Budo-Kompex P.B

Lublin

Opinie o Budo-Kompex P.B

oohohh

Myślę, że nie tylko inżynierowie są zadowoleni, chociaż oni z pewnością mają bardzo dobre zarobki w firmie @romek.

Adam

Pomagamy odzyskać należności. ( usunięte przez administratora )

krawczyk

Stanisław Ludian to człowiek który nie posiada wiedzy na temat sprzedaży swojej roboty... a karda jest guzik warta to matoły którzy się na niczym nie znają Panie Stanisławie czas zwijać interes bo któregoś dnia przyjdzie inspektor który nie odbierze żadnej waszej roboty MIERNOTY!!!!!

KRAWCZYK

moje zdanie jest takie: kadra inżynierska jest do bani łącznie z kierownikiem panem ignacym.m nie mają zielonego pojęcia o robocie...czeka ich długa droga nie wspomnę o jakości wykonanych robót, czy ktoś czuwa na tej budowie??? czy podwykonawcy rządzą tą budową zero interwencji inspektora nadzoru co odbioru mieszkań i pozostałych robót.... zresztą co tu dużo mówić fatalnie wykonane tynki, balustrady zacieki na ścinach, pękające posadzki.... jeszcze nie nie przeżyli fachowego odbioru robót. moja ocena negatywna radzę jak najdalej od tej firmy ps. radzę inwestorowi zatrudnić inspektora z jajami bo na tych baranach można zarobić

Zostaw opinię o Budo-Kompex P.B - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budo-Kompex P.B