Opinie o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Jackowski Piotr

Świetny pracodawca, firma ma dobre podejście do pracownika. Nie miałem nigdy problemu żeby się dogadać jak coś się działo.

Martini

Pracuję w tds i nie mam na co narzekać, dla mnie praca jest ciekawa a zarobki są bardzo dobre.

Dominik

Odkurzacz pracuje jak należy, wszystko ładnie jak na spotkaniu

Natka

Praca jak dla mnie bardzo fajna Nie mogę narzekać na pieniądze. Wiadomo raz jest więcej raz mniej tych spotkań ale miesięcznie można mieć te 15-30

Przedstawiciel Handlowy

Podoba mi się sposób rozmowy, bezpośredni i najważniejsze konkretny, bez udawania i owijania w bawelne

Czy się dostane

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Marko

Szukałem czegoś blisko domu i sprawdziłem jak to wygląda. Ogólnie wszystko przejrzyste i nie ma niedomówień W takiem otoczeniu miło się pracuje

Rafik

Polecam pracodawcę, można bardzo dobrze zarobić. Produkt faktycznie jest bardzo dobry i sam mogę polecić

Kacper

Początki nie były proste ale teraz jest już z górki Tej pracy po prostu trzeba się nauczyć Uważam że całkiem dobre warunki pracy.

Norbert

Pracuję obecnie i sobie chwalę, jest to moja pierwsza praca, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Fajne wartościowe szkolenia i pomocni ludzie - Nie mam na co narzekać

Kornel

Pracowałem 8 miesięcy i dobrze wspominam Załoga całkiem fajna ludzie otwarci i można swobodnie pogadać Ja jestem zadowolony

Damian

Wynagrodzenie faktycznie jest bardzo dobre a praca też na fajnych warunkach. Wszystko przejrzyste i proste.

Bruno

Trzeba trochę polatać ale jak dla mnie zarobki wynagradzają -Spoko

Filip

Bardzo zależało mi na tej pracy bo szukałem czegoś związanego z pracą z klientem bo po tylu latach pracy już potrzebowałem po prostu czegoś innego. Mogę szczerze powiedzieć ze jestem zadowolony i pozytywnie zaskoczony

Jakub

Wcześniej pracowałem w it jako programista, ale stwierdziłem że trzeba coś zmienić bo praca przy monitorze to nic przyjemnego. Kontakt z klientami sprawia mi wielką przyjemność, można nasłuchać się bardzo dużo opowieści : ) Zmiana dla mnie jak najbardziej na plus Polecam

Polecam

Dokładnie dzisiaj mija moja rocznica zatrudnienia Myślę że zostanę tutaj całkiem długo Warunki pracy super Płaca terminowa Można się rozwijać -Natan

Moje doświadczenie zawodowe było niezbyt duże, ale tutaj mogłem się wykazać i zdobyć sporo wiedzy, a jednak każdy kto pracuje z klientem wie jacy potrafią być : ) Jest dostępne sporo szkoleń i na pewno każdy sobie poradzi. Pozdro

Krystian

Moją karierę w TDS wspominam całkiem nieźle. Ludzie bardzo kontaktowi, panuje przyjazna atmosfera

Beata Żukowska

Odkurzacz kupiony, całkiem przystojny Pan Kamil pokazał co i jak : ) Odkurzacz ma sporo funkcji i ogólnie super

Dawid

Pracowałem w firmie jako akwizytor i mogę każdemu polecić. Odkurzacze to nie ściągnięte z chin plastiki które za chwilę się zepsują, za ceną faktycznie idzie jakość. Sam sobie go sprawiłem i mogę polecić już jako klient

Tadek

Miałem okazję pracować przez ponad pół roku i wspominam dobrze.

Dominika

Sprzedaż wychodzi mi bardzo dobrze, dziennie mam przynajmniej jedno spotkanie gdzie klient kupi produkt. pracuję już 8 miesiąc a zdobyłam sporo doświadczenia,którego nie miałam.

Zostaw merytoryczną opinię o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Marki

• Jak się pracuje w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 139 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.6/5 Na podstawie 272 ocen.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ