Holzexport Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Holzexport Sp. z o.o.

były pracownik

atmosfera faktycznie bardzo napięta, ogólnie panująca obłuda i fałsz,nieszczerość. pracownicy w biurze nie mają wiele pracy więc plotkują, wyśmiewają właścicieli, robią zakupy internetowe i nawzajem się obgadują. Nie polecam miejsca.

Paulina

@Klara a czemu oni nie są? I co się takiego dzieje między pracownikami, że pojawiła się taka atmosfera? Co takiego robią Twoim zdaniem właściciele firmy Holzexport? Uważasz, że nie ma szans na zmianę atmosfery w tym miejscu pracy? Możesz są jakieś sposoby?

aaaa

Nie wiem skad tyle negatywnych opinii, to solidna firma, dobre zarobki, praca w milej atmosferze, szefostwo wspaniale zawsze pomocne i usmiechniete, pozytywnie nastawione do pracownika. Polecam!!!

Abc
@aaaa 28.03.2017 20:51

Totalne kłamstwo. Milej atmosfery to napewno w tej firmie nie ma . Wszyscy czują się zaszczuci i zastraszeni.

Klara

Ja radzę trzymać się od nich z daleka. Większość (już usuniętych) wypowiedzi to prawda. Chamstwo, samouwielbienie właścicieli, brak szacunku dla pracownika. Sama prawda, tylko Małgosia (podejrzewam, że to Stokrotka wypowiadająca się na forum hahahahaha:)) i Benek do końca świata nie są zagrożeni:) Porażka jedna wielka. Nie polecam za nic w świecie.

Paulina

@ola czy ten kierownik w firmie Holzexport Sp. z o.o. ma jakiegoś przełożonego, z którym można byłoby o tym porozmawiać i który miałby na tą osobę wpływ? A może próbowaliście już z kimś porozmawiać na ten temat? Nic to nie dało?

ola

Jak można inaczej opisać i dać opinie pozytywną jak tam tak jest i proszę tego nie usuwać bo to prawda i trzymajmy się prawdy chamstwo,nie szanowanie pracownika,pracownik jest tam niczym kobiety są tam traktowane przez kierownika prod.(benka) jak śmieci.I szefostwo nie mają swojej kultury do pracownika.

Paulina

@ania, @jeden spod sklepu nikt nic z firmy Holzexport nie płacił, nie kupował i nie zamawiał. Wpisy są usuwane, bo kogoś obrażają, zawierają wulgaryzmy, zawierają nieprawdę. Wszystko jest wyszczególnione w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin Takie wpisy admin kasuje, bo łamią regulamin, a nie dlatego, że firma mu zapłaciła. Nikt mu za nic nie płaci. Nadzorowanie przestrzegania regulaminu w każdym wątku to jego praca.

jeden spod sklepu

Praca w bardzo kiepskiej atmosferze, chamstwo i obłuda niczym niepohamowane. Obrażanie pracowników w sposób wulgarny to normalne zachowanie w tej firmie. Szanowani są tylko Ci, co liżą d...i donoszą. nikt normalny tam nie będzie pracował. pracują tylko, Ci którzy są tam od dawna i przyzwyczaili się do chamstwa, ale teraz jak na rynku jest dużo pracy to może i oni kiedyś odejdą bo ile można wytrzymać w takich warunkach??? A to, że wiekszość negatywnych komentarzy została usunięta, to świadczy tylko i wyłącznie o rzetelności tego portalu. Za pieniądze niestety można wszystko, nawet dopasowywać prawdę do zamawiającego i jego oczekiwań. ale prawdy nie da się zabić, wszyscy i tak wiedzą jak tam jest i ile jest wart pracownik w tej firmie... I chciałoby się zacytować klasyka: "mniej niż zero...."

Paulina

@Lipa zrozum, że portal też musi mieć pewne zasady, dlatego jest wprowadzony regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin według, którego wszystkie wpisy są oceniane. Widocznie te, o których piszesz łamały zasady obowiązujące w regulaminie i administrator miał prawo je usunąć. Nawet jeżeli nie masz dobrej opinii o firmie Holzexport to możesz napisać opinię w taki sposób, by regulaminu nie łamać.

Lipa

Ten portal to jakaś pomyłka! Wszystkie negatywne (prawdziwe) opinie zostały usunięte. No tak prawda w oczy kole prawda Beniu?

Paulina

@ja to nie miejsce na pisanie o konkretnych pracownikach/osobach szczególnie w sposób obraźliwy. Zabrania tego regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś jeszcze chciałby wypowiedzieć na temat pracy w Holzexport Sp. z o.o.? To zainteresuje osoby starające się o pracę.

Paulina

@adam w jaki sposób pracownicy nie są szanowani w Holzexport? Powiesz o konkretnych sytuacjach? Może ktoś też tak uważa? To są ważne aspekty do podjęcia pracy.

Paulina

@jarek według Ciebie firma Holzexport Sp. z o.o. nie toleruje pracowników. Co przez to rozumiesz? Jak się to objawia? Czy spotkały Cię jakieś nieprzyjemności ze strony Holzexport Sp. z o.o.?

Paulina

@bbbb, dlaczego tak uważasz? Masz inne doświadczenia z tą firmą?

bbbb

Pewnie żadne bo to brednie

Paulina

@aaaa, to bardzo dobrze. A jakie stanowisko obejmujesz?

Paulina

@władeczek, dziękuję za opinię. Ja nie współpracuję z Holzexport Sp. z o.o. Jestem redaktorem GoWork.pl Po najechaniu na obrazek mikrofonu, zamieszczony przy moim nicku - poznasz więcej informacji o moim zadaniu. Chętnie poznaję również Wasze opinie.

Com.

Dobrzebybylo żeby Szefostwo i kierownik mieli szacunek do pracowników. Tak powinno być. Z tego co wiem to pracownicy nie mają nic do powiedzenia w tej firmie .

Paulina

@władeczek pracujesz w Holzexport Sp. z o.o.?

adam

odradzam tą firme

stokrotka

Czytając twoja wypowiedz nie można sie dziwić ze tak krótko pracowałes. Taki poziom nie jest tutaj akceptowany. Ja pracuje już ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolona. To jest chyba jedna z niewielu firm, gdzie pracownicy pracują latami i często całymi rodzinami . To chyba najlepsza reklama dla firmy.

jan

Tak tam jest kumoterstwo bałagan,i kierownik który robi bałagan i zamieszanie żenada po prostu żenada,,,,,,

nick

Nie każdy nadaje się do takiej pracy - to na pewno. Więc jeśli ktoś rezygnuje, to w sumie nie ma się co dziwić, ale są tacy co się odnajdują.

Hubert

Wozkowy ma 110 zł dniowke za 8 godzin. Są dwie zmiany. praca jest pod presją czasu. Był jeden chłopak tydzień i zrezygnował. Asortymentu jest naprawdę bardzo dużo... Musisz sam spróbować czy podolasz...

jasu

Wiem, tylko potrzebuję konkretów, mam pracę w firmie w której pracuję długo i pewnie bym dalej pracował gdyby nie zaczeło się trochę psuć, firma przeżywa kryzys zwolnienia grópowe (które przeżyłem) 4 lata bez podwyżki itd. więc chyba czas na nowe wyzwania, dlatego takie pytanie konkretnie o zarobki na ww. stanowisku oczywiście +- żeby sobie porównać czy się opłaca zwolnić żeby nie wpaść z deszczu pod rynne. Dla porównania w tej chwili mam 2600 brutto tzn ok 2000 na rękę- opłaca się?

jasu

A jak jest z magazynierami, operatorami wuzków, na jakie zmiany się pracuje? da się noramalnie pracować i zarobić jako takie pieniądze? jak atmosfera?

kac

Witam, doswiadczenie b2b mam duze, jezyk angielski opanowany, w handlu zagranicznym b.duze, w drewnie, weglu, tak sie zastanawiam nad zmiana pracy, te opinie mnie tu nie zabardzo obchodza, wiem co mogę, a na szacunek trzeba zapracować i na odwrót,(usunięte przez administratora)trzeba iść i popracować, żeby napisać coś negatywnego, trzeba samemu być świadkiem, doświadczyć tego i wtedy opisać,(usunięte przez administratora) A że tak spytam co powoduje wypisywanie bredni na temat firmy....zazdrość,poczucie własnej wartości, sytuacja społeczna,rodzinna,oczekiwania.itd można wymieniać. Nadmieniam że nic z ta firma wspólnego nie mam. (usunięte przez administratora) nie podoba się to szukaj gdzie indziej, ludzie jak sami sie nie szanujecie to nie oczekujcie tego od innych itd,itd

marian

witam zarobki nawet nawet ale atmosfera nie ciekawa (usunięte przez administratora)

major

moge wiedziec cos na temat tej firmy mam ropocząć tam pracę i chę wiedzieć czy cos

Pracowałeś w firmie Holzexport Sp. z o.o.? Chcesz o tym opowiedzieć? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Holzexport Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holzexport Sp. z o.o.