kh kipper

Kajetanów

Opinie o kh kipper

cghjk

no to ja nie rozumiem, to w koncu sa premie czy nie ma premii @retor? Pytam bo w koncu nie wiem czy premie dostaja wybrani czy działa to w jeszcze inny sposób, jakaś chaotyczna twoija wypowiedz jest...

heniek
@cghjk 22.05.2016 21:23

sa po potraceniach - 20% +- 30 % =0

retor

Myślę że kierownictwo dostało "prikaz" aby reagować na niepochlebne wpisy .Opinie o zabieranych premiach o byle co , jak najbardziej słuszne .Kiepska firma myśli że zbuduje na krzywdzie ludzkiej swój dorobek finansowy .Jak najbardziej zły pomysł .Nie nabiorę się na to po raz kolejny .Omijajcie tą firmę dalekim łukiem !!!!

prac

tylko przyczyna zależy od punktu widzenia odgórnego i jest jedyna słuszną bez mozliwości rozmowy. ale tak sie oszczędza

nfkdj

Tydzień przed wypłatą, rozpoczyna się polowanie na premie. Kierownicy (kooperacji, produkcji, przygotowania produkcji,...), idą na spowiedź do dyrektora technicznego. Premie zabierane za najmniejsze błahostki, byle zabrać. Taki system motywowania pracowników.

Zostaw opinię o kh kipper - Kajetanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kh kipper