiu nie osiągnął, nigdzie nie był, nic nie widział, nigdy nie żył."

Twoj Stary
@Zainteresowany

Podstawa około 2500 netto na start. Po okresie próbnym około 3tys netto. Premie za efekty rzędu 500 -1000 zł Możliwość dorobienia w weekendy.

Ćpunek

Hahahhahaahhahahhahahhaaha

Roman
@Ćpunek

Dlaczego śmiejesz się z tego, co dodał użytkownik @Zainteresowany? Czyżby w jego pytaniach było coś śmiesznego? Uważam, że zadał on konkretne pytania związane z warunkami zatrudnienia w firmie KH-KIPPER.

Byly monter
@Twoj Stary

Chyba brutto. Z czego wyplata podzielona na podstawe i premie. I ta premie to moga Ci zabrac a nie dac.

stary
@Twoj Stary

witam . nie będę się rozpisywał ale te ceny na pewno nie w tej firmie. chyba ze będziesz miał 4 soboty

Zostaw merytoryczną opinię o KH-KIPPER Sp. z o.o. - Zagnańsk

• Jak się pracuje w KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KH-KIPPER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KH-KIPPER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KH-KIPPER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KH-KIPPER Sp. z o.o.