Resbud PUHP

Niestachów

Opinie o Resbud PUHP

Sjdmk

Dzisiaj dzwoniłem na (usunięte przez administratora). Pytam gościa ile miesięcznie a on 100 pytań do. Co za baranek hahahaha

Dariusz P.

KTOŚ SIĘ PODSZYŁ POD MOJE IMIĘ darek Z PIERWSZEGO POSTU ,Ja publicznie się nie skarżę i mile wspominam pracę i współpracowników Piotra,Marka fafluchta :) pana od spawania ram,miłe dziewczyny z biura i skrytego Daniela ,Krzysztofa ,małego Stacha,Marka od kół i Łysego. A imprezy jakie były,szef nie szczędził grosza ,były jak małe wesele .O tym nikt nie wspomnie tylko aby dokuczyć .Ludzie szukajcie a znajdziecie nie tu to tam.W Niestachowie świat pracy się nie kończy za to jest dużo grzybów :)Pozdr.

Krzysztof

To ciekawe bo ja pracuje 12 lat w Resbudzie u p. Marka i złego słowa nie mogę powiedzieć. Teraz pracuje tu jeszcze mój syn, a jego przecież nie ściągnął bym do złej pracy.

darek

mariusz
@darek 08.10.2015 06:39
najgorszy pracodawca z którym miałem do czynienia.wykorzystać na maksa i spadaj.płaca średnia,urlopów brak.NIE POLECAM....

ty mowisz o tym resbudzie z Niestachowa, praca w Katowicach albo we Wroclawiu ?

Daniel
@darek 08.10.2015 06:39

Potwierdzam opinie Darka. Szczerze nie POLECAM.

Zostaw opinię o Resbud PUHP - Niestachów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Resbud PUHP