Holzexport Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Holzexport Sp. z o.o.

Lipa

Ten portal to jakaś pomyłka! Wszystkie negatywne (prawdziwe) opinie zostały usunięte. No tak prawda w oczy kole prawda Beniu?

adam

Łajzy kazali usunąć prawdę o sobie i o firmie jak ludzi traktują nie polecam tej firmy

ala

Łajzy kazali usunąć prawdę jaka była i jest nadal w opiniach nie polecam tej firmy

Paulina

@ja to nie miejsce na pisanie o konkretnych pracownikach/osobach szczególnie w sposób obraźliwy. Zabrania tego regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś jeszcze chciałby wypowiedzieć na temat pracy w Holzexport Sp. z o.o.? To zainteresuje osoby starające się o pracę.

Paulina

@adam w jaki sposób pracownicy nie są szanowani w Holzexport? Powiesz o konkretnych sytuacjach? Może ktoś też tak uważa? To są ważne aspekty do podjęcia pracy.

Paulina

@jarek według Ciebie firma Holzexport Sp. z o.o. nie toleruje pracowników. Co przez to rozumiesz? Jak się to objawia? Czy spotkały Cię jakieś nieprzyjemności ze strony Holzexport Sp. z o.o.?

Paulina

@bbbb, dlaczego tak uważasz? Masz inne doświadczenia z tą firmą?

bbbb

Pewnie żadne bo to brednie

Paulina

@aaaa, to bardzo dobrze. A jakie stanowisko obejmujesz?

aaaa

Nie wiem skad tyle negatywnych opinii, to solidna firma, dobre zarobki, praca w milej atmosferze, szefostwo wspaniale zawsze pomocne i usmiechniete, pozytywnie nastawione do pracownika. Polecam!!!

Paulina

@władeczek, dziękuję za opinię. Ja nie współpracuję z Holzexport Sp. z o.o. Jestem redaktorem GoWork.pl Po najechaniu na obrazek mikrofonu, zamieszczony przy moim nicku - poznasz więcej informacji o moim zadaniu. Chętnie poznaję również Wasze opinie.

Com.

Dobrzebybylo żeby Szefostwo i kierownik mieli szacunek do pracowników. Tak powinno być. Z tego co wiem to pracownicy nie mają nic do powiedzenia w tej firmie .

Paulina

@władeczek pracujesz w Holzexport Sp. z o.o.?

adam

odradzam tą firme

stokrotka

Czytając twoja wypowiedz nie można sie dziwić ze tak krótko pracowałes. Taki poziom nie jest tutaj akceptowany. Ja pracuje już ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolona. To jest chyba jedna z niewielu firm, gdzie pracownicy pracują latami i często całymi rodzinami . To chyba najlepsza reklama dla firmy.

jan

Tak tam jest kumoterstwo bałagan,i kierownik który robi bałagan i zamieszanie żenada po prostu żenada,,,,,,

nick

Nie każdy nadaje się do takiej pracy - to na pewno. Więc jeśli ktoś rezygnuje, to w sumie nie ma się co dziwić, ale są tacy co się odnajdują.

Hubert

Wozkowy ma 110 zł dniowke za 8 godzin. Są dwie zmiany. praca jest pod presją czasu. Był jeden chłopak tydzień i zrezygnował. Asortymentu jest naprawdę bardzo dużo... Musisz sam spróbować czy podolasz...

jasu

Wiem, tylko potrzebuję konkretów, mam pracę w firmie w której pracuję długo i pewnie bym dalej pracował gdyby nie zaczeło się trochę psuć, firma przeżywa kryzys zwolnienia grópowe (które przeżyłem) 4 lata bez podwyżki itd. więc chyba czas na nowe wyzwania, dlatego takie pytanie konkretnie o zarobki na ww. stanowisku oczywiście +- żeby sobie porównać czy się opłaca zwolnić żeby nie wpaść z deszczu pod rynne. Dla porównania w tej chwili mam 2600 brutto tzn ok 2000 na rękę- opłaca się?

jasu

A jak jest z magazynierami, operatorami wuzków, na jakie zmiany się pracuje? da się noramalnie pracować i zarobić jako takie pieniądze? jak atmosfera?

kac

Witam, doswiadczenie b2b mam duze, jezyk angielski opanowany, w handlu zagranicznym b.duze, w drewnie, weglu, tak sie zastanawiam nad zmiana pracy, te opinie mnie tu nie zabardzo obchodza, wiem co mogę, a na szacunek trzeba zapracować i na odwrót,(usunięte przez administratora)trzeba iść i popracować, żeby napisać coś negatywnego, trzeba samemu być świadkiem, doświadczyć tego i wtedy opisać,(usunięte przez administratora) A że tak spytam co powoduje wypisywanie bredni na temat firmy....zazdrość,poczucie własnej wartości, sytuacja społeczna,rodzinna,oczekiwania.itd można wymieniać. Nadmieniam że nic z ta firma wspólnego nie mam. (usunięte przez administratora) nie podoba się to szukaj gdzie indziej, ludzie jak sami sie nie szanujecie to nie oczekujcie tego od innych itd,itd

marian

witam zarobki nawet nawet ale atmosfera nie ciekawa (usunięte przez administratora)

major

moge wiedziec cos na temat tej firmy mam ropocząć tam pracę i chę wiedzieć czy cos

Pracowałeś w firmie Holzexport Sp. z o.o.? Chcesz o tym opowiedzieć? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Holzexport Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holzexport Sp. z o.o.