Opinie o Holzexport Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Holzexport Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Holzexport Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holzexport Sp. z o.o. w Kielce

Kornik

(usunięte przez administratora) to za mało powiedziane. Współczuję ludziom którzy tam pracują szczególnie kobietą. Jeśli ktoś chce poczuć się zerem ( chodź zero to chyba itak za dużo) to jest odpowiednie miejsce.

Pracownica
@Kornik

Jestem kobietą, pracuję w tej firmie i nie czuję się zerem. Nie przytwierdzono mnie łańcuchem do maszyny, zmuszając do pracy. Jestem wolnym człowiekiem, który samodzielnie podejmuje decyzje o swoim życiu, gdzie chce pracować, z jakimi ludźmi, na jaką umowę i za jakie pieniądze. Współczuję ci, bo musisz być bardzo sfrustrowaną i nieszczęśliwą osobą, dodając tego typu negatywne komentarze, szczególnie, nie mając śmiałości podzielenia się swoim nazwiskiem. Zamiast pisać obraźliwe komentarze uderzające w pracowników którzy uczciwie pracują, może zacznij szukać swoją wymarzoną pracę i bądź szczęśliwym człowiekiem. Świat wyda ci się wtedy bardziej kolorowy. „Każdy ma swoją namiętność, co zżera mu serce, niby robak miąższ owocu”.

Szukają specjalisty ds. BHP, więc może będzie się okazja przyjrzeć, czy słusznie @Kornik tak nad paniami ubolewa :)) No, ale widzę, że firma ma w zwyczaju wszędzie tą frazę z adekwatnymi pieniędzmi wstawiać. Ile więc może zażądać na rozmowie behapowiec-praktyk z branży drzewnej, żeby nie przegiąć i dostać pracę?

Kornik Nowy wpis

@Kornik

Hej, a dlaczego szczególnie kobietą? Mam zamiar wysłać cv na stanowisko Specjalistki ds. BHP, i teraz się trochę zaniepokoiłam lekko mówiąc. Oferta nie wygląda źle - piszą o uop, adekwatnym wynagrodzeniu do doświadczenia, ale wiadomo, nie zawsze wszystko sie pokrywa. No nic, jeśli możesz rozwinąć temat tego złego traktowania, byłoby super. Na tę chwilę wstrzymam się z aplikowaniem, oferta wygasa w kwietniu, więc mam jeszcze trochę czasu

Pracownica Nowy wpis
@Kornik

Chciałabym się zatrudnić w tym miejscu na stanowisko specjalisty ds. eksportu. Znalazłam starą ofertę pracy sprzed roku. Myślicie, że jest sens złożyć CV, jak nie ma aktualnej rekrutacji? Czytam, że firma oferuje niezbędne narzędzia pracy. W takim razie na co dokładnie można liczyć? Jeśli wspomnimy o atrakcyjnym wynagrodzeniu, które oferują, to jest to tylko goła pensja czy można liczyć na coś poza nią? Jakaś premia? :-)

S.

Pracowalam pół roku, polecam, porzadny pracodawca. W firmie porządek, pracuje bardzo dużo przesympatycznyxh osób, ktore będę dlugo wspominać.

To żeś się napracowała:)

@Wesołek

Dostałam inna propozycję, bardziej dostosowaną do moich zainteresowań - jednakże Holzexport będę zawsze miło wspominać.

@S.

To czemu tam nie pracujesz jak tak super.... Ja mam odmienne zdanie, bardzo podobne do koleżanki Paulina

Wenus88
@S.

A na jakim stanowisku? I jak wygląda praca dla kobiet na produkcji??

Abc
@S.

Bo pracowałam w tej firmie . Szefowa myśli że pracownicy to barany i nie widzą jej draństwa. Przyklad ; dawała talony na święta a potem odliczyła od urlopu , czyli nie dostał pracownik nic , albo wysyłała pieniądze 30 grudnia jako talon a przy pensji w styczniu to zabierała . No ochydna kobieta .

Ahabvxins
@Wenus88

Facet tam jest od stania a baba od zapierdalania. Szefostwo nieszanujace pracowników,mają za nic człowieka. Człowiek daje z siebie ile może a i tak źle,myślą ze my to roboty (a i robot czasem odmawia współpracy). PORAZKA TA FIRMA!!!

Sławomir
@Ahabvxins

A dalej są takie sytuacje z tymi bonami i dodatkami jak wyżej napisane że później są one zabierane w postaci ucinania wolnych dni? Dodatki nie powinny mieć przecież nic wspólnego z urlopem.

Baran
@Abc

No i kolejny nieudacznik próbuje ubarwić swoje życie. Widać promocja w Biedrze już nie jest tak ekscytująca. Irytacji i pustki w swoim życiu nie wypełnisz podglądaniem i pisaniem bzdur. Znajdź sobie bardziej rozwijające zajęcie np. nauka ortografii.

Firma Holzexport Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Nikkk

Chcę dodać,że (usunięte przez administratora) nie oddała mi pieniędzy za rozbiórkę stodoły,a sam się z żoną bawił w Chorwacji,ja miałem poparzone od pokrzyw nogi i ręce. Jeżeli nie podporządkujesz się Mareczkowi,to każe kierowcy wysadzać ludzi po drodze w lesie,gdzie popadnie. Dał teraz ogłoszenie,że szuka pracownika tartaku,nigdy w życiu!!!!!!!!! To ta sama firma co RETRO HOLTZ

Holzexport Sp. z o.o. poszukiwała kogoś na stanowisko operator produkcji. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Nowy.

Witam. Z chęcią dowiem się czegoś więcej o stanowisku pracy.

Olga
@Nowy.

Cześć, a masz może dostęp do tego ogłoszenia? Bo też bym chciała zobaczyć. Przede wszystkim ciekawe czego konkretnie wymagają od kandydata, wiadomo?

Abc

Pracowalam tam bardzo długo, aż sie sama dziwię że tyle wytrzymałam. Szefostwo to nie ludzie , robią wszystko żeby wycisnąć ostatnie soki z pracownika . Traktują ludzi jak gorszy gatunek . Zero szacunku . Mam nadzieję że kiedyś zapłacą za swoje draństwo i jeszcze ta sprzataczka , wredna kobieta . Jak zachorujesz to pozbywają się jak śmiecia , no chyba ze im donosisz to mozesz być, zlodziejem , chamem , konfidentem , szuja itd to tolerują. W życiu nie poleciałabym tej firmy bliskiej osobie .

Pipi
@Abc

Oj Andzia, nie masz już komu polecać roboty, bo ulokowałaś tu całą swoją rodzinę. No chyba, że swoją babkę jeszcze chciałaś wcisnąć. Mierzysz wszystkich swoją miarą, bo pracując "tak bardzo długo" wraz ze swoją rodziną, ta opinia faktycznie przedstawia co tu robiłaś ty oraz twoi bliscy. Zachęcam do wyluzowania. Poproś lekarza o zmianę cukierków, bo te obecne nie działają.

Miki
@Abc

Jak pracuje się uczciwie to nie ma problemu.Wykonuje moją pracę najlepiej jak potrafię,staram się i nie miałam spięcia z przełożonymi.Pracuje nie zbyt długo w tej firmie i wydaje mi się że problem leży w większości po stronie niektórych pracowników,robią zamęt opowiadają niestworzone historie wyssane z palca zamiast zająć się pracą.

Alicja
@Miki

Oooo to może wiecie jak wygląda praca jako specjalista ds eksportu? szukają właśnie kogoś i mnie ciekawi jak wygląda generalnie atmosfera w dziale?

P.

Paulina przyszłam w tym samym czasie do pracy co ty i stwierdzam że trochę odleciałaś. Ja pracuję do dziś a ty chyba zniknęłaś przed końcem pierwszego miesiąca. Zatrudnienie umowa o pracę. Stawka na umowie jest mniejsza niż ta którą mają pracownicy pracujący tu kilka lat. Ale jak na warunki kieleckie kasa jest naprawdę spoko i płatna w terminie. Tak jak mi obiecano po przedłużeniu umowy podnieśli mi dniówkę. Z tego co napisałaś jedyne co mogę potwierdzić, że kierownictwo mogłoby inaczej zwracać się do pracowników. Ale patrząc na poziom wypowiedzi które tu są wpisywane to pracownicy prezentują dokładnie taki sam poziom jak kierownicy.

On11
@P.

Szkoda że żadna dziewczyna z tych co zostały po odejściu @Pauliny tego nie potwierdzaja

@On11

Czego niby nie potwierdzają? Że mamy umowy o pracę, a przelew jest dużo większy od minimalnego według tego co sobie SAM ustalisz przy przyjęciu do pracy. Czy tego, że wypowiedzi pracowników zamieszczane na tej stronie (blokowane przed administratora) mają poziom wypowiedzi kierowników? (jedni warci drugich). Nie piszę, że jest tu idealnie. Poziom rozmowy kierownika z pracownikiem powinien być na wyższym poziomie. Ale jeśli w innych firmach jest tak super to po co było zmieniać pracę i przychodzić do tak beznadziejnej firmy jak Holzexport. Szczególnie, że każdy miał możliwość wcześniej poczytania tego co tu ludzie piszą i znalezienia sobie swojej wymarzonej pracy. Zanim się tu zatrudniłem przeglądałem opinie o innych pracodawcach i nie znalazłem na tej stronie innego pracodawcy którego ludzie by naprawdę polecali. To pokazuje jacy frustraci zamieszczają te wszystkie opinie. Sami się nakręcacie. Wypowiadając się o warunkach pracy i kasy może warto wcześniej gdzieś popracować i mieć jakieś doświadczenie w tym temacie. Kilka firm produkcyjnych ze świętokrzyskiego mam za sobą i uważam, że warunki są porównywalne, a od niektórych w których pracowałem są zdecydowanie lepsze i w dodatku legalnie na piśmie. Dużo z tych zamieszczających wpisy nie ma pojęcia jakie warunki dostają pracownicy w Kielcach na produkcji, szczególnie bez żadnego doświadczenia przy maszynach. Jeśli masz lepiej to po co po roku od zwolnienia przeglądasz aktualne oferty pracy. Zachęcam do podzielenia się informacją i zamieszczenia zdjęć ze swoją aktualną umową i z warunkami lepszymi od tego co tu nam dają. Niedaleko szukając firma mieszcząca się blisko nas w Bilczy ma dokładnie taki sam system płacenia jak u nas. U nich też są premie i zdarza się, że są zabierane. A do tego przelew niższy. Ile razy w trakcie zatrudnienia zabrali ci premię i za co??? Bo mnie ani raz. Widać taki z ciebie pracownik, że podpisując papiery przy przyjęciu nie umiałaś ze zrozumieniem przeczytać zapisów dot. płacenia premii. Dlaczego jeśli ktoś idzie na zwolnienie ma dostać taką pensję jak ja, osoba która za ciebie pracuje? Czytając co zostało tu zamieszczone raczej trudno uznać, że osoba która zamieszcza samą krytykę swojego pracodawcy, a mimo to nie umie znaleźć sobie lepszej pracy (pomimo swoich kwalifikacji) jest osobą mogącą dać dobre rady innym. A osoba, która nie pracuje kilka lat a nadal tu zagląda ma w ogóle jakieś swoje życie. Zgadzam się z opinią NICK „Nie każdy nadaje się do takiej pracy, ale są tacy co się odnajdują”. Więc skończcie z obrażaniem zwykłych pracowników którzy jednak dostrzegli jakieś pozytywy pracy tu i się odnaleźli, decydując się zostać i uczciwie pracować na utrzymanie swoich rodzin.

Panicz

zdecydowanie najlepsza bo pierwsza w której w ogóle dali ci szansę :)

@P.

Widać w twej wypowiedzi ze lubisz się podlizywać, zapewniam cię że jak kiedyś będziesz stamtąd odchodzić, niezależnie ile lat i zdrowia tam zostawisz nawet nikt Ci nie podziękuję, tak nie raz z pracowniami którzy pracowali po kilkanaście lat potraktowali, zero szacunku dla pracowników.... Nawet tych którzy poświęcili tej firmie duża część swojego życia.....

Jeśli tam pracujesz jeszcze to jak kiedyś będziesz odchodził to zrozumiesz o co chodzi, jest tam parę ludzi zakochanych w tej firmie, być może jednym z nich jestes ty....

@P.

Dokładnie jest tak, że dużo zależy od podejścia pracownika. Trudno jest mieć pretensje o warunki umowy, które przeciez ustala się przed podjęciem pracy. Myślę, że skoro jest problem z traktowaniem się nawzajem to konieczna jest rozmowa z przełożonym. Daj znać proszę, jaka atmosfera panuje między pracownikami, i jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Były
@Ewa

Jaki pracownik, takie podziękowanie. Mnie tam kwiatami żegnali. Przelew też się zgadzał. Więc jest git.

@Były

Dobre ????????????, dużo osób za mojej kadencji odchodziło i jeśli ktoś nie miał papierów spapranych to był szczęściarz, kwiaty??? Może tylko dla konfidentów ????

@Były

Bo to nie prawda

Czy pracodawca Holzexport Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Strachem ????

Alek
@Ewa

A powie ktoś jakie są realne zarobki dla nowych którzy będą sobie radzić?

Rob

Firma porażka. Szefostwo zadufane w sobie,zero szacunku do ludzi, sprzątaczka gumowe ucho która donosi wszystkie pierdoły do szefowej, mąż i corunia mega się starają by mamusia plusy lapala. Zresztą sprzątaczka uważa się za drugą po szefowej w firmie, ważniejsza nawet od szefa.... Ogólnie odradzam ta firmę.

@Rob

No ale sa przecież kamery, także sprzątaczka może co najwyżej poskarżyć się nie spuszczona wodą w kiblu:)

Klara
@Rob

Ja za żadne pieniądze bym nie wróciła:)

@Wesołek

Jak tam pracujesz to wiesz jak jest.... Kamery przecież miały być dla bezpieczeństwa pracowników zamontowane ????????????

@Rob

Dokładnie i czuje się bardzo bezpiecznie;)

Jesica
@Klara

I super bo nikt za tobą nie tęskni

@Rob

Wszystko się zgadza..... Nie polecam, zresztą warunki pracy bardzo szkodliwe a w papierach wszystko cacy, wiadomo jak załatwiane......

Holc

Omijajcie tą firme z daleka, wiem co mowie pracowałem tam pare ładnych lat, niema żadnego szacunku ze strony szefostwo to tylko tak łagodnie prze zemnie powiedziane

Barlinek

Coś się poprawiło ostatnimi czasy czy dalej kumeterstwo ma się dobrze a zasoby do zarządzania zaciskają zęby i trwają aż się wyzwolą ??? Dzięki za nowe info o firmie :) Pozdro :)

@Barlinek

Bez zmian :)

Kto może przedstawić rzetelna ocenę pracy w Holzexport. Czy naprawdę firma nie warta zachodu? Jaka jest atmosfera i warunki pracy?

Rob

Firma porażka. Szefostwo zadufane w sobie,zero szacunku do ludzi, sprzątaczka gumowe ucho która donosi wszystkie pierdół do szefowej, mąż i corunia mega się starają by mamusia plusy lapala. Zresztą sprzątaczka uważa się za drugą po szefowej w firmie, ważniejsza nawet od szefa.... Ogólnie odradzam ta firmę.

@Rob

Bzdury kompletne, z zadnym slowem sie nie zgadzam. Wlasciciele ludzie z klasą i do tego sympatyczni a co do p. Iwony z personelu sprzątającego to juz w ogóle kogos fantazja ponosi. Bardzo mile wspominam

@S.

Jest kasa to i jest klasa. A co do Iwony to niech sie idzie leczyć.

Aga

A mozesz powiedzieć coś więcej? Jak wygląda praca, zmiany jakie godziny itp ??

Iza

@wesołek a dlaczego? Napiszesz co w niej jest takiego super?

@Iza

Np. Zarobki mało która firma tak płaci.

Wesołek

Jedna z lepszych firm w świętokrzyskim.

Darek

Różne opinie tak jak różni są w firmie pracownicy, dobra praca daje zadowolenie!

wesołek

Fajnie jest. I wycieczki organizują:)

@wesołek

Chyba za kasę pracowników jak pierw premie zabiorą ????

Wasyl

Witam, kiedyś tam pracowalem, nadal jest słabo? Tartak działa?

Zostaw merytoryczną opinię o Holzexport Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Holzexport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Holzexport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Holzexport Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 145 ocen.
  • ściegiennego 256
    25-116 Kielce