Elbudex Sławomir Krawczyk

Kielce

Opinie o Elbudex Sławomir Krawczyk

Zbyszek

A ja nie polecam,brałem parę razy towar od nich i mają drogo,w Kielcach są hurtownie z lepszymi warunkami

Wiktor

Jak najbardziej polecam tą firmę ! Kompleksowe doradztwo , jakość towarów nieporównywalna do innych firm , ceny bardzo atrakcyjne .

karol

Korzystam z usług hurtowni Elbudex już od jakiegoś czasu i wszystko jak najbardziej pozytywnie. Mysle ze największym atutem firmy dla klienta jest atrakcyjny poziom cenowy i fachowe doradztwo pracowników. Realizacja zamówień bardzo szybko. Wszystko na plus.

Kamil W

Polecam uczciwie tą firmę,bardzo mi pomogli w doborze materiałów i ceny mają rozsądne.

Krzysiek

Korzystam z usług hurtowni Elbudex od kilku lat i wszystko w jak najlepszym porządku! Miły kontakt, profesjonalna obsługa, kompetentne doradztwo

Paweł

Jak najbardziej polecam pracę w Elbudexie, fajna atmosfera, super szef a przede wszystkim pieniądze są na czas:)

Zostaw opinię o Elbudex Sławomir Krawczyk - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elbudex Sławomir Krawczyk