Elbudex Sławomir Krawczyk

Kielce

Elbudex Sławomir Krawczyk

Opinie o Elbudex Sławomir Krawczyk

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Elbudex Sławomir Krawczyk na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Kielce oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

Zbyszek

A ja nie polecam,brałem parę razy towar od nich i mają drogo,w Kielcach są hurtownie z lepszymi warunkami

Wiktor

Jak najbardziej polecam tą firmę ! Kompleksowe doradztwo , jakość towarów nieporównywalna do innych firm , ceny bardzo atrakcyjne .

karol

Korzystam z usług hurtowni Elbudex już od jakiegoś czasu i wszystko jak najbardziej pozytywnie. Mysle ze największym atutem firmy dla klienta jest atrakcyjny poziom cenowy i fachowe doradztwo pracowników. Realizacja zamówień bardzo szybko. Wszystko na plus.

Kamil W

Polecam uczciwie tą firmę,bardzo mi pomogli w doborze materiałów i ceny mają rozsądne.

Krzysiek

Korzystam z usług hurtowni Elbudex od kilku lat i wszystko w jak najlepszym porządku! Miły kontakt, profesjonalna obsługa, kompetentne doradztwo

Paweł

Jak najbardziej polecam pracę w Elbudexie, fajna atmosfera, super szef a przede wszystkim pieniądze są na czas:)

Zostaw opinię o Elbudex Sławomir Krawczyk - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elbudex Sławomir Krawczyk