Opinie o Holzexport Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Holzexport Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Holzexport Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holzexport Sp. z o.o. w Kielce

Ktoś

Jak komuś nie pasuje, to niech się zwolni.

Luck
@Ktoś

Jasne że zawsze można zmienić prace i to na lepsza. Ostatnio trzy Panie z biura rzuciły papierami i została tylko pani Małgosia - zakompleksiona stara panna. Ale nie na się co dziwić jaki pan taki kram!

xyz

Proszę pana, chciałbym zaznaczyć ,że w internecie nie jest się całkowicie anonimowym. Proszę miarkować swoje wypowiedzi. Pozdrawiam

stokrotka

Czytając twoja wypowiedz nie można sie dziwić ze tak krótko pracowałes. Taki poziom nie jest tutaj akceptowany. Ja pracuje już ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolona. To jest chyba jedna z niewielu firm, gdzie pracownicy pracują latami i często całymi rodzinami . To chyba najlepsza reklama dla firmy.

jan

Tak tam jest kumoterstwo bałagan,i kierownik który robi bałagan i zamieszanie żenada po prostu żenada,,,,,,

@stokrotka

ŻENADA I KŁAMSTWO, tylko 3 osoby pracują tam tak długo, rodzinami też jedna... Po co oszukiwać …. Proszę przeczytać więcej komentarzy, bo sa w 100 % prawdziwe …. Wystarczy popytać pracujących i tych co by chcieli tam pracować … chętnych na dłuższą metę nie ma ...

Waldek
@xyz

Zaznaczaj sobie co chcesz, a i tak w tej firmie jest syf:-D

@Waldek

Chciałabym, żebyś odpowiedział na pytanie, co konkretnie masz na myśli poprzez swoją wypowiedź? Użyta przez Ciebie przenośnia w wypowiedzi może okazać się niezrozumiała dla użytkowników. Napisz konkretnie, jak Tobie pracowało się w firmie i jak Holzexport wypełnia swoją rolę jako pracodawca?

kacper

Firma PORAŻKA - brak szacunku do pracowników, prezesostwo robi co chce, nie mając pojęcia o tym co się dzieje w firmie, ODRADZAM I PRZESTRZEGAM

@kacper

Na forum pomocne są wypowiedzi wyczerpujące i zawierające konkretne informacje na temat danego pracodawcy. Dlatego proszę, rozwiń swoją wypowiedź i napisz coś o swoich doświadczeniach z Holzexport związanych. Jak prezentowały się Twoje warunki zatrudnienia?

Paulina

@waldek, może zechcesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać coś więcej na temat pracy w Holzexport? Jakie posiadasz doświadczenia z nią związane? Czy byłeś w niej zatrudniony? Na jakim stanowisku? Czy zagwarantowana była umowa o pracę? Wyczerpujące wypowiedzi są cennymi wskazówkami dla przyszłych kandydatów o pracę.

Firma Holzexport Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
waldek

Witajcie to jest prawda omijacie tą firmę z daleka żenada kierownik benek który robi zamieszanie szefostwo beznadzieja

ktos

popracuj dłużej, zobacz jak zostaniesz potraktowany przez właścicieli, którzy nie wiedzą nic o pracownikach i widzą tylko 2 osoby pracujące, nie mają pojęcia ile robią inne osoby (a nie tylko 2 osoby w firmie), a nie wypisuj głupot. Wszystkie negatywne posty o firmie to prawda i tyle w temacie.

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Holzexport Sp. z o.o.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

ktos

Firma PORAŻAKA !!! Wszystkie maile to prawda - obłuda, (usunięte przez administratora) i brak szacunku pracownika. ODRADZAM i doradzam OMIJAĆ Z DALEKA !!! Szkoda czasu i nerwów.

Paulina

@były pracownik czyli sami pracownicy tworzą wokół siebie taką atmosferę? Myślisz, że potrzeba pracownikom firmy Holzexport więcej obowiązków, żeby mogli się spokojnie zająć pracą? Czy da się jakoś naprawić atmosferę? Możecie nad nią wspólnie popracować? Przecież to tylko Wam ułatwi pracę.

byly pracownik
@Paulina

tak.wiecej pracy i szacunku do właścicieli.potwierdzam sami pracownicy robią atmosferę

atmosfera faktycznie bardzo napięta, ogólnie panująca obłuda i fałsz,nieszczerość. pracownicy w biurze nie mają wiele pracy więc plotkują, wyśmiewają właścicieli, robią zakupy internetowe i nawzajem się obgadują. Nie polecam miejsca.

Paulina

@Klara a czemu oni nie są? I co się takiego dzieje między pracownikami, że pojawiła się taka atmosfera? Co takiego robią Twoim zdaniem właściciele firmy Holzexport? Uważasz, że nie ma szans na zmianę atmosfery w tym miejscu pracy? Możesz są jakieś sposoby?

aaaa

Nie wiem skad tyle negatywnych opinii, to solidna firma, dobre zarobki, praca w milej atmosferze, szefostwo wspaniale zawsze pomocne i usmiechniete, pozytywnie nastawione do pracownika. Polecam!!!

Abc
@aaaa

Totalne kłamstwo. Milej atmosfery to napewno w tej firmie nie ma . Wszyscy czują się zaszczuci i zastraszeni.

Klara

Ja radzę trzymać się od nich z daleka. Większość (już usuniętych) wypowiedzi to prawda. Chamstwo, samouwielbienie właścicieli, brak szacunku dla pracownika. Sama prawda, tylko Małgosia (podejrzewam, że to Stokrotka wypowiadająca się na forum hahahahaha:)) i Benek do końca świata nie są zagrożeni:) Porażka jedna wielka. Nie polecam za nic w świecie.

Paulina

@ola czy ten kierownik w firmie Holzexport Sp. z o.o. ma jakiegoś przełożonego, z którym można byłoby o tym porozmawiać i który miałby na tą osobę wpływ? A może próbowaliście już z kimś porozmawiać na ten temat? Nic to nie dało?

ola

Jak można inaczej opisać i dać opinie pozytywną jak tam tak jest i proszę tego nie usuwać bo to prawda i trzymajmy się prawdy chamstwo,nie szanowanie pracownika,pracownik jest tam niczym kobiety są tam traktowane przez kierownika prod.(benka) jak śmieci.I szefostwo nie mają swojej kultury do pracownika.

Paulina

@ania, @jeden spod sklepu nikt nic z firmy Holzexport nie płacił, nie kupował i nie zamawiał. Wpisy są usuwane, bo kogoś obrażają, zawierają wulgaryzmy, zawierają nieprawdę. Wszystko jest wyszczególnione w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin Takie wpisy admin kasuje, bo łamią regulamin, a nie dlatego, że firma mu zapłaciła. Nikt mu za nic nie płaci. Nadzorowanie przestrzegania regulaminu w każdym wątku to jego praca.

jeden spod sklepu

Praca w bardzo kiepskiej atmosferze, chamstwo i obłuda niczym niepohamowane. Obrażanie pracowników w sposób wulgarny to normalne zachowanie w tej firmie. Szanowani są tylko Ci, co liżą d...i donoszą. nikt normalny tam nie będzie pracował. pracują tylko, Ci którzy są tam od dawna i przyzwyczaili się do chamstwa, ale teraz jak na rynku jest dużo pracy to może i oni kiedyś odejdą bo ile można wytrzymać w takich warunkach??? A to, że wiekszość negatywnych komentarzy została usunięta, to świadczy tylko i wyłącznie o rzetelności tego portalu. Za pieniądze niestety można wszystko, nawet dopasowywać prawdę do zamawiającego i jego oczekiwań. ale prawdy nie da się zabić, wszyscy i tak wiedzą jak tam jest i ile jest wart pracownik w tej firmie... I chciałoby się zacytować klasyka: "mniej niż zero...."

Paulina

@Lipa zrozum, że portal też musi mieć pewne zasady, dlatego jest wprowadzony regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin według, którego wszystkie wpisy są oceniane. Widocznie te, o których piszesz łamały zasady obowiązujące w regulaminie i administrator miał prawo je usunąć. Nawet jeżeli nie masz dobrej opinii o firmie Holzexport to możesz napisać opinię w taki sposób, by regulaminu nie łamać.

Lipa

Ten portal to jakaś pomyłka! Wszystkie negatywne (prawdziwe) opinie zostały usunięte. No tak prawda w oczy kole prawda Beniu?

Paulina

@ja to nie miejsce na pisanie o konkretnych pracownikach/osobach szczególnie w sposób obraźliwy. Zabrania tego regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś jeszcze chciałby wypowiedzieć na temat pracy w Holzexport Sp. z o.o.? To zainteresuje osoby starające się o pracę.

Paulina

@adam w jaki sposób pracownicy nie są szanowani w Holzexport? Powiesz o konkretnych sytuacjach? Może ktoś też tak uważa? To są ważne aspekty do podjęcia pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Holzexport Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Holzexport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Holzexport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Holzexport Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 145 ocen.
  • ściegiennego 256
    25-116 Kielce