Opinie o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NT Industry sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NT Industry sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NT Industry sp. z o.o. w Orzesze

zimny

HejkA Jest ogłoszenie na kierownika magazynu. Coś więcej powiecie o pracy w magazynie

Wonsz zeczny

Witam. Mam ofertę pracy na magazynie. Jakie zarobki na początku? Ogólnie jak wygląda praca na tym stanowisku.

Kadry

Drogie kadry ....dlaczego usuwacie wpisy które Was dotyczą.....nieładnie

Agent Mulder

Lubisz serię fabularną Archiwum X ? To dobrze trafiłeś i składaj papiery do NT Industry. Tu jest inaczej niż na taśmach tu nigdy nie będzisz zmęczony nudną. Tu jest jazda. Wszędzie gdzie Ciebie zatrudnią będzie to wymagało od Ciebie wysiłku intelektualnego i samodzielności. Dojścia do rozwiązania i znalezienia skutecznego wyeliminowania oporów w czasie. Tu się robi rzeczy, które wyglądają jak LHC. Ludzie tacy jak tu pracują kiedyś zaprojektują i wybudują miasta w kosmosie. A co do Archiwum X to od wejścia czuje się mega klimat i wyzwanie. Te czytniki papilatne, maszty i wielkie, ogromniaste platformy jak lotniskowce w USA.

Monter

Rozmowa krótka ,stawka powyżej 20/h, premia do h przerobionej,socjal ZERO brak

Uprawnienia Doświadczenie zawodowe

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Nowy CNC

Jestem nowy w branży CNC...mam certyfikat TUV SUD, Simens. Czy to jest dobre miejsce żeby zacząć karierę?

@Nowy CNC

Jest to dobre miejsce dla każdego nawet piekarza bo przyjmują jak leci nie musisz nic umieć my cię nauczymy!!! po roku możesz się zwolnić jak większość to robi

To znaczy, że szansę na pracę mają także osoby beż doświadczenia zawodowego i uprawnień. Piszesz, że współpracownicy będą uczyć nowego pracownika. Czy także firma oferujesz szkolenia branżowe przygotowujące do objęcia stanowiska?

Mag
@Marek

Uprawnienia?tam monter montuje nie mając podstawy na maga, suwnicą jeździ nie mając uprawnień kat 2s ,palnikiem grzeje nie mając na palnik tlen acetylen. Czeski film i 22brutto za godzinę.

Maurer

NT to bardzo skomplikowana firma, jest pewna , inwestują w zakład i to widać. Z drugiej strony ludzie którzy zarządzają utworzyli gruby beton który nie da się ruszyć. Ale tak jest w większości zakładów. Jeżeli się nie spodobasz to nie popracujesz długo.

Czytam te opinię i zastanawiam się czy to wymysł niektórych co piszą negatywnie czy też tak tam jest gdzie nie wejdę to piszą że (usunięte przez administratora) jest i tego typu komentarze

Czy jest możliwość pracy jako spawacz ale doświadczenia mało a chciał bym w tym zawodzie robić ?

all
@Nowy

to nie jest zakład, to prywata podporządkowana jednemu manipulantowi

real
@Nowy

Witaj. Tak, to dobry zaklad aby zacząć przygode ze spawanie. Do spawania sa elementy o różnym stopniu trudnosic. Mozna sie wyrobic a i jest od kogo tej sztuki podgladac

Fizyczny

Firma z tradycjami, bardzo dobre warunki płacy i pracy, kadra zarządzająca na bardzo wysokim poziomie. Jestem dumny że mogą tu pracować.

Grześ
@Fizyczny

Wpis mocno sponsorowany No ale każdy ma prawo do wypowiedzi

Fizyczny
@Grześ

Mijasz się z prawdą. Jeżeli ci tak źle we firmie to zmień ją na inną. Ta firma na prawdę ma przyszłość a warunki są rewelacyjne

Spawacz
@Grześ

Masz rację, firma na prawdę jest rewelacyjna: wypłata na czas, socjal, możliwość podnoszenia kwalifikacji. A kadra zarządzająca i kontrola jakości to najlepsi fachowcy z jakim pracowałem.

W temacie
@Spawacz

Od lutego będą duże podwyżki średnio o 15% więc jest to najlepsza firma w regionie

Do tematu
@W temacie

A niby skąd masz taka informacje.

Ślusarz spawacz

Witam, pracowałem w Nt industry prawie 4miesiace,na czas określony.wspominam dobrze ten czas. Pracowałem na montażu. Było fajnie i ciekawa praca, ludzie fajni. Atmosfera była luźna. Natomiast źle wspominam składanie flex mastera (dość trudna sprawa), były też inne elementy dużo łatwiejsze. Fajne dodatki urlopowe i premie zawsze dobre były. To było dwa lata temu. Myślałem aby tam wróć na stałe. Może kiedyś :) ale już na spawanie .pozdrawiam załogę

Że jak
@Ślusarz spawacz

Jalie dodatki Jakie premie to chyba żeś zakład pomylił

Lelo
@Że jak

Ja miałem premię 4,5 zł do godziny rzerobionej

Robol
@Lelo

Ciekawe jak max jest 4 zl do godziny i to zależy od widzimisię szefa bo jak chce to da 4 zl

Kazik

Ludzie narzekają a nie sprawdza Pracowałem w Kato słyszałem różne opinie o NT. Najlepiej zobaczyć i się przekonać. Pracuje już w NT 4 lata. To nie to samo Nt co kiedyś. Teraz dba się o pracowników coraz więcej dla nich jest organizowane więc pozytywna zmianę. Fajne to że zaczęto poprawiać warunki pracy. Od kad pracuje to wyremontowane wc,nowe szatnie i łaźnie, teraz kantyna, inwestycje w biuro i portiernie, maszyny. Warto zobaczyć na żywo a nie ciągle narzekać

@Kazik

Dokładnie masz rację. Również pracuję od 3 lat i to co wypisują to głupoty, pewnie zwolnieni za alkohol lub inne wykroczenia. Polecam firmę .

Prezes
@Kazik

Ten wpis chyba jest sponsorowany. Remonty są robione od ... UPY strony, przez byłych ryli co nie wierzą w którą stronę trzeba zrobić odpływ. to że remont jest zrobiony to spoko,.. Ale jak można dopuścić do takiej maniany. Kasy poszło w cholere, Nowe okna, już ...EBANE, woda nie spływa, jaka woda... jej brak ciśnienia, 21-szy pierwszy wiek... Ktoś powinien za ten remont beknąć !! To RAZ Dwa, to że firma zatrudnia patologię, która nie potrafi szanować mienia firmy to już inna bajka. Może powinno wprowadzić się jakieś rozmowy kwalifikacyjne, i testy ? a nie brać byle kogo. Temat rzeka... trzeba trochę popracować i samemu ocenić

Grześ
@Prezes

Zgadzam się ... te pozytywne wpisy są sponsorowane ... remont wykonany zgoda ale przez kogo i jak ?!!! Ten kto to robił to ma jakieś pojęcie o remontach ? Chyba nie ... strach pomyśleć co on robił wcześniej .... Tak to jest jak się zatrudnia z braku wyboru

Prezes
@Marek

Osoby które które mają problemy z alkoholem, pewnie nie potrafią zbytnio ogarniać komputera ( o ile go posiadają ) , już nie mówiąc o serfowaniu po internetach i dodawaniu opinii z trzęsącymi się rękoma ... Za to na pewno największy BRYNOL i SMIERDZIEL o najwyższym stopniu wojskowym prezentuje pseudo funkcję team-lidera. Wiec nie pisz głupot że ktoś został zwolniony za alkohol , bo takie osoby pracują tam cały czas, wystarczy że należysz do ELEPHANT FAMILY

@Kazik

Wszystkie zmiany, które tu opisałeś brzmią zachęcająco i jak przypuszczam świadczą o rozwoju firmy i drodze ku dobrej stronie.Oprócz zmian związanych z wizerunkiem pomieszczeń w firmie i poprawie jakości maszyn czy możesz opisać też te, które są związane z warunkami pracy? Może korzystniejsze są teraz umowy bądź wyższe premie?

Heniek

I znów głos z kadr

@Heniek

Zapewniam Cię, że nie jestem w żaden sposób związana z firmą NT Industry sp. z o.o. Domyślam się, że Twoje zdanie na temat pracy w firmie jest odmiennie niż prezentowane przez Twojego przedmówcę. Czy według Ciebie w firmie nie doszło w ostatnim czasie do żadnych pozytywnych zmian?

Eryk
@Emilia

Taaaa.... nie związana z firma i się wypowiadasz ... kogo chcesz oszukać ???

Krzyś

Nie ładnie kłamać ...

@Krzyś

Po raz kolejny zapewniam Was, że nie jestem powiązana w żaden sposób z firmą NT Industry. Jestem jedynie zainteresowana tym, jakie warunki zatrudnienia oferuje ten pracodawca potencjalnym kandydatom. Próbuję jakoś wywnioskować to z opinii tutaj. Wasze wypowiedzi na pewno w tym nie pomagają, bo nie wynika z nich nic konkretnego. Jeśli się nie zgadzacie z tym, że u tego pracodawcy nastąpiły dobre zmiany to po prostu to uzasadnijcie.

@Emilia

Uważasz ludzi za idiotów ?!!!

@Prezes

Jest jak jest .... jak te remonty robi ... eś to tak jest .... Ale nie mówmy o tym głośno bo jeszcze się to wyjdzie i trza będzie się zastanowić co ten koleś robi nadal w firmie ....

Adam 2

Brawo Adam, już po kilku zdaniach widać, że jesteś godnym zaufania pracownikiem, którego będzie brakowało w szeregach NT i firma splajtuje. Masz rację lepiej będzie Ci pracować u ,,polskiego Janusza,, . A firma jest duńska ewentualnie jest jeszcze biuro w Finlandii. Prosiłbym następnym razem, żebyś wstrzymał się od obraźliwych epitetów.

Jenryk

Adam, przesadziłeś z ta opinia . Obrażanie ludzi na forum nie świadczy o dojrzałości . Jeżeli masz na tyle odwagi wypisując bezkarnie takie obelgi , to miej na tyle żeby PRZEPROSIĆ .... uważam ze choć tyle powinieneś zrobić . Administrator powinien to usunąć ... Można tu wypisywać różne rzeczy ale nie obrażajmy ludzi ....

@Jenryk

Przeprosić za to że w firmie panuje wyzysk. Na każdym forum ogłoszenie i co ludzi brak widać kadry wypisuja bzdety. Zresztą juz sprawa zgłoszona jak tam kontrola z pip? Bedzie ich o wiele więcej!

Adam 2
@Adam

Cytat ,,Zwolnilem sie po podpisaniu umowy,, Ile ty masz lat człowieku, bo zachowujesz się jak siedmiolatek, który nie wie czego chce. Podpisałeś umowę a później ją zrywasz i próbujesz ukarać cały świat za swoje niezdecydowanie. (usunięte przez administratora) Może firma nie jest perfekcyjna i zawsze może być lepsza ale nie mogę czytać głupot.

Alii

@Alii

W kantynie

Radek
@Lud

To on coś robi czy siedzi w kantynie ?

@Radek

Widzę ze kogoś prawda zabolała bo usunęli wpis główny ... No lepiej usuwać niż zapobiegać

banan

Ile można u Was zarobic lacznie z premiami i wszelkimi dodatkami na maszynach cnc jako operator z kilku letnim doswiadcenie nie mowie o nadgodzinach tylko o golej stawce bez sobut Bardzo prosze o kakretna odpowiedz w PLN

Zarobki
@banan

Z 3000 moze dostaniesz .

Ad
@Zarobki

Ale na tydzień czy na miesiąc?

@Ad

Normalnie się popłakałem ze śmiechu

Jacek

Czy można sie starać o pożyczkę zakładowa?

sic
@Jacek

Nie ma takiej możliwości , gdyż nie istnieje żaden fundusz socjalny na zakładzie.Wydatki socjalne na zwykłego pracownika nie przekraczają rocznie 400 złotych na pracownika produkcyjnego (paczka+karnet do restauracji) co daje chyba najniższy wskaźnik w promieniu 200km od zakładu.Pozdrawiam.

Cała prawda o nr jeżeli ktoś chce przyjść do roboty niech się grubo zastanowi czy aby na pewno chce pracować w obozie. Czasy na składanie platform czy spawanie są wzięte z (usunięte przez administratora) strony. Firm zewnętrznych na zakładzie jest sporo żadna firma zewnętrzną nie wyrabia norm no bo po co skoro mają stawki po 47zl to nie trzeba robić czy się stoi czy się leży tyle się należy. Jeżeli chodzi o podwyżki to tak jak napisał poprzednik nie ważne czy ktoś ma Doświadczenie w zawodzie czy pracuje dłuższy czas w NT o jaka kolwiek podwyżkę trzeba zebrać. (usunięte przez administratora) na hali z plazmy które pracownicy palą główne heby. Problem zgłaszany kilkakrotnie majster twierdżi że każdy ma się martwić o swoje zdrowie i nie ma patrzeć na innych pracowników. Grunt że na hali przebudowa powstają nowe żurawie TYLKO PO CO. FLAMING THE BEST GOOOODDD JOBBBB

Edi

Dzial kadr jest na najwyzszym poziomie

@Edi

Ile ci zapłacili za ten wpis ?

Edi

Najwazniejsza w firmie

Mk.

A jak wygląda teraz chodzi mi o atmosferę i zarobki .

zenon martyniuk
@Mk.

Atmosfera jest calkiem wporzandku a kasa mogłby byc lepsza - wiadomo. na niektorych dzialach tylko zarobki sa cacy

Co jaki okres czasu w NT Industry sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Kojot

Najlepiej nigdy

sic

Ubiegać się możesz nawet codziennie ale dostaniesz ja tylko wtedy kiedy będą mieli na to ochotę ani żadne argumenty , ani czy dobrze pracujesz ani kwaifikacje czy podnoszenie kwalifikacji nie maja na to wpływu. Druga sprawa to wysokość podwyżki jeśli ja w końcu wyżebrasz (bo inaczej nie da się tego nazwać),standardowa kwota to parędziesiąt groszy do złotówki brutto.Zdarzają się odchylenia ale to rzadkość cos jak wygrana w totolotka

monter

nie tylko w miko naganiacze!!! majo rozmach bo nawet w EKOOKNACH na 2 koncu wojewoctwa. tylko zeby nie bylo zadyszki potem tak jak w eko co sie przeliczyli

naganiacz
@monter

Nie bój żaby Monter! Zapraszamy

Zostaw merytoryczną opinię o NT Industry sp. z o.o. - Orzesze

• Jak się pracuje w NT Industry sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NT Industry sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NT Industry sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 6 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NT Industry sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NT Industry sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NT Industry sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 321 ocen.

NT Industry sp. z o.o.